با نزدیک شدن به هالووین، بسیاری از مردم به دنبال راه هایی برای ترسناک کردن متن و وب سایت خود هستند. در حالی که تعدادی فونت استاندارد وجود دارد که می توان از آنها برای دستیابی به ظاهری ترسناک استفاده کرد، گاهی اوقات خلاقیت و یافتن چیزی واقعا منحصر به فرد سرگرم کننده است.

به همین دلیل است که ما این مجموعه از فونت‌های الهام گرفته از هالووین را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها برای اضافه کردن حس خزنده به وب‌سایت یا اسناد خود استفاده کنید. از تایپ‌فیس‌های گوتیک گرفته تا طرح‌های ترسناک، این فونت‌ها به شما کمک می‌کنند تا جلوه‌ای عالی برای پروژه بعدی خود ایجاد کنید.

اما ابتدا، بیایید چند روش را بررسی کنیم که می‌توانید این فونت‌ها را به کار ببرید.

با این فونت های هالووین، متن را در وب سایت خود ترسناک کنید

فونت های زیر نمونه ای از آنچه در دسترس است هستند عناصر Envato. Envato Elements یک منبع عالی برای یافتن دارایی های خلاقانه مانند فونت ها، گرافیک ها و قالب ها، همه در یک مکان است. به علاوه، این یک سرویس مبتنی بر اشتراک است، بنابراین می توانید هر تعداد فونت (و سایر دارایی ها) را با یک قیمت پایین در ماه دانلود کنید.

هالووین بهترین زمان برای کشف وحشتناک ترین و ترسناک ترین فونت هایی است که می توانید پیدا کنید. و موارد زیر قطعاً کار را انجام می دهد – یا درمان می کند.

1. اتحادیه نیمه شب

اتحادیه نیمه شباتحادیه نیمه شباتحادیه نیمه شب

فونت Midnight Union برای ایجاد سرفصل ها یا عناوین با پیچ و تاب شبح آور عالی است. می توان از آن با افکت اکسترود برای ایجاد متن سه بعدی استفاده کرد که به نظر می رسد آماده پرش از روی صفحه است.

2. راز هالووین

راز هالووینراز هالووینراز هالووین

هالووین راز یک حروف گوتیک است که برای تنظیم لحن پروژه شما عالی است. این حروف نمایشی برای عناوین یا لوگوها کاملاً کار می کند و دارای زوایای راست است که متن را زاویه دار و آماده برای یک فیلم ترسناک می کند.

3. قلم دست نویس پاییز مبارک

قلم دست نویس پاییز مبارکقلم دست نویس پاییز مبارکقلم دست نویس پاییز مبارک

فونت دست نوشته Blessed Fall برای افزودن لمس شخصی به متن شما عالی است. این حروف اسکریپت شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد و علائم نگارشی است. و اگرچه واقعاً ترسناک نیست، اما مطمئناً کسانی را که به دنبال چیزی بیشتر با الهام از پاییز هستند راضی خواهد کرد.

4. جشن هالووین

جشن هالووینجشن هالووینجشن هالووین

فونت مهمانی هالووین یک گزینه عالی برای ایجاد دعوت نامه یا سایر موارد قابل چاپ است. این تایپ فیس سرگرم کننده و جشن شامل حروف بزرگ و کوچک با انواع عناصر گرافیکی هالووین در هر حرف است.

5. تایپ فیس هالووین Spookyman

تایپ فیس هالووین Spookymanتایپ فیس هالووین Spookymanتایپ فیس هالووین Spookyman

تایپ Spookyman برای ایجاد تیتر یا عناوین با فاکتور خزش عالی است. این فونت بلوکی شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین چندین سبک از جمله منظم، طرح کلی، خط خشن و dingbats است.

6. Babadook – فونت هالووین

Babadook - فونت هالووینBabadook - فونت هالووینBabadook - فونت هالووین

فونت Babadook غیرقابل انکار حالتی را به تصویر می کشد که برای ایجاد متن واقعاً وحشتناک به خوبی کار می کند. این تایپ فیس شامل حروف بالا، اعداد، متناوب و رباط هایی برای افزودن لمس های وهم انگیز به کلمات نوشته شده شما است. این یکی عالی است که سبک کاشی های فیلمی به همین نام را تکرار می کند.

