مایکروسافت ورد ابزاری عالی برای جمع آوری سریع یک بروشور حرفه ای یا یک پیشنهاد در مدت زمان بسیار کوتاه است. چیزی که آن را حتی بهتر می کند، توانایی استفاده از قالب ها است.

با قالب‌های Word، می‌توانید فوراً یک طرح بروشور با کیفیت بالا بدون نیاز به صرف ساعت‌ها برای تکمیل آن تولید کنید. آنها به سادگی به کاهش زمان کار شما کمک می کنند.

در این پست تعدادی از بهترین قالب های پروپوزال برای Word را معرفی می کنیم که می توانید از آنها برای ایجاد بروشورهای زیبا برای انواع پروپوزال های تجاری استفاده کنید. مطمئن شوید که تعدادی از این الگوها را در رایانه خود ذخیره کنید تا هر زمان که نیاز به ایجاد یک پروژه پیشنهادی سریع داشتید، از آنها استفاده کنید.

الگوی مدرن پروژه MS Word

این قالب Word با طراحی مدرن و شیک ارائه می شود که به شما امکان می دهد پروژه های پیشنهادی را ایجاد کنید که مشتریان را جذب کند. این به شما امکان می دهد از بین 16 طرح بندی صفحه با اشکال رنگارنگ، سبک پاراگراف و گرافیک های قابل ویرایش انتخاب کنید. همچنین می توانید هر صفحه را مطابق با برند خود سفارشی کنید. این قالب در قالب های Word و InDesign موجود است.

قالب Word & InDesign Project Proposal Minimal

اگر ترجیح می دهید در بروشور پروپوزال خود از یک رویکرد تمیز و حداقلی استفاده کنید، این الگو برای شما عالی است. دارای 16 طرح صفحه است که شامل طرح‌بندی‌هایی برای نمایش توصیفات مشتری، تیم‌ها، جدول زمانی پروژه و موارد دیگر می‌شود. این قالب شامل هر دو فایل Word و InDesign نیز می شود.

پروپوزال تجاری، پاورپوینت و قالب های ورد

یک بسته سه در یک که به شما امکان می دهد یک بروشور پیشنهاد تجاری و یک نمایش اسلاید ارائه با طرح های مشابه طراحی کنید. این بسته شامل یک قالب پروپوزال در Word و InDesign و همچنین یک قالب نمایش اسلاید در قالب پاورپوینت می باشد. می توانید از آن برای ارائه پیشنهادات خود در جلسات و کنفرانس های مشتریان استفاده کنید.

الگوی پروپوزال کسب و کار تاریک برای Word

تم رنگی تیره یک انتخاب عالی برای طراحی پروپوزال با حسی ظریف و حرفه ای است. این قالب Word به شما کمک می کند تا به آن هدف برسید. دارای 20 طرح بندی صفحه منحصر به فرد با طراحی کاملاً قابل ویرایش. این در هر دو فرمت MS Word و InDesign موجود است.

سند پروپوزال تجاری زیبا برای Word

این قالب Word نه تنها به شما در طراحی یک پیشنهاد زیبا کمک می کند، بلکه به معرفی برند شما به روشی حرفه ای نیز کمک می کند. دارای طراحی زیبایی است که می توانید آن را به سلیقه خود سفارشی کنید. و شامل 26 صفحه آرایی در سایز A4 می باشد.

Auxell - الگوی کلمه پیشنهادی تجاری زیبا

در نگاه اول می توانید ببینید که چگونه این قالب بروشور بهترین انتخاب برای طراحی پروپوزال های تجاری است. طراحی تمیز و حرفه ای با رنگ بندی آبی دارد. همچنین از قالب بندی، اشکال مدرن استفاده می کند و شامل 24 طرح منحصر به فرد صفحه برای انتخاب می باشد.

قالب پروپوزال بازاریابی دیجیتال Word

اگر در حال کار بر روی یک پیشنهاد بازاریابی برای یک مشتری یا حتی کسب و کار خود هستید، این الگوی Word مفید خواهد بود. این شامل 28 صفحه آرایی با طرح های مدرن و کاملاً قابل ویرایش می باشد. این قالب در نسخه های MS Word، InDesign و PowerPoint ارائه می شود.

