این قالب‌های ایمیل خلاقانه با کیفیت بالا علاوه بر جذب مخاطب شما، مطمئن‌ترین خط لوله برای تبدیل آن‌ها از لید به مشتری هستند.

بهترین قالب های ایمیل را با بارگیری نامحدود پیدا کنید

اگر به دنبال آن هستید بهترین قالب های ایمیل خلاقانه، سپس Envato Elements را رها کنید. عناصر Envato یک بازار مبتنی بر اشتراک با یک پیشنهاد قانع کننده است.

الگوهای ایمیل در Envato Elements الگوهای ایمیل در Envato Elements الگوهای ایمیل در Envato Elements

اشتراک در عناصر Envato اکنون به قالب های ایمیل خلاقانه با کیفیت بالا با طرح های برجسته و گزینه های سفارشی سازی عالی دسترسی پیدا کنید.

این همش نیست! اشتراک شما به شما امکان دانلود نامحدود دارایی‌های خلاقانه مانند الگوهای ارائه، عکس‌های استوک، الگوهای گرافیکی، فونت‌ها و غیره را می‌دهد. پروژه‌های شما فقط با هزینه ماهیانه کمی تازه به نظر می‌رسند.

شما همچنین به تمام دوره های Envato Tuts+ دسترسی پیدا می کنید.

اگر ترجیح می دهید فردی بخرید قالب های ایمیل خلاقانه، سپس مکان دیگری برای پیدا کردن آنها است تم فارست. قالب ها دارای طراحی حرفه ای و پشتیبانی عالی هستند.

الگوهای ایمیل خلاقانه در ThemeForest الگوهای ایمیل خلاقانه در ThemeForest الگوهای ایمیل خلاقانه در ThemeForest

10 قالب برتر ایمیل خلاق

Emailio مجموعه‌ای از قالب‌های ایمیل را با یک سازنده آنلاین غنی از ویژگی‌ها ارائه می‌دهد تا بتوانید قالب‌های انتخابی خود را سفارشی کنید و آن‌ها را به عنوان قالب‌های سازگار با HTML، MailChimp یا Campaign Monitor صادر کنید. در بسته گنجانده شده است فایل‌های PSD، فایل‌های قالب آفلاین HTML، MailChimp و Campaign Monitor.

2. اطلاع رسانی | قالب ایمیل چند منظوره پاسخگو

اطلاع رسانی |  قالب ایمیل چند منظوره پاسخگو اطلاع رسانی |  قالب ایمیل چند منظوره پاسخگو اطلاع رسانی |  قالب ایمیل چند منظوره پاسخگو

Notify با بیش از 30 الگوی ایمیل اعلان با طرح‌بندی‌های مختلف همراه است. آنها همه چیز از جمله ثبت نام، خوش آمدگویی، فروش، نظرسنجی، یادآوری، سبد خرید رها شده و غیره را پوشش می دهند. یک سازنده آنلاین به شما کمک می کند آن را سفارشی کنید تا نشان تجاری خود را نشان دهد.

همچنین شامل قالب PSD ایمیل مبتنی بر برداری، نمادها، فونت‌های گوگل است. با Campaign Monitor، MailChimp و سایر پلتفرم ها سازگار است. همچنین با همه ارائه دهندگان خدمات ایمیل اصلی و در همه دستگاه ها کار می کند.

3.قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره Webwall

Webwall - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهWebwall - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهWebwall - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

قالب خبرنامه Webwall به شما امکان می دهد تا ایمیل های چهار ستونی را طراحی کنید. دارای 99 قالب جذاب است. با تمام مرورگرهای اصلی، سرویس گیرندگان ایمیل و سرویس های ایمیل کار می کند. با Stamp Ready، MailChimp، Freshmail، GetResponse، Campaign Monitor و Active Campaign سازگار است.

4. ایمیل چند منظوره خلاق Mookh برای آژانس

  Mookh - ایمیل چند منظوره خلاق برای آژانس - StampReady Builder + Mailster & Mailchimp Editor  Mookh - ایمیل چند منظوره خلاق برای آژانس - StampReady Builder + Mailster & Mailchimp Editor  Mookh - ایمیل چند منظوره خلاق برای آژانس - StampReady Builder + Mailster & Mailchimp Editor

Mookh به‌خاطر قالب‌های ایمیل رنگارنگ خود که در طرح‌بندی‌های مختلفی ارائه می‌شوند که می‌توانند با استفاده از سازنده آنلاین سفارشی شوند، متمایز است. همچنین شامل فایل‌های لایه‌ای PSD و وکتور، open sans و فونت‌های Montserrat است که می‌توانید از فونت‌های Google دانلود کنید. علاوه بر کارکرد یکپارچه با همه ارائه دهندگان ایمیل، با MailChimp، Campaign Monitor، Mailster و غیره نیز سازگار است.

5. قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره Blacksale

خرید Blacksale – قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهخرید Blacksale – قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهخرید Blacksale – قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

با استفاده از این الگوی ایمیل جذاب، ایمیل‌های جمعه سیاه شما بدون دردسر برجسته می‌شوند و با مشتریان در هر دستگاه، ارائه‌دهنده ایمیل یا مشتری ایمیلی که استفاده می‌کنند، ارتباط برقرار می‌کنند. به لطف ماژول‌های کشیدن و رها کردن نامحدود، رنگ‌های نامحدود، حتی ویرایش متن و پیوندها، می‌توانید قالب را سفارشی کنید.

