تولیدکنندگان اتاقک از آن متنفر هستند. فروشندگان کولر آبی از آن وحشت دارند. ایستگاه های کوریگ از اسم آن می لرزند. کار از راه دور کار از راه دور کار از راه دور!

کار از راه دور در حال افزایش است و پس از اجرای دوره COVID-19 تا مدت ها ادامه خواهد یافت. اگر به فکر ریختن دفتر هستید اما مطمئن نیستید که چگونه ، یادگیری یکی (یا بیشتر!) از مهارت های زیر شانس شما را برای رسیدن به یک کار از راه دور افزایش می دهد.

توسعه نرم افزار

توسعه نرم افزار بیشترین تقاضا برای کار از راه دور در جهان است. و با متوسط ​​دستمزد 66000 دلار در سال ، شما احتمالاً می توانید یک دفتر کار خانگی مناسب برای کار داشته باشید.

اگر دوست دارید مشکلات را حل کنید ، چیزهایی بسازید و یادگیری مداوم داشته باشید ، ممکن است توسعه نرم افزار باشد. حتی بهترین توسعه دهندگان هم باید هر از گاهی روی GitHub یا Stack Overflow پرش کنند تا راه حل گسترده ای را به دست بیاورند. در واقع ، توسعه عملاً به همکاری نیاز دارد و جامعه توسعه را بسیار فشرده و فوق العاده مفید می کند.

بنابراین یک توسعه دهنده نرم افزار از راه دور در سال 2020 به چه مهارت هایی نیاز دارد؟ خوب ، بسیاری از آنها Google “مهارت های توسعه نرم افزار” را در لیست موضوعاتی مانند زبان های برنامه نویسی ، الگوریتم ها ، پایگاه داده و رمزگذاری لیست خواهید کرد. اما خبر خوب (و همانطور که متوجه خواهید شد ، یک موضوع در حال اجرا در این مقاله است): لازم نیست همه چیز را یاد بگیرید.

در عوض ، غلظت توسعه نرم افزار را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، رفتن از توسعه نرم افزار به توسعه جاوا بلافاصله مجموعه مهارت های مورد نیاز شما را به نصف کاهش می دهد. و شما مجبور نیستید در اینجا متوقف شوید. اصلاح تمرکز خود به توسعه جاوا تلفن همراه یا حتی توسعه جاوا بازی موبایل ، کاری نزدیک به Herculean را به کاری بسیار منطقی تبدیل می کند.

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال یکی دیگر از مجموعه مهارت های مورد تقاضای وحشیانه است. بازاریابان دیجیتال مسئولیت خدماتی مانند برنامه ریزی کمپین رسانه های اجتماعی ، هماهنگی محتوا ، سئو و تبلیغات PPC را بر عهده دارند. مشاغل از راه دور بازاریابی دیجیتال به طور متوسط ​​دستمزد 50500 دلار در سال دارند و تقریباً هر صنعت استخدام می کند.

بازاریابی دیجیتال ممکن است این شغل برای شما باشد اگر دوست دارید محصولات دیگران را دلال محبت کنید ، تجزیه و تحلیل تحلیلی و داده ها را به داستان تبدیل کنید. بازاریاب های دیجیتال وظیفه دارند توجه مردم را جلب کنند ، آن را به سمت این مایع ماشین ظرفشویی یا آن سازنده قاب عکس نشان دهند و شما را وادار کنند که روی «خرید» کلیک کنید.

برای تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال از راه دور ، به تعدادی از آگهی های استخدام بازاریابی از راه دور نگاهی بیندازید و ببینید که کارفرمایان به دنبال چه هستند. باز هم ، شما لازم نیست که در هر مهارت بازاریابی دیجیتال مهارت داشته باشید. در نظر بگیرید که چه جنبه های خاصی از فرآیند بازاریابی به شما علاقه مند است. آیا دوست دارید با جامعه آنلاین تعامل داشته باشید؟ شاید شما یک متخصص مخاطب دیجیتال عالی باشید. آیا بیشتر به تجزیه و تحلیل داده ها و روند علاقه دارید؟ سپس به فکر آنالیز دیجیتال مارکتینگ باشید.

طراحی وب سایت

با داشتن متوسط ​​حقوق 65000 دلار در سال ، طراحی وب از راه دور به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود: طراحی رابط کاربر (UI) و طراحی تجربه کاربری (UX). این دو اغلب به جای هم استفاده می شوند ، اما یک تفاوت مشخص وجود دارد: UI بیشتر به شکل ظاهری وب سایت مربوط می شود و UX بیشتر به احساس مربوط می شود. باز هم ، در اینجا تداخل زیادی وجود دارد ، اما تمرکز بر روی یکی دیگر یا به شما کمک می کند مجموعه ای متمرکزتر از مهارت ها برای تسلط داشته باشید.

