تکان دادن به عنوان یک پلتفرم پخش بازی های ویدیویی شناخته شده است اما در واقع بسیار بزرگتر از آن است. در حال حاضر همه نوع سازندگان محتوا و متخصصان آن را پر کرده است. بسیاری از آنها حتی از Twitch به عنوان منبع اصلی درآمد خود استفاده می کنند.

متوجه خواهید شد که همه این استریمرهای Twitch تنظیمات پخش منحصر به فرد و شخصی خود را دارند. آنها پوشش های خلاقانه ای برای فیس کم با طرح های رنگارنگ و مارک دارند. این به پخش کننده ها کمک می کند تا خود را از میلیون ها استریمر دیگر متمایز کنند.

معمولاً باید یک طراح گرافیک استخدام کنید تا یک پوشش استریم Twitch سفارشی طراحی شده برای کانال خود داشته باشید. این به سرمایه گذاری بزرگی نیاز دارد، که وقتی تازه شروع به کار می کنید سخت تر است. خوشبختانه، راه حل مقرون به صرفه تری برای این وجود دارد – الگوهای روکش Twitch.

قالب‌های هم‌پوشانی پخش جریانی Twitch، طرح‌های هم‌پوشانی از پیش ساخته شده‌اند که می‌توانید به راحتی آن‌ها را ویرایش، سفارشی‌سازی و در تنظیمات پخش خود آپلود کنید. به همین راحتی است. برای یافتن طرحی برای کانال Twitch خود، به مجموعه الگوهای همپوشانی Twitch دست‌چین شده ما در زیر نگاهی بیندازید.

Tigerspawn - Twitch Stream Overlay Template

استفاده از روکش فیس‌کم روشن و رنگارنگ یک راه عالی برای برجسته کردن فیلم دوربین خود در پس زمینه تاریک است. به همین دلیل است که این پوشش استریم Twitch برای پخش کننده های بازی های ویدیویی مناسب است. به خصوص اگر در حال بازی با تم های تیره مانند بازی های ترسناک هستید، این پوشش به طور موثر دوربین شما را برجسته می کند. شما می توانید به راحتی این قالب را با استفاده از فتوشاپ نیز ویرایش کنید.

آمریکایی ها - الگوی همپوشانی جریان Twitch

آیا می خواهید میهن پرستی خود را از طریق کانال خود نشان دهید؟ سپس این الگوی همپوشانی برای شما عالی خواهد بود. دارای طراحی بسیار میهن پرستانه با بخش های رنگی متعدد است. بهترین بخش این است که برای استفاده از آن لازم نیست آمریکایی باشید. با استفاده از فتوشاپ به راحتی می توانید رنگ ها را به دلخواه خود تغییر دهید.

قالب Twitch Overlay برای تیم های ورزش های الکترونیکی

بیشتر سازندگان محتوای بازی در Twitch ترجیح می‌دهند با تیم‌های eSports متحد شوند و حتی در مسابقات شرکت کنند. به نظر می‌رسد این روکش Twitch یک انتخاب عالی برای چنین تیم‌هایی است تا طرحی یکپارچه برای همه اعضا داشته باشند. طراحی تمیز و انتخاب رنگ آن را کامل تر می کند.

Angelions - Twitch Facecam Overlay Template

مهم نیست که چه نوع گیمری هستید، می توانید از این الگوی چند منظوره روکش Twitch برای ایجاد یک پوشش چهره شیک برای جریان خود استفاده کنید. این بسیار قابل تنظیم است و دارای رنگ هایی است که به راحتی قابل تغییر هستند. حتی شامل دستورالعمل هایی در مورد نحوه ویرایش قالب با استفاده از فتوشاپ است.

