طراحی پاپ آرت به سبک کتاب های مصور حتی برای طراحان گرافیک باتجربه می تواند فرآیندی بسیار دشوار باشد.

اما این اشکالی ندارد زیرا به عنوان یک طراح لازم نیست در همه چیز خوب باشید. فقط باید هوشمندانه‌تر کار کنید و راه‌هایی برای انجام سریع‌تر کارها پیدا کنید. مانند یادگیری استفاده از اکشن های فتوشاپ.

با جلوه‌های کتاب کمیک فتوشاپ و اکشن‌های هنر پاپ، می‌توانید فوراً به گرافیک، عکس‌ها و آثار هنری خود جلوه و احساسی به کتاب‌های مصور بدهید.

امروز تعدادی از بهترین اکشن های فتوشاپ هنر پاپ و کمیک را برای شما آورده ایم که می توانید برای رسیدن به آن هدف از آنها استفاده کنید. استفاده از این اقدامات آسان است و با انواع پروژه های طراحی کاملاً کار می کند. چند عمل را از لیست بردارید و شروع به آزمایش کنید.

بیش از 2 میلیون اکشن، افزونه و منابع طراحی فتوشاپ با دانلود نامحدود

هزاران اکشن و افزونه خیره کننده فتوشاپ را با عضویت Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2,000,000 اقدام، از پیش تعیین شده، قالب های طراحی، تم ها، عکس ها و موارد دیگر را می دهد.

اکشن های فتوشاپ را کاوش کنید

اکشن های پاپ آرت فتوشاپ

این بسته اکشن فتوشاپ به شما این امکان را می دهد که به راحتی عکس ها را تنها با چند کلیک به هنر پاپ تبدیل کنید. دارای مجموعه ای از اکشن های حرفه ای PS است که جلوه های حرفه ای پاپ آرت را با طرح های غیر مخرب و قابل تنظیم ایجاد می کند. 20 اکشن مختلف در این بسته با ظاهر منحصر به فرد هنر پاپ وجود دارد.

کیت اکشن فتوشاپ کمیک رترو

این یک بسته کامل پر از قالب ها و افکت ها است که فقط برای طراحانی که با طرح های کمیک کار می کنند ساخته شده است. این شامل همه چیزهایی است که برای ساخت جلوه‌های کتاب کمیک، گرافیک و صحنه‌ها نیاز دارید. علاوه بر اکشن‌های فتوشاپ کتاب کمیک، این بسته با قالب‌های قاب کتاب کمیک، حباب‌های گفتار، جلوه‌های صوتی، قالب‌های ماکت و موارد دیگر همراه است.

Hope Art Effect Photoshop Action

اگر مبارزات انتخاباتی باراک اوباما را به خاطر دارید، احتمالاً پوسترها و بنرهای بسیار محبوب “امید” او را به یاد دارید که جلوه شگفت انگیز هنر پاپ را به نمایش می گذاشت. این اکشن فتوشاپ دارای یک افکت هنر پاپ است که از همان طراحی الهام گرفته شده است. با عکس های پرتره بهترین کار را خواهد داشت.

اکشن های فتوشاپ رنگ روغن کمیک افکت

یکی دیگر از اکشن های جالب فتوشاپ که جلوه کتاب کمیک را با ظاهر نقاشی رنگ روغن ترکیب می کند تا یک طراحی منحصر به فرد به سبک کمیک بوک ایجاد کند. این اکشن فتوشاپ در 10 تنوع مختلف با ظاهری حرفه ای برای عکس های پرتره و طرح های گرافیکی شما ارائه می شود. هر عمل فقط با یک کلیک کار می کند و به شما امکان می دهد افکت را نیز سفارشی کنید.

جلوه های متن کتاب کمیک برای فتوشاپ

از نظر فنی، این یک عمل فتوشاپ نیست. این مجموعه ای از 10 افکت متن کمیک شیک است که می توانید با استفاده از آن ها به متن خود ظاهر و احساسی به کتاب های مصور بدهید. این شامل قالب های PSD با اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان فایل ها برای افزودن متن خود می باشد. سبک های لایه فتوشاپ ASL نیز وجود دارد.

اکشن فتوشاپ اثر کمیک رایگان

این یک اکشن رایگان فتوشاپ است که می توانید از آن برای ایجاد یک افکت کتاب کمیک با کیفیت بالا برای عکس های پرتره استفاده کنید. این یک اقدام مبتدی است که بدون هیچ کار اضافی کار می کند. می توانید با یک کلیک از اکشن استفاده کنید.