قالب Word Proposal SEO Freelance Freelance

این یک قالب Word ساده و رایگان است که می توانید از آن برای جمع آوری یک پیشنهاد اولیه برای پروژه های سئوی فریلنسری خود استفاده کنید. این شامل چندین طرح بندی صفحه قابل تنظیم است و در قالب های Word، Google Docs و Apple Pages ارائه می شود.

قالب Word Proposal Portfolio Design Web

بخش مهمی از ایجاد پروپوزال برای پروژه های طراحی وب، نمایش نمونه کارها شما است، این الگو این بخش را به خوبی انجام می دهد. دارای 20 طرح بندی منحصر به فرد صفحه در اندازه A4 برای نمایش نمونه کارها و پروپوزال شما به طور همزمان.

الگوی پیشنهادی تجاری مدرن

این الگوی پیشنهادی برای آژانس های شرکتی و مشاغل ایده آل است. دارای یک طرح رنگی ظریف و تیره است که فورا توجه را به خود جلب می کند. این الگو به شما امکان می دهد از بین 20 طرح بندی مختلف صفحه با رنگ ها و شکل های قابل ویرایش انتخاب کنید.

قالب Word Proposal Marketing Digital

شما می توانید از این قالب Word برای ایجاد پیشنهادات بازاریابی دیجیتال جذاب که مشتریان خود را جلب می کند استفاده کنید. 28 صفحه بندی مختلف در این قالب گنجانده شده است که دارای طرح های مدرن هستند. همچنین می توانید با استفاده از پاورپوینت یا ایندیزاین قالب را ویرایش کنید.

پیشنهاد حمایت مالی برای MS Word & Indesign

این قالب Word با در نظر گرفتن پیشنهادات حمایتی طراحی شده است. این شامل 20 صفحه آرایی منحصر به فرد با طرح های تمیز و مینیمال است. با استفاده از MS Word یا Adobe InDesign می توانید رنگ ها، فونت ها و قالب بندی را به راحتی تغییر دهید.

الگوی بروشور دو تایی پیشنهاد تجاری رایگان

اگر به دنبال قالبی برای ایجاد یک پروپوزال کوتاه هستید، این قالب Word برای شما مناسب است. این یک قالب بروشور دو تایی است که می تواند برای ایجاد یک پیشنهاد ساده برای پروژه های تجاری شما استفاده شود.

الگوی پیشنهادی کسب و کار مدرن برای Word

ایجاد یک طراحی چیدمان عالی اغلب سخت ترین بخش ایجاد یک بروشور پروپوزال است. اما، با استفاده از این الگو، نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید بود. طراحی فوق العاده ای دارد که کاملاً با برندهای مدرن مطابقت دارد. این الگو شامل 20 طرح بندی صفحه در اندازه های A4 و US Letter می باشد. می توانید آن را در MS Word یا Adobe InDesign سفارشی کنید.

الگوی کلمه پیشنهاد کسب و کار تمیز

این قالب پروپوزال ورد نیز با طراحی حرفه ای مشابه قبلی ارائه می شود. این با در نظر گرفتن مشاغل مدرن طراحی شده است. می توانید از آن برای ایجاد پیشنهادات، دستورالعمل های برند و سایر بروشورها استفاده کنید. این الگو دارای 20 طرح‌بندی صفحه است که شامل طرح‌بندی‌های اصلی صفحه، پاراگراف‌ها و موارد دیگر می‌شود.

الگوی بروشور پروپوزال پروژه برای Word

اگر به دنبال یک قالب Word برای طراحی یک پروپوزال با طرح بندی تمیز هستید، این قالب برای شما مناسب است. دارای طراحی ساده با رنگ های کمتر است و برای آژانس ها و برندهای خلاق ایده آل است. شما می توانید از میان 26 طرح بندی صفحه برای طراحی بروشور پیشنهادی با استفاده از MS Word یا InDesign انتخاب کنید.

