آیا نیاز به گسترش عملکرد منوهای کشویی وردپرس خود دارید؟ مطمئن نیستید بهترین افزونه های منوی کشویی چیست؟

ubermenuubermenuubermenu

افزونه های منوی کشویی وردپرس به شما کمک می کند ساختار وب سایت خود را سازماندهی کنید و به بازدیدکنندگان وب سایت خود تجربه کاربری بهتری بدهید. پلاگین های منوی کشویی وردپرس از منوهای ساده تا پیچیده تر را شامل می شود که راه های جدید بی شماری را برای نمایش محتوای وب سایت شما ارائه می دهد.

انتخاب افزونه های منوی کشویی وردپرس در دسترس است CodeCanyon. هر افزونه راه‌های منحصربه‌فردی را برای اضافه کردن منوها در سرتاسر سایت و نه فقط در هدر به شما ارائه می‌کند.

در این مقاله، افزونه‌های برتر منوی کشویی حق بیمه و همچنین افزونه‌های رایگان برتر را پوشش خواهیم داد. امروز با افزودن افزونه منوی کشویی وردپرس، یک وب سایت قدرتمندتر ایجاد کنید!

ابتدا بیایید نگاهی به پیشنهادی بیندازیم که همه صاحبان سایت وردپرس می توانند از آن استفاده کنند.

Envato Elements: دانلود نامحدود

Envato Elements سرویسی است که ارائه می دهد اشتراک دانلود نامحدود، به این معنی که شما آزاد هستید تا هر تعداد آیتم را که دوست دارید از میلیون ها دارایی دیجیتال دانلود کنید. این شامل مضامین و پلاگین های ممتاز وردپرس، آیکون ها، عکاسی استوک، صدای بدون حق امتیاز و ویدیوی استوک می شود.

اشتراک تحت پوشش مجوز تجاری ساده است که به شما حق استفاده از مورد را در پروژه‌های مختلف، از جمله پروژه‌هایی که ماهیت تجاری دارند، می‌دهد.

این مجوز برای آینده قابل اثبات است، به این معنی که حتی اگر اشتراک خود را لغو کنید و دیگر نتوانید موارد را از Envato Elements بارگیری کنید، هرگونه استفاده ثبت شده موجود همچنان تحت پوشش قرار می گیرد.

مشترک شوید و دارایی های دیجیتال نامحدود را در Envato Elements بارگیری کنید
Envato Elements دارای هزاران دارایی وردپرس با کیفیت بالا از جمله افزونه های وردپرس است.

امروز مشترک شوید

امروز مشترک شوید و شروع به ایجاد کنید!

5 افزونه برتر منوی کشویی وردپرس در CodeCanyon

علاوه بر Envato Elements، CodeCanyon هزاران افزونه وردپرس ممتاز با کیفیت بالا از جمله افزونه های منوی کشویی را ارائه می دهد. در اینجا پنج افزونه برتر منوی کرکره‌ای ممتاز وجود دارد که می‌توانید امروز در CodeCanyon از آنها استفاده کنید!

1. Uber Menu

ubermenuubermenuubermenu

UberMenu یک افزونه منوی مگا وردپرس قدرتمند و کاملاً پاسخگو است که توسط هفت اسپارک توسعه یافته است. این افزونه یک رابط کاربر پسند ارائه می دهد که بسیار قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد تنظیمات منوی مگا پیچیده را به راحتی ایجاد کنید. صرف نظر از اندازه وب سایت شما، Ubermenu همه چیز را برای نمایش منوی عالی به مخاطبان شما دارد.

در اینجا ویژگی های اصلی UberMenu آمده است:

 • کاملا ریسپانسیو و سازگار با موبایل

 • طرح بندی منوهای فرعی پیشرفته

 • سفارشی سازی آسان رنگ ها، اندازه ها و فونت های منو

 • مواردی را از محتوای پست یا اصطلاح تولید کنید

2. مگا منوی قهرمان

Hero Mega Menu - افزونه منوی وردپرس پاسخگوHero Mega Menu - افزونه منوی وردپرس پاسخگوHero Mega Menu - افزونه منوی وردپرس پاسخگو

Hero Mega Menu یک افزونه منوی وردپرس همه کاره و پاسخگو است. این فرآیند ایجاد یک منوی حرفه ای و پاسخگو وردپرس را از مگا منوهای پیچیده تا منوهای کشویی ساده تر ساده می کند. این افزونه بصری، سازگار با موبایل است و تجربه کاربری عالی را ارائه می دهد.

