آیا می خواهید لوگوهای برند را برای محصولاتی که در وب سایت خود می فروشید نشان دهید؟ آیا می خواهید آرم حامیان مالی یا شرکای رسانه ای خود را در وب سایت خود نشان دهید؟

افزونه های لوگو ویترین به شما کمک می کنند تا کارهای زیر را انجام دهید:

 • لوگوی مشتریان، حامیان مالی یا شرکای خود را نمایش دهید
 • به مشتریان خود اطلاع دهید که چه مارک هایی را در فروشگاه خود می فروشید
 • نشان دهید که چه رسانه هایی محصولات شما را پوشش داده اند
 • به بازدیدکنندگان اجازه دهید بدانند چه سازمانی از فعالیت های شما حمایت می کند
Smart Logo Showcase - پلاگین گالری لوگوی مشتریان پاسخگو برای وردپرس
Smart Logo Showcase نمونه‌ای از افزونه‌های نمایش لوگو برای وردپرس و ووکامرس است که در CodeCanyon و Envato Elements موجود است.

قبل از اینکه به CodeCanyon و عناصر Envato برای پیدا کردن پلاگین مناسب برای نمایش لوگو، بیایید مزایای a را بررسی کنیم اشتراک ماهانه Envato Elements.

Envato Elements: دانلود نامحدود

Envato Elements سرویسی است که ارائه می دهد اشتراک دانلود نامحدود، به این معنی که شما آزاد هستید تا هر تعداد آیتم را که دوست دارید از میلیون ها دارایی دیجیتال دانلود کنید. این شامل مضامین و پلاگین های ممتاز وردپرس، عکاسی استوک، صدای بدون حق امتیاز، ویدیوی استوک و گرافیک است.

در Envato Elements مشترک شوید در Envato Elements مشترک شوید در Envato Elements مشترک شوید

اشتراک تحت پوشش مجوز تجاری ساده است که به شما حق استفاده از مورد را در پروژه‌های مختلف، از جمله پروژه‌هایی که ماهیت تجاری دارند، می‌دهد.

مجوز برای آینده است، به این معنی که حتی اگر اشتراک خود را لغو کنید و دیگر نتوانید موارد را از Envato Elements بارگیری کنید، هر گونه استفاده موجودی که ثبت کرده اید همچنان تحت پوشش قرار می گیرد.

امروز مشترک شوید

امروز مشترک شوید و شروع به ایجاد کنید یا بیشتر بدانید که چرا Envato Elements برای توسعه دهندگان وردپرس عالی است!

پلاگین های نمایش لوگو در Envato Elements

بیایید با نگاهی به برخی شروع کنیم پلاگین های نمایش لوگو که در Envato Elements موجود هستند.

1. ویترین لوگوها

ویترین لوگوها

ویترین لوگوها لوگوی مشتریان، حامیان یا حامیان مالی را در وب سایت وردپرس شما نمایش می دهد. آرم ها را می توان به صورت یک شبکه معمولی، شبکه پاسخگو یا نوار لغزنده چرخ فلک نمایش داد. می توانید تصاویر لوگو را با پیوندهای خارجی یا داخلی پیوند دهید. می‌توانید تصاویر لوگو را با سبک‌های از پیش ساخته شده و نکات ابزار مانند سبک مقیاس خاکستری تقویت کنید. تصاویر را می توان بر اساس دسته بندی ها گروه بندی کرد و می توانند پیوندهایی داشته باشند که می توانند در همان صفحه یا در یک صفحه جدید باز شوند. شما به راحتی می توانید کدهای کوتاه برای استفاده در پست ها و صفحات ایجاد کنید.

2. لوگو ویترین: افزونه‌ها برای WPBakery

لوگو ویترین - افزونه های لوگو برای WPBakery - WP

با افزودنی Logo Showcase برای WPBakery Page Builder، می توانید ویترین لوگوی خود را در کمترین زمان بسازید و لوگوها را در چرخ فلک یا نوار لغزنده نشان دهید. این افزونه واکنش گرا است و می توانید آیتم هایی را برای نمایش بر اساس دستگاه انتخاب کنید. می توانید پیوندهایی به تصاویر اضافه کنید و تصاویر خود را نیز متحرک کنید.

3. GBrands: WooCommerce Brands Gutenberg Block

برندهای بزرگ

با استفاده از GBrands می توانید لوگوهای سفارشی برندهای شناخته شده را در وب سایت خود به نمایش بگذارید و مشتریان را جذب کنید و فروشگاه خود را بیشتر دیده باشید.

