اگر به دنبال راهی سریع، آسان و مقرون به صرفه برای ایجاد رزومه هستید، Figma یک پلت فرم عالی است که می توانید برای این کار از آن استفاده کنید. استفاده از آن نه تنها رایگان است بلکه مستقیماً روی مرورگر شما نیز کار می کند.

از آنجایی که این برنامه رایگان و چند پلتفرمی است، Figma همچنین دارای یک جامعه بسیار بزرگ است که در آن کاربران منابع طراحی را با دیگران به اشتراک می گذارند، از جمله الگوهای رزومه Figma.

ما تعدادی از شگفت‌انگیزترین قالب‌های CV را پیدا کردیم که می‌توانید در Figma برای ایجاد یک رزومه حرفه‌ای برای درخواست شغلی خود استفاده کنید.

این مجموعه شامل قالب های رزومه برای انواع صنایع از طراحان گرافیک گرفته تا طراحان UX، نویسندگان، توسعه دهندگان و غیره می باشد. بهترین بخش این است که اکثر قالب ها برای استفاده رایگان هستند. نگاهی بینداز

بیش از 2 میلیون قالب گرافیکی Figma و بیشتر با دانلود نامحدود

هزاران قالب گرافیکی Figma، کیت‌های رابط کاربری و قالب‌های وب را با عضویت در Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 قالب Figma، دارایی های طراحی، گرافیک، تم ها، عکس ها و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای Figma را کاوش کنید

الگوی رزومه چند منظوره Figma (روشن و تاریک)

این قالب دارای طراحی ممتاز و طرحی انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد رزومه ای مناسب برای هر نوع موقعیت شغلی ایجاد کنید. این قطعا به شما در ایجاد سبک های مختلف رزومه هنگام درخواست برای مشاغل مختلف کمک می کند. این قالب در دو طرح روشن و تیره موجود است. و در چندین فرمت فایل از جمله Figma، Adobe XD، Photoshop، MS Word و غیره ارائه می شود.

Interiorch – Figma Resume CV Template

این قالب تمیز و مینیمال رزومه Figma با در نظر گرفتن معماران و طراحان داخلی طراحی شده است. اما می‌توانید به راحتی طراحی، قالب‌بندی و متن را برای ایجاد رزومه برای افراد حرفه‌ای دیگر سفارشی کنید. این قالب دارای طرح‌های رزومه و جلد نامه در اندازه‌های A4 و US Letter است. همچنین می توانید آنها را با استفاده از Figma، Photoshop، Affinity Photo، Word و برنامه های دیگر ویرایش کنید.

رزومه Supa - الگوی CV رایگان برای Figma

ایجاد یک رزومه با سبک طراحی متفاوت راهی عالی برای متمایز کردن رزومه شما از بقیه است. این الگو دارای طرح بندی عالی برای رسیدن به آن هدف است. با طراحی منحصر به فرد با عناصر بصری فراوان برای برجسته کردن مهارت ها و تجربه شما همراه است. طرح‌های مختلف رزومه و نامه‌های پوششی مختلفی وجود دارد، از جمله طرح‌هایی با رنگ‌های روشن و تیره.

الگوی رزومه Figma بدون گرادیان

آیا می خواهید رزومه رنگارنگ تری ایجاد کنید؟ سپس این الگوی رزومه Figma برای شماست. این پر از رنگ های شیب بسیار زیبا است تا سبک متفاوتی از ظاهر را به CV شما ببخشد. همچنین شامل طراحی گسترده و دقیق صفحه برای کمک به نشان دادن تمام مهارت ها و استعدادهای شما در دو تا سه صفحه است. می توانید آن را به دلخواه بلندتر یا کوتاه تر کنید.

قالب رایگان رزومه مدرن برای Figma

این الگوی رایگان رزومه Figma برای ایجاد یک رزومه ساده یک صفحه‌ای برای نشان دادن مهارت‌های شما و شامل معرفی مختصری از خودتان عالی است. سفارشی کردن قالب بسیار آسان است، بنابراین می توانید جزئیات خود را اضافه کنید و رنگ ها، فونت ها و طرح را به دلخواه خود تغییر دهید.

