نحوه ارائه طرح تکمیل شده تی شرت می تواند یک نکته کلیدی باشد. و انتخاب ما از بهترین الگوهای مدل تی شرت می تواند در ایجاد یک نتیجه نهایی خیره کننده برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری شما بسیار مفید باشد.

انواع خاصی از طرح‌ها، مانند تی‌شرت‌ها، برای نشان دادن اینکه چگونه نتیجه نهایی در محصول نهایی ظاهر می‌شود، نیاز به درخشش کمی دارند. شما به سادگی نمی توانید یک تی شرت را به نمایش بگذارید طرح بدون تی شرت مدل آزمایشگاهی، ماکت.

اما، اگر وقت نداشته باشید که ماکت خود را برای طراحی تی شرت خود درست کنید، چه؟ نگران نباشید. این الگوهای ماکت تی شرت از قبل ساخته شده به شما کمک می کند تا به راحتی هر نوع طرح تی شرت را به نمایش بگذارید. مجموعه ما را بررسی کنید و یک مدل برای پروژه خود انتخاب کنید!

انتخاب برتر

Placeit طراحی ماکت تی شرت خود را بسیار ساده می کند. از میان طیف وسیعی از عکس‌ها، مدل‌ها و سبک‌های مختلف، طرح تی‌شرت خود را برای نمایش، آپلود تصویر، و زمانی که ماکاپ تی‌شرت شما در عرض چند ثانیه ساخته می‌شود، انتخاب کنید.

ماکت تی شرت خود را اکنون بسازید

ماکاپ تیشرت مدرن با مدل زنانه

این مدل ماکت تی شرت مدرن با طراحی کاملاً قابل تنظیم و پس زمینه قابل تغییر ارائه می شود. به راحتی می توانید رنگ تی شرت را تغییر دهید و نور و سایه های جدا شده را نیز تنظیم کنید. می توانید با استفاده از Photoshop CS4 و بالاتر آن را سفارشی کنید.

ماکت تیشرت مدرن با مدل مردانه

این ماکت تیشرت کاملاً قابل ویرایش است و دارای مدل مردانه است. می‌توانید پس‌زمینه، رنگ تی‌شرت را تغییر دهید، سایه‌ها را تنظیم کنید و با استفاده از اشیاء هوشمند، طرح‌های خود را به راحتی در ماکت قرار دهید. این تیشرت هم برای طرح های تیره و هم روشن مناسب است.

مدل PSD ساده پیراهن قابل ویرایش

اگر می خواهید طرح های تی شرت خود را بدون استفاده از مدل به نمایش بگذارید، این الگو به کارتان خواهد آمد. مخصوصاً هنگام نمایش طرح های تک جنسیتی مناسب است. ماکت کاملاً قابل تنظیم است و با اشیاء هوشمند همراه است تا به شما امکان می دهد طرح های خود را به راحتی در ماکت تی شرت قرار دهید.

ست ماکت تیشرت پسرانه

یک الگوی ماکت تی شرت شایان ستایش با یک پسر. این ماکت برای ارائه طرح های تیشرت برای پسران و کودکان عالی است. این شامل 5 قالب ماکت در PSD با نماهای مختلف نیز می باشد.

صحنه موکاپ تی شرت خلاقانه

با استفاده از این قالب ماکت می توانید صحنه ای زیبا برای به نمایش گذاشتن طرح های تی شرت خود را به سبک ایجاد کنید. آن را با یک ماکت منحصر به فرد ارائه می شود که برای طرح های روشن و تیره مناسب است. و شامل یک پس زمینه شفاف نیز می شود.

موکاپ تی شرت نیم آستین آویز رایگان PSD

این ماکت تی شرت رایگان برای نمایش طرح های ساده تی شرت در نمونه کارها و وب سایت های شما ایده آل است. دارای پس زمینه های قابل ویرایش و اشیاء هوشمند است.

قالب ماکت آویز هودی

با استفاده از این مجموعه قالب های ماکت می توانید هودی های خود را به روشی بسیار واقعی و خلاقانه به نمایش بگذارید. این شامل 6 مدل مختلف PSD با نماها و زوایای مختلف هودی است. حتی می توانید یک هودی یا چند هودی را به طور همزمان نشان دهید.

