امروز مجموعه ای از قالب های وب سایت Sketch برای طراحی انواع وب سایت و صفحات فرود پروژه های مختلف را برای شما آورده ایم.

طراحی یک وب سایت بسیار بیشتر از آنچه تصور می شود نیاز دارد. به خصوص فرآیند ساخت هر جزء، هر دکمه، و هر بلوک محتوا از ابتدا می تواند زمان و تلاش زیادی را ببرد.

با کمک قالب‌های وب‌سایت، می‌توانید بیشتر کارهای سنگین را رها کنید و مستقیماً به طراحی وب‌سایت خود بپردازید. قالب های طراحی وب سایت با تمام عناصری که برای ایجاد یک وب سایت کامل، صفحه فرود یا یک صفحه محصول به آن نیاز دارید، همراه است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که قالب را دانلود کنید، آن را در Sketch باز کنید و شروع به ویرایش کنید. ما مطمئن شدیم که قالب های وب سایت را از دسته های مختلف انتخاب می کنیم. نگاهی بیندازید و ببینید آیا می توانید یک الگو برای پروژه وب سایت خود پیدا کنید.

این یک کیت قالب وب سایت کامل برای Sketch است که دارای 6 طرح مختلف صفحه است. می توانید از آن برای طراحی یک وب سایت برای یک تابلوی کار آنلاین یا بازار استفاده کنید. قالب‌ها دارای طرح‌بندی‌های واکنش‌گرا با عناصر کاملاً قابل ویرایش هستند. می توانید آنها را در Sketch و Figma ویرایش کنید.

قالب های وب سایت Wireframe برای Sketch

با این کیت Wireframe وب سایت Sketch تاریک و مینیمال هر وب سایتی را که می خواهید طراحی کنید. دارای مجموعه ای از 100 طرح بندی در 13 دسته مختلف. شما هرگز از الهام برای ساخت سبک های مختلف وب سایت با این کیت الگو خالی نخواهید شد.

الگوی طرح صفحه فرود رستوران غذا

با این قالب صفحه فرود ساده Sketch یک صفحه فرود جذاب برای یک رستوران غذا ایجاد کنید. دارای یک طراحی یک صفحه ای با بخش های متعدد برای ارتقای موثرتر امکانات رستوران و اقلام غذایی است. این قالب در فرمت های فایل Sketch، Figma و Adobe XD ارائه می شود.

Cakap - کیت رابط کاربری صفحه فرود دوره برای طرح

می توانید با استفاده از این کیت UI برای Sketch یک صفحه فرود برای یک دوره آنلاین یا برنامه آموزشی طراحی کنید. این یک بسته نرم افزاری است که شامل طراحی کامل صفحه فرود است که در آن می توانید دوره ها و ویژگی های خود را به روشی خلاقانه تبلیغ کنید. این الگو دارای تمام عناصر مبتنی بر برداری با اجزای قابل تنظیم است.

قالب طرح رایگان وب سایت خیریه

این یک طراحی ساده وب سایت رایگان است که می توانید از آن برای آزمایش طرح بندی های جدید وب سایت استفاده کنید. این با در نظر گرفتن سازمان های خیریه طراحی شده است و دارای طرح بسیار مینیمال و آرام است.

قالب وب سایت واکنش گرا برای طرح

چه در حال ساخت یک وب سایت برای یک کسب و کار کوچک یا یک استارت آپ باشید، این قالب وب سایت مدرن به شما کمک می کند تا یک وب سایت کاملا ریسپانسیو و شیک را با سهولت طراحی کنید. علاوه بر طراحی صفحه اصلی، شامل 6 قالب طراحی صفحه داخلی برای دسکتاپ و موبایل است. همه قالب ها را می توان به راحتی با Sketch، Adobe XD و Figma سفارشی کرد.

Yosemite - الگوی وب سایت تجاری برای طرح

با استفاده از این الگوی زیبای وب سایت Sketch یک وب سایت برای یک تجارت یا یک برنامه SaaS طراحی کنید. دارای طراحی تمیز و ظریفی است که ظاهر حرفه ای تری به وب سایت شما می دهد. این قالب دارای طراحی کامل وب سایت با تمام عناصر قابل تنظیم و 8 تابلوی هنری است که بخش های مختلف طرح بندی سایت را پوشش می دهد.

