در دنیای داده محور ، جایی که اقتصاد مقیاس غالب است ، مردم بیشتر به تجسم داده ها اعتماد می کنند تا داده ها را درک کنند. این داده ها عمدتا به صورت صفحات وب مرتبط با یک پایگاه داده نمایش داده می شود که داده ها به صورت نمودارها و نمودارها تجسم می شوند. داشبوردها معمولاً اولین صفحه ای هستند که کاربر هنگام ورود به یک برنامه وب مشاهده می کند و طراحی داشبورد وب از کلیدهای ایجاد برنامه وب شما است.

با استفاده از Admin Templates می توانید به راحتی داشبورد وب را برای برنامه وب خود ایجاد کنید. بسته به دامنه و اندازه پروژه خود می توانید یک الگوی مدیر رایگان یا برتر انتخاب کرده و مجدداً متناسب با شرایط خاص خود دوباره طراحی کنید. در این مقاله ، لیستی از 15 الگو برتر وب داشبورد را که می توانید در سال 2020 استفاده کنید ، گردآوری کرده ایم. همه الگوهای ذکر شده در اینجا به طور مرتب به روز می شوند و همچنین دارای چندین نسخه چارچوب هستند که در یک نسخه قرار گرفته اند. این الگوها لیست هایی هستند که ترتیب خاصی ندارند.

فیلی

دانلود پیش نمایش

Fily توسط ThemeForest در لیست 15 الگوی برتر مدیریت موجود در ThemeForest وجود دارد. این داشبورد که در طرح های متنوعی موجود است از طراحی مسطح زیبایی برخوردار است. با لمس یک دکمه می توانید رنگ نوار کناری و هدر را تغییر دهید.

Fily با استفاده از Bootstrap 4+ ساخته شده است و این الگوی مدیر شامل یک مجموعه عالی از اجزای اساسی و عناصر مفید است. Fily دارای بیش از 20 صفحه نمونه از جمله صفحات اختصاصی برای ایمیل ، تقویم و غیره است.

داش فلت

قالب مسطح افقی

دانلود پیش نمایش

DashFlat که بر اساس چارچوب Bootstrap طراحی شده است ، دوباره یک الگوی مدیر و داشبورد با طراحی مسطح است که دارای حداقل پالت رنگ است. رویکرد طراحی حداقل ، آن را برای برنامه های وب مدرن که درجه پیچیدگی مربوط به داده ها زیاد است ، ایده آل می کند. این با SASS ، CSS3 ، HTML5 ، jQuery و خود چارچوب منبع باز Bootstrap مجهز شده است.

این شامل تمام عناصر اساسی UI ، طرح بندی صفحه ، عناصر فرم ، جداول و نمودارها و سایر عناصر تجسم داده است که در اکثر برنامه های وب مورد نیاز است. این الگو همچنین دارای چندین صفحه تجارت الکترونیکی مانند فاکتور ، سفارشات و جدول قیمت گذاری است ، بنابراین می توانید از Dashflat با کمترین اضافه یا تغییر استفاده کنید.

Hilite UI

دانلود پیش نمایش

دارای یک طرح تم مسطح با داشبورد منحصر به فرد با موضوع تاریک ، Hilite یک الگوی بسیار محبوب در Themeforest است. قلم Poppins استفاده شده در این الگو به خوبی با طرح کلی و زیبایی شناسی الگو کار می کند. HiliteUI ، با مجموعه ای عالی از عناصر UI ، سبک های تم ، طرح های رنگی و موارد دیگر ، از طریق مرورگر متقابل سازگار است و می توان از آن برای ساخت داشبورد مدیریت ، برنامه پشتیبان ، CRM ، CMS و سایر برنامه های وب استفاده کرد.

آسمانی

الگوهای حق بیمه آسمانی

هم اکنون خریداری کنید پیش نمایش

اولین چیزی که در مورد Celestial متوجه خواهید شد استفاده از تایپوگرافی برای دستیابی به خوانایی برتر است. یک روند معمول در بیشتر الگوهای داشبورد وب ، استفاده از سایه های روشن خاکستری برای تأکید نکردن بر برخی متون به دلایل زیبایی است. این به قیمت خوانایی است. در Celestial ، در حالی که هنوز هم عالی به نظر می رسند ، تأکید مناسبی داده می شود.

