کیت برند یکی از مهمترین عناصر ایجاد هویت برند موفق است. این نقش کلیدی در نحوه ایجاد ظاهر برند ثابت در تمام تلاش‌های تجاری و بازاریابی شما دارد.

هر کسب و کار و برندی باید یک کیت برند داشته باشد، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک باشد. این به شما کمک می کند تا در زمان تبلیغ کسب و کار خود در زمان، پول و سردردهای زیادی صرفه جویی کنید.

بیایید بفهمیم کیت برند واقعا چیست و چگونه می توان آن را ایجاد کرد. ما همچنین چند نمونه و قالب عالی برای شما داریم.

بیایید شیرجه بزنیم!

کیت برند چیست؟

کیت برند مانند نمونه کار یک برند است. این نحوه نشان دادن هویت بصری برند خود و همچنین آموزش طراحی و استفاده مناسب از دارایی های برندتان است.

به عنوان مثال، هنگامی که آژانسی را برای راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی استخدام می کنید، می توانید کیت برند خود را به آنها تحویل دهید تا به آنها نشان دهید که چگونه به درستی از لوگوی خود استفاده کنند یا رنگ های مناسب را برای مواد بازاریابی انتخاب کنند.

امروزه کیت های برند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برندهای بزرگ از آنها برای ارائه دستورالعمل هایی برای سازندگان و توسعه دهندگان استفاده می کنند. کسب و کارهای کوچک از آنها برای تبلیغ برند خود به صورت آنلاین استفاده می کنند. همچنین می توانید از آنها در کنار کیت های مطبوعاتی و کیت های رسانه ای نیز استفاده کنید.

نمونه های کیت برند بزرگ

برای اینکه به شما کمک کنیم ایده بهتری در مورد ظاهر یک کیت مارک عالی داشته باشید، چند نمونه کیت مارک واقعی را از مشاغل معتبر پیدا کردیم. نگاهی بینداز

Spotify

نمونه کیت برند spotify

کیت دستورالعمل برند Spotify عمدتاً در مورد ارائه دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده صحیح از مارک و لوگوی آن در مواد بازاریابی است.

نتفلیکس

نمونه کیت برند نتفلیکس

کیت برند نتفلیکس نکات و دستورالعمل هایی را در مورد نحوه استفاده از علامت کلمه آن ارائه می دهد. همچنین شامل پالت رنگ برند، خوانایی و دستورالعمل های آن می باشد.

توییتر

نمونه کیت برند توییتر

توییتر یک کیت برند توسعه یافته دارد که دستورالعمل های استفاده صحیح از لوگو و همچنین نکاتی در مورد طراحی هشتگ ها، آیکون ها و موارد دیگر را شرح می دهد.

اپل اپ استور

نمونه کیت برند اپل

اپل چندین کیت برند برای محصولات مختلف این برند دارد. این کیت برند برای توسعه دهندگان برنامه طراحی شده است تا نحوه استفاده از برند فروشگاه App Apple را هنگام بازاریابی برنامه ها و کمپین های تبلیغاتی نشان دهد.

Shopify

نمونه کیت برند shopify

Shopify یک کیت نام تجاری بسیار کوتاه دارد که نشان می دهد چگونه به درستی از لوگو و نمادهای برند خود در مواد بازاریابی خود استفاده کنید.

چگونه یک کیت برند بسازیم

ایجاد یک کیت برند یک فرآیند پیچیده است زیرا شما باید آن را به گونه ای ایجاد کنید که هویت بصری برند شما را تحسین کند و همچنین به روشی کاملا سازماندهی شده باشد.

در اینجا اجزای اصلی که باید در کیت برند بگنجانید آمده است:

  • طراحی لوگو
  • پالت رنگ
  • تایپوگرافی
  • آیکون ها و تصاویر
  • دستورالعمل های طراحی

بهترین راه برای ایجاد یک کیت برند حرفه ای استفاده از یک قالب از پیش ساخته شده است. الگوهای کیت برند را در زیر بررسی کنید تا متناسب با برند شما را بیابید.