الگوی صفحه فرود نمونه کارها شخصی

با استفاده از این قالب وب سایت Sketch شگفت انگیز می توانید یک وب سایت نمونه کار شخصی شیک طراحی کنید. با طرحی مدرن و تمیز ارائه می شود. همراه با تمام بخش‌های لازم برای برجسته کردن مهارت‌ها، خدمات، توصیفات و یک گالری نمونه کارها. این قالب در قالب‌های Sketch، Figma و Adobe XD موجود است.

الگوی صفحه فرود اپلیکیشن موبایل

هر اپلیکیشنی برای تبلیغ ویژگی های خود و جذب کاربران جدید به صفحه فرود نیاز دارد. با استفاده از این الگوی Sketch می توانید صفحه فرود موثرتری برای یک اپلیکیشن موبایل طراحی کنید. این الگو شامل بخش‌های مفید بسیاری برای نمایش همه چیز از اسکرین شات‌های برنامه‌تان گرفته تا طرح‌های قیمت‌گذاری و موارد دیگر است. در چندین فرمت فایل نیز موجود است.

SAAS - الگوی صفحه فرود برای طرح

از این قالب صفحه فرود مدرن برای طراحی یک وب سایت جذاب برای کسب و کار SaaS خود استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که به طور موثر تمام اطلاعات مربوط به نرم افزار خود را به صورت بخش به بخش جزئیات دهید. این الگو همچنین دارای یک جدول قیمت گذاری شیک و یک بخش توصیفات است. می توانید آن را با استفاده از Sketch، Figma و Adobe XD ویرایش کنید.

نکات - الگوی صفحه فرود طرح رایگان

این یک قالب وب سایت رایگان برای Sketch است که می توانید از آن برای طراحی یک وب سایت ساده و مدرن برای یک تجارت کوچک استفاده کنید. اگرچه این قالب رایگان است، اما دارای طراحی ممتاز است و با یک طرح کامل برای ساخت یک وب سایت حرفه ای ارائه می شود.

مبلمان Mi - قالب وب سایت طرح رایگان

آیا در تلاش برای یافتن الهام برای طراحی وب سایت مبلمان خود هستید؟ سپس از این قالب رایگان برای پیش‌نویسی طرح‌بندی کامل وب‌سایت بدون تلاش استفاده کنید. این قالب رایگان Sketch همراه با 7 تابلو هنری با تمام عناصر برای ساخت وب سایت فروشگاه مبلمان ارائه می شود.

Orebi - حداقل الگوی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

می توانید از این الگوی Sketch برای طراحی یک وب سایت تجارت الکترونیک مدرن یا فروشگاهی برای محصولات مارک دار استفاده کنید. این به ویژه برای فروشگاه های مبلمان و محصولات لوکس مناسب است. این شامل طرح‌بندی‌های 13 صفحه‌ای است که به راحتی می‌توان آن‌ها را به دلخواه شخصی‌سازی کرد.

قالب وب سایت Sketch

چه در حال راه‌اندازی یک اسپا مو با کیفیت بالا یا یک آرایشگاه ساده قدیمی باشید، این قالب وب‌سایت به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را در بهترین نور ممکن تبلیغ کنید و مشتریان را جذب کنید. این نیروگاه از ویژگی های بصری است که امکانات بی پایانی را در اختیار شما قرار می دهد.

الگوی طرح بازار تجارت الکترونیک

به دنبال الهام برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی مینیمال هستید؟ سپس از این الگوی Sketch برای شروع کار استفاده کنید. این الگو دارای طراحی مدرن و مینیمالیستی بازار آنلاین است. برای انواع مختلف طرح‌بندی بازار مناسب است.

الگوی طراحی صفحه فرود CX Consultant

این قالب صفحه فرود برای طراحی وب سایت برای آژانس ها و مشاوران عالی است. این الگو دارای بخش‌های متعدد و مؤلفه‌های زیادی است که می‌توانید با استفاده از Sketch و Figma به راحتی آنها را ویرایش و سفارشی کنید.

سلام - قالب وب سایت خلاق (PSD + Sketch)

این قالب وب سایت شیک به طور خاص برای آژانس های خلاق ساخته شده است. این شامل یک طراحی کامل صفحه اصلی با ظاهر و احساس مدرن است. این طرح از طرح بندی شبکه بوت استرپ با فونت های رایگان گوگل استفاده می کند. این قالب همچنین کاملاً لایه‌بندی شده است تا ویرایش و سفارشی‌سازی را برای شما آسان‌تر کند.