الگوی کلمه و INDD پروژه پیشنهادی برند

این الگوی پیشنهادی برای ساخت پروپوزال های پروژه برای برندهای شرکتی و کسب و کار ایده آل است. دارای طراحی حرفه ای با طرح کلی مدرن است. خود الگو برای استفاده برای هر هدفی طراحی شده است، اما بهتر است از آن برای نمایش شرکت شما در کنار پیشنهاد استفاده شود. این قالب شامل 16 صفحه آرایی می باشد.

قالب Word Project Proposal Minimal

یک قالب Word مدرن و مینیمال برای پروپوزال پروژه. برای کسب و کارهای کوچک و آژانس ها برای ایجاد بروشورهای جذاب برای ارائه پیشنهاد شما برای پروژه ها، به ویژه برای طراحی و بازاریابی، ایده آل است. 40 صفحه بندی مختلف در قالب با فرمت های فایل MS Word و InDesign در قالب وجود دارد.

قالب Word Proposal Services Professional Free

این یک قالب بروشور رایگان Word از فهرست رسمی قالب های Word است. این برنامه با در نظر گرفتن آژانس‌ها برای ایجاد پیشنهادات پروژه در حین نمایش خدمات و ویژگی‌های شما طراحی شده است. شامل 19 صفحه می باشد.

قالب ورد بروشور پروپوزال حرفه ای

شما می توانید با استفاده از این قالب حرفه ای Word یک بروشور پیشنهادی با کیفیت بالا تهیه کنید. دارای 24 طرح بندی صفحه با قالب بندی کامل پاراگراف و سبک های متن است. با این قالب می توانید یک پروپوزال بسیار جذاب طراحی کنید. این در قالب های Word، InDesign و Apple Pages ارائه می شود.

الگوی پیشنهاد خلاقانه برای Word & InDesign

این یک الگوی بروشور خلاقانه است که مملو از صفحه آرایی شیک با اشکال و تصاویر است. برای آژانس های طراحی عالی است. این قالب شامل 24 طرح صفحه در اندازه های A4 و US Letter می باشد. می توانید آنها را با استفاده از Word یا InDesign نیز ویرایش کنید.

الگوی پیشنهادی شرکت برای Word

یک الگوی پیشنهادی تمیز و مینیمال برای ساخت بروشورهای حرفه ای. این قالب هم برای فریلنسرها و هم برای آژانس های طراحی پروپوزال برای پروژه های مختلف مناسب است. این قالب شامل 40 طرح بندی صفحه است و با Word و InDesign سازگار است.

الگوی پیشنهادی تجاری زیبا برای Word

این الگوی پیشنهادی Word زیبا دارای عناصر خلاقانه بسیاری مانند قالب بندی منحصر به فرد، سبک های متن، پس زمینه و اشکال است. هر صفحه در این قالب 36 صفحه ای طراحی متفاوتی دارد. این آن را برای طراحی بروشور برای آژانس های خلاق، مشاغل سبک زندگی و مارک ها عالی می کند.

قالب ورد پروپوزال پروژه آژانس

اگر می خواهید بروشور بصری تری پر از تصاویر و عکس ایجاد کنید، این قالب Word برای شما مناسب است. دارای 36 صفحه بندی مختلف با طراحی های بسیار بصری است. پس‌زمینه‌های شیک، شکل‌ها و مکان‌هایی برای تصویر وجود دارد که می‌توانید پیشنهاد پروژه خود را به شیوه‌ای جذاب به نمایش بگذارید.

قالب Word Proposal Freelance Free

این یک قالب ساده Word رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد یک پیشنهاد اولیه برای یک پروژه مستقل استفاده کنید. این شامل تمام بخش های ضروری یک پروپوزال پروژه حرفه ای است و حتی شامل یک قالب قرارداد است. می توانید قالب را با فرمت پاورپوینت نیز دانلود کنید.

