یکی از بهترین ترفندهای Figma که می توانید برای افزایش جریان کاری خود استفاده کنید، یادگیری استفاده از قالب های از پیش ساخته شده است.

به خصوص هنگامی که صحبت از طراحی وب سایت، صفحات فرود یا صفحات فروش در فیگما می شود، استفاده از قالب وب سایت Figma به شما یک شروع عالی در پروژه می دهد.

در این مجموعه، برخی از قالب‌های وب فوق‌العاده Figma را برجسته می‌کنیم که می‌توانید از آنها برای ایجاد انواع طراحی‌های وب‌سایت تجاری، شخصی و شرکتی استفاده کنید.

این قالب‌های Figma دارای طرح‌های انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم هستند که به شما امکان می‌دهد آنها را برای ایجاد و آزمایش سبک‌های مختلف طرح‌بندی تغییر دهید. در این مجموعه قالب های وب سایت پرمیوم و رایگان Figma وجود دارد. حتما همه آنها را دانلود کنید.

بیش از 2 میلیون قالب گرافیکی Figma و بیشتر با دانلود نامحدود

هزاران قالب گرافیکی Figma، کیت‌های رابط کاربری و قالب‌های وب را با عضویت در Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی از بیش از 2000000 قالب Figma، دارایی های طراحی، گرافیک، تم، عکس و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای Figma را کاوش کنید

کیت UI وب سایت چند منظوره برای Figma

این کیت UI وب سایت Figma به شما کمک می کند تا ساختار اصلی صفحات اصلی وب سایت و صفحات فرود را به راحتی ایجاد کنید. دارای 10 جزء مختلف وب سایت با طرح بندی چند منظوره، از جمله بخش هایی برای جداول قیمت گذاری، خدمات، تیم ها و موارد دیگر. شما می توانید از آنها برای ایجاد انواع مختلف طراحی وب سایت استفاده کنید. قالب ها در فرمت های Figma، Sketch، Photoshop و Adobe XD موجود هستند.

الگوی وب سایت راه حل فناوری اطلاعات برای Figma

طراحی وب‌سایت‌ها برای برندهای فناوری، آژانس‌های مشاوره فناوری اطلاعات و کسب‌وکارها زمانی که این کیت قالب وب‌سایت Figma را در کنار خود داشته باشید، قدم زدن در پارک خواهد بود. این برنامه دارای یک طرح بندی کامل وب سایت است که می توانید از آن برای طراحی وب سایت ها و صفحات فرود استفاده کنید. بیش از 10 بخش مختلف در قالب موجود است. و با فرمت فتوشاپ PSD نیز عرضه می شود.

قالب وب سایت تجاری و آژانس Figma

اگر در حال کار بر روی طراحی وب سایت برای یک آژانس دیجیتال یا شرکت شرکتی هستید، این کیت قالب وب سایت Figma مفید خواهد بود. دارای یک کیت طرح بندی کامل وب سایت با تمام بخش های لازم برای ایجاد یک تجربه وب سایت کامل است. چندین بخش در قالب وجود دارد که شامل اجزای نمونه کارها، وبلاگ، خدمات و موارد دیگر می شود. این قالب در فرمت های Figma، Sketch، Photoshop و Adobe XD ارائه می شود.

کیت قالب وب سایت املاک و مستغلات برای Figma

چه بخواهید یک وب سایت زیبا برای یک مشاور املاک بسازید یا لیست های یک آژانس املاک را تبلیغ کنید، این الگوی وب سایت Figma دارای طراحی عالی برای ساخت وب سایت هایی با ظاهر حرفه ای است. این شامل یک طرح صفحه اصلی کامل با یک طرح تلفن همراه با اجزای کاملاً قابل تنظیم است. همچنین می توانید قالب ها را با استفاده از Adobe XD یا Photoshop ویرایش کنید.

قالب وب سایت آژانس دیجیتال Figma

چیدمان مدرن و مینیمال این قالب وب سایت آن را به انتخابی عالی برای طراحی وب سایت برای انواع آژانس های دیجیتال و شرکت های مشاوره تبدیل کرده است. این دارای یک طرح بندی صفحه اصلی شیک است که در آن می توانید خدمات، مشتریان و توصیفات خود را برای جذب مشتریان بیشتر به نمایش بگذارید. این قالب شامل نسخه موبایلی وب سایت نیز می باشد.

Foodz - قالب وب سایت Figma تحویل رایگان غذا

این یک الگوی رایگان وب سایت Figma است که می توانید از آن برای ایجاد یک طرح صفحه اصلی ساده برای یک تجارت تحویل غذا استفاده کنید. این شامل بیش از 90 جزء مختلف و 20 صفحه نمایش برای بازی شما می باشد. و طراحی ریسپانسیو دارد.

