ایجاد هویت برای شرکت شما یک فرآیند چالش برانگیز است. پی بردن به اینکه چگونه کسب و کار خود را به جهان معرفی کنید، اقتدار ایجاد کنید و آن را به یاد ماندنی تر کنید، نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد. اما همه چیز با یک طراحی برندینگ زیبا شروع می شود.

هنگام طراحی هویت برند، همیشه باید از اصول اولیه شروع کنید. طراحی لوگو و سپس کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و غیره را مشخص کنید. از آنجا، می توانید برای مقابله با چالش های بزرگتر حرکت کنید.

استفاده از یک قالب کیت برند از پیش ساخته شده بهترین راه برای شروع اولیه در این فرآیند است. این به شما امکان می دهد از اصول اولیه صرف نظر کنید و مستقیماً وارد فرآیند بازاریابی شوید. این همان چیزی است که کل این مجموعه از الگوهای برندسازی برای آن است.

در اینجا، الگوهای هویت برند حرفه ای را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای طراحی هویت شرکتی خود استفاده کنید. با این قالب ها می توانید به راحتی برای طراحی برند خود الهام بگیرید. نگاهی بینداز

هویت برند شرکتی و الگوهای نوشت افزار

ایجاد یک ظاهر ثابت در هر بخش از طراحی برند شما، هدف اصلی هر طراحی هویت شرکتی موفق است. این کیت قالب لوازم التحریر این کار را به خوبی انجام می دهد. دارای قالب های کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و پوشه با طراحی زیبا. قالب ها در چندین فرمت از جمله Photoshop، Illustrator و Microsoft Word در دسترس هستند.

الگوهای سبز هویت برند شرکتی

شما می توانید از این کیت هویت برند برای طراحی لوازم التحریر زیبا برای یک برند مدرن استفاده کنید. قالب ها طوری طراحی شده اند که ظاهری به راحتی قابل تشخیص برای شرکت شما ارائه دهند. قالب هایی برای کارت ویزیت، پوشه ها، پاکت نامه ها و سربرگ ها در بسته وجود دارد.

حداقل الگوهای هویت شرکتی

طراحی تمیز این کیت هویت سازمانی ظاهری پیچیده برای ایجاد هویت برند حرفه ای برای انواع مختلف شرکت ها ارائه می دهد. این شامل یک کیت قالب کامل لوازم التحریر در فرمت های فایل PSD، EPS و INDD می باشد. هر قالب دارای رنگ ها، فونت ها و عناصر قابل تنظیم است.

الگوهای هویت برند خلاق و لوازم التحریر

این کیت قالب برندینگ برای آژانس‌های شرکتی مدرن و شرکت‌هایی که رویکرد شیک‌تری را برای طراحی برند خود ترجیح می‌دهند ایده‌آل است. این شامل یک طراحی رنگارنگ با اشکال زیبا است. در بسته نرم افزاری، قالب هایی برای کارت ویزیت، پاکت نامه، سربرگ و پوشه های ارائه پیدا خواهید کرد.

قالب های ساده کیت برندینگ شرکتی

آیا به دنبال ایجاد یک طرح برندینگ ساده برای یک شرکت مدرن هستید، پس این کیت برندینگ برای برند شما عالی است. دارای طراحی بسیار تمیز و مینیمالیستی است که از رنگ ها و عناصر سبک کمتری استفاده می کند. 3 سبک مختلف کارت ویزیت، 2 طرح سربرگ و موارد دیگر در این بسته موجود است. قالب ها در قالب InDesign ارائه می شوند.

الگوی رایگان هویت برند شرکتی

این یک کیت قالب هویت شرکتی رایگان است که دارای عناصر مختلف زیادی برای ایجاد یک کیت برندینگ کامل است. این شامل نشان شناسه، لیوان، جلد سی دی، و تعداد زیادی الگوی مختلف لوازم التحریر است. شما می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی استفاده کنید.

کیت الگوی هویت برند مدرن رایگان

این کیت هویت برند نیز برای دانلود رایگان است. این شامل چندین قالب منحصر به فرد برای ساخت ساعت های مارک دار، نشان های شناسه، خودکار، دکمه ها، درایوهای فلش و غیره است. قالب ها با فرمت EPS عرضه می شوند.

ست هویت برند و لوازم التحریر زیبا

اگر در حال کار بر روی طراحی برند برای یک محصول یا شرکت زنانه هستید، این کیت قالب نوشت افزار مفید خواهد بود. دارای الگوهای هویت برند با طراحی های شیک و ظریف است که شرکت شما را متمایز می کند. قالب ها در فرمت های فایل MS Word، Illustrator و Photoshop موجود هستند.

الگوهای کیت برندسازی شرکتی شیک

این کیت هویت برند شرکتی با در نظر گرفتن شرکت های شرکتی مدرن و مشاغل خلاق ساخته شده است. قالب ها دارای اشکال و عناصر رنگارنگی هستند که ظاهری زیبا برای برند شما ایجاد می کنند. همچنین می توانید الگوها را ویرایش کنید تا رنگ ها، فونت ها و متن را به دلخواه خود تغییر دهید.

کیت الگوی هویت برند آژانس

یک قالب زیبا برای برندینگ برای آژانس های شرکتی، شرکت های مشاوره و مشاغل. این کیت قالب دارای طرح های کارت ویزیت، پاکت نامه، سربرگ و پوشه است. هر قالب در فرمت های Adobe Illustrator و EPS ارائه می شود. شما می توانید به طور کامل طرح ها را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید.