اگر بیشتر به مواردی مانند طرح های رنگی ، تایپوگرافی و زیبایی شناسی کلی علاقه دارید ، UI راهی است که باید دنبال کنید. مجموعه مهارت های آن شامل مواردی مانند:

 • تئوری طراحی
 • تئوری رنگ
 • تایپوگرافی وب
 • فتوشاپ و سایر نرم افزارهای تصویرگری / طرح
 • توسعه پایه جلو (HTML5 ، CSS3 ، JavaScript / jQuery)

اگر بیشتر به مواردی مانند همدلی کاربر ، تعامل کاربر و کدگذاری پیشرفته تر علاقه دارید ، UX بلیط شماست. مجموعه مهارت های آن شامل مواردی مانند:

 • سیم کشی
 • نمونه سازی و آزمایش
 • ساختار اطلاعات
 • تحقیق و تجزیه و تحلیل کاربر و قابلیت استفاده

نوشتن متن

با حقوق متوسط ​​43000 دلار در سال ، نوشتن مطالب تبلیغاتی کمی کمتر از مشاغل از راه دور دارای گرایش فنی بیشتر پرداخت می کند ، اما همچنین شامل کدگذاری صفر (phew) است. مانند مجموعه مهارت های فوق الذکر ، نوشتن متن نوشتاری یک چتر برای مجموعه ای از رشته های مختلف نوشتن مانند توضیحات محصول ، فروش و تبلیغ آگهی ، روابط عمومی و صفحات وب است.

اگر ترجمه ایده های خشک و یا پیچیده را به محتوای قابل هضم ، جذاب و کپسول کردن خصوصیات یک شرکت (یا محصول ، شخص ، مکان و …) در یک اخلاق قدرتمند و محکم دوست دارید ، ممکن است از نوشتن متن استفاده کنید.

بسیاری از نویسندگان متن همه کارها را در زیر آفتاب انجام می دهند ، اما افراد زیادی هستند که تمرکز خاصی را انتخاب می کنند و با آن کار می کنند. در هر صورت ، خوب است که با تمرکز در یک منطقه و گسترش از آنجا شروع کنید. برای کمک به محدود کردن آن ، این ممکن است کمک کند:

 • توضیحات محصول بیشتر به جذابیت صدای محصول می پردازد.
 • فروش و کپی تبلیغات بیشتر در مورد ایجاد یک احساس است.
 • روابط عمومی بیشتر به معنای موفقیت و حرفه ای به نظر رسیدن شرکت در بین عموم است.
 • صفحات وب درباره مواردی مانند Vision و Mission Statements بیشتر در مورد ایجاد ارتباط شخصی با مشتری است.

غذاهای آماده

 • اگر یک کار از راه دور می خواهید ، یک مجموعه مهارت انتخاب کنید و در مورد تمرکز خاص خود تصمیم بگیرید. به جای توسعه نرم افزار ، بر توسعه سیستم های جاسازی شده تمرکز کنید. به جای طراحی وب ، روی UI Design تمرکز کنید.
 • توسعه نرم افزار شامل حل مسئله ، ساختن چیزها و یادگیری مداوم است.
 • بازاریابی آنلاین شامل جذاب جلوه دادن محصولات دیگران ، درک تجزیه و تحلیل و تبدیل داده های خام به یک داستان جذاب است.
 • طراحی وب به UI و UX تقسیم می شود. UI بیشتر بر روی چگونگی به نظر رسیدن اوضاع و UX بیشتر بر روی احساسات متمرکز هستند.
 • نوشتن مطالب تبلیغاتی شامل ساختن صدای کسل کننده دلپذیر ، صدای پیچیده ساده و صدای مبهم خاص و مهم است.

مراحل بعدی

بنابراین اکنون برای حرکت به سمت اهداف شغلی از راه دور چه کاری می توانید انجام دهید؟

چه در حال آماده سازی برای تغییر شغل پس از همه گیری باشید و چه در حال حاضر وارد معرکه شوید ، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای بهبود موقعیت خود انجام دهید. اگرچه ما سهم خوبی از مشکلات را برای مقابله با آن داریم ، اما آینده برای کار از راه دور هرگز بهتر به نظر نمی رسد.