کنترل کننده های Laravel Auth

من گوش داده ام قطعه لاراول پادکست توسط تیلور اوتول، و برخی اخبار در مورد لاراول 7 آینده را شنیدید ، که فکر می کنم دانستن آن برای خوانندگان وبلاگ بسیار مهم است. بنابراین ، تغییراتی در داربست Auth در حال انجام است.

به نقل از تیلور ، دقیقاً همان چیزی است که او گفت:


من روی داربست لاراول کار کرده ام. در لاراول 7 ، فکر می کنم همه کنترلرهای Auth که در حال حاضر در این کشور حمل می شوند برنامه / فهرست ، بخشی از لاراول / پیاز مخزن ، جایی است که تمام بازدیدها در حال حاضر زندگی می کنند. این همچنین همه آن را با هم تلفیق می کند و نصب خارج از جعبه پیش فرض را پاک می کند.

و سپس Auth Routes یک خواهد بود ماکرو که توسط بسته laravel / u به لاراول تبدیل می شود ، بنابراین خارج از جعبه نیز وجود نخواهد داشت.

در واقع تفاوت محسوسی وجود نخواهد داشت ، اگر برنامه لاراول 6 داشته باشید و به لاراول 7 ارتقا پیدا کنید ، مطمئن شوید که بسته laravel / ui و برنامه های جدید لاراول 7 را نصب کرده اید ، پروژه جدید لاراول –واقع، همه کنترل کننده های تأیید اعتبار را در آنجا خواهید داشت.

این واقعا تفاوت زیادی برای مردم نیست ، اما فقط آن را به طور پیش فرض تمیز می کند ، و آنچه که من واقعاً می خواستم انجام دهم این است که زمینه را برای برخی از داربست های بهتر فراهم کنم ، که می خواهم سال آینده کار کنم ، چیزهایی مانند بادگیر، اینرسی، Livewire. من می خواهم انواع و اقسام موارد را بررسی کنم و ببینم آیا می توانیم داربست های مقاوم تر و آماده تری بسازیم ، چیزی که به شما کمک کند پروژه ها را خیلی سریعتر شروع کنید ، مانند نمونه هایی که اکنون در جرقه.


لاراول 7 در فوریه 2020 انتظار می رود.
بیشتر بخوانید اینجا: روند کار لاراول چگونه کار می کند

شما چی فکر میکنید؟ آیا جدایی Auth منطقی است؟