پاپ آرت رایگان اکشن فوتوشاپ

اگر می خواهید یک افکت پاپ آرت قوی برای عکس های خود ایجاد کنید، این اکشن رایگان فتوشاپ به شما کمک خواهد کرد. وقتی از پس‌زمینه‌های نیمه‌تون و گرادیان استفاده می‌کنید، این افکت حتی بهتر به نظر می‌رسد.

اکشن فتوشاپ افکت کتاب کمیک

وقتی این اکشن فتوشاپ را در کنار خود داشته باشید، ایجاد افکت های کلاسیک به سبک کتاب های مصور بدون دردسر خواهد بود. این به ویژه برای تولید گرافیک های کمیک و تصاویر برای طرح های مختلف عالی عمل می کند. اما با عکس های پرتره نیز به خوبی کار می کند.

اکشن فتوشاپ افکت پاپ آرت مدرن

این اکشن فتوشاپ به شما اجازه می دهد تا گرافیک های پاپ آرت را با لمسی منحصر به فرد و مدرن ایجاد کنید. دارای یک جلوه قوی است که در 3 گزینه posterization ارائه می شود. همچنین می توانید از بین 40 شیب مختلف انتخاب کنید تا به ظاهر عالی برای طرح های هنر پاپ خود برسید.

VectorArt Pop Art اکشن فتوشاپ

با استفاده از این اکشن فتوشاپ، می توانید با استفاده از عکس و گرافیک، هنرهای برداری به سبک پاپ آرت ایجاد کنید. استفاده از این اکشن بسیار آسان است و یک نتیجه لایه ای برای سفارشی کردن افکت به دلخواه شما ایجاد می کند. همچنین شامل 40 پیش تنظیم رنگ مختلف برای انتخاب است.

جلوه و اکشن کتاب کمیک فتوشاپ

اگر به دنبال یک افکت کمیک ساده هستید تا عکس های پرتره خود را خلاقانه تر و سبک تر جلوه دهید، این اکشن فتوشاپ به شما کمک خواهد کرد. این اکشن به شما امکان می دهد به راحتی یک افکت کتاب کمیک ساده ایجاد کنید. با Photoshop CC کار می کند.

اکشن های فتوشاپ کتاب کمیک Halftone

با استفاده از این اکشن فتوشاپ، می‌توانید برای عکس‌ها و تصاویر خود یک حالت نیمه‌تنی ایجاد کنید تا آنها را بیشتر شبیه صحنه‌های یک کتاب کمیک کنید. این سبک از افکت نیمه‌تون معمولاً در کتاب‌های کمیک قدیمی دیده می‌شود. بنابراین این اقدام برای انواع پروژه های طراحی قدیمی مناسب است.

رایگان مدرن پاپ آرت اثر PS اکشن

یک اکشن منحصر به فرد فتوشاپ که عکس های شما را کاملا به هنر مدرن تبدیل می کند. این باعث می شود عکس های شما بسیار رنگارنگ و پر جنب و جوش به نظر برسند. و شما می توانید از آن به عنوان یک اثر هنری پاپ نیز استفاده کنید.

جلوه کتاب کمیک حکاکی رترو رایگان

این اکشن رایگان فتوشاپ به شما این امکان را می دهد که به راحتی یک ظاهر حکاکی برای عکس های خود ایجاد کنید. این برای دادن یک ظاهر کمیک قدیمی به پرتره های شما و همچنین عکس های منظره در فضای باز عالی است.

اکشن های فتوشاپ کتاب کمیک و وکتور هنر 4 در 1

این مجموعه ای از اکشن های فتوشاپ وکتور هنری به سبک کارتونی است که می توانید از آن برای ایجاد افکت های کمیک بوک نیز استفاده کنید. این شامل 2 جلوه کارتونی مختلف، جلوه هنری برداری و یک افکت نیمه‌تون است که کاملاً شبیه به طرح‌های کتاب کمیک است. همه این افکت ها برای عکس های پرتره و گرافیک های مختلف دیگر عالی هستند.

اکشن فتوشاپ پاپ آرت پینتون

حتی اگر این افکت پاپ آرت کلاسیک نیست، افکت دوتایی نیز یک رویکرد عالی است که می توانید برای ایجاد یک طراحی مدرن به سبک پاپ آرت استفاده کنید. این اکشن فتوشاپ به شما این امکان را می دهد که تنها با چند کلیک افکت های رنگی دوتایی غیر مخرب و کاملا قابل ویرایش ایجاد کنید.

