اکثر مردم فکر می کنند که همه خالکوبی ها یکسان به نظر می رسند. اما در واقع بیش از ده ها سبک خالکوبی وجود دارد که هر کدام معنای خاص خود را دارند و داستان متفاوتی را بیان می کنند.

همین امر در مورد طراحی خالکوبی برای مردان و زنان صدق می کند. سبک های مختلفی وجود دارد، اما به طور کلی، مردان خالکوبی هایی با ظاهر مردانه تر را ترجیح می دهند در حالی که زنان اغلب طرح های خالکوبی با سبک های شیک و زنانه را انتخاب می کنند.

بنابراین بسیار مهم است که فونت خالکوبی مناسبی را انتخاب کنید که متناسب با طرح شما باشد تا ظاهری با تم تاتو برای مردان و زنان ایجاد کنید. ما این لیست را تهیه کردیم تا به شما در انجام آن کار کمک کنیم.

در اینجا تعداد زیادی فونت خالکوبی عالی برای مردان و زنان با طرح های مردانه و زنانه پیدا خواهید کرد. شما می توانید آنها را با انواع پروژه های طراحی با الهام از خالکوبی استفاده کنید. ما آنها را به دو بخش با فونت های پریمیوم و رایگان تاتو با سبک های مختلف تقسیم کردیم. نگاهی بینداز

فونت تاتو برای مردان

خالکوبی های حروف معمولاً دارای فونت های اسکریپت یا سریف هستند که ظاهری جسورانه به کل طرح خالکوبی می بخشد. این فونت ها نمونه های خوبی هستند که می توانید برای الهام گرفتن از آنها استفاده کنید.

مارکوست - فونت تاتو برای مردان

این یکی از فونت‌های خالکوبی است که دارای طرح‌های حروف عالی است که آنها را نه تنها برای خالکوبی، بلکه برای برچسب‌های مردانه، علامت‌گذاری و بسیاری از انواع دیگر طرح‌ها عالی می‌کند. مجموعه ای از حروف تمام کلاه با سبک منحصر به فرد تزئینی قدیمی ارائه می شود.

Poison Freak - فونت مدرن تاتو

اگر می خواهید طرحی با طرح حروف خالکوبی مدرن ایجاد کنید، این فونت مفید خواهد بود. این طرح دارای حروف جسورانه است که از سبک های نوشتاری گوتیک با ترکیبی از عناصر مدرن الهام گرفته شده است. این فونت به خوبی با طرح های خالکوبی با تم سنگ و فلز جفت می شود.

ناشناس - فونت تاتو برای مردان

ناشناس نمونه کاملی از فونت حروف خالکوبی سنتی است که دارای طرح حروف کلاسیک است. این فونت ایده آل برای ایجاد طرح های خالکوبی جسورانه به سبک گوتیک برای مردان است. این شامل کاراکترهای بزرگ و کوچک با اعداد است.

Rumble Tattoos - فونت شکسته برای خالکوبی

فونت های خالکوبی شکسته به سبک اسکریپت نیز در بسیاری از سبک های مختلف طرح های خالکوبی، به ویژه در خالکوبی های قبیله ای، بسیار محبوب هستند. با استفاده از این فونت می توانید خالکوبی مناسبی برای مردان و زنان طراحی کنید. همچنین با بسیاری از swash های شیک ارائه می شود تا طرح های شما بسیار شیک به نظر برسد.

فروشگاه علامت - فونت تاتو پررنگ

این فونت با الهام از تایپوگرافی دوران ویکتوریا با یکی از زیباترین طرح های حروفی که دیده ایم ارائه می شود. حروف تزئینی شیک به این فونت ظاهری جسورانه می بخشد که طرح های خالکوبی شما را برجسته می کند. به عنوان یک امتیاز اضافی، شامل یک فونت و تزئینات اضافی نیز می شود.

Rawuh - فونت رایگان تاتو برای مردان

این یک فونت خال کوبی رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد خالکوبی های مدرن و منحصر به فرد برای مردان استفاده کنید. دارای حروف گوتیک به سبک سیاه‌نامه است که متناسب با سبک‌های مختلف طراحی است. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی شما رایگان است.

