اینستاگرام به یک پلتفرم اجتماعی عظیم تبدیل شده است که در آن همه باید برای بازدید و تعامل با یکدیگر رقابت کنند. با این حال، حساب های دارای استراتژی بازاریابی ویدئویی مناسب همیشه پیشرو هستند.

مسلماً ویدیو مؤثرترین قالب محتوا برای ایجاد تعامل و فروش است. مطابق با آمارهای اخیر91 درصد از کاربران فعال اینستاگرام هر هفته ویدیوها را تماشا می کنند. آنها فقط محتوای کوتاه را دوست دارند. آنچه مهمتر است این است که 50 درصد از کاربران پس از دیدن یک ویدیو در استوری اینستاگرام به بازدید از یک وب سایت برای خرید محصول اعتراف می کنند.

نیازی به گفتن نیست که داشتن یک برنامه محتوای ویدیویی با طراحی ها و انیمیشن های عالی نه تنها برای برندها و کسب و کارها بلکه برای همه انواع اینفلوئنسرهای اینستاگرام بسیار مهم است.

می توانید با دانلود چند قالب ویدیویی پریمیر پرو اینستاگرام از مجموعه زیر شروع کنید. ویرایش این قالب ها آسان است و به شما امکان می دهد ویدیوهای حرفه ای تری برای کانال خود تولید کنید. نگاهی بینداز

بیش از 2 میلیون قالب Adobe Premiere Pro، بازکننده ها، یک سوم پایین تر و بیشتر با دانلود نامحدود

هزاران قالب همه کاره Adobe Premiere Pro، بازکننده ها، قالب های نمایش اسلاید، یک سوم پایین تر و موارد دیگر را با عضویت در Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی از بیش از 2000000 قالب Premiere Pro، دارایی های طراحی، عکس ها، فیلم ها و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای Premiere Pro را کاوش کنید

قالب‌های استوری اینستاگرام پریمیر پرو مدرن

اگر می خواهید توجه فالوورهای خود را با استوری های اینستاگرام خود جلب کنید، باید از طرح های جسورانه و مدرن استفاده کنید که توجه آنها را جلب کند. این بسته شامل مجموعه کاملی از قالب های ویدیویی Premiere Pro برای ساخت چنین ویدیوهایی است. در این بسته 16 قالب زیبای استوری اینستاگرام با طرح‌بندی‌های به راحتی قابل تنظیم وجود دارد.

قالب های پریمیر پرو ویدیوهای استوری پاییزی اینستاگرام

این بسته قالب های زیبای استوری اینستاگرام دارای طرح هایی با مضمون پاییزی است که استوری های شما را بسیار منحصر به فرد و جذاب تر نشان می دهد. آنها برای تبلیغ پیشنهادات و مجموعه های فصلی عالی هستند. و همچنین برای تبلیغ برندها و محصولات الهام گرفته از طبیعت. دارای 16 قالب داستانی مختلف در قالب Premiere Pro است.

قالب های ویدیویی اینستاگرام Pro Premiere Pro Posts Fashion

می‌توانید از این بسته قالب‌های ویدیویی Instagram Pro Premiere Pro برای ایجاد پست‌های جالب‌تر برای فید خود استفاده کنید. این شامل قالب های ویدیویی شیک اینستاگرام است که برای برندهای مد و لباس بسیار مناسب تر است. می توانید از آنها برای تبلیغ اقلام پوشاک خود و حتی اجرای تبلیغات تبلیغاتی استفاده کنید.

قالب های ویدیویی اینستاگرام Creative Premiere Pro

این بسته قالب های ویدیویی اینستاگرام دارای برخی از خلاقانه ترین طرح هایی است که دیده ایم. آنها دارای رنگ های روشن و عناصر بصری منحصر به فرد هستند که به شما امکان می دهد ویدیوهای خود را در بالای پست های دیگر در فیدهای کاربر برجسته کنید. 8 قالب Premiere Pro در این بسته وجود دارد و شما به راحتی می توانید آنها را به دلخواه شخصی سازی کنید.

قالب های ویدیویی اینستاگرام Colorful Stories Premiere Pro

اگر می خواهید استوری های اینستاگرامی بسازید که با رنگ های پر جنب و جوش نیز ظاهر شوند، این مجموعه از قالب های ویدیویی Premiere Pro فقط برای شما ساخته شده است. این دارای 16 قالب ویدیویی رنگارنگ اینستاگرام است که می توانید از آنها برای ایجاد استوری های جذاب برای تبلیغ محصولات و تجارت خود استفاده کنید. هر قالب در این بسته دارای عناصر کاملاً قابل ویرایش است تا بتوانید به راحتی رنگ و متن را هر طور که دوست دارید تغییر دهید.

قالب های ویدیویی اینستاگرام رایگان فیلتر دوربین Premiere Pro

این یک قالب رایگان استوری اینستاگرام است که می توانید از آن برای ایجاد یک ویدیوی داستانی مدرن و جذاب برای تبلیغ محصولات و پیشنهادات خود استفاده کنید. این برای فروشگاه های آنلاین و مارک های تجارت الکترونیک ایده آل است.