پیشنهاد آژانس و قالب ورد نمونه کارها

این قالب پروپوزال ورد از هر نظر حرفه ای به نظر می رسد. طراحی تمیزی دارد، از رنگ های کمتر اما با عناصر سبک زیاد استفاده می کند و از طرح های صفحه آرایی بسیار مدرن استفاده می کند. این شامل 32 طرح صفحه در فرمت های مختلف فایل از جمله Word، InDesign، Apple Pages، Photoshop و غیره است.

قالب پروپوزال خلاقانه برای Word

اگر روی یک پیشنهاد پروژه برای یک آژانس مدرن یا یک برند خلاق کار می کنید، این الگو به کارتان خواهد آمد. دارای 24 طرح بندی صفحه منحصر به فرد با فضای کافی برای نمایش تصاویر. شما به راحتی می توانید رنگ های قالب را نیز سفارشی کنید.

قالب ورد پروپوزال شیک

این الگوی پیشنهادی مد روز با طراحی شیک همراه است که از طرح رنگی دو رنگ استفاده می کند. این برای ساخت بروشور برای آژانس های بازاریابی و مارک های خلاق عالی است. این قالب در اندازه های A4 و US Letter برای Word و InDesign موجود است.

الگوی پروپوزال پروژه MS Word و InDesign

هنگام استفاده از حداقل طرح‌بندی، می‌توانید طرح‌های پیشنهادی و پروژه خود را به خوبی به نمایش بگذارید. آنها به شما اجازه می دهند با فضای خالی بیشتر محتوای خود را بهتر برجسته کنید. این قالب با این هدف طراحی شده است. این شامل 22 طرح بندی صفحه تمیز و مینیمالیستی است. این به طور کامل با Word و InDesign سازگار است.

هویت برند و الگوی پیشنهادی برای Word

این قالب Word برای ایجاد بروشورهای هویت برند است. اما، شامل الگوهایی برای پیشنهادات پروژه، گزارش های سالانه و بسیاری موارد دیگر است. شما به راحتی می توانید قالب را برای تغییر رنگ و فونت سفارشی کنید. دارای طراحی بسیار بصری پر از رنگ ها و اشکال است. در کل دارای 50 صفحه آرایی است.

قالب ورد پروپوزال ساده رایگان

یک قالب Word بسیار ابتدایی برای ایجاد یک پروپوزال پروژه ساده. این قالب فقط یک طراحی یک صفحه ای دارد که می توانید از آن به عنوان ساختار برای ایجاد پروپوزال پروژه خود استفاده کنید. دانلود رایگان است.

قالب ورد پیشنهاد شرکت خلاق

این الگوی پروپوزال خلاق برای ایجاد نمایه شرکت یا بروشور پیشنهاد پروژه عالی است. دارای طرح‌بندی‌های شیک صفحه‌ای است که می‌توانید آن را به دلخواه خود سفارشی کنید. این قالب شامل 18 طرح صفحه می باشد.

الگوی پیشنهاد تجاری برای Word

شما می توانید از این الگوی پروپوزال رنگارنگ برای ایجاد یک پروپوزال پروژه حرفه ای برای یک برند شرکتی یا یک آژانس استفاده کنید. این الگو دارای 36 طرح بندی صفحه منحصر به فرد است که در اندازه های A4 و US Letter موجود است.

Sirius - Project Proposal Word Template

این الگو برای فریلنسرها و متخصصان خلاق، به ویژه برای جمع آوری یک پیشنهاد جذاب برای یک پروژه مشتری، عالی است. این قالب با InDesign، Word، Apple Pages سازگار است و شامل 24 صفحه آرایی می باشد.

الگوی پیشنهاد پروژه چند منظوره

این یک الگوی پروپوزال چند منظوره است که در فرمت‌های مختلف فایل ارائه می‌شود. می توانید با استفاده از Word، InDesign، Apple Pages، Photoshop و Illustrator قالب را ویرایش و سفارشی کنید. دارای 28 طرح صفحه در اندازه های A4 و US Letter.

برای الگوهای بیشتر، بهترین مجموعه الگوهای بروشور Word ما را بررسی کنید.