7. بلاتریکس – یک قلم دست نوشته هالووین

بلاتریکس - یک قلم دست نوشته هالووینبلاتریکس - یک قلم دست نوشته هالووینبلاتریکس - یک قلم دست نوشته هالووین

متن دست نویس فونت Bellatrix فقط اشاره ای به پیچ و تاب هالووین ارائه می دهد. این تایپ فیس شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد و علائم نگارشی است و گزینه ای عالی برای جشن گرفتن متن شما بدون پرداختن به قسمت های تاریک فصل شبح وار است.

8. Ghostly – تایپ فیس هالووین

Ghostly - تایپ فیس هالووینGhostly - تایپ فیس هالووینGhostly - تایپ فیس هالووین

تایپ فیس Ghostly برای ایجاد سرفصل یا عناوین با کمی هوس شبح‌آمیز عالی است. این فونت بلوکی شامل حروف بزرگ و کوچک است و برای هر دعوت‌نامه‌ای که امسال تصمیم بگیرید ارسال کنید فوق‌العاده است.

9. فونت هالووین Vermillion

فونت هالووین Vermillionفونت هالووین Vermillionفونت هالووین Vermillion

فونت Vermillion برای ایجاد سرفصل ها یا عناوینی که به شدت یادآور متن عنوان در فیلم دراکولای برام استوکر در سال 1992 هستند، ایده آل است. این فونت دارای سه سبک مختلف است: معمولی، طرح کلی و گرانج.

10. HauntedWitch – فونت نمایش هالووین

HauntedWitch - فونت نمایش هالووینHauntedWitch - فونت نمایش هالووینHauntedWitch - فونت نمایش هالووین

HauntedWitch یک فونت نمایشگر هالووین است که می توان از عناوین، آرم ها، هدرها و موارد دیگر استفاده کرد. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک، اعداد، و البته علائم نگارشی است و در عین حال از لیگاتورها و متناوب ها نیز پشتیبانی می کند.

11. تایپ فیس جک ریچر

تایپ فیس جک ریچرتایپ فیس جک ریچرتایپ فیس جک ریچر

متن عنوان را از کتاب ها و فیلم های ترسناک مورد علاقه خود با این حروف جک ریچر به خوبی تقلید کنید. این فونت بدون نیاز به استفاده از موارد اضافی یا شکوفا شدن، ترسناک فریاد می‌زند.

12. قلم هالووین ذوب مغز

قلم هالووین ذوب مغزقلم هالووین ذوب مغزقلم هالووین ذوب مغز

اگر در این هالووین به دنبال چیزی متفاوت هستید، فونت Brain Melt را امتحان کنید. این تایپ فیس برای ایجاد سرفصل ها یا عناوینی که هم شبح وار و هم شیک هستند با ایجاد ظاهری اسرارآمیز که از هر حرف می چکد عالی است.

13. Death Squire – فونت هالووین

Death Squire - فونت هالووینDeath Squire - فونت هالووینDeath Squire - فونت هالووین

تایپ Death Squire که به عنوان یک فونت ترسناک زیبا توصیف می‌شود، برای کسانی که می‌خواهند متن خود را بدون اینکه خیلی تاریک یا ترسناک کنند، ترسناک کنند، عالی است. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک، اعداد، علائم نقطه‌گذاری و پشتیبانی از کاراکترهای بین‌المللی و حفظ ظاهری جشن است.

14. فونت نمایش شبح وار هالووین

فونت نمایش شبح وار هالووینفونت نمایش شبح وار هالووینفونت نمایش شبح وار هالووین

فونت نمایش شبح وار هالووین هنوز گزینه دیگری برای ایجاد سرفصل ها، عنوان ها و متن های دیگر است که باید در این فصل هالووین هم شبح وار و هم شیک باشد. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد، علائم نگارشی، لیگاتورها و پشتیبانی از حروف بین المللی است.