بسته الگوهای مدل لباس زیر پیراهن

این بسته دارای 5 مدل مختلف برای نمایش طرح های منحصر به فرد زیر پیراهن زنانه شما است. هر موکاپ مدل را در ژست متفاوتی نشان می دهد و ظاهری بسیار واقعی و شیک برای ظاهر کلی صحنه ماکت نیز ایجاد می کند.

الگوهای مدل تی شرت زنانه

مجموعه ای دیگر از ماکت های تی شرت با یک مدل زن. این بسته کاملاً خاص است زیرا به شما امکان می دهد حتی رنگ تی شرت را تغییر دهید. همچنین قالب ها به راحتی با اشیاء هوشمند با استفاده از فتوشاپ قابل ویرایش هستند.

قالب ماکت تی شرت ورزشی مردانه

اگر روی یک طرح تی شرت برای یک تیم ورزشی کار می کنید، این ماکت به نمایش موثرتر طرح شما کمک می کند. این ماکت با وضوح بالا با رنگ‌های قابل تغییر، اشیاء هوشمند و لایه‌های سازمان‌یافته در فرمت PSD ارائه می‌شود.

ماکت تی شرت قابل تعویض رایگان PSD

این یک ماکت تی شرت رایگان است که می توانید از آن برای نشان دادن طرح ساده تی شرت استفاده کنید. دارای یک تی شرت چروک شده است و ظاهری بسیار واقعی به ماکت می دهد.

ماکت های تی شرت شهری

این بسته از ماکت های تی شرت با محیط شهری نیز عرضه می شود. این شامل 6 قالب مختلف در قالب PSD است. فایل‌های ماکت به راحتی قابل تنظیم هستند، دارای لایه‌های کاملاً سازمان‌دهی شده هستند و رنگ‌ها را می‌توان به دلخواه شما نیز سفارشی کرد.

ماکت تیشرت دخترانه تابستانی

تابستان بهترین فصل برای فروش تی شرت است. از این مدل های تی شرت با تم تابستانی برای به نمایش گذاشتن تی شرت های خود در وب سایت یا فروشگاه خود برای جذب مشتریان جدید استفاده کنید. این بسته شامل 9 الگوی ماکت مختلف است که می توانید به راحتی با استفاده از اشیاء هوشمند آن را ویرایش کنید.

مد دختر - مدل های تی شرت

مجموعه ای از 10 ماکت تی شرت زیبا که دارای پس زمینه غیر رسمی با مدل های زنانه است. این الگوهای ماکت دارای 4 افکت منحصر به فرد برای سفارشی کردن ظاهر ماکت ها هستند و به شما امکان می دهند رنگ تی شرت را نیز به راحتی تغییر دهید.

مدل موکاپ تی شرت و شلوار جین مردانه رایگان

این یک مدل تی شرت رایگان است که مردی را نشان می دهد که تی شرت پوشیده است. این برای نمایش طرح های شما در وب سایت ها و نمونه کارها بسیار مناسب است. این قالب در یک فایل PSD کاملا لایه باز موجود است.

موکاپ زن رایگان با تی شرت

ماکت تی شرت رایگان حرفه ای با یک مدل زن. این قالب ماکت همچنین در فرمت فایل PSD با لایه های سازمان یافته و اشیاء هوشمند ارائه می شود.

ماکت تیشرت زنانه

مجموعه‌ای از ماکت‌های تی‌شرت زنانه با وضوح بالا که با وضوح 4K ارائه می‌شوند. این مدل‌ها بسیار قابل تنظیم هستند و می‌توانید پس‌زمینه‌ها را نیز به دلخواه خود جایگزین کنید. فایل های PSD همچنین دارای اشیاء هوشمندی هستند که به شما امکان می دهد طرح های خود را به راحتی در ماکت قرار دهید.

ماکت تیشرت مدرن

یکی دیگر از الگوهای ماکت تی شرت ساده و مدرن که دارای پس زمینه شهری است. این ماکت در 3 نسخه موجود است و دارای اشیاء هوشمند و لایه های سازمان یافته است. برای سفارشی کردن این الگو به Photoshop CC 2018 یا بالاتر نیاز دارید.