20 قالب رایگان رزومه حداقل Figma

این یک بسته بزرگ از الگوهای رزومه برای Figma است. این شامل 20 طرح رزومه با طرح بندی مینیمال و تمیز است. اینها برای درخواست برای انواع مشاغل، از جمله شرکت های شرکتی و آژانس ها مناسب هستند. قالب ها در قالب های متعددی از جمله Figma، Adobe XD و Sketch ارائه می شوند.

Gridfolio - قالب رزومه رایگان طراح Figma

Gridfolio یک قالب رزومه خلاقانه است که می توانید آن را به طور کامل در Figma شخصی سازی کنید. این قالب با در نظر گرفتن انواع طراحان ساخته شده است. این یک طرح مدرن الهام گرفته از طراحی تخت دارد که در آن می توانید مهارت های خود را به شیوه ای حرفه ای به نمایش بگذارید. این قالب در طرح های روشن و تیره و همچنین در اندازه های A4 و US Letter موجود است.

قالب رزومه حرفه ای رایگان برای Figma

این یکی از حرفه ای ترین قالب های رزومه در لیست ما است. این دارای یک طراحی ساده و در عین حال موثر است که به شما امکان می دهد جزئیات خود را به وضوح در CV به نمایش بگذارید. این الگو همچنین در طرح‌های رنگی متعدد و طرح‌بندی‌های متن پوششی نیز برای انتخاب وجود دارد.

الگوی CV رزومه رایگان Figma را پاک کنید

اگر طرح های ساده و مینیمالیستی را ترجیح می دهید، این قالب رزومه برای نیازهای شما عالی است. این محصول دارای یک طراحی مینیمالیست زیبا با عناصر بصری کمتر و فضای زیادی برای گنجاندن جزئیات نوشته شده است. برای حرفه ای هایی که مهارت های زیادی برای به نمایش گذاشتن دارند عالی است. و البته، شما می توانید قالب را ویرایش کنید تا جزئیات خود را نیز اضافه کنید.

الگوی رزومه رایگان Figma مدرن

این قالب رزومه رایگان Figma با طراحی کاملاً قابل تنظیم همراه است که به شما امکان می دهد رنگ ها، فونت ها را تغییر دهید و محتوای خود را به دلخواه اضافه کنید. همچنین دارای یک طرح نامه متنی است. می توانید از آن برای ایجاد رزومه های دیجیتال و همچنین چاپ آنها استفاده کنید.

قالب CV رایگان برای Figma برای طراحان

این قالب رزومه دارای طراحی رنگارنگی است که آن را به انتخابی عالی برای ساخت رزومه برای طراحان گرافیک تبدیل می کند. این یک طراحی رزومه تک صفحه ای شیک دارد که می توانید آن را به دلخواه خود سفارشی کنید. این الگو همچنین دارای یک طرح بندی انعطاف پذیر است که شما آن را گسترش می دهید تا جزئیات و عناصر خود را اضافه کنید.

قالب های رایگان Figma Resume Builder

اگر می خواهید یک رزومه مینیمال با طرحی ایجاد کنید که بتوانید مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید، این قالب رزومه رایگان Figma برای شما مناسب است. دارای چندین سبک از طرح‌بندی CV است که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید. و هر طرح را می توان به راحتی سفارشی کرد تا رزومه های منحصر به فرد و تمیزی برای درخواست شغل رویایی شما ایجاد کند.

قالب رایگان رزومه خلاقانه برای Figma

این یک قالب رزومه بسیار خلاقانه طراحی شده است که برای ساخت رزومه دیجیتال بسیار مناسب تر است. در حالی که چیدمان آن کمی عجیب به نظر می رسد، می توانید به راحتی آن را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید. این الگو برای استفاده و آزمایش برای شما رایگان است.

