اگر بتوانید به جای صرف ساعت ها یا حتی روزها، یک نمایش اسلاید ارائه را تنها در چند دقیقه از ابتدا ایجاد کنید؟ به لطف سازندگان ارائه هوش مصنوعی، اکنون این امکان وجود دارد.

در این پست، ما برخی از بهترین ابزارهای ارائه هوش مصنوعی را که می‌توانید برای ایجاد فوری نمایش‌های اسلاید حرفه‌ای و بدون تلاش استفاده کنید، بررسی می‌کنیم.

هوش مصنوعی (AI) هم خوب و هم بد وجود دارد، اما همه ما می توانیم قبول کنیم که هوش مصنوعی تأثیر زیادی در افزایش بهره وری داشته است. با توجه به الف نظر سنجیهوش مصنوعی بهره‌وری کسب‌وکار را تا 40 درصد افزایش داده است و 70 درصد از کسب‌وکارها معتقدند هوش مصنوعی کارشان را ساده‌تر می‌کند. جای تعجب نیست زیرا ما اکنون ابزارهای هوش مصنوعی را برای همه چیز داریم.

این ابزارهای ارائه هوش مصنوعی نمونه خوبی از این هستند که چگونه می‌توانیم ساعت‌ها از وقت گرانبهای خود را با خودکارسازی کارهای روزمره مانند ایجاد نمایش اسلاید ارائه صرفه‌جویی کنیم. نگاهی بینداز

ساده شده

Simplified یک ابزار طراحی آنلاین مبتنی بر هوش مصنوعی است و دارای یک سازنده ارائه قدرتمند هوش مصنوعی است که به شما امکان می دهد به راحتی نمایش اسلاید، دک اسلاید و ارائه های مختلف دیگر را تنها با چند کلیک انجام دهید.

ویژگی های اصلی

Simplified دارای یک طراح هوش مصنوعی داخلی است که می تواند کل فرآیند ایجاد یک ارائه را مدیریت کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد موضوع ارائه شده و چند گزینه مانند تعداد اسلایدهایی که می خواهید ایجاد شود را انتخاب کنید. سپس روی دکمه Generate کلیک کنید.

این ابزار یک نمایش کامل با سرفصل ها، متن ها و تصاویر را برای شما ایجاد می کند تا هر طور که دوست دارید ویرایش و سفارشی کنید.

قیمت گذاری

Simplified یک طرح رایگان دارد که به شما امکان دسترسی به تمام ابزارهای ضروری برای ایجاد ارائه را می دهد. می‌توانید برای قالب‌های ممتاز و دسترسی به ابزارهای حرفه‌ای‌تر، مشترک یک طرح پولی شوید که از ۹ دلار در ماه شروع می‌شود.

گام صدا

Pitch یکی دیگر از تولیدکنندگان عالی ارائه AI است که در طراحی نمایش اسلاید تخصص دارد. این ابزار برای ایجاد اسلایدهای مختلف حرفه ای و تجاری، از جمله عرشه های زمینی، تابلوهای فروش، ارائه جلسات تیمی و موارد دیگر بسیار مناسب است. و برای همیشه رایگان است!

ویژگی های اصلی

Pitch به شما این امکان را می دهد که با استفاده از هوش مصنوعی به سرعت عرشه های اسلاید تولید کنید، اما گزینه های زیادی برای سفارشی کردن اسلایدها برای مطابقت با برند شما ارائه می دهد. با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن آن می توانید به راحتی فونت ها، رنگ ها و تصاویر را تغییر دهید.

همچنین شامل بیش از 100 قالب برای انتخاب و انیمیشن های آسان برای افزودن است. هنگامی که نمایش اسلاید ساخته شد، حتی می توانید آن را منتشر کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

قیمت گذاری

Pitch یک طرح رایگان ارائه می دهد که بسیار راحت تر از سایر سیستم عامل های هوش مصنوعی است. استفاده از آن برای همیشه رایگان است و به شما امکان می دهد ارائه های نامحدود ایجاد کنید. برنامه های پولی از 20 دلار در ماه شروع می شود و برای تیم ها مناسب تر است.

