تاریخچه پشت خط‌های قدیمی انگلیسی (همچنین به عنوان فونت‌های Blackletter شناخته می‌شود) به قرون وسطی باز می‌گردد.

این نوع فونت زیبا دارای تاریخچه ای غنی است که حتی شامل پادشاهان و ملکه ها نیز می شود. در حقیقت، یوهانس گوتنبرگپدر چاپخانه، برای چاپ اولین نسخه انجیل گوتنبرگ از فونت blackletter استفاده کرد.

حتی امروزه، طراحان از فونت های قدیمی انگلیسی برای بازسازی همان ظاهر زیبا، سنتی و قدیمی در طرح های خود استفاده می کنند. اکنون، ما با مجموعه ای از بهترین فونت های قدیمی انگلیسی، این سنت را به نسل های جدید منتقل می کنیم.

در اینجا، سبک‌های مختلفی از فونت‌های سنتی قدیمی انگلیسی، فونت‌های گوتیک، فونت‌های حروف سیاه و موارد دیگر را خواهید یافت. نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که همه فونت ها را دانلود کرده اید. ما هر دو انتخاب رایگان و ممتاز را در نظر گرفتیم.

Babylon - قلم انگلیسی قدیمی Blackletter مدرن

این فونت قدیمی انگلیسی دارای طراحی غیر معمول Blackletter است که با عناصر مدرن ترکیب شده است. برداشتی منحصر به فرد از حروف کلاسیک. این یک فونت تمام حروف است که برای ایجاد عناوین و عناوین برجسته برای طرح‌های چاپی و دیجیتالی مختلف ایده‌آل است. این فونت همچنین به خوبی با طراحی های سبک بروتالیسم جفت می شود.

Megistica Dreams - فونت خلاقانه انگلیسی قدیمی

اگر به دنبال فونتی هستید که ظاهری کلاسیک و باشکوه به طرح های خود بیافزاید، این فونت انتخاب مناسبی برای شماست. هر حرف در این فونت دارای عناصر تزئینی شیک است که با سبک Blackletter مدرن ترکیب شده است. این برای طراحی های برندینگ جسورانه و هدرهای وب سایت عالی است.

کمبریج - فونت تزئینی گوتیک قدیمی انگلیسی

کمبریج یک فونت گوتیک زیبا با طرح حروف تزئینی قدیمی به سبک انگلیسی است. با این فونت می توانید عناوین شگفت انگیزی را برای جلد کتاب، جلد سی دی، پوستر، پست های شبکه های اجتماعی و وب سایت ها طراحی کنید. این شامل حروف بزرگ و کوچک با تعداد زیادی کاراکتر جایگزین است.

پولیستر - قلم انگلیسی قدیمی Blackletter

Pollyester یکی دیگر از فونت های Blackletter شیک قدیمی به سبک انگلیسی است که دارای کاراکترهای قوی است که فوراً توجه را به خود جلب می کند. طراحی حروف با الهام از سبک های دستی ویکتوریایی مربوط به دهه 1800 این فونت با حروف بزرگ و کوچک نیز همراه است تا به شما در طراحی انواع متن کمک کند.

Darklands - قلم Blackletter انگلیسی قدیمی

Darklands فونت ایده آلی است که باید برای ساخت عناوین و متن های قدیمی به سبک انگلیسی بدون افزودن عناصر تزئینی زیاد استفاده کنید. دارای طراحی حروف بسیار ساده برای فونت Blackletter است و خوانایی بهتری در مبادله ارائه می دهد. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک نیز می باشد.

Black Mild - قلم انگلیسی قدیمی Blackletter رایگان

این یک فونت انگلیسی قدیمی رایگان است که می توانید بدون هیچ هزینه ای از آن در پروژه های شخصی خود استفاده کنید. دارای طراحی زیبای شخصیت قدیمی با الهام از تایپوگرافی کلاسیک به سبک گوتیک است. این فونت برای طراحی لوگو و برند مناسب است.

Rowan & Royal - فونت انگلیسی قدیمی رایگان

این فونت با طراحی حروف زیبا ارائه می شود که باعث می شود هدر وب سایت و عنوان پست شما بسیار حرفه ای تر به نظر برسد. این فونت در 5 سبک مختلف از فونت ها ارائه می شود. و می توانید به صورت رایگان از آن در پروژه های شخصی و تجاری خود استفاده کنید.