قالب Figma وب سایت کاریابی رایگان

می توانید از این الگو برای ایجاد یک صفحه فرود برای وب سایت هیئت شغلی استفاده کنید. دارای بیش از 35 طرح بندی صفحه نمایش مختلف با طرح های کاملاً قابل تنظیم است. شما می توانید از قالب به صورت رایگان برای پروژه های خود استفاده کنید.

Createx - الگوهای وب سایت برای Figma

Createx یک بسته قالب وب سایت چند منظوره است که شامل قالب های Figma برای ساخت 5 نوع مختلف وب سایت می باشد. دارای قالب هایی برای وب سایت های تجارت الکترونیک، سایت های آژانس های دیجیتال، شرکت های ساختمانی، وب سایت های آموزشی و غیره است. هر قالب در یک فایل Figma جداگانه ارائه می‌شود و می‌توانید آن‌ها را هر طور که دوست دارید برای ساخت وب‌سایت خود سفارشی کنید.

Pockie - الگوی وب سایت Figma تجارت الکترونیک

Pockie یک قالب وب سایت عظیم Figma است که با یک کیت وب سایت کامل برای ساخت فروشگاه های تجارت الکترونیک و وب سایت های بازار ارائه می شود. بیش از 500 مؤلفه و بیش از 100 طرح صفحه نمایش مختلف در این بسته با تنوع های متعدد برای بخش های مختلف وب سایت گنجانده شده است. همچنین دارای طرح‌بندی برای نسخه‌های دسکتاپ، موبایل و تبلت است.

الگوی صفحه فرود سایت آژانس برای Figma

با استفاده از این قالب وب سایت فیگما می توانید سبک متفاوتی از چیدمان وب سایت برای آژانس های دیجیتال و بازاریابی طراحی کنید. با طراحی رنگارنگ و مدرن برای نمایش خدمات و نمونه کارها یک آژانس ارائه می شود. همه اجزا به خوبی سازماندهی شده اند تا به شما کمک کنند طرح بندی ها را به دلخواه خود سفارشی کنید. قالب ها در فرمت های Figma، Sketch و Adobe XD ارائه می شوند.

Verier - طراحی داخلی قالب وب سایت Figma

این قالب وب سایت ساده و تمیز به شما این امکان را می دهد که طرح های صفحه اصلی مینیمالیستی را برای شرکت های طراحی داخلی و معماری طراحی کنید. این شامل یک طرح‌بندی وب‌سایت واکنش‌گرا با طرح‌بندی تلفن همراه است. این قالب دارای اجزا و لایه های سازماندهی شده است. و دارای مستندات دقیق برای کمک به شما برای شروع.

قالب وب سایت Figma امور مالی و مشاوره

با استفاده از این قالب وب سایت فیگما می توانید طراحی های مدرن وب سایت را برای آژانس های مالی و مشاوره ایجاد کنید. در این قالب 4 صفحه بندی و صفحه نمایش مختلف وجود دارد. می توانید از آنها برای ایجاد یک وب سایت چند صفحه ای استفاده کنید. یا از کامپوننت ها برای ایجاد یک وب سایت تک صفحه ای استفاده کنید. شما همچنین می توانید به طور کامل تمام اجزا را به دلخواه خود سفارشی کنید.

قالب رایگان وب سایت SaaS برای Figma

برای ایجاد صفحات فرود جذاب برای مشاغل SaaS، این قالب وب سایت Figma را به صورت رایگان دانلود کنید. می توانید از آن برای ایجاد صفحات اصلی برای برنامه ها و محصولات نیز استفاده کنید. این قالب شامل چندین بخش با طرح‌بندی قابل تنظیم است.

قالب رایگان وب سایت Figma برای تجارت فناوری

استفاده و ویرایش این قالب وب سایت در Figma نیز رایگان است. این دارای یک طرح مدرن برای تبلیغ مشاغل SaaS، مارک های فین تک و شرکت ها است. شما می توانید این قالب را با دو فرمت Figma و Adobe XD دانلود کنید.

قالب وب سایت نمونه کارها Figma

این قالب وب سایت Figma برای فریلنسرها و حرفه ای های خلاق برای طراحی یک وب سایت نمونه کار زیبا برای نمایش کارهای خود عالی است. دارای یک طرح بندی صفحه اصلی کاملاً قابل تنظیم با بخش هایی برای نشان دادن مهارت ها، تجربه و نمونه کارها شما. همچنین می توانید آن را با استفاده از Sketch، Adobe XD یا Photoshop سفارشی کنید.