این برنامه با بیش از 30 پلتفرم خبرنامه ایمیل و همه مشتریان ایمیل اصلی سازگار است. همچنین از برنامه های ایمیل اصلی مانند Gmail، Yahoo، Outlook در اندروید و iOS پشتیبانی می کند.

6. اعلان بنفش و الگوهای ایمیل معاملاتی

بنفش - الگوهای ایمیل اعلان و معاملهبنفش - الگوهای ایمیل اعلان و معاملهبنفش - الگوهای ایمیل اعلان و معامله

قالب‌های ایمیل بنفش را برای یک کمپین بازاریابی در نظر بگیرید که صندوق‌های ورودی را با ایمیل‌های اعلان و تراکنش به‌خوبی طراحی کرده‌اند. همه 18 الگوی ایمیل اعلان قابل تنظیم هستند.

همراه با ماژول کشیدن و رها کردن به شما کمک می کند تا یک خبرنامه برجسته را تهیه کنید. همچنین شامل ابزارهایی برای استایل دادن به متن، فونت ها، محتوا و لینک های شما می باشد. علاوه بر این، قالب ها از عکس های پس زمینه پشتیبانی می کنند تا ایمیل های شما را باز کنند!

در نهایت، از Klaviyo، Hubspot، Campaign Monitor، MailChimp و موارد دیگر پشتیبانی می کند. در برنامه های Gmail، Yahoo و Outlook در اندروید و iOS به زیبایی نمایش داده می شود.

7. قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره کریسمس

کریسمس - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره بیش از 30 ماژول - Mailster & Mailchimpکریسمس - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره بیش از 30 ماژول - Mailster & Mailchimpکریسمس - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره بیش از 30 ماژول - Mailster & Mailchimp

این الگو برای کمپین های ایمیل کریسمس که در بزرگترین دوره خرید سال به صندوق ورودی مشترکان شما ضربه می زنند، عالی است. بدون توجه به دستگاه ها یا مرورگرهایی که استفاده می کنند.

شش الگوی شگفت‌انگیز به شما امکان می‌دهند ایمیل‌های فروش شادی را از طریق Campaign Monitor، Mailster، StampReady، MailChimp یا سایر پلتفرم‌های انتخابی ارسال کنید.

و این ایمیل‌ها روی هر مشتری ایمیلی که مشترکین شما استفاده می‌کنند قرار می‌گیرند. خواه Outlook، Gmail، Yahoo، Thunderbird و غیره باشد.

8. قالب ایمیل پاسخگو FridaySale برای جمعه سیاه

FridaySale - قالب ایمیل پاسخگو برای جمعه سیاهFridaySale - قالب ایمیل پاسخگو برای جمعه سیاهFridaySale - قالب ایمیل پاسخگو برای جمعه سیاه

FridaySale دارای شش قالب ایمیل با طراحی زیبا و قابل تنظیم است تا به کمپین های جمعه سیاه شما کمک کند تا بر مشترکین تأثیر بگذارند. یک ویرایشگر ایمیل آنلاین به شما امکان می دهد قالب های ایمیل خود را با کشیدن و رها کردن از 30 ماژول طراحی کنید. و رنگ های نامحدودی دارید تا ایمیل های خود را از صندوق ورودی خارج کنید.

9. الگوی ایمیل پاسخگو چند منظوره آژانس الکسیس

Alexis Agency - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهAlexis Agency - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهAlexis Agency - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

قالب های ایمیل Alexis یکی از جدیدترین قالب های ایمیل در Themeforest در سال 2022 است.

یک سازنده ایمیل آنلاین به شما امکان می دهد الگوی ایمیل خود را با انتخابگرهای رنگ و پس زمینه بهبودیافته سفارشی کنید. می توانید قالب ها را به حساب MailChimp خود وارد کنید. یک ویرایشگر متن به شما امکان می دهد محتوا، تصاویر را ویرایش کنید و حتی لیست های شماره گذاری شده و گلوله ای را اضافه کنید.

ماژول ها به شما امکان می دهند یک ایمیل با هدر، پاورقی، بخش درباره ما، بخش خدمات و موارد دیگر طراحی کنید. این با پلتفرم های اصلی کمپین ایمیل مانند MailChimp، AWeber، Klaviyo، SendinBlue، Marketo و غیره سازگار است. همچنین با کلاینت های ایمیل اصلی مانند Gmail، Outlook، Thunderbird، Yahoo و غیره کار می کند.

10. الگوی ایمیل پاسخگو چند منظوره Creatify Agency

Creatify Agency - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهCreatify Agency - قالب ایمیل پاسخگو چند منظورهCreatify Agency - قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره

با این قالب ایمیل خلاقانه، فاکتور جالبی را به ایمیل های خود تزریق کنید. نه تنها رنگارنگ است، بلکه تمام ابزارهایی را که برای ایجاد ایمیل هایی با طراحی جذاب و پر از رنگ هایی که توجه مشترکین شما را به خود جلب می کند، دارد. شما ابزارهایی مانند قالب های قابل تنظیم، سازنده آنلاین، ماژول ها، ویرایشگر متن و موارد دیگر را در اختیار دارید.

پیش تو!

شما به تازگی ده قالب ایمیل خلاقانه مورد علاقه من را بررسی کرده اید. اگر هنوز هم می‌خواهید بیشتر بگردید و بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید، به اینجا بروید تم فارست و از بین صدها الگو انتخاب کنید.