یکی از رایج‌ترین مشکلات در طراحی و تحقیق UX، مبارزه با برنامه‌ها و ابزارهای متعدد است.

تیم های UX اغلب مجبورند از ده ها ابزار برای مقابله با جنبه های مختلف گردش کار تحقیق و طراحی UX استفاده کنند. شما به یک راه حل مخزن برای ذخیره تمام داده های تحقیقاتی خود نیاز دارید، یک ابزار پرسونای کاربر، سپس یکی برای نقشه های سفر، دیگری برای نمودارهای جریان کاربر، و این لیست همچنان ادامه دارد.

UserBit یک راه حل کامل است که هدف آن ساده کردن گردش کار تیم شما با حذف نیاز به برنامه های متعدد و هزینه های مربوطه است. این ابزار با تمام ابزارهایی که برای افزایش UX و فرآیند طراحی محصول و همچنین افزایش بهره وری و کارایی تیم خود نیاز دارید ارائه می شود.

بیایید نگاهی دقیق‌تر بیندازیم و ببینیم UserBit چه نوع ویژگی‌هایی را برای تیم‌های UX ارائه می‌کند.

UserBit چیست؟

یوزر بیت

UserBit یک پلتفرم تحقیقاتی طراحی کامل است که در آن تیم‌های UX و محصول می‌توانند با هم همکاری کنند تا نه تنها داده‌های کیفی خود را درک کنند، بلکه یافته‌های خود را با ابزارهای طراحی UX تخصصی ارائه دهند. این پلتفرم به تیم‌ها اجازه می‌دهد داده‌های کاربر را از چندین منبع جمع‌آوری، سازماندهی، تجزیه و تحلیل کنند و تصمیمات هوشمندانه‌ای برای محصول اتخاذ کنند.

UserBit دارای ابزارهای مختلف UX است که برای طراحی و تحقیق UX ضروری هستند.

در مقابل، اگر بخواهید تیم خود را با ابزارهای مورد نیاز برای بخش‌های مختلف گردش کار UX تنظیم کنید، در نهایت برای برنامه‌ها و پلتفرم‌های متعدد هزینه خواهید کرد. تیم ها نه تنها چندین اشتراک را حفظ می کنند، بلکه باید نگران انتقال دستی داده ها از یک ابزار به ابزار دیگر نیز باشند. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید بینش‌های تحقیقاتی شما به شخصیت‌های کاربر شما اطلاع دهد، اکنون باید به صورت دستی محتوای بینش را از مخزن تحقیق خود در برنامه دیگری کپی کنید که به طور خاص برای شخصیت‌ها استفاده می‌کنید.

داشتن این ابزارها در کنار هم در UserBit به این معنی است که بینش و یافته های شما می توانند به طور یکپارچه بین آنها جریان داشته باشند. موارد زیر تنها تعدادی از ویژگی ها و ابزارهایی هستند که به نظر ما بسیار مفید هستند.

یک مخزن کامل تحقیقات UX

تجزیه و تحلیل مخزن کاربر بیت

داشتن یک مخزن تحقیقاتی کاربر که در آن می توانید یادداشت ها، شرکت کنندگان، مصاحبه ها و سایر داده های تحقیقاتی را در یک مکان مرکزی سازماندهی، مدیریت و تجزیه و تحلیل کنید، به تیم های UX کمک می کند تا با یک منبع حقیقت برای همه بینش های طراحی، کارآمد و سازماندهی شوند.

UserBit دارای یک مخزن تحقیقاتی UX با ویژگی هایی است که همه این پایه ها و موارد دیگر را پوشش می دهد. از قابلیت‌های آن می‌توان به مدیر شرکت‌کننده در تحقیقات قوی، تجزیه و تحلیل خودکار تولید شده، سیستم مدیریت برچسب پیچیده و ویژگی رونویسی درون‌برنامه‌ای برای تولید سریع متن از ویدئوها و صدا در عرض چند دقیقه اشاره کرد.

علاوه بر این سیستم مخزن تحقیقاتی با امکانات کامل، UserBit با مجموعه ای از ابزارهای اضافی برای طراحی UX ارائه می شود که کل گردش کار تحقیقاتی شما را در بر می گیرد.

