یک الگوی خبرنامه مدرسه می تواند به شما کمک کند تا راه موثری برای پر کردن شکاف بین معلمان، دانش آموزان و والدین ایجاد کنید تا همه را در جریان آخرین اخبار و رویدادهای آتی قرار دهید.

اگر مدرسه شما هنوز خبرنامه ای ندارد یا قصد دارید طراحی خبرنامه قدیمی خود را اصلاح کنید، از این قالب های خبرنامه مدرسه با استفاده آسان استفاده کنید تا فوراً یک خبرنامه حرفه ای تر و جذاب تر بسازید.

این مجموعه شامل قالب های خبرنامه قابل تنظیم برای انواع مدارس، کالج ها و دانشگاه ها می باشد. می‌توانید با استفاده از Adobe InDesign الگوها را دانلود و ویرایش کنید تا طرح را مطابق با برند مدرسه خود شخصی‌سازی کنید. به علاوه، ما در حال به اشتراک گذاشتن برخی از مفید است نکاتی برای طراحی خبرنامه مدرسه برای کمک به شروع

انتخاب برتر

الگوی چندمنظوره خبرنامه مدرسه

این قالب خبرنامه زیبا برای انواع مدارس و کالج ها مناسب است تا یک خبرنامه جذاب بسازید که توجه همگان را به خود جلب کند.

این قالب دارای 8 طرح منحصر به فرد صفحه در اندازه A4 است که به راحتی می توان آن را مطابق با سلیقه شما سفارشی کرد.

چرا این یک انتخاب برتر است

چیزی که این قالب را منحصر به فرد می کند طراحی بصری مدرن آن است. همچنین شامل طرح بندی ستون ها با سبک پاراگراف و کاراکتر است که می توانید برای شخصی سازی طرح ویرایش کنید.

خبرنامه مدرسه

اگر می‌خواهید یک خبرنامه مدرسه ساده و کاملاً حرفه‌ای داشته باشید، به دنبال این الگو نباشید که کاملاً در Adobe InDesign قابل ویرایش است. دارای 10 صفحه سفارشی، طرح ستون، فونت رایگان و بسیاری موارد دیگر است.

خبرنامه مدرسه

در اینجا ما یک الگوی خبرنامه مدرسه یا کالج با طراحی منظم و مدرن و تایپوگرافی قوی داریم. تقریباً هر ویژگی را که می توانید از نظر شخصی سازی خبرنامه مطابق با نیازهای خاص خود در نظر بگیرید، ارائه می دهد.

خبرنامه مدرسه

این الگوی چند منظوره را که کاندیدای عالی برای خبرنامه مدرسه یا کالج است، بررسی کنید. دارای طرح بندی ستونی با دقت طراحی شده، 12 صفحه سفارشی در اندازه A4، فونت های رایگان و بسیاری از ویژگی های قابل ویرایش دیگر.

خبرنامه مدرسه

وقتی صحبت از بهترین الگوی خبرنامه مدرسه می شود، این محصول Adobe InDesign در صدر لیگ ایستاده است. این یک طراحی همه کاره ارائه می دهد که می تواند کاملاً مطابق با دلخواه شما تنظیم شود، 12 صفحه منحصر به فرد، فونت رایگان، 300 DPI و فضای رنگی CMYK.

خبرنامه مدرسه

در مرحله بعد، یک الگوی خبرنامه مینیمال و حرفه ای به سبک بولتن داریم که تضمین شده است تأثیر بگذارد. این می تواند تقریبا برای هر منظوری در زیر نور خورشید استفاده شود. آن را برای یک چرخش انتخاب کنید، یا حداقل آن را به فهرست نهایی خود اضافه کنید.

قالب خبرنامه مدرسه مدرن

این یک الگوی خبرنامه مدرسه مدرن است که می توانید از آن برای ایجاد یک خبرنامه حرفه ای برای کالج ها و سایر سازمان های آموزشی استفاده کنید. این قالب دارای طراحی صفحه اول روزنامه مانند است و شامل 12 صفحه آرایی منحصر به فرد در اندازه A4 است.

الگوی خبرنامه دانشکده و مدرسه

این الگوی خبرنامه مدرسه با طراحی شیک و منحصر به فرد روی جلد، به شما امکان می دهد خبرنامه ای پر از رنگ ها و اشکال طراحی کنید. این قالب دارای 10 صفحه منحصر به فرد است و در هر دو اندازه A4 و US Letter ارائه می شود.

قالب خبرنامه مدرسه خلاق

یک قالب خبرنامه خلاقانه که برای طراحی یک خبرنامه زیبا برای کسب و کار، بازاریابی و سایر انواع مدارس ایده آل است. این قالب در اندازه A4 با 12 طرح صفحه با طرح محتوای شبکه ای ارائه می شود.

