ایمیل یکی از غالب ترین ابزارهای ارتباطی در زندگی ما است.

مطابق با Statista 4 میلیارد کاربر ایمیل در سراسر جهان وجود دارد و روزانه 306 میلیارد ایمیل ارسال و دریافت می شود. همین گزارش همچنین تخمین می‌زند که انتظار می‌رود درآمد حاصل از بازاریابی ایمیلی تا پایان سال 2023 به 11 میلیارد دلار برسد. این نشان دهنده قدرت عظیم بازاریابی ایمیلی است.

پلتفرم‌های بازاریابی ایمیلی مبتنی بر اشتراک، دسترسی کسب‌وکارها به مشتریان خود را آسان می‌کند. آنها این کار را با میزبانی کمپین های ایمیل و ارائه ابزارهایی مانند قالب های ایمیل و خبرنامه با طراحی زیبا انجام می دهند.

اما نقطه ضعف این خدمات این است که کنترل کمی بر فهرست مشترکین، داده ها یا دارایی های دیجیتال خود دارید. هزینه ها نیز در دراز مدت افزایش می یابد.

کنترل کمپین های ایمیلی خود را در دست بگیرید

آیا می خواهید کمپین های ایمیل خود را کنترل کنید، میزبانی کنید و آنها را از داشبورد وردپرس خود اجرا کنید؟ اینجاست که میلستر وارد می شود!

تصویر الگوی میلسترتصویر الگوی میلسترتصویر الگوی میلستر

میلستر چیست؟

میلستر یک افزونه خبرنامه ایمیل وردپرس است که به شما امکان میزبانی، ایجاد، مدیریت و ارسال کمپین های خبرنامه ایمیل را از داشبورد وردپرس خود می دهد.

پیش نمایش زنده

چرا از Mailster استفاده کنید

بسیار مقرون به صرفه

هزینه این افزونه کسری از هزینه های حق بیمه پلتفرم های بازاریابی ایمیلی مبتنی بر اشتراک است. شما فقط یک مبلغ ناچیز را برای ویژگی های ایمیل نامحدود و ممتاز خبرنامه می پردازید. علاوه بر این، هر زمان که به آن نیاز داشته باشید، شش ماه پشتیبانی دارید.

کنترل داده های شما

هیچ شخص ثالثی اطلاعات شما را کنترل نمی کند. شما همه آن را کنترل می کنید – داده ها، مشترکین، تصاویر، محتوا – همه به صورت محلی در پایگاه داده شما ذخیره می شوند. این بدان معنی است که شما می توانید مشترکین خود و موارد دیگر را حفظ کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید داده های خود را با کاربران وردپرس همگام سازی کنید.

مشترکین نامحدود

هنگام استفاده از پلتفرم‌های خبرنامه مبتنی بر اشتراک، بر اساس تعداد مشترکین لیست شما هزینه دریافت می‌کنید. هرچه بیشتر داشته باشید، ماهیانه بیشتر پرداخت می کنید. با Mailster، می توانید هر تعداد مشترک که بخواهید داشته باشید.

ویژگی های نامحدود

پس از خرید و دانلود Mailster، دنیای کاملی از ویژگی های پیشرفته از جمله یک عمر به روز رسانی رایگان در دسترس شماست. اگر می‌خواهید ویژگی‌های پیشرفته‌تری داشته باشید، این را با هزینه‌های بالاتری که باید به پلتفرم‌های مبتنی بر اشتراک بپردازید، مقایسه کنید. همچنین می توانید به صورت نامحدود ایمیل ارسال کنید.

با کسب و کار شما رشد می کند

یک مزیت بزرگی که با Mailster دارید مقیاس پذیری است. همراه با کسب و کار شما رشد می کند. بنابراین مهم نیست که تعداد مشترکینی که به ثبت نام خود ادامه می دهند، و لیست مشترکین شما همچنان در حال افزایش است، Mailster آنها را مدیریت خواهد کرد.

امکانات

قالب ها را با کشیدن و رها کردن ویرایشگر سفارشی کنید

تصویر ویرایشگر کشیدن و رها کردن Mailsterتصویر ویرایشگر کشیدن و رها کردن Mailsterتصویر ویرایشگر کشیدن و رها کردن Mailster

استفاده از میلستر بسیار آسان است. گزینه های سفارشی سازی زیادی دارد که به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه کمپین های ایمیل خیره کننده ایجاد کنید. ویرایشگر کشیدن و رها کردن به شما امکان می‌دهد طرح‌بندی‌هایی را که می‌خواهید بکشید، عنوان و متن مکان‌نما را جایگزین کنید، تصاویر، آرم‌ها، رنگ‌های برند خود را اضافه کنید. را امتحان کنید نسخه ی نمایشی میلستر و خودتان بفهمید!

از بین تعداد زیادی الگوی ایمیل انتخاب کنید

با بیش از 400 قالب رایگان و ممتاز، گزینه ها نامحدود هستند. تم فارست بازاری است که در آن می توانید قالب های ایمیلی را پیدا کنید که به طور خاص برای Mailster ساخته شده اند. عناصر Envato همچنین دارای قالب های ایمیلی است که با Mailster سازگار است.

همچنین می‌توانید به لطف زبان نشانه‌گذاری قالب ساده و سرراست Mailster، الگوهای خود را کدنویسی کنید.