Celestial با استفاده از HTML ، CSS ، Bootstrap 4.x ایجاد می شود و با استفاده از SASS سبک می شود. این ویژگی از Gulp.js برای کمک به شما در به کارگیری خودکار کارها برخوردار است.

همه رابط کاربر

هم اکنون خریداری کنید پیش نمایش

Allur UI دارای 6+ طرح بندی ، 100+ م componentsلفه UI و 20+ صفحه نمونه است که آن را به یک داشبورد وب مناسب برای نیازهای شما تبدیل می کند. طراحی منحصر به فرد نوار جستجو و دکمه های دارای شیب رنگ در نوار کناری جذابیت همه را به Allur می بخشد. تم Allur UI انتخاب می کند که به طور کلی از نوار کناری تأکید کند ، مطمئن شوید که تمام توجه به کارت های UI داده شده است.

Allur دارای 50+ پلاگین jQuery و هر عنصر UI اساسی و پیشرفته ای است که در یک الگوی استاندارد نیاز دارید. این برنامه همچنین دارای برنامه هایی مانند Kanban ، چت ، کارهایی که باید انجام دهید و یک صفحه نمونه اختصاص داده شده برای مدیریت بلیط های پشتیبانی Allur UI با طراحی مسطح همیشه سبز ، یک صفحه داشبورد خارق العاده دارد و به همین دلیل به لیست ما راه یافته است.

Spica

قالب های رایگان spica

دانلود پیش نمایش نرم افزار را دریافت کنید

Spica دارای داشبورد Web Analytics از پیش ساخته شده است که اگر بخواهید برای وب سایت تجارت الکترونیک خود یک backend ایجاد کنید ، به کار شما می آید. Spica با یک نوار جستجو بسیار برجسته و یک نوار کناری برجسته تر ، طراحی منحصر به فردی دارد. بهترین قسمت این است که همراه با یک نسخه رایگان است بنابراین اگر می خواهید ساختار برنامه نویسی را بررسی کنید می توانید ابتدا نسخه رایگان را بارگیری کنید. Spica با استفاده از Bootstrap 4.5 ساخته شده و از SAAS و GULP مانند بقیه الگوهای ذکر شده در بالا بهره می برد.

داشبورد مواد

داشبورد مواد tims خلاق رایگان

دانلود پیش نمایش

یک داشبورد وب که توسط Creative Tim ایجاد شده است ، Material Dashboard یک مدیر رایگان Material Bootstrap 4 است که با الهام از Material Design Google ساخته شده است. داشبورد Material با استفاده از چارچوب محبوب Bootstrap 4 ساخته شده است و دارای چند پلاگین شخص ثالث است که با بقیه عناصر متناسب است.

طبق راهنمای Material Dashboard ، این الگو از نور ، سطح و حرکت استفاده می کند. این طرح شبیه ورق های کاغذ است که چندین لایه مختلف را دنبال می کند ، به طوری که عمق و نظم آشکار است.

SteelUI

رابط کاربری فولادی سبک عمودی

هم اکنون خریداری کنید پیش نمایش

SteelUI یک داشبورد وب است که با استفاده از یک رویکرد بحث برانگیز طراحی جدید به نام طراحی اسکیومورفیک طراحی شده است. از طرحهای اسكوئومورفیك بسیار متنفر هستند زیرا بسیاری از طراحان از این كار متنفر هستند زیرا این طرحها تمایل به سرعت بسیار پیچیده دارند. با این حال ، SteelUI کار خوبی انجام داده است که مفاهیم اسکئوومورفیک را بدون استفاده از سطح بالایی ترکیب کرده است.

