به لطف قالب های ویدیویی از پیش ساخته شده، ایجاد محتوای مارک دار و حرفه ای برای YouTube اکنون بسیار آسان تر از همیشه است.

اگر قصد دارید یک کانال YouTube جدید راه اندازی کنید یا به دنبال تغییر برند کانال در حال رشد خود هستید، یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که الگوهای Premiere Pro مناسب برای محتوای خود پیدا کنید.

نیازی به جستجوی وب نیست. ما به شما کمک می‌کنیم الگوهای کانال YouTube عالی را برای ویدیوهای خود پیدا کنید. در این مجموعه، الگوهای Premiere Pro را برای تمام نیازهای خود در زمینه تولید محتوای YouTube پیدا خواهید کرد.

در این لیست الگوهایی برای معرفی کانال یوتیوب، بازکننده‌ها، عناوین، صفحه‌های پایانی ویدیو، اعلان‌ها، ثلث پایین‌تر و موارد دیگر وجود دارد. یک الگو از مجموعه زیر بگیرید و پروژه خود را شروع کنید.

2 میلیون+ الگوی Adobe Premiere Pro، بازکننده ها، یک سوم پایین تر و بیشتر با دانلود نامحدود

هزاران قالب همه کاره Adobe Premiere Pro، بازکننده ها، قالب های نمایش اسلاید، یک سوم پایین تر و موارد دیگر را با عضویت در Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 قالب Premiere Pro، دارایی های طراحی، عکس ها، ویدیوها و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای Premiere Pro را کاوش کنید

قالب بازکن و معرفی رنگارنگ یوتیوب

وقتی صحبت از ویدیوهای YouTube به میان می آید، مقدمه عنصر مهمی است که به شما کمک می کند از همان ابتدا توجه بیننده را به خود جلب کنید. با استفاده از این قالب مقدماتی، می‌توانید بازکننده‌ای رنگارنگ‌تر و جذاب‌تر به ویدیوهای خود اضافه کنید که ویدیوهای شما را از رقبا متمایز کند. دارای انیمیشن های جالب و همچنین عناصر قابل ویرایش به راحتی است.

قالب معرفی کانال YouTube Premiere Pro

این مجموعه از الگوهای Premiere Pro شامل 6 معرفی مختلف برای YouTube با طراحی های مدرن و خلاقانه است. هر قالب دارای انیمیشن های شیک و کنترل کامل رنگ برای سفارشی کردن طرح به هر شکلی است که دوست دارید. قالب ها برای کانال های خلاقانه و ویدیوهای وبلاگ نویسی عالی هستند.

الگوهای Ultra YouTube Maker Premiere Pro

این مجموعه ای از بسیاری از قالب های مفید YouTube است که دارای عناصر مختلفی مانند دکمه های اشتراک یوتیوب، اعلان های دنبال کردن رسانه های اجتماعی، الگوهای عنوان ویدیو و الگوهای استوری اینستاگرام است. این شامل 90 الگوی Premiere Pro است که همگی برای محتوای YouTube بهینه شده اند.

قالب‌های YouTube End Screens Premiere Pro

با صفحه پایانی عالی، نه تنها فرصتی برای تبلیغ بیشتر ویدیوهای خود دارید، بلکه به شما این امکان را می دهید که نام تجاری خود و سایر کانال های اجتماعی را نیز تبلیغ کنید. قالب های صفحه پایانی در این بسته با در نظر گرفتن تمام آن ویژگی ها طراحی شده اند. چندین سبک از قالب های صفحه پایانی وجود دارد که برای همه نوع کانال ها مناسب هستند.

بیش از 300 ابزار محتوای YouTube برای Premiere Pro

وقتی می‌توانید فقط یک بسته را دانلود کنید تا همه قالب‌های مورد نیاز خود را در یک مکان دریافت کنید، عالی است. این بسته ابزار محتوای YouTube همچنین با همه چیزهایی که برای ساخت ویدیوهای با کیفیت بالا نیاز دارید ارائه می شود. این شامل کارت های همپوشانی ویدیویی، اعلان ها، عناوین، معرفی ها، هایلایت کننده ها و موارد دیگر است. در مجموع بیش از 300 قالب مختلف در این بسته وجود دارد.