مدل های مد تیشرت مردانه

این مجموعه از ماکت های تی شرت شیک برای نمایش طرح های تیشرت مردانه در سبک های مختلف مناسب است. این بسته دارای 11 مدل مختلف با ژست ها و پس زمینه های مختلف است. رنگ تی شرت را نیز می توان به راحتی سفارشی کرد.

ماکت های تیشرت یقه V

این روزها تی شرت های یقه V ترند محبوب هستند. این بسته از ماکت ها به شما کمک می کند تا طرح های تی شرت یقه V خود را در سبک های مختلف تبلیغ کنید. این شامل 5 الگوی ماکت مختلف با حالت های مختلف است. فایل PSD را می توان برای تغییر رنگ تی شرت نیز سفارشی کرد.

موکاپ تی شرت زنانه رایگان PSD

یکی دیگر از ماکاپ های رایگان تی شرت با کیفیت بالا که می توانید برای نمایش طرح های خلاقانه تی شرت استفاده کنید. این قالب ماکت همچنین شامل اشیاء هوشمند برای قرار دادن آسان طرح شما در ماکت است.

ماکت تی شرت آستین کوتاه و بلند رایگان

این یک بسته از 2 مدل مدل تی شرت مختلف است که شامل مدل های تی شرت آستین کوتاه و آستین بلند است. هر دو قالب در فایل های PSD قابل ویرایش موجود هستند.

ماکاپ های طرح تیشرت پولو

به دنبال مدلی برای نمایش یک تی شرت پولو هستید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. این مجموعه از ماکت‌ها دارای قالب‌هایی است که به‌طور خاص برای تی‌شرت‌های پولو طراحی شده‌اند و با ۶ ماکت برای نمایش طرح‌های تی‌شرت شما به روش‌های مختلف، چه با جابجایی یا روی چوب لباسی، عرضه می‌شود.

ماکت های تی شرت آبی

این یک ماکت تی شرت ساده و مینیمال است که به شما امکان می دهد طرح های تی شرت خود را در وب سایت ها و صفحات محصولات، به خصوص تی شرت های یونیسکس به نمایش بگذارید و تبلیغ کنید. این الگو دارای اشیاء هوشمند، لایه های سازمان یافته و جلوه های قابل ویرایش است.

تی شرت و پکیج موکاپ و مولد صحنه

این مجموعه کاملی از طرح‌های ماکاپ بسته‌بندی تی‌شرت است که به شما امکان می‌دهد طرح‌های تی‌شرت خود را به‌صورت حرفه‌ای به نمایش بگذارید، از جمله تی‌شرت‌های تا شده، بسته‌بندی و موارد دیگر. این بسته شامل 100 شی ایزوله، 10 صحنه از پیش ساخته شده و 9 بافت و پس زمینه است.

ماکاپ تیشرت زنانه یقه وی

مجموعه ای از قالب های ماکت شیک برای نمایش طرح های تیشرت زنانه یقه V. این بسته شامل 10 الگوی مختلف مدل سازی با بازتاب ها، سایه ها و رنگ های قابل ویرایش است.

ماکت تی شرت و آویز یقه V رایگان

این ماکت تی شرت رایگان برای ارائه طرح های تی شرت یقه V ایده آل است. این قالب دارای لایه های سازماندهی شده و اشیاء هوشمند است تا طرح های شما را تنها با چند کلیک در ماکت قرار دهید.

موکاپ تی شرت ایزوله شناور رایگان

یک ماکت تی شرت منحصر به فرد با یک ماکت تی شرت CGI. این ماکت به طرح‌های تی‌شرت شما یک نمای سه بعدی شیک کمک می‌کند. این در یک فایل PSD با وضوح بالا در دسترس است.

11 مدل موکاپ تی شرت

این مجموعه از الگوهای مدل تی شرت دارای یک محیط زیبا با الهام از طبیعت است که در آن می توانید طرح های خود را به روشی حرفه ای به نمایش بگذارید. این بسته دارای 11 الگوی مختلف با اشیاء هوشمند، رنگ‌های تی‌شرت قابل ویرایش و لایه‌های سازمان‌یافته است.