قالب خبرنامه مدرسه شیک

این یک الگوی خبرنامه مدرن است که می توانید از آن برای تهیه خبرنامه برای مدارس و کالج ها و همچنین برای مشاغل و سازمان ها استفاده کنید. این قالب دارای 8 طرح صفحه است و می توان آن را با InDesign CS4 و InDesign CC سفارشی کرد.

الگوی خبرنامه مدرسه A4

این قالب خبرنامه در اندازه A4 و با 10 صفحه‌آرایی خلاقانه برای ساخت انواع خبرنامه‌های مدرسه ارائه می‌شود. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و می توانید آن را با استفاده از InDesign CS4 یا بالاتر ویرایش کنید.

قالب خبرنامه مدرسه تصویری

این یک الگوی خبرنامه بسیار بصری است که دارای طراحی جلد است که به شما امکان می دهد بهترین داستان ها را با پیش نمایش های بزرگ تصویر برجسته کنید. این الگو شامل 14 طرح بندی صفحه در اندازه های A4 و US Letter است.

قالب خبرنامه مدرسه زیبا

یکی دیگر از قالب های خبرنامه مدرسه شیک که برای مدارس مالی و کسب و کار مناسب است. این الگو شامل 12 طرح صفحه است که دارای طرح بندی محتوای مبتنی بر ستون است.

قالب خبرنامه مدرسه حداقل

یک الگوی خبرنامه مینیمالیستی زیبا برای ساخت خبرنامه های حرفه ای برای مدارس خلاق، هنر و طراحی. این الگو دارای 16 صفحه‌آرایی منحصر به فرد در قالب آماده چاپ و در اندازه A4 و US Letter است.

DailyPaper - قالب روزنامه مدرسه

اگر به دنبال الگویی برای ساخت یک خبرنامه به سبک روزنامه هستید، این الگو به شما کمک خواهد کرد. دارای طرحی با موضوع روزنامه و شامل طرح های 4 صفحه ای است.

آینه - قالب روزنامه مدرسه

یکی دیگر از الگوهای روزنامه رنگارنگ که می توانید از آن برای تهیه روزنامه مدرسه یا خبرنامه استفاده کنید. این قالب دارای 14 صفحه آرایی منحصر به فرد و 3 سبک طراحی صفحه اول است.

الگوی رنگارنگ خبرنامه مدرسه

این خبرنامه مدرسه خلاق با طراحی شیک و پر از تصاویر فراوان ارائه می شود. این برای ساختن یک خبرنامه برای مدارس خلاق و طراحی ایده آل است. این قالب شامل 4 طرح صفحه به راحتی قابل تنظیم است.

رجینا - قالب خبرنامه مدرسه

Regyna یک الگوی خبرنامه مدرن است که می توانید از آن برای طراحی یک خبرنامه مدرسه با ظاهری شبیه روزنامه استفاده کنید. این الگو دارای طراحی به راحتی قابل تنظیم است که می توانید با استفاده از InDesign CS4 یا بالاتر آن را ویرایش کنید.

قالب خبرنامه مدرسه گرید

این قالب خبرنامه مینیمالیستی و خلاقانه با طراحی صفحه جلد جذاب به سبک شبکه ای ارائه می شود. این قالب دارای 12 صفحه در اندازه A4 است که شامل فونت های رایگان می باشد. می توان آن را با هر دو نسخه قدیمی و جدیدتر InDesign سفارشی کرد.

قالب خبرنامه مدرسه قابل ویرایش

این یک قالب خبرنامه چند منظوره است که می توانید از آن برای طراحی خبرنامه برای مدارس، مشاغل و سازمان ها استفاده کنید. این قالب شامل 12 طرح صفحه است و در قالب آماده چاپ موجود است.

قالب خبرنامه مدرسه قدیمی

این الگوی خبرنامه مدرسه دارای طرحی شبیه روزنامه با مضمون قدیمی است. این برای مدارس و کالج‌هایی که می‌خواهند طرح موضوعی مدرن‌تری را برای خبرنامه خود داشته باشند، مناسب‌تر است. این شامل 8 طرح منحصر به فرد صفحه است.

الگوی خبرنامه مدرسه کسب و کار

اگر در حال کار بر روی طراحی خبرنامه برای یک مدرسه تجاری هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. این الگوی خبرنامه انتخاب مناسبی برای خبرنامه مدرسه کسب و کار است. آن را با یک قالب خبرنامه به راحتی قابل تنظیم و یک دسته کامل از موارد دیگر ارائه می شود.