Ink Splash Story Free Premiere Pro Video Instagram Templates

این قالب ویدیویی رایگان Premiere Pro Instagram دارای طراحی خلاقانه جوهر افشان با انیمیشن های جالب است. می توانید از آن برای ایجاد معرفی برای ویدیوهای خود و همچنین تبلیغ خدمات خود در استوری های اینستاگرام استفاده کنید.

الگوهای ویدیویی اینستاگرام Retro Stories Premiere Pro

اگر می خواهید حال و هوای یکپارچهسازی با سیستمعامل شیک به فید اینستاگرام خود بدهید، حتما این بسته قالب ویدیوی Instagram Premiere Pro را برای ایجاد ویدیوهای استوری با مضمون یکپارچهسازی با سیستمعامل بگیرید. این شامل 18 قالب داستان منحصر به فرد با طرح‌بندی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل است. اینها برای تبلیغ برندهای لباس و فروشگاه های آنلاین ایده آل هستند.

قالب های ویدئویی استوری اینستاگرام Bold Premiere Pro

می‌توانید از قالب‌های Premiere Pro در این باندل برای ایجاد ویدیوهای داستانی جسورانه و مدرن اینستاگرام استفاده کنید تا توجه بیشتری به برند خود جلب کنید. هر قالب کاملا متحرک است و به شما امکان می دهد تصاویر، متن و رنگ ها را به راحتی جایگزین کنید تا ویدیوهای منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. سفارشی سازی و رندر آنها آسان است.

قالب های ویدیویی Premiere Pro Posts Instagram

این بسته شامل مجموعه‌ای از قالب‌های پست ویدیویی مدرن اینستاگرام است که برای تبلیغ بسیاری از مشاغل و محصولات، به‌ویژه برندهای مد، زیبایی و لباس مناسب است. قالب ها کاملاً قابل تنظیم هستند و با وضوح 1080 در 1080 ارائه می شوند.

قالب های ویدیویی اینستاگرام پرمصرف پریمیر پرو

با استفاده از این بسته قالب‌های ویدیویی Premiere Pro، می‌توانید ویدیوهای زیبایی برای اینستاگرام بسازید که از بقیه متمایز شود. 8 قالب منحصر به فرد در این بسته وجود دارد که دارای طرح های مد روز و رنگارنگ هستند. می‌توانید آن‌ها را ویرایش کنید تا رنگ‌ها، تصاویر و متن را تغییر دهید تا هر پست را به دلخواه خود شخصی‌سازی کنید.

قالب های ویدیویی اینستاگرام Brutalism Premiere Pro

مجموعه ای منحصر به فرد از قالب های ویدیویی اینستاگرام که دارای طرح هایی با الهام از روند طراحی Brutalism است. چندین قالب استوری خلاقانه اینستاگرام در این بسته وجود دارد که برای ایجاد ویدیوهای جسورانه و شیک برای کانال شما عالی هستند. البته، شما به راحتی می توانید آنها را سفارشی کنید تا تصاویر خود را اضافه کنید و رنگ ها را نیز تغییر دهید.

محصول تبلیغاتی رایگان قالب های ویدیویی اینستاگرام Premiere Pro

این یکی از بهترین قالب های ویدیویی پریمیر پرو اینستاگرام در لیست ما است. و دانلود و استفاده از آن کاملا رایگان است. برای ساختن ویدیوهای تبلیغاتی محصول و پیشنهاد تخفیف عالی است.

قالب استوری اینستاگرام Video Box رایگان Premiere Pro

می توانید این قالب پریمیر پرو را به صورت رایگان دانلود کنید تا ویدیوهای استوری ساده اینستاگرام برای کانال خود بسازید. برای آژانس‌ها و کسب‌وکارهای کوچک ایده‌آل است که استوری‌های اینستاگرام را برای تبلیغ خدمات خود ایجاد می‌کنند.

قالب‌های ویدیویی پرطرفدار استوری اینستاگرام Premiere Pro

این قالب‌های استوری مد روز اینستاگرام به شما کمک می‌کند ویدیوهای داستانی ایجاد کنید که فوراً توجه مخاطبان شما را جلب کند. دارای رنگ های روشن و انیمیشن های متنی خلاقانه است تا داستان های شما را از بقیه متمایز کند. همچنین می توانید آنها را برای تغییر رنگ و متن سفارشی کنید.

قالب های ویدیویی زیبای پست های اینستاگرام Premiere Pro

قالب های Premiere Pro در این بسته برای ساختن ویدیوهای زیبا و زنانه اینستاگرام برای تبلیغ برندهای مد و زیبایی عالی هستند. چندین سبک از قالب های پست ویدیویی اینستاگرام با رنگ های گرادیان و طرح های خلاقانه وجود دارد. همچنین می توانید آنها را با استفاده از Premiere Pro ویرایش کنید تا تصاویر یا فیلم های ویدیویی خود را اضافه کنید.