با این افزونه می توانید:

 • برند ایجاد کنید و لوگوهای سفارشی را اختصاص دهید
 • یک بلوک برند را به هر صفحه یا پست اضافه کنید
 • مارک ها را برای نمایش در بلوک تنظیم کنید
 • تعداد نام تجاری در هر ستون را برای نمایش تعیین کنید
 • تعیین کنید که چند دسته برند نمایش داده شود
 • رنگ متن سفارشی، رنگ نشانگر، رنگ حاشیه و رنگ پس‌زمینه را انتخاب کنید

4. لوگو ویترین برای المنتور

لوگو ویترین برای پلاگین وردپرس Elementor

با استفاده از این افزونه واکنش‌گرای عالی، می‌توانید لوگوی خود را در یک دقیقه با استفاده از Elementor بسازید. شما می توانید یک لوگوی ساده با تنظیمات مختلف قابل تنظیم ایجاد کنید. سپس هر لوگو را می توان به چرخ فلک یا نوار لغزنده لوگو اضافه کرد. اگر می خواهید لوگوهای خود را متحرک کنید، بیش از 200 افکت برای انتخاب وجود دارد. این افزونه آماده ترجمه است.

5. افزونه نمایش لوگو وردپرس

افزونه نمایش لوگو وردپرس

با استفاده از افزونه نمایش لوگوی وردپرس، می توانید آرم های مهم مشتریان و حامیان مالی خود یا اشاره های خود را در سایت های رسانه ای نمایش دهید. می توانید هر تعداد لوگو تایپ را آپلود کنید، آنها را در یک نوار لغزنده یا شبکه سازماندهی کنید و اندازه لوگوها را تغییر دهید. می توانید لوگوها را قابل کلیک کنید و پیوندهایی را به هر آدرسی تنظیم کنید.

این افزونه با تمام ویژگی‌هایی که برای طراحی لوگوی عالی نیاز دارید، از جمله طرح‌بندی‌هایی با عرض‌های قابل تطبیق و اندازه‌های لوگوی متغیر ارائه می‌شود. می‌توانید سرعت لغزش، گزینه‌های پیمایش و سبک صفحه‌بندی را انتخاب کنید، افزونه را عمودی کنید، کشویی خودکار را روشن کنید، و موارد دیگر.

لوگوی ویترین پلاگین ها در CodeCanyon

در CodeCanyon، می توانید افزونه نمایش لوگوی خود را با پرداخت یکباره ارزان خریداری کنید. در اینجا تعدادی از پرفروش ترین ها آورده شده است لوگو افزونه های وردپرس را به نمایش می گذارد موجود در CodeCanyon برای سال 2022.

6. Logos Showcase: افزونه وردپرس پاسخگو چندکاره

Logos Showcase - افزونه WP پاسخگو چندکاره

این افزونه به شما امکان می دهد لیستی از لوگوهای مشتریان، حامیان، شرکا یا حامیان مالی را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید. می توانید مجموعه ای از تصاویر را در یک شبکه معمولی، شبکه پاسخگو یا نوار لغزنده چرخ فلک افقی نمایش دهید. همچنین می توانید شبکه هایی از تصاویر را با پیوندهای خارجی یا داخلی ایجاد کنید.

می‌توانید تصاویر را با سبک‌های از پیش ساخته‌شده‌ای مانند رنگ‌های خاکستری یا برجسته‌سازی جعبه و نکات ابزار بهبود ببخشید.

7. برندهای ووکامرس

برندهای ووکامرس

برندهای ووکامرس به شما امکان می دهد مارک ها را اضافه کنید و آنها را در فروشگاه، دسته بندی محصول و صفحات تک محصول خود مشاهده کنید. می‌توانید مارک‌ها را به روش‌های مختلفی نمایش دهید: فیلترهای AZ، فیلترهای AJAX، چرخ فلک برند، یا شبکه تصویر کوچک برند. همچنین می توانید چرخ فلک محصول را بر اساس برند، شبکه محصول به برند و غیره نمایش دهید. می توانید کدهای کوتاه با سازنده کد کوتاه ایجاد کنید یا از افزونه ویژوال کامپوزر استفاده کنید.

این افزونه در تمامی دستگاه ها و مرورگرها به خوبی کار می کند. از چندین سایت، WPBakery Page Builder و WPML پشتیبانی می کند.