الگوی همپوشانی جریان کوچک Twitch

گاهی اوقات، نمی‌خواهید فیلم فیس‌کم شما توجه را از جریان پس‌زمینه‌تان دور کند. این الگوی همپوشانی فقط برای آن پخش کننده ها ساخته شده است. این دارای یک طراحی مینیمال است که به شما امکان می دهد چهره دوربین خود را به روشی مناسب تر برجسته کنید. قالب در فرمت PSD ارائه می شود و همچنین قابل تنظیم است.

قالب رایگان Twitch Stream & Cam Overlay

این یک الگوی همپوشانی رایگان Twitch است که هم با پوشش جریان تمام صفحه و هم یک پوشش فیس‌کم ارائه می‌شود. استفاده از هر دو قالب رایگان است و دارای طرح‌بندی‌های قابل تنظیم برای تغییر رنگ و متن است.

الگوهای همپوشانی پخش جریانی زنده

این مجموعه از قالب‌های همپوشانی شامل طرح‌هایی برای افزودن ظاهری حرفه‌ای به جلسات کاری، پادکست‌ها و سایر پخش‌های زنده معمولی است. آنها برای جریان های OBS، YouTube و Facebook نیز ایده آل هستند. شما می توانید از بین 8 الگوی پوشش مختلف انتخاب کنید و آنها در قالب های PSD، Sketch، Figma و Adobe XD موجود هستند.

الگوهای همپوشانی جریان چند منظوره

چه در حال پخش زنده برای یک وبینار یا تدریس یک کلاس باشید، این بسته دارای طرح‌های همپوشانی جریان برای انواع رویدادهای حرفه‌ای است. این شامل 8 پوشش مختلف با طرح‌های گاه به گاه و خلاقانه است که از پخش جریانی OBS، فیسبوک و یوتیوب پشتیبانی می‌کند.

Twitch Gaming Kit Overlay Templates

این یک کیت کامل از الگوهای همپوشانی برای Twitch است. این شامل 3 طرح مختلف صفحه نمایش آفلاین و یک پوشش وب کم است که می توانید به راحتی با استفاده از فتوشاپ آن را به دلخواه خود سفارشی کنید.

کیت قالب‌های پادکست Twitch Overlay Neon

پخش‌کننده‌ها و پادکست‌های Twitch مطمئناً این کیت همپوشانی را بسیار مفید خواهند یافت. این شامل یک پوشش جریان ویدئو، یک بنر نمایه و یک صفحه آفلاین است. هر قالب با فرمت فتوشاپ PSD با اندازه مناسب برای Twitch ارائه می شود.

قالب رایگان بازی Twitch Overlay

یکی دیگر از الگوهای روکش Twitch رایگان برای گیمرها. این کیت الگو شامل یک الگوی همپوشانی با طراحی صفحه آفلاین، صفحه شروع پخش جریانی و الگوهای مفیدتر است.

Lava Cake - Twitch Overlay Template

این روکش روشن و رنگارنگ Twitch مطمئناً استریم‌های شما را از بقیه متمایز می‌کند. این شامل تمام الگوهایی است که برای ایجاد یک طرح همپوشانی جریان با موضوع کامل به آن نیاز دارید. تمامی قالب ها نیز به راحتی قابل ویرایش هستند.

Green Juice - Twitch Overlay Template

این الگوی روکش Twitch دارای طراحی است که عناصری از نئون های سبز و آبی جذاب را با هم ترکیب می کند. این در هر دو فرمت فایل فتوشاپ و ایلوستریتور ارائه می شود تا بتوانید طرح را با استفاده از نرم افزار مورد علاقه خود سفارشی کنید.

Mountain - Twitch Overlay Template

این حداقل الگوی همپوشانی Twitch برای ایجاد یک پوشش برای پخش‌کننده‌های متنوع عالی است. فرقی نمی‌کند بازی‌ها، موسیقی را پخش می‌کنید یا فقط چت می‌کنید، این طراحی برای همه انواع استریمر مناسب است.

