فکر کردم یک به روز رسانی سریع در مورد پروژه NFT خود ارسال کنم.

اولاً، با خوشحالی (و تا حدودی تعجب) ما اولین بلوک 10 کرگدن اوریگامی ما در 4 روز فروخته شد! ما در این راه چیزهای زیادی یاد گرفتیم و در زیر به آن خواهم پرداخت.

اعلام قطره کرگدن اوریگامی شماره 2

SitePoint NFT افت شماره 2

10 کرگدن اوریگامی منحصر به فرد

ما انتشار دوم در روز دوشنبه 8 نوامبر انجام شد.

– بار دیگر، ما 10 SVG NFT منحصر به فرد، یکباره و واضح را از طریق پلت فرم OpenSea.io ارائه می دهیم.
– باز هم، هر قطعه شامل یک عضویت ممتاز SitePoint 12 ماهه است – فقط یک بار توسط مالک قابل بازخرید.

یک انیمیشن GIF از دم کرگدن در حال چرخش

بیا، ببینم پر دمت را تکان می دهی!

همچنین چند تفاوت قابل توجه با Drop #1 وجود داشت.

– اولاً، با استفاده از نوع Polygon اتریوم، این قطعات را برای فروش عرضه می‌کردند، که تراکنش‌های سریع و ایمن اتریوم را بدون هزینه‌های سنگین گاز ارائه می‌دهد.
– برای سهولت کار، این بلوک ده نفره در ابتدا به جای حراج به عنوان فروش با قیمت تعیین شده (0.055ETH) فروخته می شود.
– برای اولین بار تعداد بسیار کمی از کرگدن ها شامل انیمیشن های SVG می شوند که تا آنجا که می دانم در OpenSea نسبتاً غیر معمول هستند (اکثر انیمیشن ها حلقه های ویدیویی کوتاه هستند).

تا الان چه آموختیم؟

همانطور که در پست پرتاب گفتیم، این پروژه روشی سریع برای ما بوده است تا در مورد فناوری ها و جوامعی که فضای NFT را هدایت می کنند، بیاموزیم. بدون ترتیب خاصی، توجه داشته باشم که:

– کارمزدهای تراکنش در اتریوم (یعنی «کارمزد گاز») به شدت بین «تند تند» و «کاملاً سریع» در نوسان است – بسته به تعداد تراکنش‌های دیگری که در حال پردازش هستند. به افزایش قیمت Uber فکر کنید.
– انتخاب زمان بهینه برای پردازش تراکنش‌های شما تفاوت بزرگی در موفقیت شما ایجاد می‌کند.
– Polygon بدون هزینه است، اما کمتر از باغ گونه Ethereum استفاده می شود. آیا این برای خریداران بازدارنده است؟ برای گفتن کمی زود است.
– فضای NFT در حال حاضر ترکیبی واقعاً جالب از هیجان، خلاقیت وحشیانه و هیاهوی جنجالی دارد. گوش دادن به سیل مکالماتی که هر روز در جریان است، انرژی زیادی می طلبد. آماده باش
– SVG ها قالبی هستند که در OpenSea استفاده نشده است. اکثریت قریب به اتفاق انیمیشن ها حلقه های ویدئویی کوتاه هستند. در حالی که نیازهای فنی بیشتری برای نوشتن SVG وجود دارد، گزینه‌هایی با استفاده از CSS، نمادها و انیمیشن‌ها در دسترس هستند که در سایر فرمت‌های NFT امکان‌پذیر نیستند.

من در حال توسعه چند ایده هستم که امیدوارم کاملاً منحصر به فرد باشد. گوش به زنگ باشید!