10 ویرایشگر توسعه وب برای بهبود مصاحبه های بیشتر ، اصلاحات را انجام می دهد

کمبود مشاغل توسعه وب از راه دور وجود ندارد ، به ویژه در زمانی که بسیاری از شرکت ها تغییر کار را به کار از راه دور انداخته اند. اما بدون رزومه قوی ، شانس شما برای گرفتن مصاحبه شغلی توسعه دهنده کاهش می یابد ، یا حتی بدتر از آن ، وجود ندارد.

در این مقاله ، ما ده تغییر ساده را که می توانید در رزومه خود ایجاد کنید ، بررسی می کنیم تا شانس دعوت شدن به مصاحبه را بهبود ببخشید.

در سیستم عامل هایی مانند GitHub ، Stack Overflow یا HackerRank پیوندهایی را در رزومه خود به پروفایل خود اضافه کنید که توانایی ها و تجربیات رمزگذاری شما را اثبات می کنند. بگذارید کد عمومی شما همه چیز را به استخدام کننده / کارفرمای بالقوه اعلام کند.

2. خیاط کردن رزومه شما

رزومه خود را تنظیم کنید به هر شغل خاصی که متقاضی آن هستید. نیازی نیست که هر بار رزومه را کاملاً تکرار کنید ، اما هر بار چند دقیقه سرمایه گذاری برای افزودن اصطلاحات خاص مورد استفاده در شرح شغل می تواند شانس شما را برای گرفتن مصاحبه بیشتر کند. به عنوان مثال ، Google ، Facebook و Netflix معیارهای خاص خود را دارند ، با اصطلاحات روشن در بهینه سازی کد ، امنیت یا در دسترس بودن بالا.

3. مهارت های خود را جزئی کنید

شرح مفصلی از مهارتهای کلیدی فناوری مورد نیاز شرکت را ارائه دهید. مثلا:

  • MySQL (روشهای ذخیره شده ، ذخیره ، ورود به سیستم ، تکثیر)
  • CSS (sprites ، اجزای سبک ، اسنپ پیمایش ، انیمیشن های متنی)

نکته در اینجا برجسته کردن عمق و وسعت دانش شماست و از این رو توانایی شما در برآوردن نیازهای آنها است.

4. جزئیات تأثیر خود را

فقط مسئولیت های خود را شرح ندهید. در عوض ، لیست کنید روش های مشخصی که از طریق آنها بر روی هر پروژه تأثیر داشته اید. کارفرمایان بدنبال افرادی هستند که بتوانند نتیجه بدهند و آنها می خواهند نمونه هایی از نحوه انجام این کار در گذشته را مشاهده کنند.

روی تأثیر خود تمرکز کنید. “چه” بسیار تأثیرگذارتر از “چگونه” است (اگرچه هر دو مهم هستند). از گفته های خود پشتیبان تهیه کنید شماره و معیارها تا جایی که ممکن است

مثلا:

با RSpec پوشش آزمایش را به 60٪ افزایش داد.

با انتقال کد به خوشه Kubernetes ، نظارت ، بهبود خرابی و مشاهده همه سیستم ها بهبود یافته است.

توانایی شما در ارائه نتایج همان چیزی است که می تواند کارفرمای بالقوه شما را ترغیب کند تا شما را برای مصاحبه دعوت کند.

برای دریافت مصاحبه های بیشتر در SitePoint ، به ادامه 10 اصلاحیه رزومه برنامه نویس وب بپردازید.