قالب خبرنامه مدرسه آموزشی

این یک قالب خبرنامه طراحی شده سفارشی است که دارای طرحی است که به طور خاص برای مدارس ساخته شده است. این قالب دارای 4 طرح صفحه در سایز A4 می باشد.

دانش آموز - قالب خبرنامه مدرسه

یکی دیگر از قالب های خبرنامه مدرسه مدرن با طراحی شیک. این قالب در 4 طرح رنگی مختلف و هر قالب شامل 12 طرح صفحه منحصر به فرد می باشد.

منحصر به فرد - قالب خبرنامه مدرسه

این الگوی خبرنامه خلاقانه برای ساختن یک خبرنامه برای یک کسب و کار مدرن یا مدرسه تامین مالی ایده آل است. این قالب دارای 4 طرح منحصر به فرد صفحه در 3 طرح رنگی مختلف است.

مواد - الگوی خبرنامه مدرسه

یک الگوی خبرنامه مدرن که دارای طرحی است که مناسب ترین طراحی برای یک مدرسه طراحی یا هنر است. این الگو دارای 12 طرح منحصر به فرد صفحه است که می توانید با نسخه های قدیمی و جدیدتر InDesign ویرایش کنید. این در اندازه A4 و US Letter موجود است.

بسته خبرنامه مدرسه

این یک بسته بزرگ از قالب های خبرنامه مدرسه است که شامل 5 قالب خبرنامه مختلف با سبک های مختلف طراحی است. همه قالب ها در اندازه A4 و US Letter موجود هستند.

5 نکته برای طراحی خبرنامه مدرسه

خبرنامه یک ابزار ارتباطی عالی برای یک مدرسه است. از این نکات برای طراحی یک خبرنامه مؤثرتر برای تعامل مؤثرتر با مخاطبان خود استفاده کنید.

1. طراحی مدرن ایجاد کنید

بسیاری از مدارس هنوز از همان طرح های قدیمی روزنامه برای خبرنامه های خود استفاده می کنند. این طرح ها قدیمی هستند. اگر می خواهید مخاطبان خود را جذب کنید، مخصوصاً جوانان، باید خارج از چارچوب فکر کنید.

قالب خبرنامه چند منظوره

این فرصتی است که شما از بین مردم متمایز شوید. یک طراحی خبرنامه مدرن با طرح‌بندی محتوای تمیز و خلاقانه ایجاد کنید تا خبرنامه شما منحصر به فردتر به نظر برسد.

2. از فونت های با کیفیت بالا استفاده کنید

قالب مجله آموزش و پرورش

فونت های Times New Roman و Arial را فراموش کنید. از همان فونت هایی که هزاران نفر دیگر استفاده می کنند استفاده نکنید. یک جفت فونت منحصر به فرد با طراحی ساده پیدا کنید. هدف شما بهبود خوانایی و مناسب ساختن آن برای مخاطبان هدف است.

3. از طرح بندی یکسان استفاده نکنید

بسیاری از طراحان خبرنامه این اشتباه را مرتکب می شوند که یک صفحه آرایی ایجاد می کنند و از آن برای طراحی هر صفحه از کل خبرنامه استفاده می کنند. سازگاری مهم است، اما استفاده از همان چیدمان راه حل نیست.

قالب خبرنامه آموزش و پرورش

مطمئن شوید که چندین طرح بندی صفحه داخلی برای خبرنامه خود با قالب بندی محتوای مختلف طراحی کرده اید. همچنین باید طرح‌بندی‌ها را متناسب با موضوعات و سرمقاله‌های مختلف سفارشی کنید.

4. تصاویر، شکل ها و آیکون ها را اضافه کنید

قالب خبرنامه

یک عکس همیشه ارزش هزار کلمه را دارد. به خاطر داشته باشید که در طراحی صفحه خود فضایی برای تصاویر در نظر بگیرید. همچنین از شکل ها، نمادها و پس زمینه های خلاقانه استفاده کنید تا خبرنامه خود را جذاب تر و کاربر پسندتر کنید.

5. از یک الگوی حرفه ای استفاده کنید

طراحی خبرنامه v1

یکی از ساده ترین راه ها برای طراحی یک خبرنامه حرفه ای استفاده از یک قالب از پیش ساخته شده است. این قالب ها به راحتی قابل تنظیم هستند و دارای طرح بندی های متعددی هستند که می توانید با InDesign ویرایش کنید تا بدون هیچ تلاشی خبرنامه بسازید.

برای الهام گرفتن بیشتر به مجموعه قالب های بولتن کلیسا و خبرنامه ما نگاهی بیندازید.