8. ویترین لوگوی هوشمند

Smart Logo Showcase - پلاگین گالری لوگوی مشتریان پاسخگو برای وردپرس

با ویترین لوگوی هوشمند، می توانید گالری های آرم مشتری واکنش گرا و جذاب برای وب سایت خود ایجاد کنید. این افزونه نمایش لوگوی وردپرس طیف گسترده ای از گزینه های نمایش و سفارشی سازی را در اختیار شما قرار می دهد تا گالری تصاویر آرم مشتریان، حامیان مالی یا شرکای خود را برجسته کنید.

می توانید آرم های تصویری را در گالری های شبکه یا گالری های کشویی چرخ فلک نمایش دهید. می‌توانید با نمایش پیوندهای اجتماعی، وب‌سایت، ایمیل، تلفن، توضیحات کوتاه یا کامل و جزئیات تماس، از قالب‌های نمایش داخلی و بازشو برای آموزنده‌تر کردن گالری‌های خود استفاده کنید. حتی می توانید لینک های خارجی و داخلی را به لوگوهای تصویر اضافه کنید.

در مورد لغزنده ها، می توانید سرعت انتقال، جلوه های صفحه بندی، پخش خودکار و غیره را تنظیم کنید.

این افزونه برای سئو بهینه شده و لمسی است. روی تمام مرورگرهای مدرن کار می کند و آماده ترجمه است.

9. افزونه نهایی برندهای WooCommerce

افزونه نهایی برندهای WooCommerce

استفاده كردن افزونه نهایی برندهای WooCommerce، می توانید به راحتی برندها و لوگوهای برند را به محصولات ووکامرس خود اضافه کنید. می توانید نام های تجاری یا آرم ها را در صفحات محصول یا صفحات دسته بندی خود نمایش دهید. شما همچنین دارای ابزارک های وردپرس برای نمایش لیستی از مارک های خود در نوار کناری با استفاده از آرم ها، عنوان ها یا گزینه های دیگر هستید.

محصولات را می توان بر اساس برند فیلتر کرد و هر برندی در سایت شما صفحه مخصوص به خود را با محصولات اختصاص داده شده خواهد داشت. همچنین یک صفحه فیلتر شده خواهید داشت که همه برندها را فهرست می کند. علاوه بر این، می توانید مارک های خود را با استفاده از یک نوار لغزنده برند واکنش گرا با پشتیبانی لمسی نشان دهید.

این افزونه کاملا واکنشگرا، آماده ترجمه است و با هر موضوعی که از ووکامرس پشتیبانی می کند کار می کند.

10. نمایش لوگوهای وردپرس: شبکه و چرخ فلک

لوگوی وردپرس: Grid & Carousel

با استفاده از این افزونه نمایش لوگوی وردپرس، می توانید لوگوهای جذابی را در وب سایت خود به صورت شبکه ای یا طرح چرخ و فلک نمایش دهید. می توانید راهنمای ابزار را فعال یا غیرفعال کنید و اندازه حاشیه و رنگ حاشیه را برای تصاویر فعال و غیرفعال سفارشی کنید. این افزونه کاملاً پاسخگو است و از ناوبری صفحه لمسی برای دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می کند.

11. نمایش و لغزنده لوگو WP

نمایش و لغزنده لوگوی WP

نمایش و لغزنده لوگو WP یک افزونه کاملا واکنش گرا است که به شما امکان می دهد لوگوی مشتریان و شرکای خود را در وب سایت خود نمایش دهید. سازنده طرح‌بندی با کشیدن و رها کردن به شما امکان می‌دهد با انتخاب از بین سه طرح‌بندی، نمایش‌های لوگوی زیبا ایجاد، سفارشی‌سازی و ترتیب دهید: فیلتر شبکه، لغزنده و ایزوتوپ بر اساس دسته. می توانید تصاویر لوگو را با پیوندهای داخلی یا خارجی جاسازی کنید.

این افزونه از ترجمه چند زبانه از جمله زبان های RTL پشتیبانی می کند. همچنین با آخرین صفحه ساز وردپرس و WP Bakery سازگار است.

12. لوگو ویترین برای وردپرس

لوگو ویترین برای وردپرس

لوگوهای شگفت انگیز را در وب سایت خود به صورت شبکه، فهرست، چرخ فلک یا طرح بندی ایزوتوپی نمایش دهید ویترین لوگوی WP. می‌توانید نماهای بازشو و درون خطی را به گالری‌های خود اضافه کنید تا اطلاعات و مخاطبین بیشتری را برای مشتریان، حامیان یا شرکای خود نشان دهید. قسمت جلویی می تواند یک گالری تصاویر لوگو با یک لایت باکس جی کوئری داشته باشد. این افزونه روی همه دستگاه ها کار می کند و از همه مرورگرها پشتیبانی می کند.