Glare - الگوی وب سایت چند منظوره یک صفحه ای

اگر طراحی وب سایتی با ظاهری فوق مینیمال را ترجیح می دهید، این قالب برای شما مناسب است. دارای طراحی تمیز، ساده و مینیمالیستی است. هیچ تصویری با رنگ های روشن وجود ندارد. فقط تصاویر خلاقانه این طرح از فضای سفید به نفع خود استفاده می کند تا محتوای خود را به روشی موثر برای بهبود تجربه کاربر قالب بندی کند. این برای یک وب سایت شرکت یا برند مدرن عالی است.

Planeta - قالب وب سایت حداقلی برای طرح

یکی دیگر از قالب های وب سایت مینیمال که با برندهای مدرن در ذهن ساخته شده است. این الگو نه تنها یک، نه دو، بلکه 5 طرح مختلف صفحه اصلی را دارد. شما می توانید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد و با استفاده از 15 بلوک محتوایی آن را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید. این قالب ها برای استارتاپ ها و آژانس های فناوری بسیار مناسب هستند.

مقدمه - الگوی صفحه فرود خلاق (PSD + Sketch)

به دنبال الهام برای طراحی یک وب سایت جسورانه برای یک آژانس هستید؟ سپس این الگو به شما کمک می کند تا کار را انجام دهید. دارای طراحی بسیار بصری محور است که از تصاویر زیادی برای جذابیت بیشتر طراحی استفاده می کند. این الگو از طرح بندی شبکه بوت استرپ استفاده می کند و می توانید آن را با استفاده از فتوشاپ و اسکچ سفارشی کنید.

الگوی صفحه فرود آژانس دیجیتال

برداشتی مدرن از طراحی وب سایت آژانس های دیجیتال. این الگو دارای طراحی تمیز و ساده با تمام عناصر مناسبی است که برای تبلیغ یک آژانس دیجیتال به آن نیاز دارید. این شامل بخشی برای نمایش مشتریان، پروژه ها، خدمات و موارد دیگر است. می توانید به راحتی طرح را با استفاده از Sketch، Figma یا Adobe XD نیز سفارشی کنید.

Futura - کیت UI وب سایت خلاق (طرح و PSD)

Futura یک کیت UI وب سایت است. این کیت با تمام عناصری که برای ایجاد یک وب سایت کامل نیاز دارید ارائه می شود. این شامل یک بسته آیکون های برداری مقیاس پذیر است و از فونت های رایگان گوگل استفاده می کند. این بسته قالب برای ساخت وب سایت برای آژانس ها طراحی شده است. دارای یک صفحه اصلی با بخش های متعدد برای توصیف خدمات شما و نمایش نمونه کارها.

قالب صفحه فرود زیبایی

اگر به یک صفحه فرود برای تبلیغ لوازم مراقبت از پوست یا محصولات زیبایی خود نیاز دارید، این الگوی Sketch ارزش بررسی را دارد. این به ویژه با در نظر گرفتن الزامات صنعت زیبایی طراحی شده است و می تواند کاملاً سفارشی شود تا مطابق با نام تجاری شما باشد.

قالب وب سایت Sketch

Poto را بررسی کنید، یک قالب وب‌سایت شخصی حداقلی و حرفه‌ای که اگر می‌خواهید یک نمونه کار در حال تبدیل ایجاد کنید، به سختی نمی‌توانید از آن عبور کنید. چه عکاس، چه طراح گرافیک یا توسعه دهنده باشید، این قالب بسیار مفید خواهد بود.

آژانس خلاق MI - قالب وب سایت طرح رایگان

باورش سخت است که این قالب وب سایت زیبا و بسیار دقیق برای دانلود رایگان است. این دارای یک طرح وب سایت کامل است که می توانید از آن برای طراحی یک وب سایت برای یک وب سایت خلاق یا آژانس دیجیتال استفاده کنید. علاوه بر صفحه اصلی، شامل قالب هایی برای طراحی های صفحه داخلی نیز می شود.

WMWII - قالب وب سایت آژانس دیجیتال رایگان

این قالب وب سایت رایگان برای Sketch دارای ظاهری جسورانه و رادیکال است. این برای ساخت یک وب سایت برای یک آژانس بازاریابی مدرن یا یک آژانس خلاق عالی است. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و می توانید از آن برای پروژه های شخصی خود استفاده کنید.