ابزارهای برتر اتوماسیون

اتوماسیون در میلستراتوماسیون در میلستراتوماسیون در میلستر

با ابزارهای اتوماسیون بازاریابی ایمیلی می توانید بدون دردسر با مشترکین ارتباط برقرار کنید. Mailster ابزارهای اتوماسیون زیر را ارائه می دهد: کمپین های قطره ای، پاسخگوی خودکار، کمپین های راه اندازی، ایمیل های خوش آمدگویی، پیگیری ها، ایمیل های تولد و موارد دیگر. هنگامی که شرایط مناسب را انتخاب کردید، فقط باید عقب بنشینید!

ارسال ایمیل بر اساس مناطق زمانی

می‌توانید ایمیل‌ها را با توجه به مناطق زمانی که مشترکین شما در آن قرار دارند، خودکار کنید. این باعث می شود که کمپین های ایمیل شما دیده و باز شوند.

قبل از ارسال، کیفیت ایمیل را تست کنید

قبل از ارسال، کیفیت ایمیل را تست کنید قبل از ارسال، کیفیت ایمیل را تست کنید قبل از ارسال، کیفیت ایمیل را تست کنید

قبل از زدن گزینه send مطمئن شوید که کمپین شما کامل است. می‌توانید از Mailster بخواهید یک پیش‌بررسی انجام دهد و در زمینه‌هایی که می‌توانند بهبود یابند، بازخورد ارائه می‌کنند تا کمپین شما بتواند مؤثر باشد و به شما در دستیابی به اهدافی که می‌خواهید کمک کند.

ردیابی نتایج کمپین

تصویر کمپین Insights از Mailsterتصویر کمپین Insights از Mailsterتصویر کمپین Insights از Mailster

Mailster دارای ابزارهای داخلی است که به شما کمک می‌کند عملکرد کمپین‌های خبرنامه ایمیلی خود را ببینید و با ردیابی معیارهای زیر، بینش‌های بی‌درنگ به دست آورید:

 • تعداد ایمیل های دریافتی
 • تعداد ایمیل های باز شده
 • تعداد کلیک ها
 • تعداد لغو اشتراک
 • تعداد ایمیل هایی که برگشت خوردند
 • دستگاه ها – تعداد مشترکینی که روی دسکتاپ یا تلفن همراه دریافت و باز شدند
 • مکان – موقعیت جغرافیایی مشترکین
 • حتی می توانید ببینید که مشترکین ارائه دهندگان ایمیل از چه چیزی استفاده می کنند

با هر ارائه دهنده ایمیل کار می کند

Mailster با هر ارائه‌دهنده ایمیلی که شما یا مشترکانتان استفاده می‌کنید، اعم از Gmail، AWS، SendGrid، Mailersend و غیره کار می‌کند.

ادغام با سایر پلاگین ها

Mailster با نرم افزارهای دیگر به خوبی بازی می کند. با پلاگین‌ها و خدمات شخص ثالث که شامل درگاه‌های پرداخت، خدمات بازاریابی ایمیلی، نرم‌افزارهای وابسته، برنامه‌های پادکست و موارد دیگر می‌شود، ادغام می‌شود.

کجا می توان الگوهای ایمیل Mailster را پیدا کرد

بیش از 400 قالب – رایگان و ممتاز – برای استفاده با Mailster وجود دارد. در بازار Envato، قالب‌های ایمیل با کیفیت بالا را برای Mailster با ویژگی‌های قوی، طرح‌بندی‌های زیبا و پشتیبانی از توسعه‌دهندگان پیدا خواهید کرد.

الگوهای ایمیل برای Mailster در Envato Elements

Envato Elements سرویسی است که ارائه می دهد اشتراک دانلود نامحدود، به این معنی که شما آزاد هستید تا هر تعداد آیتم را که دوست دارید از میلیون ها دارایی دیجیتال دانلود کنید. این شامل قالب‌های ایمیل ممتاز، مضامین و پلاگین‌ها، نمادها، عکس‌های استوک، صداهای بدون حق امتیاز و ویدیوی استوک می‌شود.

اشتراک تحت پوشش مجوز تجاری ساده است که به شما حق استفاده از مورد را در پروژه‌های مختلف، از جمله پروژه‌هایی که ماهیت تجاری دارند، می‌دهد.

مجوز برای آینده است، به این معنی که حتی اگر اشتراک خود را لغو کنید و دیگر نتوانید موارد را از Envato Elements بارگیری کنید، هر گونه استفاده ثبت شده موجود همچنان تحت پوشش قرار دارد.

اشتراک امروز

 الگوی ایمیل Mailster در Envato Elements  الگوی ایمیل Mailster در Envato Elements  الگوی ایمیل Mailster در Envato Elements
الگوی ایمیل برای Mailster در Envato Elements.

قالب های ایمیل برای Mailster در ThemeForest

اگر به سادگی می خواهید یک قالب ایمیل بخرید، ThemeForest بهترین راه برای رفتن است.

الگوهای ایمیل برای mailster در ThemeForestالگوهای ایمیل برای mailster در ThemeForestالگوهای ایمیل برای mailster در ThemeForest
قالب های ایمیل برای Mailster در ThemeForest.

نتیجه

کنترل لیست مشترکین، داده ها و دارایی های کمپین مهم است. Mailster به شما این امکان را می دهد که همه اینها را انجام دهید. همچنین باعث صرفه جویی زیادی در پول شما می شود زیرا مجبور نیستید هزینه اشتراک ماهانه بپردازید. تنها با قیمت خریدی که یک بار پرداخت می کنید، به ویژگی های نامحدودی دسترسی خواهید داشت که ایجاد کمپین های ایمیلی خود را لذت بخش می کند. در نهایت، شما میزبان کمپین های خود هستید.