13. نمایشگاه سوپر لوگو برای وردپرس

نمایشگاه سوپر لوگو برای وردپرسنمایشگاه سوپر لوگو برای وردپرسنمایشگاه سوپر لوگو برای وردپرس

Super Logos Showcase یک افزونه تعاملی نمایش لوگو است که به طور خاص برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است تا به شما کمک کند لوگوها و مارک ها را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. می‌توانید لوگوهای نامحدودی را مدیریت کنید، رنگ‌ها و سبک‌های صفحه لوگوی خود را متناسب با نام تجاری وب‌سایت خود سفارشی کنید، و لوگوهای خود را طوری تنظیم کنید که به پیوندهای خارجی یا داخلی یا با استفاده از محتوای اسلاید پایین متحرک پیش‌فرض بروند. هر لوگو دارای یک دکمه CTA کاملاً قابل تنظیم است.

این افزونه همچنین دارای چندین طرح آرم و نمایش محتوای لوگوی متحرک در همان صفحه است. پس‌زمینه‌های لوگوی فردی و جلوه‌های شناور کاملاً قابل تنظیم هستند. با استفاده از این افزونه می‌توانید محصولات را به جای لوگو به نمایش بگذارید و از طریق تنظیمات مدیریت، برچسب‌ها و زیرنویس‌ها را متناسب با نیاز خود سفارشی کنید.

14. نمایش لوگوها برای صفحه ساز WPBakery

نمایش لوگوها برای صفحه ساز WPBakeryنمایش لوگوها برای صفحه ساز WPBakeryنمایش لوگوها برای صفحه ساز WPBakery

Logos Showcase for WPBakery Page Builder به شما امکان می دهد با استفاده از WPBakery Page Builder آرم ها، مشتریان و شرکا را در وب سایت خود نمایش دهید. کاملاً پاسخگو و چند زبانه است. دارای 10 تم از پیش تعریف شده است. شما می توانید آرم مشتری نامحدود ایجاد کنید.

ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

 • ویترین شبکه ای
 • ویترین کشویی یا چرخ فلک
 • ویترین فیلتر
 • لینک سفارشی برای هر عضو
 • 25 جلوه ویژه انیمیشن CSS3

15. لوگو ویترین: افزونه لوگوی وردپرس

لوگو ویترین - افزونه لوگو وردپرس

این افزونه لوگوی وردپرس شما را قادر می سازد تا لوگوهای نامحدودی را به وب سایت خود اضافه کنید، آنها را در یک نوار لغزنده، شبکه یا چرخ فلک بسازید و اندازه، رنگ، فونت و موارد دیگر لوگو را سفارشی کنید. می‌توانید به هر لوگو زیرنویس اضافه کنید و پیوندهایی به وب‌سایت‌های مشتریان، شرکا یا حامیان مالی خود اضافه کنید. شما می توانید انتخاب کنید که دکمه های CTA قابل تنظیم را برای لوگوها اضافه کنید.

چرا لوگوهای مشتری را در وب سایت خود نشان دهید؟

1. نشان دادن مشتریان خود باعث ایجاد اعتماد می شود

اگر با مشتریانی مانند سونی، مایکروسافت، دیزنی و غیره کار کرده اید، نمی خواهید آن را در وب سایت خود نشان دهید؟ بازدیدکنندگان استدلال می کنند که اگر این شرکت های بزرگ با شما تجارت کردند، پس خدمات شما باید عالی باشد. هر شک و تردیدی که داشتند برطرف می شود زیرا اثبات اجتماعی شما به آنها اعتماد به نفس می دهد تا قدم های بعدی را بردارند و مشتری شوند.

2. لوگوهای مشتری با موقعیت بهتر نرخ تبدیل شما را افزایش می دهد

لوگوها را در مناطقی قرار دهید که مشتریان در هنگام خرید یا اشتراک از تصمیم گیری خود اطمینان داشته باشند. بنابراین آرم ها را به صفحات اصلی، صفحات محصول و صفحه ثبت نام خبرنامه اشتراک اضافه کنید.

اکنون پلاگین لوگوی خود را دریافت کنید!

افزونه های نمایش لوگوی پریمیوم برای وردپرس دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و پشتیبانی هستند. شما می توانید این و بسیاری دیگر از افزونه های وردپرس را در آن بیابید عناصر Envato و CodeCanyon.

پرفروش ترین پلاگین های نمایش لوگو در CodeCanyon

برای نکات بیشتر در مورد بهترین افزونه های وردپرس، برخی از پست های دیگر ما را در اینجا در Envato Tuts+ بررسی کنید.