الگوی هویت شرکتی و لوازم التحریر

این کیت هویت برند شامل تمام قالب هایی است که برای ایجاد یک طراحی هویت کامل برای یک تجارت شرکتی نیاز دارید. این شامل همه چیز از قالب کارت ویزیت گرفته تا جلد سی دی، قالب فاکتور، سربرگ و موارد دیگر است. قالب ها با فرمت های فتوشاپ و ایندیزاین ارائه می شوند.

کیت قالب بسته بندی برندینگ هندسی

این طرح هویت برندینگ که دارای اشکال هندسی رنگارنگ است، مجموعه ای از قالب های لوازم التحریر زیبا را به همراه دارد که برای بسیاری از برندهای مختلف شرکتی مناسب است. دارای عناصر به راحتی قابل تنظیم است که می توانید آنها را با استفاده از Photoshop، Illustrator یا MS Word ویرایش کنید تا با طرح رنگ برند خود مطابقت داشته باشد.

کیت الگوی دستورالعمل های برندینگ رایگان

این یک الگوی دستورالعمل سبک نام تجاری است که می توانید از آن برای ایجاد یک بروشور دستورالعمل کامل هویت شرکتی برای شرکت خود استفاده کنید. این شامل بیش از 15 صفحه بندی مختلف با طرح های کاملاً قابل ویرایش است. استفاده از این قالب کاملا رایگان است و با فرمت Adobe Illustrator ارائه می شود.

الگوهای رایگان هویت املاک و مستغلات شرکتی

یک کیت الگوی هویت شرکتی ساده و خلاقانه با الگوهای شیک. این کیت برندینگ برای دانلود رایگان است و برای ساخت لوازم التحریر مارک دار برای شرکت های املاک مناسب است.

کیت الگوی هویت شرکتی زرد

تم رنگ زرد روشن این کیت هویت برند، آن را به یک انتخاب عالی برای مشاغل شرکتی در صنعت بازاریابی و همچنین بسیاری دیگر تبدیل می کند. این قالب ها کاملا قابل تنظیم هستند و شما به راحتی می توانید رنگ ها را تغییر دهید و عناصر را به دلخواه خود مرتب کنید. این در فرمت های فایل AI و EPS ارائه می شود.

الگوهای هویت برند مارک هاوس

این کیت قالب هویت برند بسیار حرفه ای به طور خاص برای شرکت های بزرگ ساخته شده است و به ویژه برای شرکت های مشاوره و سرمایه گذاری مناسب است. این بسته شامل یک دسته کامل از الگوها برای جلد سی دی، کارت ویزیت، دکمه ها، پوشه ها، سربرگ ها و موارد دیگر است.

کیت الگوهای بسته برند هتل

اگر به دنبال الهام برای طراحی هویت برند برای یک هتل لوکس یا هتل های زنجیره ای شرکتی هستید، این کیت الگو فقط برای شما ساخته شده است. این شامل تمام قالب هایی است که برای ایجاد یک طراحی برندینگ سطح بالا برای یک تجارت شرکتی نیاز دارید. قالب هایی برای لوازم التحریر با فرمت های Illustrator و EPS وجود دارد.

کیت الگوهای هویتی Dark Corproate

آیا می خواهید یک هویت شرکتی ظریف با تم رنگ تیره ایجاد کنید؟ سپس با این بسته قالب شروع کنید. این شامل یک کیت هویت برند شیک با طرح رنگ تیره است. البته، شما می توانید هر یک از این قالب ها را سفارشی کنید تا رنگ ها، فونت ها و موارد دیگر را هر طور که دوست دارید تغییر دهید. می توانید آنها را با استفاده از Photoshop و Illustrator ویرایش کنید.

الگوی هویت شرکتی رز گلد

این یک الگوی هویت برند منحصر به فرد است که دارای طرح رنگی شیک رزگلد است. به نظر می رسد برای سبک زندگی شرکتی، مد، و مارک های لوکس مناسب است. 10 قالب مختلف در این کیت هویت وجود دارد که شامل پوشه ها، جلد سی دی، سربرگ، کارت ویزیت، طرح قلم مارک دار و غیره می شود.

Baps - دستورالعمل‌های رایگان هویت برند بصری

Baps یک مجموعه کامل دستورالعمل هویت برند بصری برای شرکت‌های مدرن و آژانس‌های شرکتی است. این الگو شامل بیش از 17 طرح بندی مختلف است تا هر عنصر هویت برند شما را به نمایش بگذارد. در قالب فایل Figma موجود است.

کیت الگوهای هویت تجاری رایگان

یکی دیگر از کیت های قالب هویت برند رایگان پر از طرح های مختلف لوازم التحریر. این بسته قالب شامل بسیاری از طرح های مختلف برای طراحی لوازم التحریر و هویت برند می باشد. در قالب EPS برداری موجود است.

الگوی هویت برند ساختمانی شرکت Tress Hold

Tress Hold یک کیت الگوی هویت برند است که با توجه به شرکت‌های ساختمانی و برندها ساخته شده است. این شامل 7 قالب منحصر به فرد برای ساخت کارت ویزیت جذاب، کارت شناسایی، فاکتور و سربرگ برای شرکت شما است. قالب ها در فرمت های فایل AI، PSD و EPS با عناصر کاملاً قابل تنظیم در دسترس هستند.

الگوهای هویت برند و لوازم التحریر مدرن

این کیت الگوی هویت نام تجاری دارای طراحی بسیار جذاب با رنگ ها و فونت های جسورانه است. این برای شرکت های سرمایه گذاری شرکت های مدرن و همچنین بسیاری از شرکت های دیگر عالی است. قالب ها در قالب های برداری موجود هستند، بنابراین می توانید طرح ها را هر طور که دوست دارید ویرایش و سفارشی کنید.

مطمئن شوید که بهترین مجموعه الگوهای مدل مارک تجاری ما را کاوش کنید تا مدلی مناسب برای نشان دادن طرح های خود پیدا کنید.