AlienX - Twitch Overlay Template

رنگ‌های سبز روشن این روکش Twitch را واقعاً پاپ می‌کند و به جلب توجه بیشتر بیننده به جریان‌های شما کمک می‌کند. این الگو شامل تمام عناصری است که برای طراحی همپوشانی جریان و همچنین نمایه Twitch شما نیاز دارید.

همپوشانی رایگان Twitch & YouTube Stream

اگر هم در توییچ و هم در یوتیوب پخش جریانی داشته باشید، این کیت قالب رایگان مفید خواهد بود. دارای طرح‌های همپوشانی استریم برای پخش‌های توییچ و یوتیوب است. قالب ها به راحتی به دلخواه شما قابل تنظیم هستند.

Ranger - Twitch Overlay Template

یکی دیگر از پوشش های روشن و رنگارنگ Twitch برای پخش کننده های بازی. این قالب با فرمت های فایل برداری فتوشاپ و ایلوستریتور نیز عرضه می شود. شما می توانید تمام متن ها و رنگ های این الگو را هر طور که دوست دارید ویرایش کنید.

پخش ویدیو - الگوی همپوشانی Twitch

این یک الگوی چند منظوره همپوشانی Twitch است که می‌توانید برای همه نوع استریم از آن استفاده کنید. دارای یک طراحی تیره مینیمال است که استریم های شما را نیز حرفه ای تر می کند. این در یک فایل PSD قابل ویرایش در دسترس است.

Blast Squad - Twitch Overlay Template

یک الگوی همپوشانی Twitch ساده و تمیز برای سازندگان محتوای بازی. این قالب در فایل های فتوشاپ و ایلاستریتور کاملا لایه باز و قابل ویرایش ارائه می شود. این بدان معنی است که شما می توانید طراحی قالب را به راحتی به دلخواه خود سفارشی کنید.

اقیانوس آبی - الگوی همپوشانی جریان Twitch

اگر به دنبال یک پوشش جریانی هستید که توجه محتوای شما را از بین نبرد، این الگو برای شما مناسب است. دارای طراحی مینیمال و ابتدایی است که ظاهری حرفه ای به جریان های شما می بخشد.

الگوی چند منظوره روکش Twitch رایگان

استفاده از این کیت قالب Twitch overlay نیز رایگان است. این شامل همپوشانی جریان و دوربین و همچنین طرح های دکمه و پیوند است. این قالب را می توان با Adobe Illustrator سفارشی کرد.

Tokiyo - Twitch Stream Overlay Template

این روکش استریم Twitch طراحی بسیار خلاقانه ای دارد که آن را به گزینه ای عالی برای پخش کننده های متنوع تبدیل می کند. فرقی نمی‌کند که بازی‌ها را پخش می‌کنید، ساز می‌نوازید یا حتی میزبان مهمانی‌های کارائوکه می‌شوید، طراحی روکش برای همه آنها مناسب است. این قالب در یک فایل PSD با لایه‌های سازمان‌یافته ارائه می‌شود تا به راحتی آن را سفارشی کنید.

الگوی رنگارنگ Twitch Stream Overlay

به مخاطبان خود نشان دهید که از تنوع حمایت می کنید یا فقط با این الگوی همپوشانی روشن Twitch، جریان خود را رنگارنگ تر کنید. این الگو برای استریم‌کنندگان در هر سن، جنسیت و قومیت ایده‌آل است. البته، رنگ های روکش نیز به راحتی قابل تنظیم هستند.

قالب Dark Twitch Overlay برای گیمرها

به دنبال یک طرح روکش تیره با ظاهر و احساس جسور هستید؟ سپس این الگوی همپوشانی فقط برای شما ساخته شده است. این با یک طرح برجسته و تیره ارائه می شود که مطمئناً به برجسته کردن جریان های فیس کم شما کمک می کند. قالب را می توان برای تغییر رنگ از قرمز به هر رنگ دیگری که دوست دارید ویرایش کرد.