قالب وب سایت طراحی وب استودیو

این طراحی وب سایت با ظاهر زیبا یکی از منحصربفردترین قالب های وب سایتی است که در این مدت دیده ایم. بهترین بخش این است که می توانید از آن برای ایجاد یک وب سایت برای خودتان استفاده کنید. این قالب دارای طراحی رنگارنگ و خلاقانه ای است که بر خلاف سایر موارد است. به راحتی قابل تنظیم است، بنابراین می توانید رنگ ها و تصاویر آن را برای مطابقت با برند خود تغییر دهید.

قالب وب سایت Sketch

پیدا کردن یک مکان اجاره ای در عصر امروز چیزی کمتر از یک مبارزه نیست. این فقط یک کار وقت گیر نیست، بلکه کل فرآیند ممکن است برای بسیاری طاقت فرسا باشد. اگر می‌خواهید وب‌سایتی راه‌اندازی کنید که به مردم کمک کند بهترین املاک اجاره‌ای را در شهر پیدا کنند، این کیت UI می‌تواند کمک بزرگی باشد.

قالب وب سایت Sketch

در اینجا ما Treva را داریم، یک الگوی صفحه فرود که برای آژانس‌های استخدام یا هر شرکت دیگری که به دنبال انتخاب نامزدهای جدید برای انجام نقش‌های شغلی خاص است، مناسب است. این قالب به صورت رایگان در دسترس است، پس همین الان آن را در اختیار داشته باشید.

کیت رابط کاربری صفحه فرود برای طرح

این یک الگوی وب سایت صفحه فرود دو در یک است که شامل طرح هایی برای صفحات فرود اپلیکیشن موبایل و SaaS است. دارای طراحی شیک است که ماهیت یک صفحه فرود را به تصویر می کشد و تجربه کاربری روانی را ارائه می دهد. این الگو از طرح بندی شبکه بوت استرپ استفاده می کند و با Sketch نیز به راحتی قابل تنظیم است.

Orion - Website UI Kit for Sketch

این یک کیت طراحی UI وب سایت کامل است. دارای 5 قالب صفحه فرود مختلف است که 11 دسته مختلف و 32 صفحه نمایش مختلف را پوشش می دهد. الگوها در Sketch، Adobe XD و Figma موجود هستند. این بسته نرم افزاری برای ساخت وب سایت برای آژانس ها، استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک عالی است.

الگوی وب سایت آژانس دیجیتال برای طرح

اگر به دنبال الهام گرفتن برای ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد و مدرن برای یک آژانس دیجیتال هستید، این الگو به شما کمک خواهد کرد. این دارای یک طراحی شیک است که با طرح‌بندی‌های شبکه Bootstrap ساخته شده است و از 12 تخته هنری تشکیل شده است. این قالب همچنین در 8 فرمت فایل مختلف از جمله Sketch، Figma، InVision و غیره موجود است. این قالب از وردپرس و دروپال نیز پشتیبانی می کند.

Lisk - الگوی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

Lisk یک قالب وب سایت تجارت الکترونیک کامل برای Sketch است. اگرچه این قالب با تمرکز بر فروشگاه های مبلمان طراحی شده است، اما می توانید از آن برای ساخت انواع دیگر وب سایت های فروشگاه آنلاین نیز استفاده کنید. این شامل 6 طرح صفحه اصلی و 61 صفحه نمایش داخلی مختلف است. این قالب ها با Figma، Sketch، Photoshop و غیره سازگار هستند.

الگوی طرح مینیمالیستی صفحه فرود رایگان

یک قالب مینیمالیستی صفحه فرود که می توانید از آن برای طراحی یک وب سایت ساده برای یک محصول یا یک برند استفاده کنید. این قالب همچنین برای دانلود و استفاده با پروژه های شخصی شما رایگان است.

موسسه - قالب وب سایت طرح رایگان یک صفحه

با استفاده از این قالب وب سایت دقیق و حرفه ای می توانید یک وب سایت تک صفحه ای کامل برای یک مدرسه یا یک موسسه آموزشی بسازید. قالب برای دانلود رایگان است. همچنین می توانید با استفاده از Sketch آن را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید.

برای الگوهای Sketch شگفت‌انگیزتر، مجموعه ما از قالب‌های Wireframe وب‌سایت و بهترین الگوهای برنامه Sketch iOS را بررسی کنید.