گاما

گاما یکی از قدرتمندترین سازندگان ارائه در لیست ما است. همچنین قادر به تولید اسناد و صفحات وب است. اما ارائه های هوش مصنوعی چیزی است که این ابزار را بسیار مفید می کند.

ویژگی های اصلی

شما با دادن موضوع یا درخواست به هوش مصنوعی، ارائه ها را ایجاد می کنید. شما می توانید تا جایی که دوست دارید جزئیات را ارائه دهید. سپس نمایش اسلاید را با تصاویری زیبا و طرح‌بندی محتوا تولید می‌کند که می‌توانید آن‌ها را به دلخواه خود سفارشی کنید. شما حتی می توانید کل طراحی اسلاید را تغییر دهید، جداول، تصاویر را ایجاد کنید و کارهای بیشتری را با درخواست از چت ربات هوش مصنوعی انجام دهید.

قیمت گذاری

گاما یک طرح رایگان دارد که در هنگام ثبت نام 400 اعتبار هوش مصنوعی به شما می دهد. پس از اتمام آن، برای ادامه استفاده از پلتفرم باید برای یک طرح پولی ثبت نام کنید. برنامه های پولی از 8 دلار در ماه شروع می شود.

ارائه Ai

Presentations AI خود را “ChatGPT برای ارائه ها” می نامد. این دارای یک پلت فرم شیک و شهودی برای تولید آسان نمایش اسلاید برای انواع مختلف ارائه است.

همچنین می توانید ارائه های تولید شده را مستقیماً از پلتفرم منتشر کنید تا تجزیه و تحلیل ها را به راحتی به اشتراک بگذارید و ردیابی کنید.

ویژگی های اصلی

هنگامی که یک درخواست برای ارائه خود وارد می کنید، هوش مصنوعی با ایجاد نمایش اسلاید برای شما، بقیه موارد را مدیریت می کند. سپس می توانید سفارشی سازی، بازنویسی و طراحی اسلایدها را شروع کنید.

هوش مصنوعی ارائه فراتر از قالب‌ها است و به شما امکان می‌دهد کیت‌های برند را برای طراحی ارائه‌های ثابت و همچنین عمیق‌تر کردن سفارشی‌سازی‌ها با استفاده از ربات چت هوش مصنوعی ایجاد کنید.

قیمت گذاری

Presentations AI یک طرح رایگان با زمان محدود دارد که به شما امکان می دهد پلتفرم را با هزینه صفر آزمایش کنید. زمانی که این آزمایش قیمت گذاری بتا تمام شود، سالانه 120 دلار هزینه خواهد داشت.

اسلایدگو

SlidesGo بازاری برای پاورپوینت و قالب های اسلاید گوگل است. همچنین دارای یک ابزار ارائه کاملا رایگان هوش مصنوعی است که می توانید با یک حساب کاربری رایگان به آن دسترسی داشته باشید.

ویژگی های اصلی

این ابزار هوش مصنوعی عملکردهای بسیار ابتدایی را ارائه می دهد، اما برای ایجاد ارائه های ساده برای پروژه های شخصی بیش از اندازه کافی است. شما می توانید به سادگی موضوع را اضافه کنید، یک سبک نوشتاری را انتخاب کنید، تعداد اسلایدهایی را برای ایجاد انتخاب کنید و سپس فوراً نمایش اسلاید را ایجاد کنید.

قیمت گذاری

استفاده از سازنده ارائه SlidesGo AI کاملاً رایگان است. برای حرفه ای تر جلوه دادن ارائه ها می توانید محتوای پولی مانند نمادها، تصاویر و تصاویر دریافت کنید.

به علاوه اسناد

Plus Docs یک سازنده ارائه AI کمی پیچیده تر است که برای حرفه ای ها، بازاریابان و تیم ها مناسب است. این ابزار به شما امکان می دهد تا با سفارشی سازی طراحی اسلاید، البته با کمک هوش مصنوعی، بسیار عمیق تر بروید.

ویژگی های اصلی

این ابزار به عنوان یک افزونه برای اسلایدهای Google ارائه می‌شود و پس از نصب آن و ورود با حساب Plus Docs، می‌توانید شروع به تولید طرح‌های اسلاید منحصربه‌فرد از درون ویرایشگر اسلایدهای Google کنید.