الگوی مدرن Twitch Overlay

با استفاده از این الگوی پوششی جذاب Twitch، جریان خود را از سایرین متمایز کنید. دارای طراحی شیک پر از اشکال و رنگ هایی است که جریان فیس کم شما را جذاب تر می کند. این قالب برای گیمرها، دی جی ها، استریم های موسیقی و حتی برای هنرمندان عالی است.

الگوی همپوشانی Facecam ساده Twitch

یک قالب روکش فیس‌کم ساده و مناسب برای Twitch. طراحی تمیز و مینیمال این قالب همپوشانی آن را به انتخابی مناسب برای انواع استریمرهای توییچ تبدیل کرده است. و همچنین با طراحی دکمه‌های منطبق همراه است. همه آنها را می توان برای تغییر رنگ و فونت سفارشی کرد.

قالب رایگان Twitch Stream Overlay

می‌توانید این کیت پخش رایگان Twitch را به‌صورت رایگان دریافت کنید. این شامل چندین الگو است که می‌توانید از آنها برای سفارشی‌سازی کل استریم خود استفاده کنید، از جمله پوشش جریان، پوشش چهره، دکمه‌ها، هشدارهای اهدایی و موارد دیگر.

قالب‌های رایگان Twitch Stream Overlay

یکی دیگر از الگوهای همپوشانی رایگان Twitch stream که می توانید به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید. این الگو با طراحی زنانه ارائه می‌شود که آن را به انتخابی عالی برای استریم‌های زیبایی، استریم‌های بازی، استریم‌های سبک زندگی و موارد دیگر تبدیل می‌کند.

قالب Creative Twitch Stream Overlay

این الگوی روکش Twitch خلاقانه دارای طراحی نابغه‌ای است که جریان شما را به طور مؤثرتری برجسته می‌کند. پانل های رنگی اطراف حاشیه طراحی شده اند تا جریان شما را در پس زمینه های تیره تر برجسته کنند. آن را در یک فایل PSD کاملا لایه ارائه می شود.

الگوی همپوشانی فیس‌کم توییچ قرمز

رنگ قرمز تیره به این روکش فیس‌کم لحن شنی اضافه می‌کند. این باعث می شود که آن را برای گیمرهایی که شوتر و بازی های ویدئویی بالغ تر بازی می کنند، گزینه ای عالی باشد. یا می توانید به راحتی رنگ ها را متناسب با سبک های مختلف محتوای پخش خود تغییر دهید. با استفاده از فتوشاپ می توانید آن را سفارشی کنید.

قالب Neon Twitch Stream Overlay

این روکش جریان Twitch برای انواع استریم ها نیز عالی است. این محصول دارای طراحی نئون روشن است که می توانید آن را مطابق با برند خود سفارشی کنید. همچنین شامل یک فونت گوگل رایگان و دستورالعمل هایی در مورد نحوه ویرایش الگو می باشد.

نحوه اضافه کردن همپوشانی جریان Twitch

افزودن یک پوشش سفارشی به جریان شما از طریق نرم افزار پخش شما انجام می شود. اگر از OBS برای پخش جریانی در Twitch استفاده می‌کنید، مراحل زیر را دنبال کنید تا یک پوشش اضافه کنید.

  1. ابتدا صحنه ای را در OBS که می خواهید پوشش را به آن اضافه کنید، انتخاب کنید
  2. سپس به پنل Sources بروید
  3. داخل پنل Sources کلیک راست کرده و به Add >> Image بروید
  4. روی همپوشانی جدید خود یک نام بگذارید و روی افزودن کلیک کنید
  5. سپس تصویر همپوشانی خود را انتخاب کرده و روی OK کلیک کنید

برای راهنمای دقیق تر و گام به گام، نگاه کنید این فیلم آموزشی.

اگر شما هم در YouTube محتوا تولید می کنید، بهترین مجموعه فونت های یوتیوب ما را بررسی کنید. آنها برای ایجاد عناوین و تصاویر کوچک ویدیوی شما برای دریافت کلیک و بازدید بیشتر مناسب هستند.