سه شبدر - فونت رایگان تاتو برای مردان

Three Clover یکی دیگر از فونت های رایگان است که می توانید با طرح های خالکوبی، برچسب و چاپ سفارشی خود استفاده کنید. این فونت دارای طراحی حروف کلاسیک است که از تایپوگرافی سیاه‌نویس قدیمی الهام گرفته شده است. برای استفاده شخصی رایگان است.

MILWAUKES - قلم Blackletter Tattoo

این فونت برای ساخت خالکوبی‌هایی به سبک قدیمی برای مردان عالی است. دارای حروف تزیینی با مضمون سیاه‌نوشته با تعداد زیادی زیور آلات و کاراکترهای چند زبانه است. با استفاده از این فونت می توانید طرح های خالکوبی باورنکردنی بسازید.

Rabasco - قلم خالکوبی شیک برای مردان

Rabasco یکی دیگر از فونت های خالکوبی سیاه نامه است که شامل طراحی حروف منحصر به فرد آمیخته با عناصر مدرن است. این به آن ظاهری ساده و در عین حال جسورانه می دهد که می توانید روی خالکوبی ها، برچسب ها و طرح های نشان خود اعمال کنید.

Kingside - قلم شکسته اسکریپت برای خالکوبی

این فونت شکسته شیک باعث می شود طرح های خالکوبی شما در عین حال خلاقانه و بی باک به نظر برسند. این شامل حروف بزرگ و کوچک با تعداد زیادی کاراکتر جایگزین، لیگاتورها و swash ها است تا به شما در ایجاد طرح های خارق العاده خالکوبی کمک کند.

Tattoo Beast - فونت تاتو برای مردان

این فونت با طرح حروف خالکوبی سنتی ارائه می شود که به خوبی با بسیاری از سبک های مختلف طرح های خالکوبی مطابقت دارد. این فونت در 3 سبک مختلف با فونت های معمولی، ایتالیک و زینتی موجود است. برای نشان‌ها، برچسب‌ها و طرح‌های بسته‌بندی محصول نیز عالی است.

Blackshot - فونت حروف تاتو برای مردان

Blackshot یک قلم سیاه قدیمی است که طراحی عالی برای ساخت خالکوبی برای مردان دارد. دارای حروف با عناصر تزئینی منحصر به فرد است تا به هر حرف هویت خاص خود را بدهد. فونت دارای چندین جایگزین سبک برای هر حرف نیز می باشد.

Malekith - قلم خالکوبی شکسته برای مردان

Malekith یک فونت خالکوبی شکسته شیک برای مردان است. دارای طراحی خلاقانه حروف اسکریپت است که با خالکوبی ها، برچسب ها و حتی طرح های جلد سی دی عالی به نظر می رسد. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

Logowa - فونت خالکوبی شکسته رایگان برای مردان

این فونت خالکوبی شکسته زیبا برای طرح های تاتو مردانه و زنانه عالی است. دارای حروف اسکریپت شیک با حروف بزرگ و کوچک است. این فونت در 4 سبک مختلف موجود است. و این رایگان است!

فونت تاتو برای زنان

اگرچه این فونت‌های خالکوبی دارای طرح‌های زنانه هستند، اما همچنان طراحی خالکوبی شما را عالی جلوه می‌دهند. و هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب هستند.

بد شانس - فونت تاتو برای زنان

Bad Luck یک فونت خالکوبی زیبا با طرح حروف قدیمی است. این فونت دارای طرح های نازک و تزئینی است که برای ایجاد خالکوبی های زیبا و زنانه برای خانم ها مناسب است. همچنین برای ساخت کارت های تبریک و طرح های چاپی سفارشی عالی است.

گلم راک - فونت تاتوی قدیمی برای زنان

Glam Rock یکی دیگر از فونت های خالکوبی زیبا است که در دو سبک مختلف ارائه می شود. برای ایجاد خالکوبی های مدرن و جذاب برای خانم ها، می توانید از بین سبک های طرح کلی و پر کردن فونت انتخاب کنید. هر دو فونت دارای حروف تمام حروف هستند و همچنین شامل مجموعه‌ای از هنرهای تاتو وکتور جالب به صورت رایگان است.