پرسونای کاربر را به راحتی ایجاد کنید

شخصیت های کاربر بیت

توانایی ایجاد پرسونای کاربر بر روی همان پلتفرم مخزن تحقیقاتی به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی بینش‌های تحقیقاتی خود را با معنا بخشیدن به شخصیت‌های خود به آن‌ها متصل کنید و در نهایت به شما کمک می‌کند تا با اطمینان تصمیم‌گیری در طراحی داشته باشید.

حتی می‌توانید نام‌ها و عکس‌ها را به‌طور خودکار ایجاد کنید تا شخصیت‌های کاربر به یاد ماندنی‌تر شوند. سپس، می‌توانید بخش‌های مختلفی از داده‌ها و اطلاعات را به پرسونا اضافه کنید تا به‌طور کامل آن را مطابق میل خود سفارشی کنید.

نقشه های سفر UX تفصیلی را تهیه کنید

نقشه های سفر

طراحی یک سفر موثر مشتری و کاربر از طریق رابط محصول یکی از مهم ترین بخش های طراحی UX است. UserBit یک ابزار آسان برای ایجاد این نقشه های سفر با استفاده از داده های تحقیقاتی شما دارد. درست مانند پرسوناها، می‌توانید بینش‌های مخزن تحقیقات UX خود را مستقیماً به نقشه سفر کاربران خود اضافه کنید.

خالق نقشه سفر به شما امکان می دهد انواع مختلفی از داده ها را اضافه کنید تا به هر مرحله ای که کاربر شما برمی دارد معنی اضافه کنید. می توانید تصاویر، یادداشت های غنی و حتی یک نمودار احساسی از سفر اضافه کنید.

طراحی نمودارهای جریان کاربر

نقشه های سایت بصری

برای طراحی نمودارهای جریان کاربر نیازی به استفاده از برنامه فلوچارت نیست. UserBit یک راه حل داخلی برای طراحی نمودارهای جریان برای ترسیم رفتار کاربر دارد. این ابزار نمودار جریان دارای یک رابط بصری با گره های از پیش ساخته شده برای کمک به ایجاد نمودارهای پیچیده تنها با چند کلیک است.

مرتب سازی کارت را در زمان واقعی انجام دهید

مرتب سازی کارت کاربر

هنگام طراحی ناوبری برنامه یا معماری منو، باید به جای کاربران هدف خود قدم بگذارید. هیچ راهی بهتر از مرتب سازی کارت برای انجام این کار وجود ندارد.

با ابزار مرتب‌سازی کارت UserBit، می‌توانید جلسات زنده شرکت‌کنندگان را در زمان واقعی نظارت و مشاهده کنید. بهترین بخش این است که این مطالعات مرتب‌سازی کارت نیز به‌طور خودکار تجزیه و تحلیل و گزارش‌ها را تولید می‌کنند، بنابراین می‌توانید به طور کامل به نحوه فکر کاربران خود در مورد دسته‌ها و کارت‌هایی که در حال آزمایش هستید، بپردازید.

میزبانی پایگاه دانش برای ذینفعان

پورتال کشف یوزر بیت

یکی از بزرگترین مشکلات پلتفرم های تحقیقاتی UX موجود این است که چگونه بینش ها را با ذینفعان به اشتراک بگذاریم بدون اینکه بار منحنی یادگیری پلتفرم را بر دوش آنها بگذاریم. پورتال Discovery در UserBit دقیقاً برای حل این موضوع طراحی شده است. این به عنوان یک پایگاه دانش برای ذینفعان عمل می کند که در آن آنها به راحتی می توانند یافته ها و بینش های تحقیقاتی شما را کشف کنند.

پورتال یک برنامه مستقل و جدا از فضای کاری شما است. شما حتی می توانید نام تجاری خود را اضافه کنید و طرح بندی پورتال را مطابق با اولویت خود سفارشی کنید.

