فونت های مدرن، پررنگ، شیک و گرد sans-serif موضوع این مجموعه است. و ما مجموعه کاملی از فونت ها را برای دانلود شما انتخاب کردیم.

وقتی صحبت از طراحی هدرهای وب سایت چشم نواز، پوسترها، جلد مجلات و پست های رسانه های اجتماعی می شود، فونت مدرن sans-serif بهترین انتخاب برای ساخت تایپوگرافی است. آنها ظاهر جسورانه و ظریف خاصی را اضافه می کنند که با هیچ نوع فونت دیگری قابل دستیابی نیست.

ما چندین سبک مختلف از فونت های مدرن sans-serif را برای این لیست پیدا کردیم، از جمله فونت های گرد، فونت های هندسی، فونت های نازک و موارد دیگر. خبر خوب این است که می توانید با اشتراک Envato Elements همه آنها را با یک قیمت دانلود کنید.

تمام فونت های زیر را بررسی کنید. و اگر بودجه شما کم است، ما چند فونت مدرن رایگان را فقط برای شما قرار داده ایم.

مفهوم آینده - قلم مدرن Sans Serif

اگر به دنبال یک فونت مدرن جالب برای طراحی یک لوگو یا یک عنوان جذاب هستید، این فونت برای این کار عالی است. دارای طراحی منحصر به فرد شخصیت با عناصر تزئینی شیک است. این فونت همچنین دارای تعداد زیادی کاراکتر و لیگاتورهای جایگزین است که به شما در ایجاد طرح‌های تایپوگرافی منحصر به فرد کمک می‌کند.

کارونگ - قلم مدرن Sans Serif

طراحی حروف بلند و باریک مطمئناً هویت منحصر به فردی به این فونت مدرن sans-serif می دهد. دارای کاراکترهای پررنگ است که خواندن عناوین و عناوین شما را آسان می کند و حتی از راه دور به وضوح قابل مشاهده است. که آن را برای پوسترها، بنرها و حتی بیلبوردها عالی می کند. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

Peosa - فونت های Thin Sans Serif

Peosa یکی از زیباترین فونت های لیست ما است. دارای مجموعه ای از کاراکترهای sans-serif نازک است که ظاهری باکلاس و سطح بالا به طراحی های تایپوگرافی شما می بخشد. این برای ساخت لوگو برای برندهای مد و لوکس ایده آل است. این فونت شامل ویژگی‌های OpenType مانند کاراکترهای جایگزین و لیگاتورها نیز می‌شود.

Profont - قلم‌های Bold Sans Serif

این فونت جسور sans-serif ظاهری تمیز و مدرن دارد که کاملاً با انواع طرح‌های عنوان بزرگ مطابقت دارد. می توانید از آن برای طراحی تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی، عناوین پوستر و سربرگ های وب سایت استفاده کنید. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با پشتیبانی چند زبانه است.

واندورف - فونت بدون سریف گرد

Wandorf یک قلم sans-serif زیبا است که دارای مجموعه ای از حروف گرد به زیبایی است. این فونت دارای یک حس ترکیبی مدرن و یکپارچهسازی با سیستمعامل است که ظاهری منحصر به فرد به طراحی عنوان و عنوان شما می دهد. فونت فقط شامل حروف تمام حروف است.

Le Porsche - فونت مدرن Sans Serif رایگان

شما می توانید این فونت مدرن و شیک را به صورت رایگان دانلود کنید. دارای طرح حروف جسورانه و شیک با عناصر تزئینی جالب است. این برای جلد مجلات، کارت ویزیت و پوستر عالی است. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی رایگان است.

صد Ligatture - فونت Sans Serif رایگان

همانطور که از نام آن مشخص است، این یک فونت sans-serif ligature است که دارای بیش از 300 لیگاتور است که می‌توانید برای ایجاد آرم‌ها، نشان‌ها و طرح‌های تایپوگرافی جالب استفاده کنید. این فونت برای استفاده شخصی نیز رایگان است.