15. وحشت آشکار – قلم هالووین با دست کشیده شده است

وحشت آشکار - قلم هالووین با دست کشیده شده استوحشت آشکار - قلم هالووین با دست کشیده شده استوحشت آشکار - قلم هالووین با دست کشیده شده است

با نام واضحی مانند Outright Horror، این فونت برای هر کسی که می‌خواهد متن خود را با ظاهری دست‌کش ترسیم کند، مناسب است. خاطرات غیرقانونی آن از رمان‌های ترسناک قدیمی، فیلم‌های خمیری، و متن‌های پررنگی که در سینماهای تاریک روی صفحه‌ها چشمک می‌زند.

16. Darkstein – فونت ترسناک

Darkstein - فونت ترسناکDarkstein - فونت ترسناکDarkstein - فونت ترسناک

فونت Darkstein یک انتخاب واضح برای هر کسی است که به دنبال اضافه کردن یک حس ترسناک به متن خود است. این تایپ فیس در سرصفحه های وب سایت، عنوان ها، پوسترها و هر جای دیگری که به متن خود نیاز دارید تا واقعاً برجسته شود، عالی به نظر می رسد.

17. هیولای ذوب شده – فونت لایه ای بسته هالووین

هیولای ذوب شده - فونت لایه ای بسته هالووینهیولای ذوب شده - فونت لایه ای بسته هالووینهیولای ذوب شده - فونت لایه ای بسته هالووین

فونت Melted Monster اضافه کردن کمی بعد به متن وحشتناک آنها را آسان می کند. این فونت دارای طرح های قطره ای روی هر حرف است که به نظر می رسد متن در حال ذوب شدن صفحه است.

18. Blood Bold – دو فونت سرگرم کننده هالووین

Blood Bold - دو فونت سرگرم کننده هالووینBlood Bold - دو فونت سرگرم کننده هالووینBlood Bold - دو فونت سرگرم کننده هالووین

فونت Blood Bold یک انتخاب عالی برای هر کسی است که به دنبال اضافه کردن کمی سرگرمی به متن خود است. در دعوت نامه های مهمانی یا روی پوسترهایی که یک رویداد سرگرم کننده هالووین را تحریک می کنند، فوق العاده به نظر می رسد. این فونت همراه با حروف بزرگ و کوچک شامل لیگاتورها و پشتیبانی چند زبانه نیز می شود.

19. Spookybones – Fun, Sans Serif فونت هالووین

Spookybones - Fun, Sans Serif فونت هالووینSpookybones - Fun, Sans Serif فونت هالووینSpookybones - Fun, Sans Serif فونت هالووین

اگر به دنبال راهی برای اضافه کردن یک حس ترسناک به متن خود هستید، Spookybones گزینه بسیار خوبی است. این فونت sans serif از استخوان‌هایی برای هر خط تشکیل شده است و ظاهری بلوک به آن می‌دهد که به طور مثبت اسکلتی است.

20. صورت کدو تنبل – فونت هالووین

صورت کدو تنبل - فونت هالووینصورت کدو تنبل - فونت هالووینصورت کدو تنبل - فونت هالووین

در نهایت، فونت Pumpkin Face فهرست ما را با گزینه‌ای تکمیل می‌کند که شامل چهره‌های jack o’lantern در چندین حروف است. دارای دو سبک معمولی و نمایشی است و شامل پشتیبانی چند زبانه است.

منابع سرگرم کننده بیشتری برای ترسناک کردن طرح های هالووین خود بیابید

فرقی نمی‌کند که یک وب‌سایت سرگرم‌کننده برای هالووین ایجاد کنید یا دعوت‌نامه‌های مهمانی ایجاد کنید، لازم نیست فرآیند طراحی را به تنهایی طی کنید. منابع زیر باید راهنمایی مورد نیاز شما را ارائه دهند.

شروع به ایجاد طرح های ترسناک خود با فونت های الهام گرفته از هالووین کنید

اکنون که در مورد برخی از بهترین فونت های الهام گرفته شده از هالووین در دسترس هستید، زمان آن رسیده است که متن خود را ترسناک کنید. فقط فونتی را انتخاب کنید که متناسب با پروژه شما باشد و شروع کنید! می‌توانید از این فونت‌ها برای همه چیز، از دعوت‌نامه مهمانی گرفته تا سرصفحه‌های شبح‌آمیز وب‌سایت، استفاده کنید.

پس چرا همین الان شروع نکنیم؟ اول چه چیزی را می خواهید ایجاد کنید؟