امیدواریم از این لیست لذت برده باشید بهترین کیت های رابط کاربری Adobe XD برای پروژه بعدی خود، که می توانید در Envato Elements پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید که کیت های UI اغلب با Figma، Sketch، Adobe Illustrator و همچنین Adobe XD سازگار هستند، بنابراین اگر از یک برنامه متفاوت استفاده می کنید، همچنان می توانید نگاهی بیندازید!

اگر به دنبال کیت های رابط کاربری Adobe XD به طور حرفه ای طراحی شده اند برای پروژه بعدی شما، Envato Elements باید اولین ایستگاه شما باشد. Envato Elements یک بازار مبتنی بر اشتراک است که هزاران کیت رابط کاربری Adobe را برای دانلود ارائه می دهد.

کیت های UI رایگان در Tuts+

ما کیت‌های رابط کاربری رایگان را به شما می‌دهیم که می‌توانید از اینجا در Tuts+ دانلود کنید! آنچه در حال حاضر در دسترس است را بررسی کنید و منتظر کیت های UI رایگان بیشتری باشید که به زودی عرضه می شوند!

چرا باید از کیت UI استفاده کنید؟

اکنون که تعدادی از بهترین کیت های رابط کاربری Adobe XD را دیدید، بیایید به این موضوع بپردازیم که چرا باید به جای ایجاد کیت های خود از آنها استفاده کنید.

1. صرفه جویی در زمان

در زمان ارزشمندی که می توانید برای کار بر روی سایر بخش های مهم پروژه خود استفاده کنید، صرفه جویی خواهید کرد.

2. بهبود کیفیت طراحی

این کیت های رابط کاربری Adobe XD بسیار با کیفیت هستند و به همین دلیل، می توانید مطمئن باشید که پروژه شما حرفه ای و زیبا به نظر می رسد.

کیت رابط کاربری Omega - Landing UI با کیفیت عالیکیت رابط کاربری Omega - Landing UI با کیفیت عالیکیت رابط کاربری Omega - Landing UI با کیفیت عالی
کیفیت برتر: Omega – Landing UI Kit

3. گسترش بالقوه

چرا عناصر رابط کاربری را که دانلود کرده اید انتخاب نمی کنید و آنها را گسترش نمی دهید؟ طرحی را که دوست دارید بسازید و از آن برای پروژه های آینده نیز استفاده کنید و بهره وری شما را به شدت بهبود بخشد.

چگونه یک کیت UI با کیفیت بالا انتخاب کنیم؟

هر کیت UI در راه خود منحصر به فرد است، اما چیزی که فرد را از بقیه متمایز می کند، چند جنبه خاص است که باید هنگام خرید آن را در نظر داشته باشید.

1. تعداد اجزاء

شما نباید محدود به اجزای معدودی باشید که طراح ایجاد کرده است، و به همین دلیل، همیشه بهتر است یک کیت UI را انتخاب کنید که چندین گزینه دارد.

2. به خوبی سازماندهی شده است

مطمئن شوید که فایل‌هایی که پس از خرید کیت UI خود دریافت می‌کنید، نام‌گذاری خوبی دارند و عناصر مختلف درون فایل‌ها به خوبی سازمان‌دهی و شناسایی شده‌اند.

3. تاکید بر UX

UI و UX دو روی یک سکه هستند، و اگرچه داشتن یک رابط کاربری عالی بسیار مهم است، باید مطمئن شوید که کیت UI که انتخاب می‌کنید به تجربه کاربری توجه دارد.

آخرین اخبار Adobe + Figma Merger را بخوانید

دیلن فیلد، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Figma، دلایل ادغام پیشنهادی Adobe – Figma را در اوایل دسامبر گذشته کنار گذاشت. پس از اعلام هیجان انگیز در سپتامبر 2022، این معامله پس از 15 ماه تعامل بین غول های صنعت خلاق شکست خورد. این به دلیل چالش هایی است که هر دو شرکت برای همسویی با قوانین صنعت با آن مواجه بودند. همه چیز را بخوانید، اینجا.

با یک کیت UI ممتاز برای Adobe XD شروع کنید

این لیست دارای تعدادی کیت UI فوق العاده با کیفیت بالا برای انتخاب است. این کیت‌های رابط کاربری برای پروژه‌هایی با بودجه مناسب هستند و اگر نیاز به شروع سریع داشته باشید، هر یک از آنها انتخابی عالی خواهد بود. اگر هنوز به الهام گرفتن نیاز دارید، به این مجموعه دیگر از کیت های UI نگاهی بیندازید!