قالب رایگان منحصر به فرد Figma رزومه

چه تم های رنگی تیره یا روشن را دوست داشته باشید، این رزومه دارای طرح هایی برای افرادی است که هر دو رنگ را دوست دارند. دارای یک طراحی رزومه بسیار منحصر به فرد با یک طرح تمیز و منظم برای اضافه کردن تمام اطلاعات شما. همچنین قالب کاملا قابل شخصی سازی است و در صورت تمایل می توانید هر قسمت اضافی را به آن اضافه کنید.

قالب رایگان رزومه طراح برای Figma

شما می توانید این قالب رزومه Figma را به صورت رایگان دانلود کنید تا یک رزومه مدرن و شیک برای درخواست برای انواع مشاغل ایجاد کنید. تمام عناصر موجود در قالب را می توان برای مطابقت با شخصیت شما سفارشی کرد. و همچنین دارای طرح جلد نامه می باشد.

دانلود رایگان قالب رزومه Figma

این قالب رایگان رزومه Figma برای طراحان و عکاسان ایده آل است. به خصوص به این دلیل که دارای یک طراحی رزومه سه صفحه ای است که شامل یک صفحه نمونه کار است. در این صفحه نمونه کار می توانید به راحتی طرح های خود را با استفاده از تصاویر و عکس ها به رخ بکشید. همچنین می توانید رنگ و فونت آن را به دلخواه تغییر دهید.

قالب رزومه Dark Figma رایگان

با استفاده از این قالب Figma، می توانید یک CV شیک تیره با ظاهر و احساس منحصر به فرد ایجاد کنید. از رنگ‌های گرادیان و عناصر خلاق زیادی استفاده می‌کند، بنابراین استفاده از این الگو فقط برای ایجاد رزومه‌های PDF دیجیتال ایده‌آل خواهد بود. این قالب همچنین در 5 تم رنگی مختلف ارائه می شود.

قالب ساده رزومه رایگان برای Figma

کمتر، بیشتر است! به نظر می رسد این الهام بخش این الگوی رزومه Figma است که با طراحی بسیار ساده ارائه شده است. این فقط یک طرح تک صفحه ای دارد که فقط مقداری فضا برای درج پیوند به آثار شما، اطلاعات تماس و سایر جزئیات دارد. برای ساختن یک CV مینیمال بسیار مناسب است.

قالب رزومه دو صفحه ای رایگان Figma CV

با استفاده از این قالب رزومه، یک طرح دو صفحه ای دریافت می کنید که شامل یک رزومه زیبا و یک طرح نامه پوششی است. برای طراحان UX، طراحی های گرافیکی و موارد دیگر عالی است. این الگو همچنین شامل فضایی برای نمایش مهارت‌ها، تجربه و علایق خود با استفاده از عناصر بصری است.

الگوی رنگارنگ Figma CV به صورت رایگان

این الگوی رزومه به شما امکان می دهد از بین 5 تم رنگی مختلف انتخاب کنید تا رزومه ای عالی برای کار خود ایجاد کنید. این یک طرح بسیار تمیز و ساده دارد که می توانید به راحتی آن را ویرایش کنید تا اطلاعات خود را نیز اضافه کنید.

قالب رایگان Figma رزومه برای توسعه دهندگان

ایجاد یک رزومه قابل چاپ با این قالب رزومه رایگان Figma بسیار ساده تر خواهد بود. با یک چیدمان خوب و ساده برای نمایش تمام طرح های شخصی و حرفه ای شما در یک مکان ارائه می شود.

الگوی رایگان CV زیبا برای Figma

اگر از طرفداران طرح های کلاسیک رزومه هستید، این قالب رایگان به شما کمک خواهد کرد. این قالب رایگان Figma دارای یک طرح زیبا با طراحی قدیمی است. اما شما همچنین می توانید آن را سفارشی کنید تا رزومه هایی با ظاهر مدرن نیز ایجاد کنید.

برای الگوهای عالی‌تر Figma، می‌توانید بهترین کیت‌های رابط کاربری Figma و بهترین مجموعه‌های فونت‌های Figma را بررسی کنید.