قالب کیت برند مدرن

این یک قالب کیت برندینگ زیبا است که می توانید از آن برای طراحی یک کیت برند با کیفیت و بصری برای یک تجارت مد، زیبایی یا سبک زندگی استفاده کنید. دارای 25 طرح بندی صفحه منحصر به فرد برای نمایش هر جنبه ای از هویت برند شما. این قالب در قالب های Adobe Illustrator و InDesign ارائه می شود.

قالب Blogger Media & Brand Kit

بلاگرها، اینفلوئنسرها و تولیدکنندگان محتوا نیز باید یک برند یا کیت رسانه ای برای تبلیغ آنلاین خود داشته باشند. این الگو برای انواع تولیدکنندگان محتوا برای گردآوری یک کیت برند ساده و در عین حال موثر مناسب است. دارای 15 صفحه در سایز A4 می باشد. شما به راحتی می توانید آن را با استفاده از MS Word یا InDesign ویرایش و سفارشی کنید.

الگوی راهنمای برند Word & InDesign

یک الگوی دستورالعمل برند چند منظوره برای طراحی کیت های حداقل و تمیز برند برای انواع مختلف کسب و کار. این الگو شامل 24 طرح بندی صفحه سفارشی برای شامل جزئیات و دستورالعمل های مربوط به دارایی های برند شما می باشد. این در هر دو فرمت فایل InDesign و MS Word موجود است.

راشل - قالب کیت برند مد

این قالب کیت برند برای مشاغل مد و سبک زندگی عالی است. دارای طراحی صفحات بسیار بصری است که می توانید طرح ها و رسانه های برند خود را به روشی زیبا به نمایش بگذارید. این الگو شامل 25 طرح صفحه آماده چاپ می باشد. و در فرمت فایل A4 InDesign می آید.

قالب کیت برند بلاگر و اینفلوئنسر

بسته قالب کیت برند دیگر برای وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها. این کیت برند دارای طراحی رنگارنگ و جذاب است که به شما امکان می دهد دارایی های نام تجاری و راهنمای سبک خود را به شیوه ای شیک ارائه دهید. این الگو شامل 15 طرح‌بندی صفحه است که می‌توان آن‌ها را به راحتی با استفاده از Adobe InDesign به دلخواه خود سفارشی کرد.

Baps - الگوی دستورالعمل های هویت بصری رایگان

Baps یک الگوی دستورالعمل هویت بصری مدرن و خلاقانه برای ساخت یک کیت برند ساده است. این شامل 17 طرح بندی صفحه برای ساخت یک کیت برند کاملاً ویژه برای استارتاپ ها و آژانس ها است. این قالب برای دانلود رایگان است و با فرمت Figma در دسترس است.

قالب‌های کیت برند مدرن (رایگان)

یکی از بهترین قالب‌های کیت برند در لیست ما است که دانلود و استفاده از آن کاملاً رایگان است. این قالب کیت برند برای ساخت بروشورهای دستورالعمل برند نیز عالی است. این شامل بیش از 40 صفحه با 10 بخش است. می توانید آن را با Adobe XD، InDesign و Illustrator سفارشی کنید.

کیت برند و الگوی دستورالعمل ها

شما می توانید با استفاده از این قالب InDesign یک بروشور دستورالعمل کامل برند برای کسب و کار خود ایجاد کنید. دارای طراحی تمیز و حرفه ای برای برجسته کردن هویت و دستورالعمل های برند شما است. 20 صفحه منحصر به فرد در قالب وجود دارد. و می توانید به راحتی هر صفحه را برای تغییر رنگ ها، فونت ها و تصاویر سفارشی کنید.

الگوی راهنمای برند InDesign

این الگوی دستورالعمل برند برای طراحی کیت های برند برای نمایش هویت های بصری برند نیز مناسب است. این قالب شامل 20 صفحه آرایی آماده چاپ با طرح های ساده است. این برای ساخت کیت های برند برای شرکت ها و آژانس های شرکتی ایده آل است. این قالب در قالب‌های InDesign و MS Word کاملاً قابل تنظیم ارائه می‌شود.