جلوه عکس پاپ آرت برای فتوشاپ

این یک اکشن فتوشاپ نیست، اما یک قالب PSD کاملاً قابل تنظیم است که با جلوه هنر پاپ همراه است. شما به سادگی می توانید فایل PSD را ویرایش کنید تا عکس های خود را با استفاده از اشیاء هوشمند به قالب اضافه کنید تا فوراً عکس خود را به یک گرافیک پاپ آرت تبدیل کنید.

کتاب کمیک کلاسیک اکشن فتوشاپ

شما می توانید از این اکشن فتوشاپ برای ایجاد همان ظاهر کمیک کلاسیک از کمیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده کنید. این یک افکت کتاب کمیک قابل تنظیم ایجاد می کند که با عکس ها و همچنین گرافیک ها و تصاویر به خوبی کار می کند. این عمل همچنین با الگوهای کاغذ قدیمی مطابقت دارد.

اکشن فتوشاپ هنر مدرن

با استفاده از این اکشن فتوشاپ، طرح های پاپ آرت خود را یک قدم جلوتر ببرید تا آنها را به هنر مدرن تبدیل کنید. این اکشن PS دارای جلوه‌ای پیچیده است که به عکس‌های شما ظاهری هنری مدرن و رنگارنگ می‌دهد. این شامل 40 پیش تنظیم رنگ است که به شما امکان می دهد سبک های مختلف ظاهری ایجاد کنید.

افکت پاپ آرت سه رنگ رایگان برای فتوشاپ

با استفاده از این اکشن فتوشاپ می توانید یک افکت پاپ آرت جالب ایجاد کنید که از سه رنگ استفاده می کند. با پرتره های نزدیک عالی کار می کند. و می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

رایگان فتوشاپ کتاب کمیک اثر PS Action

با استفاده از این اکشن رایگان فتوشاپ، به عکس‌های پرتره و سلفی‌های خود ظاهری ساده به کتاب مصور بدهید. این به شما امکان می دهد عکس خود را به صفحه ای از یک کتاب کمیک تبدیل کنید. بدون تغییر کامل رنگ های عکس، جلوه را ایجاد می کند.

اکشن فتوشاپ وکتوری اثر کمیک

این اکشن فتوشاپ برای تبدیل عکس های شما به هنر برداری عالی است. همچنین برای دادن ظاهر و حس کمیک به عکس های شما عالی است. همراه با پس‌زمینه‌های وکتور قابل ویرایش و 10 افکت رنگی برای سفارشی‌سازی گرافیک به دلخواه شما.

قالب PSD جلوه عکس هنری وکتور

این یک قالب فتوشاپ برای ایجاد آسان جلوه سبک پاپ آرت برای طرح های شما است. این کاملا برای عکس های پرتره و گرافیک کار می کند. شما می توانید لایه شی هوشمند را برای قرار دادن تصاویر خود در قالب تنها با چند کلیک ویرایش کنید.

آموزش ساخت پاپ آرت در فتوشاپ

راه های مختلفی برای ایجاد افکت های پاپ آرت در فتوشاپ وجود دارد. برای بهترین نتیجه، توصیه می کنیم از یک اکشن فتوشاپ ساخته شده توسط یک حرفه ای استفاده کنید.

اما، اگر به دنبال ایجاد یک افکت پاپ آرت ساده هستید، این ترفند را دنبال کنید:

فتوشاپ پاپ آرت 1

تصویر خود را در فتوشاپ باز کنید. و سپس در منوی Image به Adjustments >> Threshold بروید.

اکنون از نوار لغزنده در پنجره Threshold برای تنظیم افکت به دلخواه خود استفاده کنید. پس از اتمام روی OK کلیک کنید. و تصویر را پاک کنید تا در صورت لزوم از شر هر قسمت اضافی خلاص شوید.

فتوشاپ پاپ آرت 2

سپس به منوی Layers بروید و به New Adjustment Layer >> Gradient Map بروید. روی OK کلیک کنید. اکنون می توانید رنگ شیب را تغییر دهید تا جلوه سبک پاپ آرت خود را ایجاد کنید.

این فقط یک راه سریع برای ایجاد یک جلوه پاپ آرت ساده است. می توانید دنبال کنید این آموزش یوتیوب برای یک درس پیشرفته تر

مطمئن شوید که مجموعه دیگر اقدامات فتوشاپ ما را بررسی کنید.