الگوی عنوان تمام صفحه رایگان برای YouTube

این یک الگوی رایگان Premiere Pro است که می توانید از آن برای ایجاد عنوانی ساده و کمینه برای ویدیوهای YouTube خود استفاده کنید. دارای طراحی عنوان تمام صفحه با انیمیشن های تمیز است. برای آموزش، فناوری و کانال های بازی عالی است.

الگوی دکمه اشتراک نمایه YouTube رایگان

این الگوی Premiere Pro دارای یک دکمه اشتراک شیک با انیمیشن های کلیکی است. این یک الگوی همپوشانی ساده است که می توانید در هر یک از ویدیوهای خود قرار دهید. همچنین دارای متغیرهایی برای نمایش عکس یا لوگوی نمایه است.

الگوی معرفی Premiere Pro در کانال یوتیوب Vlog

با این الگوی شیک Premiere Pro، معرفی YouTube خود را رنگارنگ تر و خلاقانه تر کنید. این دارای یک طراحی مد روز با انیمیشن های ساده برای ایجاد یک مقدمه سرگرم کننده برای کانال های یوتیوب، سفر، و سبک زندگی شما است. این قالب در طرح‌بندی‌های مختلف نیز ارائه می‌شود.

الگوی تبلیغاتی و معرفی کانال یوتیوب

این الگوی معرفی YouTube با طراحی مدرن و منحصر به فرد ارائه می شود که برای کسب و کار و کانال های مرتبط با طراحی ایده آل است. الگوها همچنین دارای ساختارهای مدولار هستند که به شما این امکان را می دهد که به راحتی الگوها را ویرایش کنید تا عناصر را مطابق با اولویت خود مرتب کنید. آنها با وضوح 4K در دسترس هستند.

الگوی معرفی موزاییک YouTube برای Premiere Pro

یک الگوی مقدماتی ساده و در عین حال خلاقانه که می‌توانید از آن برای ایجاد صحنه‌های افتتاحیه مارکدار برای ویدیوهای خود استفاده کنید. این الگوی Premiere Pro به شما امکان می دهد با استفاده از یک انیمیشن موزاییک جالب، لوگو و نام تجاری کانال خود را معرفی کنید. همچنین می‌توانید رنگ‌های آن را تغییر دهید و تصاویر یا ویدیوهای خود را برای سفارشی کردن طرح قرار دهید.

قالب‌های صفحه پایانی YouTube برای Premiere Pro

این مجموعه ای از الگوهای صفحه پایانی برای ویدیوهای YouTube است. چندین صفحه پایانی منحصر به فرد در این بسته با چیدمان های منحصر به فرد و مدرن موجود است. هر قالب نیز به راحتی قابل تنظیم است. می توانید رنگ ها، تصاویر و انیمیشن ها را نیز تغییر دهید.

YouTube Subscribe Button Premiere Pro Templates

با داشتن این بسته الگوی Premiere Pro، تشویق بینندگان به اشتراک در کانال شما بسیار آسان تر است. این شامل چندین سبک از دکمه‌های اشتراک YouTube با زنگ‌های اعلان و موارد دیگر است. آنها برای همه انواع کانال های تجاری، حرفه ای و خلاق مناسب هستند.

الگوی معرفی رایگان دکمه Play YouTube

این الگوی رایگان Premiere Pro به شما امکان می دهد صحنه های مقدماتی مدرن و حرفه ای را برای ویدیوهای YouTube خود ایجاد کنید. دارای متغیرهایی برای افزودن یک ویدیو یا تصویر به الگو است. و همچنین برای اضافه کردن لوگو و نام کانال خود.

قالب رایگان YouTube End Screen Premiere Pro

یک قالب صفحه پایانی رایگان با طراحی چند منظوره. این الگو را می توان به راحتی برای ایجاد صفحه های پایانی برای انواع مختلف ویدیو سفارشی کرد. همچنین شامل تمام عناصری است که برای تبلیغ کانال خود و سایر پروفایل های رسانه های اجتماعی نیاز دارید.

الگوهای روشن YouTube Intro Premiere Pro

اگر می‌خواهید یک صحنه مقدماتی روشن و خلاقانه برای ویدیوهای YouTube خود ایجاد کنید، این بسته قالب‌های Premiere Pro به شما کمک خواهد کرد. این شامل 3 قالب مقدماتی مختلف است که می توانید از آنها برای طراحی معرفی های پر جنب و جوش برای کانال های YouTube استفاده کنید. هر قالب دارای انیمیشن های جالب و طرح بندی های کاملاً قابل تنظیم است.