Cd Linex - دستورالعمل ها و الگوی کیت برند

اگر به دنبال طراحی بروشور به سبک منظره برای ایجاد یک کیت برند برای یک آژانس یا استودیو هستید، این قالب کیت برند فقط برای شما ساخته شده است. دارای یک طرح منظره شیک با 16 طرح منحصر به فرد صفحه برای انتخاب. فضایی برای نشان دادن هویت بصری و دستورالعمل های برند شما در همان زمان وجود دارد. این شامل 3 طرح جلد است و در قالب فایل InDesign ارائه می شود.

قالب کیت برند اینفلوئنسر اینستاگرام

این قالب کیت برند زیبا با در نظر گرفتن مشاغل اینستاگرام و اینفلوئنسرها ساخته شده است. این دارای یک طراحی با مضمون قدیمی در 9 صفحه‌آرایش منحصر به فرد خود است. شما همچنین 2 طرح صفحه جلد دریافت می کنید. و دارای صفحات ویژه برای نمایش آمار اینستاگرام شما نیز هست. این قالب با فرمت InDesign موجود است.

لتونی - الگوی کیت دستورالعمل های برند شیک

لتونی یک کیت دستورالعمل برند برای ایجاد یک کیت کامل برندینگ برای مشاغل مدرن است. صفحه‌آرایی‌های رنگارنگ و خلاقانه برای نمایش همه چیز از طراحی لوگو گرفته تا پالت رنگ، دستورالعمل‌ها و موارد دیگر دارد. 40 طرح مختلف صفحه در این قالب گنجانده شده است. با استفاده از Adobe InDesign می توانید به راحتی آنها را به دلخواه خود سفارشی کنید. این الگو همچنین دارای کیت رسانه و نسخه های استراتژی برند نیز می باشد.

کلارا - قالب کیت برند رایگان

کلارا یک قالب کیت برند شیک است که می توانید از آن برای ایجاد یک سند دستورالعمل برند مدرن برای برندهای مد و سبک زندگی استفاده کنید. این شامل 6 طرح بندی صفحه در نسخه رایگان با طراحی منظره است. می توانید الگو را با استفاده از Adobe XD، InDesign یا Illustrator ویرایش کنید.

قالب کیت هویت برند رایگان

با استفاده از این قالب رایگان، می‌توانید یک کیت برند کامل برای آژانس طراحی، استودیو یا استارت‌آپ خود ایجاد کنید، بدون اینکه پولی را خراب کنید. این الگو دارای طرح‌بندی‌های خلاقانه است. و در قالب فایل Adobe Illustrator می آید.

کیت برند و الگوهای دستورالعمل

یک قالب کیت برند تمیز و ساده با طراحی صفحات چند منظوره. این قالب دارای طراحی منعطف است که به خوبی با انواع مختلف برندها و مشاغل سازگار است. می‌توانید از آن برای ساخت کیت‌های برند برای استارت‌آپ‌های SaaS، کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک، شرکت‌های بزرگ و غیره استفاده کنید. این شامل 20 طرح بندی صفحه است و در قالب InDesign ارائه می شود.

قالب کیت برند حداقلی

این قالب کیت برند نیز طراحی تمیز و مینیمال دارد. دارای 32 صفحه مختلف برای نمایش لوگو، هویت بصری و دستورالعمل های برند شما در یک سند. این الگو از یک چیدمان افقی استفاده می کند و می توانید از آن برای ایجاد کیت های تجاری PDF چاپی و دیجیتالی استفاده کنید. در قالب های InDesign موجود است.

قالب کیت برند رنگارنگ برای آژانس ها

اگر در حال ساخت کیت برند برای یک آژانس طراحی یا یک برند خلاق هستید، این قالب کیت برند به کارتان خواهد آمد. دارای 15 صفحه آرایی بسیار رنگارنگ و خلاقانه پر از اشکال و تصاویر بصری. شما به راحتی می توانید آن را با InDesign شخصی سازی کنید.

قالب کیت برند ساده رایگان

این یک قالب کیت برند ساده و رایگان است که می توانید از آن برای جمع آوری یک سند هویت بصری اولیه برای برند خود استفاده کنید. این شامل 8 طرح بندی صفحه با طرح های به راحتی قابل ویرایش است. این الگو برای استفاده در پروژه های شخصی رایگان است.

برای الگوهای برندسازی بیشتر، می‌توانید الگوهای هویت برند و مجموعه الگوهای راهنمای سبک برند ما را بررسی کنید.