اگر به دنبال ایجاد یک برنامه وب ساده و آینده نگرانه برای برخی از دستگاه های IOT فیزیکی هستید ، SteelUI داشبورد خوبی ایجاد می کند. با استفاده از Bootstrap 4 ، SAAS و Gulp.js ایجاد شده است. نسخه پیش نمایش زنده SteelUI را بررسی کنید زیرا تفاوت های جزئی در طراحی آن به خوبی در تصاویر گرفته نشده است.

مترونیک

مترونیک

هم اکنون خریداری کنید پیش نمایش

Metronic مادر همه الگوهای سرپرست است که دارای 12 نسخه نمایشی منحصر به فرد است و در چهارچوب HTML ، React ، Angular ، Vuejs ، Laravel موجود است. Metronic که در درجه اول با طراحی مسطح ایجاد شده است ، از جمله الگوهای مدیریتی خریداری شده در Themeforest و بازارهای دیگر است.

برای اجرای کارهای ساخت Metronic باید nodejs ، npm ، نخ ، sass ، gulp ، webpack ، angular-cli و موارد دیگر را نصب کنید. با 80،000 خرید ، Metronic یکی از شناخته شده ترین صفحه وب موجود در interwebs است.

JustDo

هم اکنون خریداری کنید پیش نمایش

الگوی مدیر JustDo Bootstrap با استفاده از چارچوب Bootstrap ، SASS ، jQuery ، HTML5 و CSS ساخته شده است. این الگوی مدیر بوت استرپ بسیار انعطاف پذیر با 15 عنصر UI مفید. علاوه بر این ، انواع مختلف جدول ، نمودار ، نقشه ، صفحه و موارد دیگر نیز با الگوی JustDo گنجانده شده است.

چندین گزینه طرح بندی و تم رنگی که در قالب JustDo در دسترس هستند ، جلوه منحصر به فردی به برنامه شما می بخشد.

با شکوه

با شکوه

دانلود پیش نمایش

الگوی Majestic Admin از رویکرد حداقل طراحی بدون استخوان برخوردار است و با رنگ های تخت مضمون دارد. این الگو دارای چندین طرح داشبورد است و می تواند برای هر برنامه وب که فکر می کنید استفاده شود. با استفاده از Bootstrap 4.5+ ایجاد شده است و همچنین دارای SASS و Gulp.js برای سفارشی سازی آسان است.

تاج

داشبورد رایگان تاج

دانلود پیش نمایش نرم افزار را دریافت کنید

کرونا داشبوردی با طرح زمینه تیره است که در Angular ، Vue ، React و Bootstrap برای خرید جداگانه در دسترس است. Corona Admin یکی از ترکیبات نادر الگوی مدیر است که خوانایی ، زیبایی و زیبایی دارد و دارای یک داشبورد عالی است. نوار کناری باعث منحرف شدن و جلب توجه عناصر اصلی داشبورد نمی شود و با لمس یک دکمه می توان آن را به حداقل رساند.

مدیر آزیا

داشبورد رایگان azia

دانلود پیش نمایش نرم افزار را دریافت کنید

Azia یک الگوی وب داشبورد Bootstrap 4.5 است که دارای اجزای UI است که کاملاً متناسب با یکدیگر ساخته شده اند. Azia Admin دارای 100 کلاس کلاس برنامه ضروری است که می تواند به کاهش نفخ CSS و اصلاح فوری م componentsلفه های CSS کمک کند. بهترین قسمت Azia این است که دارای 10+ طرح داشبورد از قبل ساخته شده برای انتخاب شما است.

مدیر ستاره

دانلود پیش نمایش نرم افزار را دریافت کنید

Star Admin یکی از الگوهای خود ما است و در چندین نوع مختلف در دسترس است: Bootstrap ، React ، Angular ، Vue و Laravel. Star Admin با طراحی مسطح تمیز شامل تعداد زیادی ابزارک و بیش از 30 صفحه نمونه ، یکی از پرفروش ترین الگوهای ما در این وب سایت است. این الگو با چندین طرح بندی از جمله طرح زمینه های تاریک و منوی افقی ، می تواند برای هر برنامه وب که قصد دارید ایجاد کنید ، استفاده شود.