دسترسی به UserBit و Work From Anywhere

با توجه به اینکه بسیاری از تیم‌های UX به صورت کامل از راه دور می‌روند، داشتن یک پلتفرم بین پلتفرمی و مبتنی بر ابر این روزها عملاً یک نیاز است. UserBit به طور کامل بر روی ابر اجرا می شود. تا زمانی که به یک مرورگر دسترسی دارید، می توانید در هر زمان و از هر مکانی به پروژه های مخزن خود دسترسی داشته باشید. این همچنین به این معنی است که می‌توانید بدون توجه به اینکه در چه بخشی از پلتفرم هستند، به‌صورت بی‌درنگ با اعضای تیم همکاری کنید.

خودکارسازی وظایف ساده

بیشتر ابزارهای UX در UserBit دارای ویژگی‌های اتوماسیون مفیدی هستند که به شما کمک می‌کند در زمان زیادی صرفه‌جویی کنید. به عنوان مثال، سیستم رونویسی در UserBit قادر به تولید خودکار متن از فایل های صوتی و تصویری به بیش از 20 زبان مختلف است. برچسب‌گذاری خودکار جهانی و محلی کلمات یکی دیگر از ویژگی‌های مفیدی است که باعث می‌شود محققان UX ساعت‌ها در طول مرحله برچسب‌گذاری و کدگذاری به داده‌های خود نگاه کنند.

همه ما می دانیم که چگونه تجزیه و تحلیل تحقیقات می تواند پرزحمت و دست و پا گیر شود، بنابراین داشتن ابزارهایی که به شما امکان می دهد به راحتی برخی از این وظایف را در پلتفرم خودکار کنید، تازه است.

طرح های قیمت گذاری

UserBit یک طرح رایگان سخاوتمندانه دارد که به شما امکان می دهد یک پروژه مخزن را با حداکثر 2 شخصیت، نقشه سفر، نمودارها و 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی میزبانی کنید.

برنامه بعدی برنامه Pro است که برای اعضای تیم نامحدود، 5 پروژه مخزن، 5 پرسونا، نقشه سفر، نقشه سایت و موارد دیگر 60 دلار در ماه هزینه دارد.

همچنین برنامه های Enterprise برای تیم های بزرگتر وجود دارد که از 3600 دلار آمریکا در سال شروع می شود.

همچنین می توانید قیمت گذاری هر طرح را بر اساس تعداد پروژه های مخزن که می خواهید مدیریت کنید سفارشی کنید. UserBit به معنای پرداخت هزینه برای آنچه استفاده می کنید است، نه بر اساس اندازه تیم شما. ماژول های مختلف به عنوان افزونه نیز در دسترس هستند. می‌توانید براساس وظایفی که می‌خواهید با UserBit مدیریت کنید، آنها را به صورت جداگانه به حساب خود اضافه کنید.

چه کسی باید از UserBit استفاده کند؟

UserBit یک راه حل ارزشمند برای تیم های UX و محصول متوسط ​​تا بزرگ با ارائه یک پلت فرم مرکزی برای مدیریت کارهای تحقیقاتی و طراحی است که می تواند در زمان و هزینه قابل توجهی صرفه جویی کند. و با دسترسی به تمام ابزارهای طراحی UX ضروری مانند شخصیت های کاربر، نقشه های سفر و نقشه های سایت بصری در یک پلتفرم، UserBit ارزش بسیار خوبی را برای تیم ها ارائه می دهد.

ما به ویژه تحت تأثیر پورتال Discovery UserBit هستیم که به عنوان یک پایگاه دانش برای سهامداران عمل می کند و یکی از قابل توجه ترین ویژگی هایی است که UserBit را از سایر سیستم عامل ها متمایز می کند. این کمک می کند تا اعضای تیم و سهامداران در هر مرحله از پروژه خود در یک صفحه باقی بمانند.

حتی تیم‌های UX کوچک نیز از استفاده از راه‌حلی کامل مانند UserBit سود خواهند برد. می‌توانید از طرح رایگان برای آزمایش ویژگی‌ها و عملکردهای آن استفاده کنید و ببینید آیا برای شما مفید است یا خیر. همین امروز در UserBit ثبت نام کنید و کشف کنید که چگونه می تواند به تیم شما کمک کند تا مشتریان شما را درک کند و تجربیات کاربری درجه یک را ارائه دهد.