در اینجا ویژگی های اصلی Hero Mega Menu آمده است:

 • سازنده منو کاملاً قابل تنظیم و بصری
 • کدهای کوتاه، HTML، پست‌ها، صفحات، دسته‌ها و پیوندهای سفارشی را اضافه کنید
 • طیف گسترده ای از گزینه های طرح بندی
 • مگا منو ساز پیشرفته که از انواع مختلف محتوا پشتیبانی می کند

3. ماموت

ماموتماموتماموت

Mammoth Submenu for WPBakery Page Builder یک افزونه قوی است که قابلیت های زیر منوی بزرگ را به سیستم منوی موجود وردپرس شما اضافه می کند. با ویجت‌های WP Bakery و سیستم شبکه ادغام می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که منوهای فرعی گسترده‌ای را با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده بسازید. این افزونه شامل نمونه های آزمایشی به عنوان قالب های WP Bakery است که به شما امکان می دهد سریع شروع کنید.

در اینجا چیزی است که می توانید از ماموت انتظار داشته باشید:

 • ایجاد منوهای فرعی گسترده
 • یکپارچه با ویجت های WP Bakery و سیستم شبکه کار می کند
 • سیستم کشیدن و رها کردن
 • رابط کاربری دوستانه که به هیچ مهارت کدنویسی نیاز ندارد

4. مگا منوی Xlmega Elementor

مگا منوی Xlmega Elementorمگا منوی Xlmega Elementorمگا منوی Xlmega Elementor

Xlmega Elementor Mega Menu ابزاری قدرتمند برای ایجاد منوهای پاسخگو و پیچیده به آسانی است. این افزونه برای صفحه ساز Elementor بهینه شده است. اگر می‌خواهید سریع یک منوی کامل ایجاد کنید، منوی Xlmega بهترین گزینه برای کاربران Elementor است.

ویژگی های اصلی Xlmega عبارتند از:

 • مگا منوهای پویا و پاسخگو ایجاد می کند
 • برای هر دو عنصر بهینه شده است
 • سازگار با طیف وسیعی از مرورگرها
 • از نسخه های مختلف وردپرس پشتیبانی می کند

5. مگا منوی اصلی

مگا منوی اصلی مگا منوی اصلی مگا منوی اصلی

Mega Main Menu یک افزونه منوی جامع وردپرس است که توسط MegaMain توسعه یافته است. این افزونه یک منوی پاسخگو با انواع گزینه های سفارشی سازی از جمله منوهای چسبنده، گنجاندن آیکون ها و تغییرات کشویی مگا ارائه می دهد. این ابزار اجازه می دهد تا هر نوع محتوا را در منوهای کشویی قرار دهید و یک طرح رنگ سفارشی ارائه می دهد.

در اینجا ویژگی های اصلی این افزونه کشویی وردپرس آورده شده است:

 • پیوندها، متن، تصاویر، ویجت‌ها و کدهای کوتاه را در فهرست‌های کشویی قرار دهید
 • تنوع رنگ نامحدود
 • 1600 نماد برداری و بیش از 600 فونت گوگل برای سفارشی سازی منو
 • سازگاری با wpml

بیایید اکنون نگاهی به برترین افزونه های منوی کشویی رایگان وردپرس بیندازیم.

5 بهترین افزونه منوی کشویی رایگان برای وردپرس

اگر بودجه کمی دارید، افزونه های منوی کشویی رایگان می توانند این کار را انجام دهند. در اینجا پنج افزونه برتر منوی کشویی رایگان برای وردپرس آورده شده است.

1. مگا منوی Max

حداکثر مگا منوحداکثر مگا منوحداکثر مگا منو

Max Mega Menu یک افزونه جامع وردپرس است که منوهای موجود را به مگا منوهای کاربرپسند و بسیار در دسترس تبدیل می کند. طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد ویجت های وردپرس را به منوها اضافه کنند، سبک های منو را از طریق ویرایشگر تم سفارشی کنند و رفتارهای منو را از طریق تنظیمات داخلی کنترل کنند. این افزونه برای سهولت استفاده طراحی شده است و منوی آماده لمسی و پاسخگوی تلفن همراه را با چند کلیک فعال می کند.

2. چهار منو

منوی چهارگانهمنوی چهارگانهمنوی چهارگانه

QuadMenu یک راه حل همه کاره برای طراحی مگا منوها، منوهای برگه ها و منوهای چرخ فلک است. این ابزار قدرتمند ادغام منو در پروژه‌های موضوعی را ساده می‌کند و طرح‌بندی‌های قابل تنظیم را از طریق یک رابط بصری کشیدن و رها کردن ارائه می‌دهد. این شامل ویژگی هایی مانند مکان های منوی متعدد، پشتیبانی از ویجت، نقاط شکست قابل تنظیم برای جمع شدن منو، و سازگاری با فونت های گوگل و نمادهای فونت عالی است.