شما حتی می توانید نمایش اسلاید را یک اسلاید در یک زمان بسازید و هر عنصر را بر اساس نیاز خود ویرایش کنید. همچنین می‌توانید از Plus Docs AI برای تولید نمودارها و نمودارها برای ارائه معیارها استفاده کنید. همچنین دارای نوشتن AI برای افزودن کپی به اسلایدها است.

قیمت گذاری

Plus Docs یک طرح رایگان دارد اما فقط به 3 ارائه و طرح‌بندی تک اسلاید اصلی محدود می‌شود. برنامه های پولی از 10 دلار در ماه شروع می شود.

visme

Visme یکی دیگر از پلتفرم‌های ویرایش گرافیک آنلاین است که یک سازنده ارائه قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی نیز دارد. این ابزار برای استفاده رایگان است و می‌تواند طیف وسیعی از سبک‌های ارائه از نمایش اسلایدهای تجاری گرفته تا پروژه‌های شخصی را مدیریت کند.

ویژگی های اصلی

هنگامی که به Visme AI دسترسی پیدا کردید، می توانید به آن دستور دهید تا اسلایدها را با متن، تصاویر و نمادها کامل کند. حتی به شما امکان می دهد تم اسلایدی را انتخاب کنید که با موضوع مطابقت دارد.

Visme یک ویرایشگر اسلایدهای مبتدی دارد که می توانید از آن برای سفارشی کردن هر اسلاید برای اضافه کردن تصاویر، گرافیک، نمودارها و موارد دیگر خود استفاده کنید.

قیمت گذاری

استفاده از Visme کاملا رایگان است و حتی می توانید پروژه های نامحدودی داشته باشید. برنامه های پولی با شروع 12.25 دلار در ماه وجود دارد که دسترسی به دارایی ها و قالب های برتر را ارائه می دهد.

ارائه شگفت انگیز

Wondershare به دلیل مجموعه نرم افزار ویرایش ویدیوی قدرتمند خود شناخته شده است، اما همچنین دارای یک ارائه دهنده عالی با هوش مصنوعی است که استفاده از آن بسیار ساده تر از سایر ابزارهای سنتی است.

ویژگی های اصلی

Wondershare Presentory در دو نسخه موجود است – یک برنامه دسکتاپ ویندوز و یک برنامه وب آنلاین. هر دو نسخه قادر به ارائه سریع با هوش مصنوعی هستند. به سادگی موضوع را وارد کنید، اسلایدها را ایجاد کنید و ویرایش را شروع کنید.

Presentory دارای طیف گسترده ای از الگوها است که مناسب انواع مختلف نمایش اسلاید است و شما حتی می توانید از آن برای ایجاد اسکرین کست یا وبینارها به لطف ضبط وب کم و قابلیت پخش با یک کلیک استفاده کنید.

قیمت گذاری

Presentory یک نسخه رایگان دارد که 1500 اعتبار هوش مصنوعی به شما می دهد. با طرح 48 دلاری در سال، سالانه 8000 اعتبار هوش مصنوعی دریافت خواهید کرد. یا می توانید برای مجوز یک بار هزینه پرداخت کنید و به همه ابزارها و 3000 اعتبار هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید.

کدام سازنده ارائه هوش مصنوعی بهترین است؟

ساده شده و گاما هر دو ابزار عالی برای ایجاد ارائه هایی با ظاهر شگفت انگیز هستند. آنها کل فرآیند را بسیار ساده تر می کنند و برنامه های رایگان محدودی را برای آزمایش ویژگی ها ارائه می دهند.

ما همچنین از سازندگان ارائه کاملاً رایگان هوش مصنوعی مانند آنها خوشمان می آید گام صدا و SlidesGo. آنها به ویژه برای ایجاد ارائه های ساده برای پروژه های شخصی عالی هستند.

با این حال، اگر در حال برنامه ریزی برای ایجاد ارائه برای استفاده تجاری هستید، باید روی یک ابزار با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید. پس از همه، شما همچنان با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی در زمان و هزینه زیادی صرفه جویی خواهید کرد.