Lekase - فونت مدرن و پررنگ بدون سریف

Lekase یک فونت شیک مدرن با طرح حروف هندسی است. این فونت دارای کاراکترهای پررنگ بزرگی است که آن را به انتخابی عالی برای ساخت عناوین و سرفصل ها تبدیل می کند. همچنین برای تبلیغات، هدرهای وب سایت، لوگوها و برندسازی عالی است. این فونت به شما امکان می دهد تعداد زیادی لیگاچر و متناوب را نیز آزمایش کنید.

Wayxon - فونت نیمه سریف مدرن

این یکی از منحصر به فرد ترین فونت های لیست ما است. اگرچه از نظر فنی یک فونت sans-serif نیست، اما دقیقاً یک فونت سریف نیز نیست. طراح آن را به عنوان یک فونت نیمه سری توصیف می کند که ظاهر و احساس بسیار زیبایی دارد. ما رویکرد منحصر به فرد مورد استفاده برای این فونت را دوست داریم و قطعاً طرح های شما را از بقیه متمایز می کند.

جینرین – قلم مدرن Sans Serif

اگر می خواهید عناوین تمیز، واضح و جسورانه ای برای طرح های خود طراحی کنید، جینرین انتخاب خوبی برای پروژه شما است. دارای مجموعه ای از شخصیت های مدرن sans-serif است که لبه های کمی گرد دارند. این ساده در عین حال زیبا است. و برای طیف گسترده ای از طرح های گرافیکی، وب و چاپ ایده آل است.

Valkrye - فونت فشرده مدرن

Valkrye یک فونت sans-serif فشرده مدرن است که با طراحی حروف منحصر به فرد ارائه می شود. دارای مجموعه ای از حروف تمام حروف است که شخصیت خاص خود را دارند. این فونت همچنین دارای یک حال و هوای آینده نگر است که به خوبی با پوسترهای فیلم، هدرهای وب سایت و کارت ویزیت مطابقت دارد.

Aveden - فونت لوگو Modern Sans Serif

این فونت یک لوگوتایپ روی آن نوشته شده است. طراحی برجسته و مدرن کاراکترها و لبه‌های تیز و تمیز حروف، آن را به انتخابی عالی برای لوگوتایپ‌ها و همچنین عناوین و سرفصل‌های پررنگ برای طرح‌های چاپی و دیجیتالی مختلف تبدیل کرده است. فونت دارای حروف تمام حروف است.

Partita - فونت مدرن Sans Serif رایگان

پارتیتا یک فونت sans-serif مد روز و مدرن با طراحی حروف سرگرم کننده است. این دارای هویت عجیب و غریب خود است که مطمئناً به طرح‌های تایپوگرافی شما منتقل می‌شود. پوسترها، بروشورها و هدرهای وب سایت شما با این فونت بسیار جالب تر به نظر می رسند. برای استفاده شخصی رایگان است.

آوینیو - فونت مدرن بدون فونت رایگان

این فونت رایگان با طراحی حروف برجسته و مدرن با عناصر تزئینی منحصر به فرد ارائه می شود. دارای حروف درشت و ضخیم است که می توانید از آنها برای طراحی عناوین بزرگ برای بیلبوردها، بنرها، جلد مجلات و موارد دیگر استفاده کنید. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی رایگان است.

Glancyr - فونت هندسی مدرن

Glancyr یک فونت متغیر با طراحی حروف هندسی مدرن است. این فونت انتخاب مناسبی برای ساخت تایپوگرافی با طراحی های تمیز و دقیق است. می‌توانید از آن برای طراحی‌های هویت برند، طرح‌های بسته‌بندی، پوسترها، وب‌سایت‌ها و هر چیز دیگری استفاده کنید. این فونت شامل 7 وزن مختلف از پررنگ تا نازک نیز می باشد.

Helotypo - Clean Modern Font

Helotypo یک فونت مدرن sans-serif است که دارای طرح حروف تمیز است. این فونت ظاهری ساده دارد، اما تقریباً با هر نوع طراحی که روی آن کار می کنید، همراه خواهد بود. دارای تعداد زیادی رباط و گلیف است که می توان از آنها برای ساخت لوگوهای جالب و طرح های تایپوگرافی استفاده کرد.