3. اگر منو

اگر منواگر منواگر منو

اگر منو به شما امکان می دهد آیتم های منوی خاصی را بر اساس قوانین دید از پیش تعریف شده برای بازدیدکنندگان سایت نمایش دهید. این قوانین شامل نمایش آیتم های منو فقط برای کاربرانی که وارد سیستم شده اند، پنهان کردن منوها برای دستگاه های تلفن همراه، نمایش منوهای مختلف برای ادمین ها یا ویرایشگران و غیره می باشد. این افزونه از قوانین اساسی دید و قوانین دید پیشرفته اضافی پشتیبانی می کند. اگر به یک پلاگین منوی کشویی پویا وردپرس رایگان نیاز دارید، اگر منو برای شما مناسب است.

4. منوی Groovy

منوی شیاردارمنوی شیاردارمنوی شیاردار

Groovy Menu یک افزونه Mega Menu رایگان و پاسخگو برای وردپرس است که برای بهبود ناوبری وب سایت با افزودن یک منوی آسان برای سفارشی سازی به سایت شما طراحی شده است. این افزونه ویژگی هایی مانند مگا منوها، منوهای افقی و عمودی، منوهای بازشو، زیر منوها، سازگاری با ووکامرس و غیره را ارائه می دهد. از ادغام خودکار و دستی پشتیبانی می کند، مطابق با GDPR است و برای استفاده نیازی به مهارت کدنویسی ندارد.

5. منوی پاسخگو WP

منوی پاسخگو WPمنوی پاسخگو WPمنوی پاسخگو WP

WP Responsive Menu یک افزونه وردپرس است که منوی وردپرس شما را به یک منوی کشویی پاسخگو و بسیار قابل تنظیم تبدیل می کند. این افزونه دارای تنظیمات آسان و سفارشی سازی مستقیم از صفحه تنظیمات، بدون نیاز به کدنویسی است. این به کاربران اجازه می دهد جهت باز شدن منو را تغییر دهند، انیمیشن آیکون منو را تغییر دهند، آرم ها و پیوندها را به نوار منو اضافه کنند. علاوه بر این، با WooCommerce ادغام می شود، از سایت های RTL پشتیبانی می کند و اجازه می دهد تا آیکون های رسانه های اجتماعی را اضافه کنید.

درباره وردپرس بیشتر بدانید

ما می دانیم که اگر به تازگی شروع به استفاده از این پلت فرم عالی کرده باشید، وردپرس می تواند ترسناک به نظر برسد. اما نگران نباشید – در اینجا منابعی وجود دارد که ممکن است در مورد وب سایت وردپرس به شما کمک کند.

علاوه بر این، می توانید دوره فوق العاده ما را بررسی کنید، راهنمای مبتدیان برای استفاده از وردپرس. و مشترک ما شوید کانال یوتیوب Tuts+، که در آن ویدیوهای شگفت انگیزی مانند این را خواهید یافت:

برای اینکه به بازدیدکنندگان وب سایت خود بهترین تجربه ممکن را در وب سایت وردپرس خود ارائه دهید، باید یک وب سایت غنی از ویژگی ها داشته باشید.

افزونه های حتی بیشتر عالی وردپرس را دانلود کنید

آیا به دنبال افزودن قابلیت های بیشتر به وب سایت وردپرس خود هستید؟ این منابع را بررسی کنید و افزونه مناسب برای وب سایت وردپرس خود را بیابید.

امروز یک منوی کشویی به سایت خود اضافه کنید!

افزونه های ممتاز و رایگان منوی کشویی وردپرس موجود می توانند عملکرد وب سایت شما را افزایش دهند. این می تواند به جذب ترافیک بیشتر به سایت شما و بهبود تجربه کاربری کمک کند.

را پلاگین های منوی کشویی موجود در CodeCanyon تنها مجموعه کوچکی از افزونه های وردپرس موجود در CodeCanyon است. اگر منوی کشویی افزونه های وردپرس در این مقاله برای شما مناسب نیست یا به انواع دیگری از افزونه های وردپرس نیاز دارید، حتماً مرور کنید کتابخانه CodeCanyon.

امروز افزونه وردپرس عالی را برای پیشبرد کسب و کار خود کشف کنید!