Bahud Aroyek - قلم انگلیسی تزئینی قدیمی

یک فونت نمایشگر قدیمی انگلیسی زیبا با طرح حروف دوران ویکتوریا. این فونت دارای حروف بزرگ و کوچک با رباط است تا به شما کمک کند عناوین پررنگ بزرگی بسازید که طرح های شما را از بقیه متمایز می کند. این برای همه چیز از طراحی های برند گرفته تا طراحی لوگو و پوستر عالی است.

Rumblekill - فونت انگلیسی قدیمی Blackletter گرد

Rublekill یک قلم سیاه است که با حروف انگلیسی قدیمی همراه با رویکردی منحصر به فرد است. این شامل حروفی با طرح های گرد است تا لبه های تیز تمیز سنتی. و حال و هوای کلاسیک وینتیج دارد که مطمئناً ظاهری شیک به طرح های مدرن شما می بخشد.

Malegroth - قلم انگلیسی قدیمی باریک

طراحی حروف بلند و باریک این فونت آن را به انتخابی عالی برای ساخت عناوین پوستر و بروشور تبدیل کرده است. این به ویژه با طرح های مربوط به موسیقی متال، مارک های نوشیدنی، پوستر فیلم و موارد دیگر کاملاً سازگار است. فونت با حروف تمام حروف با پشتیبانی چند زبانه همراه است.

استفانی ولفنگ - قلم انگلیسی قدیمی Blackletter

با استفاده از این فونت، می‌توانید عناوین و سرفصل‌های شیک را با ترکیبی از عناصر سیاه‌نویسی قدیمی انگلیسی و کلاسیک تزئینی طراحی کنید تا ظاهری جسورانه به متن خود ببخشید. این فونت با تمام تجهیزاتی که برای ایجاد طرح‌های تایپوگرافی بی‌نقص نیاز دارید، از جمله حروف متناوب، لیگاتورها و کاراکترهای چند زبانه ارائه می‌شود.

ویلسون ولز - فونت انگلیسی قدیمی

این فونت نمونه ای عالی از فونت های قدیمی انگلیسی است که همان طراحی حروف کلاسیک را دارد که در زمان های قدیم استفاده می شد. این برای طراحی خالکوبی، روزنامه، جلد سی دی، تی شرت، و هر چیزی بین آنها عالی است. فونت با حروف بزرگ و کوچک همراه با تعداد زیادی جایگزین و لیگاچر ارائه می شود.

اسکاتلند - قلم انگلیسی قدیمی Blackletter رایگان

یک قلم سیاه قدیمی به سبک انگلیسی با طرح حروف کلاسیک. این فونت برای انواع پروژه های طراحی خلاقانه، از جمله طراحی لیبل، هدر وب سایت و طراحی نشان عالی است. فونت برای استفاده در پروژه های تجاری و شخصی رایگان است.

Karma Regular - فونت انگلیسی قدیمی رایگان

این فونت کاملا رایگان است و می توانید هر طور که می خواهید استفاده کنید. این طرح با طرح حروف قدیمی به سبک حروف سیاه ارائه می شود که ظاهری جسورانه و جذاب به متن شما می بخشد. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک نیز می باشد.

Bjorke - قلم انگلیسی قدیمی دست ساز

Bjorke یک فونت دست ساز است که با طراحی حروف نوین با الهام از حروف سیاه و فونت های قدیمی انگلیسی ارائه می شود. این در سبک های معمولی و جایگزین می آید که دارای طراحی حروف تزئینی تری است. می توانید از آن برای ساخت عناوین بزرگ برای پوسترها، طرح های برندینگ، سرصفحه های وب سایت و موارد دیگر استفاده کنید.

Poison Freak - فونت انگلیسی قدیمی به سبک گوتیک

همانطور که در تصویر پیش‌نمایش مشاهده می‌کنید، این فونت برای ساخت طرح‌های لیبل نوشیدنی و آبجو باورنکردنی به نظر می‌رسد. همچنین برای طرح های نشان، لوگو و حتی تی شرت های سفارشی عالی است. راه های زیادی وجود دارد که می توانید از این فونت برای آزمایش طرح های جسورانه استفاده کنید. فونت شامل حروف تمام حروف با کاراکترهای جایگزین است.

بلبل - فونت انگلیسی قدیمی قدیمی

این یک فونت تزئینی قدیمی است که از طرح های حروف انگلیسی قدیمی الهام گرفته شده است. دارای حروف بزرگ و کوچک با عناصر تزئینی شیک است. این فونت برای طراحی لوگوها، نشان ها و تابلوها بسیار مناسب است. می توانید از آن برای طرح های مختلف چاپی و دیجیتالی دیگر نیز استفاده کنید.