Monoron - Bold Rounded Sans SerifFont

این فونت دارای طراحی منحصر به فرد مدرن-رترو با حروف گرد پررنگ است. اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید تا ظاهری مد روز به تایپوگرافی خود ببخشید، Monoron ارزش بررسی را دارد. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با پشتیبانی چند زبانه است.

Evalter - قلم مدرن Sans-Serif

در نگاه اول، این فونت شما را به یاد طراحی بروشور برای یک مهمانی دی جی یا یک رویداد کلوپ می اندازد. دارای آن طرح حروف شیک و تیز است که در طرح های تبلیغاتی و پوستر مدرن استفاده می شود. شما می توانید از این فونت برای طراحی عناوین پوسترهای جالب و همچنین ساخت جلد سی دی، هدر وب سایت و موارد دیگر استفاده کنید. این شامل مجموعه ای از حروف تمام حروف است.

Starmagic - Modern Condensed Sans Serif

Starmagic یک فونت sans-serif زیبا با طرح حروف بلند و متراکم است. این فونت باعث می‌شود که برچسب‌ها، نشان‌ها و طرح‌های برند شما بسیار شیک به نظر برسند. و به ویژه برای طرح هایی با مضمون مد و سبک زندگی مناسب است.

Getboreg - فونت Sans Serif رایگان

یک فونت برجسته و مدرن با طراحی حروف زیبا. حروف sans-serif در این فونت از سبک تمیزی استفاده می کنند که تایپوگرافی شما را بسیار جذاب تر می کند. این فونت برای طرح های مرتبط با تکنولوژی و تبلیغات ایده آل است. برای استفاده شخصی رایگان است.

Saira - خانواده فونت Bold Sans Serif رایگان

Saira یک خانواده از فونت‌های sans-serif است که می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید. این شامل 9 وزن فونت مختلف با حروف درشت است. این برای طراحی عناوین پررنگ بزرگ برای همه چیز، از وب‌سایت‌ها گرفته تا تی‌شرت‌های سفارشی، پوسترها و موارد دیگر عالی است. کل خانواده فونت برای استفاده در پروژه های شخصی و تجاری رایگان است.

کاپیلر - فونت لوگو Modern Sans Serif

Kapiler یک فونت sans-serif منحصر به فرد است که دارای مجموعه ای از کاراکترهای جالب با حال و هوای فضایی آینده نگر است. این فونت برای ساخت کارت ویزیت برای برندهای لوکس و همچنین برای طراحی جلد مجلات، بروشورها، لوگوها و موارد دیگر ایده آل است. این فقط شامل مجموعه ای از حروف بزرگ است.

Ginger - قلم شیک Elegant Sans Serif

ظاهر زیبای این فونت sans-serif لوگوها و عناوین شما را بسیار شیک تر و جذاب تر نشان می دهد. این برای انواع طرح های مرتبط با مشاغل مد، زیبایی و سبک زندگی عالی است. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک است.

بائو - قلم مدرن بدون سریف

این فونت با طراحی کاراکتر بسیار غیر معمولی ارائه می شود که ظاهر شخصی تری به طرح های تایپوگرافی شما می بخشد. این شامل حروف تمام حروف است که برای لوگوها و سرفصل ها بهترین هستند. به عنوان یک امتیاز، 5 الگوی لوگوی از پیش ساخته شده و یک پالت رنگ نیز ارائه می شود.

Camaufalge Modern Minimalist Sans Font

Camaufalge یک فونت sans-serif منحصر به فرد با طراحی مینیمالیستی نازک است. این فونت ظاهر زیبایی شناسی شیکی دارد که با هر فونت دیگری در لیست ما قابل مقایسه نیست. از آن برای ساخت تایپوگرافی زیبا و ظریف برای پروژه های طراحی گرافیک مدرن خود استفاده کنید.

به دنبال فونت های عالی تر هستید؟ سپس مطمئن شوید که بهترین فونت‌های سریف و مجموعه‌های بهترین فونت‌های دست‌نویس را بررسی کنید.