قالب‌های ویدیویی Urban Stories Premiere Pro در اینستاگرام

می‌توانید با استفاده از این بسته قالب‌های خلاقانه Premiere Pro، ویدیوهای استوری اینستاگرام به سبک شهری مدرن ایجاد کنید. دارای چندین طرح بندی ویدیویی شیک است که ویرایش و سفارشی کردن آن آسان است. آنها نه تنها برای اینستاگرام بلکه برای فیس بوک و تیک تاک نیز مناسب هستند.

قالب های ویدئویی اینستاگرام طرح انتزاعی Premiere Pro

این یک قالب استوری اینستاگرام کاملاً قابل تنظیم است که طراحی جذابی دارد. این ویدیو شامل 4 متغیر رسانه ای است که می توانید ویدیوها یا تصاویر خود را اضافه کنید. و دارای مکان‌هایی برای متن و لوگو برای شخصی‌سازی ویدیو برای مطابقت با برند شما. می توانید از آن برای ایجاد پست های اینستاگرام و استوری استفاده کنید.

قالب های ویدیویی Minimal Stories Instagram Premiere Pro

طراحی تمیز، مینیمال و مدرن این قالب های استوری اینستاگرام این مجموعه را به یکی از بهترین قالب های ویدیویی Premiere Pro در لیست ما تبدیل کرده است. اینها برای آژانس های مدرن، مشاغل و حتی برندهای شرکتی برای تبلیغ خدمات و محصولات خود ایده آل هستند.

قالب های ویدیویی Premiere Pro Stories Instagram Christmas

برای ایجاد ویدیوهای تبلیغاتی برای پیشنهادات فصلی خود نیازی به عجله ندارید. با استفاده از این بسته قالب استوری اینستاگرام، گزینه‌های زیادی برای تبلیغ پیشنهادات، معاملات و تخفیف‌های کریسمس خود در تمام فصل خواهید داشت. 5 قالب مختلف Premiere Pro در این بسته وجود دارد که در قالب‌هایی برای استوری اینستاگرام و پوسته‌بندی پست ارائه می‌شوند.

قالب ویدئویی Dark Story Instagram Premiere Pro

این الگوی رایگان استوری اینستاگرام برای ساختن ویدیوهای تیره و بد خلقی عالی است تا کانال شما را از دیگران متمایز کند. دارای یک جعبه عنوان با رنگ های گرادیان و یک مکان نگهدار رسانه برای گنجاندن فیلم ها یا تصاویر است.

الگوی ویدیویی رایگان Revolving Heading Story Premiere Pro

یکی دیگر از قالب های ویدیویی رایگان Premiere Pro Instagram با طراحی رنگارنگ. این قالب برای تبلیغ آژانس ها و برندهای آموزشی مناسب است. این به ویژه برای ترویج دوره های آنلاین و برنامه های آموزشی عالی است.

تنظیمات صادرات Premiere Pro برای اینستاگرام

تعریف تنظیمات صادرات ایده آل Premiere Pro برای ویدیوهای اینستاگرام دشوار است. زیرا بسته به نوع محتوایی که آپلود می کنید، این تنظیمات از ویدیویی به ویدیوی دیگر متفاوت خواهد بود.

با توجه به این که، برای اکثر ویدیوها، فرمت ویدیوی مربعی یک انتخاب ایده آل برای صادرات Premiere Pro برای اینستاگرام است. با اندازه فریم 1920 در 1920 شروع کنید و نرخ FPS را انتخاب کنید که با FPS در فیلم اصلی ویدیویی که استفاده می‌کنید مطابقت داشته باشد. برای استوری های اینستاگرام، اندازه فریم ایده آل 1080 در 1920 است.

برای صادرات، از فرمت H.264 استفاده کنید و از منبع تطبیق – از پیش تعیین شده با نرخ بیت بالا استفاده کنید. کادر استفاده از حداکثر کیفیت رندر را علامت بزنید. سپس مطمئن شوید که وضوح و نرخ فریم دقیقاً همان چیزی است که در ابتدا برای پروژه تعیین کرده اید. اکنون برای صادر کردن ویدیو آماده هستید.

توضیح قالب بندی ویدیو بدون راهنماهای بصری دشوار است، بنابراین به شما توصیه می کنیم این آموزش یوتیوب را تماشا کنید برای مشاهده نحوه قالب بندی ویدیوها برای اینستاگرام با استفاده از Premiere Pro، مرحله به مرحله. یا شما می توانید این مقاله را بخوانید برای راهنمایی دقیق تر

این آموزش ویدیویی حتی به شما نشان می دهد که چگونه از شر نوارهای سیاهی که هنگام قالب بندی فیلم های گرفته شده در حالت افقی ظاهر می شوند خلاص شوید.