قالب وب سایت Figma صفحه فرود اپلیکیشن موبایل

صفحه فرود برای تبلیغ هر اپلیکیشن موبایلی ضروری است. با استفاده از این قالب وب سایت Figma می توانید یک طرح وب سایت حرفه ای برای تبلیغ اپلیکیشن موبایل خود به شکلی زیبا طراحی کنید. دارای بخش‌های متعددی برای نمایش ویژگی‌های برنامه، تعداد دانلود، مزایا و موارد دیگر است. این قالب در فرمت های Figma، Photoshop، Sketch و Adobe XD موجود است.

کیت قالب وب سایت NFT برای Figma

به دنبال راه اندازی یک مجموعه جدید NFT هستید؟ سپس می توانید از این قالب وب سایت Figma برای طراحی یک صفحه فرود جذاب برای تبلیغ NFT های خود استفاده کنید. دارای طراحی تاریک و آینده نگر است که برای برجسته کردن NFT های شما بیش از هر چیز دیگر عالی است. این قالب شامل 10 طرح بندی صفحه با لایه های سازماندهی شده و راهنمای سبک است.

Furni - قالب Figma وب سایت مبلمان

با استفاده از این طرح وب سایت فیگما یک وب سایت زیبا برای فروشگاه مبلمان یا برند طراحی کنید. این قالب با طراحی کامل صفحه اصلی پر از بخش های مختلف برای نمایش محصولات شما و تبلیغ کسب و کار ارائه می شود. همچنین می توانید قالب را با استفاده از Adobe XD یا Photoshop سفارشی کنید.

Cousew - قالب وب سایت آموزش برای Figma

این قالب وب سایت رنگارنگ و خلاقانه برای راه اندازی صفحه فرود یا وب سایت مدارس مناسب ترین است. همچنین برای ترویج دوره های آنلاین و برنامه های مربیگری عالی است. این قالب دارای طرح بندی دسکتاپ و موبایل وب سایت است. و در فرمت های متعددی ارائه می شود که به شما امکان می دهد طرح را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید.

هتل بانک - کیت UI وب سایت رایگان Figma

یک قالب زیبای وب سایت Figma برای هتل ها و رستوران ها. این الگو دارای یک طرح بسیار مدرن و زیبا است که شامل بسیاری از اجزای قابل تنظیم، راهنماهای سبک و لایه های سازماندهی شده است. و استفاده از آن رایگان است.

Hinterlands - قالب رایگان وب سایت Figma برای املاک و مستغلات

شما می توانید از این الگو برای ایجاد یک وب سایت ساده برای آژانس املاک یا آژانس استفاده کنید. این دارای طراحی سطح بالا است که برای تبلیغ آپارتمان ها و املاک لوکس شما ایده آل است. این قالب برای دانلود رایگان است و می توانید آن را با استفاده از Figma ویرایش کنید.

Resto - قالب Figma وبسایت رستوران

Resto یک قالب وب سایت Figma است که به طور خاص برای رستوران ها و هتل ها ساخته شده است. دارای مجموعه کاملی از قالب ها است که می توانید از آنها برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای استفاده کنید. 11 قالب صفحه مختلف در این بسته وجود دارد، از جمله طرح‌بندی برای منو، صفحه رزرو، نمایه سرآشپزها، گالری، طرح‌بندی وبلاگ و موارد دیگر. هر قالب در قالب‌های Figma، Sketch و Adobe XD موجود است.

آدامز - قالب وب سایت Figma نمونه کارها شخصی

اگر در حال طراحی یک وب سایت نمونه کار برای یک توسعه دهنده یا طراح وب هستید، حتما از این قالب Figma برای ساخت طراحی سایت خود استفاده کنید. دارای طراحی تاریک و خلاقانه برای نمایش تمام جنبه های حرفه شما در یک مکان است. این قالب در نسخه های Photoshop و Adobe XD نیز عرضه می شود.

قالب وب سایت آژانس دیجیتال مدرن Figma

با استفاده از این کیت قالب وب سایت می توانید یک وب سایت مینیمال و مدرن برای یک آژانس دیجیتال مارکتینگ یا فناوری طراحی کنید. این دارای یک طرح ساده و تمیز است که در آن می توانید نمونه کارها، مشتریان و خدمات آژانس خود را به نمایش بگذارید. قالب به راحتی قابل تنظیم به دلخواه شماست.

اگر از طرفداران Adobe XD هستید، بهترین مجموعه قالب های وب سایت Adobe XD ما را برای طرح بندی های طراحی عالی بیشتر بررسی کنید.