مدل موکاپ تی شرت تابستانی نسخه زنانه

این مجموعه از ماکت‌های تی‌شرت با پس‌زمینه‌های قابل تغییر و رنگ‌های قابل ویرایش تی‌شرت، برای نمایش انواع مختلف طرح‌های تی‌شرت زنانه مناسب است. این شامل 8 الگوی ماکاپ مختلف با حالت ها و نماهای مختلف است. همچنین دارای 4 پس زمینه نیز می باشد.

الگوهای مدل تی شرت یقه خدمه

مجموعه ای از 8 ماکت تی شرت شیک و مدرن با ژست های جذاب که به طور موثری طرح های تی شرت شما را برجسته می کند. این بسته از ماکت ها شامل 7 پس زمینه مختلف، جلوه های عکس، لایه های سازماندهی شده، اشیاء هوشمند و بسیاری موارد دیگر است.

بسته مدل لباس نهایی

این مجموعه ای از مدل های تی شرت مدرن با تی شرت های آستین بلند است. این قالب ها شامل 9 مدل مختلف با پس زمینه های قابل تنظیم، گزینه های رنگ قابل ویرایش و مجموعه ای از بافت های پس زمینه است.

مدل موکاپ تی شرت یقه V-Neck نسخه مردانه

مجموعه ای از 5 الگوی ماکت تی شرت با طرح های تی شرت یقه V. این بسته دارای قالب هایی است که به راحتی قابل تنظیم هستند. شما می توانید رنگ آنها را تغییر دهید، طرح های خود را به راحتی با استفاده از اشیاء هوشمند قرار دهید، پس زمینه را تغییر دهید و موارد دیگر.

ماکت تی شرت خلاقانه رایگان PSD

یک ماکاپ تی شرت زیبا و مد روز که می توانید از آن برای نمایش طرح های خلاقانه تی شرت استفاده کنید. این الگوی ماکت را می توان به راحتی با فتوشاپ سفارشی کرد و برای استفاده در پروژه های شخصی رایگان است.

مدل های تی شرت زنانه رایگان PSD

این ماکت تی شرت رایگان دارای یک مدل زنانه است و برای نشان دادن طرح های بلند تیشرت زنانه ایده آل است. این الگو برای استفاده در پروژه های شخصی شما رایگان است.

ماکت تی شرت یقه خدمه

این مجموعه ای از ماکت های تی شرت معمولی با تنظیمات پس زمینه کاملاً قابل تنظیم است. قالب ها را می توان برای تغییر رنگ و پس زمینه تی شرت ویرایش کرد. شامل 6 قالب با فرمت PSD می باشد.

ماکت تی شرت یقه پسر بچه نوپا

یک طرح تی شرت زیبا برای کودکان نوپا درست می کنید؟ این بسته نرم افزاری دارای 7 الگوی مختلف مدل سازی است که یک پسر شایان ستایش را نشان می دهد. با استفاده از این ماکاپ ها می توانید طرح های تی شرت کودک خود را با ظاهری واقع گرایانه به نمایش بگذارید.

8 مدل موکاپ تی شرت یقه خدمه مردانه

مجموعه ای از قالب های ماکت تی شرت با کیفیت بالا با پس زمینه های قابل تغییر. ماکت‌ها همچنین دارای پس‌زمینه دیواری گرانج و تنظیمات قدیمی هستند که می‌توانید آن‌ها را به دلخواه خود سفارشی کنید.

ماکت تی شرت های یقه گرد تا شده

نمایش طرح‌های تی‌شرت با ماکت‌های تا شده یکی دیگر از راه‌های عالی برای تبلیغ طرح‌های شماست. سعی کنید یک ماکت تا شده را در کنار یک ماکت تی شرت کامل قرار دهید. این باندل شامل 5 ماکاپ مختلف با نماهای متنوع است.

الگوی تا شده موکاپ تی شرت

مجموعه دیگری از الگوهای ماکت تی شرت تا شده ساده و مینیمالیستی. این بسته با 9 قالب مختلف ارائه می شود تا طرح های تی شرت خود را به صورت تا شده، بسته بندی شده و چند روش دیگر به نمایش بگذارید. این شامل یک مدل برچسب نیز می شود.

ماکت تی شرت Cool Guy رایگان

طرح های تی شرت مد روز خود را با استفاده از این الگوی ماکت رایگان به نمایش بگذارید. این مدل دارای یک مدل مردانه است و ماکاپ در یک فایل PSD قابل تنظیم ارائه می شود.