غرب قوی - قلم خالکوبی یکپارچهسازی با سیستمعامل زیبا

اگر به دنبال فونتی برای طراحی خالکوبی به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل هستید، این فونت فقط برای شما ساخته شده است. با حروف زیبایی همراه است که می‌توان از آن‌ها نه تنها برای ساختن هنر تاتو، بلکه برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی، سربرگ‌های وب‌سایت، پوسترها، نشان‌ها و موارد دیگر استفاده کرد.

Chicano - قلم اسکریپت تاتو برای زنان

فونت تاتو اسکریپت زیبا برای طراحی خالکوبی های شیک برای خانم ها. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با مجموعه ای از کاراکترهای متناوب است. همچنین دارای swashes برای ایجاد طرح های تاتو ظریف تر است.

STRATES - قلم خالکوبی پررنگ برای زنان

Strates یک فونت خال کوبی پررنگ است که با حروف ضخیم و تزئینی همراه است. این فونت برای بسیاری از سبک های مختلف خالکوبی و همچنین سایر طرح های چاپی و دیجیتالی عالی است.

Myteri - فونت رایگان تاتو برای زنان

شما می توانید از این فونت رایگان برای ایجاد طرح های زیبا با مضمون خالکوبی برای زنان استفاده کنید. دارای حروف شیک به سبک اسکریپت با عناصر گلدار است تا هنر شما را زنانه‌تر نشان دهد. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی رایگان است.

Starella Tattoo - فونت اسکریپت رایگان برای زنان

این فونت خال کوبی رایگان اسکریپت دارای طراحی حروف مدرن است که با انواع بسته بندی محصول، برچسب و طرح های هنری خالکوبی مطابقت دارد. این فونت برای استفاده شخصی نیز رایگان است.

پادشاه و تاس - فونت تاتو زنانه

یکی دیگر از فونت های خلاقانه خالکوبی با طرحی زنانه. این فونت همچنین در دو سبک مختلف با نسخه های معمولی و راه راه عرضه می شود. برای خالکوبی، کارت تبریک، برچسب و طرح نشان عالی است.

فونت Yellost - قلم Blackletter Tattoo for Women

این فونت خالکوبی به سبک سیاه‌نوشته برای تمام طراحی‌های تاتو، برچسب‌ها و بسته‌بندی‌های مدرن شما مناسب است. با طرحی به سبک گوتیک همراه با بسته ای از زیور آلات وکتور به عنوان جایزه ارائه می شود.

Radtrad - فونت تاتوی قدیمی

همانطور که از نام آن پیداست، این فونت با طراحی شیک ارائه می شود که با طراحی سنتی قدیمی خود، طرح های خالکوبی شما را بسیار زیبا جلوه می دهد. همراه با زیور آلات و کاراکترهای چند زبانه نیز هست.

Macron - فونت تاتو ویکتوریایی برای زنان

می توانید از این فونت برای طراحی خالکوبی هایی با ظاهری جسورانه تر و جسورانه تر برای خانم ها استفاده کنید. دارای مجموعه ای از حروف تمام کلاه با طرح های فوق العاده جذاب است. این فونت همچنین برای طراحی لوگو و تی شرت های سفارشی مناسب است.

Pinders - قلم خالکوبی کلاسیک

Pinders دارای یک طرح حروف خالکوبی کلاسیک است که به شما امکان می دهد طرح های خالکوبی قدیمی تری را بسازید. با حروف تمام حروف و مجموعه ای از کاراکترهای با حروف کوچک ارائه می شود. این فونت همچنین شامل مجموعه ای از زیور آلات است.

آهنگ او - فونت خالکوبی رایگان برای زنان

این فونت خالکوبی قدیمی با ظاهری مینیمال و زنانه ارائه می شود که هنر تاتو شما را بسیار جذاب تر نشان می دهد. برای کارت های تبریک و دعوت نامه عروسی نیز عالی است. می توانید از فونت به صورت رایگان با پروژه های شخصی استفاده کنید.

برای انتخاب فونت های عالی تر، می توانید بهترین مجموعه فونت های خالکوبی و حروف ما را بررسی کنید.