بیلی مانی - فونت انگلیسی قدیمی به سبک ویکتوریایی

یک فونت منحصر به فرد با حروف انگلیسی قدیمی به سبک ویکتوریایی که با عناصر کلاسیک سیاه‌نوشته ترکیب شده است. به گفته طراحان، این فونت از حروف چاپی استفاده شده در اسکناس های قدیمی الهام گرفته شده است. این فونت همچنین در سبک‌های معمولی و سایه‌ای عرضه می‌شود که می‌توانید با ترکیب آن‌ها طرح‌های خلاقانه‌تری برای عنوان و عنوان ایجاد کنید.

Candelabra - قلم انگلیسی قدیمی Blackletter قرون وسطی

Candelabra یک فونت انگلیسی قدیمی به سبک قرون وسطایی است که با مجموعه ای از حروف کلاسیک ارائه می شود که شما را به یاد برچسب های قدیمی بطری شراب و موسیقی کلاسیک متال می اندازد. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با رباط است. همچنین شامل 8 سبک لایه فتوشاپ و 10 فلر به عنوان دانلود جایزه می باشد.

Demon Blade - فونت رایگان قدیمی انگلیسی

Demon Blade یک قلم سیاه شیک است که دارای شخصیت های سبک کلاسیک انگلیسی قدیمی است. برای طراحی عناوین و عناوین پررنگ به نظر می رسد. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی رایگان است.

فونت انگلیسی قدیمی رایگان

شما می توانید از این فونت کاملا رایگان در پروژه های مشتری و تجاری خود استفاده کنید. آن را با یک حروف قدیمی انگلیسی قدیمی با حروف تمام حروف ارائه می شود. برای طراحی لیبل، نشان و علائم عالی است.

شارلوت قدیمی - فونت تزئینی گوتیک قدیمی انگلیسی

این فونت دارای یک فضای ترسناک شبح وار است که به شما امکان می دهد عناوین و هدرهای ترسناک تری برای طرح های با مضمون ترسناک خود ایجاد کنید. این برای عناوین فیلم های ترسناک، پوسترها و حتی طرح های برندهای جسورانه عالی است. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک است.

Grandice - قلم انگلیسی قدیمی Blackletter

Grandice یک قلم سیاه است که دارای مجموعه ای از شخصیت ها با عناصر مدرن شیک است. این به فونت ظاهری منحصر به فرد می بخشد که برای طراحی لوگوی مدرن، طراحی نشان، جلد سی دی و موارد دیگر مناسب است. این فونت همچنین با شخصیت های جایگزین سبک خلاقانه با تزئینات زیبا همراه است.

Ambrosia - قلم انگلیسی تزئینی Blackletter قدیمی

یک فونت کلاسیک قدیمی انگلیسی با عناصر تزئینی کاراکتر. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است که می‌توانید از آنها برای ایجاد عناوین پررنگ برای پوسترها، تی‌شرت‌ها، طرح‌های بسته‌بندی و موارد دیگر استفاده کنید.

عاشقانه سیاه - قلم سایه سیاه نامه قدیمی

Black Romance یک فونت سیاه و سفید قدیمی با حروف خلاقانه است که از تایپوگرافی قدیمی انگلیسی الهام گرفته شده است. این فونت برای طراحی لیبل و نشان عالی است. و در سبک های معمولی و سایه ای عرضه می شود.

Sicarios - قلم انگلیسی قدیمی شیک

این فونت احتمالاً شما را به یاد طرح‌های نشان برای گروه‌های دوچرخه‌سواری یا گروه‌های موسیقی متال می‌اندازد. این فونت طراحی جسورانه و جسورانه ای دارد که به خوبی با طرح های مدرن ترکیب می شود. این فونت در 5 سبک مختلف نیز وجود دارد.

NIGHTMARIE - فونت انگلیسی قدیمی با مضمون ترسناک

همانطور که از نام آن پیداست، این فونت برای ساختن عناوین و عناوین ترسناک برای تمام طرح‌های ترسناک شما عالی است. دارای حروف کلاسیک انگلیسی قدیمی با حداقل عناصر تزئینی است.

برای فونت‌های شگفت‌انگیزتر، می‌توانید بهترین فونت‌های سیاه‌نامه و مجموعه‌های فونت‌های گوتیک را بررسی کنید.