یک سوم پایین YouTube برای Premiere Pro

با استفاده از این بسته نرم افزاری، مجموعه ای از یک سوم پایین تر با طرح های منحصر به فرد را دریافت می کنید. اینها برای حرفه ای تر جلوه دادن مصاحبه، وبلاگ و ویدیوهای تبلیغاتی شما عالی هستند. چندین سبک از یک سوم پایین با طرح ها و انیمیشن های مختلف در این بسته وجود دارد.

الگوهای Gradient Titles Premiere Pro برای YouTube

این مجموعه ای از قالب های عنوان شیک با طرح های رنگی شیب زیبا است. علاوه بر طرح های رنگارنگ، انیمیشن های جذابی نیز به همراه دارند. این الگوها برای ساخت عناوین پررنگ بزرگ برای ویدیوهای YouTube شما عالی هستند. آنها به ویژه برای کسب و کار، طراحی و ویدیوهای آژانس عالی هستند.

اکنون در قالب YouTube Intro Premiere Pro مشترک شوید

الگوهای Premiere Pro در این بسته برای کانال‌های YouTube که از نام تجاری شخصی برای تبلیغ محتوا استفاده می‌کنند عالی هستند. این شامل چندین قالب مقدماتی با طرح های رنگارنگ و خلاقانه است که شما را در مرکز ویدیو قرار می دهد. آنها برای تشویق بینندگان به اشتراک در کانال شما نیز عالی هستند.

کیت الگوهای YouTube Library Premiere Pro

یک بسته بزرگ دیگر پر از الگوهای Premiere Pro و عناصر YouTube. این بسته شامل مجموعه عظیمی از بیش از 250 ایموجی متحرک، دکمه‌های اشتراک، بازکننده‌ها، عنوان‌ها و موارد دیگر است. این یک مجموعه الگوی ضروری برای همه سازندگان و ویرایشگرهای ویدیوی YouTube است.

عنوان رایگان عمودی برای قالب YouTube Premiere Pro

این الگوی رایگان Premiere Pro دارای طراحی عمودی شیک عنوان است تا به شما کمک کند عنوان یا معرفی جالبی را به ویدیوهای خود اضافه کنید. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و برای ویدیوهای فنی و بازی مناسب است.

الگوی رایگان Premiere Pro YouTube Screen Screen

با استفاده از این الگوی رایگان Premiere Pro می توانید یک صفحه پایانی شیک با طراحی تیره اضافه کنید. همراه با انیمیشن های سریع و مکان هایی برای نمایش یک ویدیو و همچنین برای تبلیغ کانال های اجتماعی دیگر شما ارائه می شود.

YouTube Show Intro Template for Premiere Pro

این الگوی معرفی YouTube برای کانال هایی طراحی شده است که نمایش ها، مصاحبه ها و پادکست های YouTube را ایجاد می کنند. این شامل 3 طرح‌بندی مقدماتی منحصربه‌فرد است که در آن می‌توانید به مخاطبان معرفی کنید که نمایش YouTube شما چیست. قالب ها با وضوح 4K در دسترس هستند.

تایپوگرافی YouTube Intro Premiere Pro Templates

اگر از طرفداران معرفی ویدیویی با عناصر رنگارنگ و اشکال انتزاعی هستید، این بسته قالب برای کانال شما عالی است. این شامل چندین الگوی معرفی YouTube با انیمیشن های مبتنی بر تایپوگرافی است. آنها همچنین دارای اشکال و عناصر رنگارنگ زیادی هستند.

10 صفحه پایانی YouTube برای Premiere Pro

با استفاده از این بسته، به 10 الگوی صفحه پایانی مدرن و شیک برای Premiere Pro دسترسی خواهید داشت. این صفحات پایانی با در نظر گرفتن کانال های تکنولوژی مدرن، سفر و vlog طراحی شده اند. البته، شما به راحتی می توانید آنها را برای استفاده با انواع دیگر کانال ها نیز سفارشی کنید.

برای نمونه‌های ویدیویی عالی‌تر، می‌توانید بهترین مجموعه قالب‌های Premiere Pro ما را بررسی کنید.