یکی از دلایل اصلی مردم برای جمع آوری رسانه های فیزیکی، طرح های جلد است.

خواه CD، DVD یا Bluray باشد، مردم همچنان دوست دارند مجموعه های رسانه ای خود را در اتاق نشیمن یا اتاق رسانه به نمایش بگذارند تا عشق و تحسین خود را به هنرمندان نشان دهند. البته تنها روکش هایی با بهترین طرح ها باعث برش در این مجموعه ها می شوند.

اگر روی جلد یا طراحی لیبل برای یک سی دی یا دی وی دی کار می کنید، لازم نیست برای یافتن الهام بیشتر به دنبال آن باشید. ما همه کارها را برای شما انجام داده ایم.

در این مجموعه، تعدادی از جالب‌ترین قالب‌های جلد سی‌دی را خواهید یافت که می‌توانید از آنها برای طراحی جلد و لیبل‌های CD و DVD خود استفاده کنید.

این قالب ها به راحتی قابل تنظیم هستند، بنابراین می توانید پروژه خود را خیلی سریعتر شروع کنید و جلدهای خود را بسازید. آنها را در زیر بررسی کنید.

بیش از 2 میلیون مدل محصول، قالب و موارد دیگر با دانلود نامحدود

هزاران ماکت محصول زیبا (هم برای محصولات فیزیکی و هم برای دستگاه) را دانلود کنید تا طراحی دیجیتال یا فیزیکی خود را با عضویت Envato Elements به نمایش بگذارید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 مدل، دارایی های طراحی، گرافیک، تم، عکس و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای موکاپ را کاوش کنید

قالب اثر هنری جلد سی دی تابستان

اگر می خواهید یک جلد سی دی رنگارنگ طراحی کنید که حالات تابستانی را به تصویر بکشد، این قالب هنری جلد برای شما مناسب است. این برای سی‌دی‌های موسیقی، آلبوم‌های دی‌جی، موسیقی مستقل و بسیاری موارد دیگر عالی است. 3 قالب در این بسته وجود دارد که شامل جلد جلو و پشت و همچنین یک الگوی برچسب دیسک می شود. همه آنها را می توانید به راحتی با استفاده از فتوشاپ شخصی سازی کنید.

قالب جلد سی دی باشگاه موسیقی

حال و هوای تاریک و آینده نگر این جلد سی دی آن را برای آلبوم های موسیقی مدرن باشگاهی و دی جی مناسب می کند. می‌توانید جلد جلویی زیبا را ویرایش کنید تا عنوان، فونت و رنگ‌ها را تغییر دهید. همچنین دارای طراحی پشت جلد با لیستی از آهنگ ها است. و برچسب دیسک دارای طراحی مشابه نیز می باشد. این یک بسته کامل است.

قالب های جلد و برچسب سی دی

این روزها موسیقی یکپارچهسازی با سیستمعامل و مصنوعی یکی از بزرگترین ترندها در صنعت است. این هنر جلد سی دی با در نظر گرفتن هنرمندان موسیقی برای ساخت آلبوم های موسیقی یکپارچهسازی با سیستمعامل طراحی شده است. با طراحی کلاسیک به سبک دهه 80 عرضه می شود. این قالب شامل جلدهای جلو و پشت با طرح برچسب دیسک است. با استفاده از فتوشاپ می توانید هر طور که دوست دارید آن را سفارشی کنید.

قالب جلد سی دی موسیقی متال

این یکی برای تمام سی دی های موسیقی راک و متال است. طراحی و چیدمان کاملی دارد که به خوبی با سبک موسیقی متال مطابقت دارد. و مخصوصاً برای گروه‌های موسیقی راک و متال برای طراحی جلد آلبوم‌هایشان عالی است. 3 قالب PSD نیز در این قالب موجود است. و البته، شما می توانید به طور کامل آن را به دلخواه خود سفارشی کنید.

قالب اثر هنری جلد سی دی موسیقی دی جی

بهترین راه برای تبلیغ سی دی های موسیقی زمانی است که در حال اجرا هستید. اما شما همچنین به یک جلد سی دی زیبا نیاز دارید تا به طرفداران خود نشان دهید که یک حرفه ای واقعی هستید. این قالب جلد سی دی به شما کمک می کند تا آن کار را انجام دهید. دارای طراحی عالی برای دی جی و هنرمندان مستقل است. 5 قالب مختلف در بسته وجود دارد، با طرح هایی برای جلو و پشت و همچنین منبت.

قالب سی دی جلد رایگان برای تجارت

این یک قالب رایگان جلد سی دی است که می توانید از آن برای طراحی یک طرح جلد اولیه برای تمام سی دی های تجاری و شرکتی خود استفاده کنید. اگر می خواهید سی دی های حاوی اسناد تجاری خود را به یک فرد حرفه ای بدهید، این الگو به کارتان خواهد آمد. در قالب EPS موجود است.

قالب رایگان حداقل سی دی جلد

این قالب جلد سی دی دارای طراحی مینیمال است. شما عملا می توانید از آن برای طراحی جلد هر نوع سی دی که می خواهید استفاده کنید. با استفاده از Adobe Illustrator می توان آن را به دلخواه خود سفارشی کرد.

قالب های جلد سی دی موسیقی آینده

این قالب جلد سی دی یک بوم تمیز و زیبا را به شما ارائه می دهد تا طرح های جلد خود را طراحی کنید. این یک طرح بندی حداقلی دارد که در آن می توانید عناوین و پس زمینه های خود را که با محتوای شما مطابقت دارند اضافه کنید. طرح های جلد برای جلو، پشت و دیسک در این بسته موجود است. و همچنین تنوع رنگ های مختلفی را برای انتخاب ارائه می دهد.

قالب PSD جلد سی دی جام جم تابستان

یکی دیگر از طرح های جلد سی دی با تم تابستانی با طراحی خلاقانه. این الگو دارای آثار هنری شیک است که می توانید آنها را نیز به دلخواه خود سفارشی کنید. در این کیت جلد سی دی 3 قالب PSD وجود دارد. و آنها در قالب آماده چاپ در دسترس هستند، بنابراین می توانید به راحتی آنها را حتی در خانه چاپ کنید.

قالب سی دی آلبوم میکس دیجی

ایجاد نام برای خود به عنوان یک هنرمند با طراحی عالی جلد سی دی شروع می شود. با استفاده از این الگو، می توانید با استفاده از یک افکت متن جالب، نام خود را روی جلد جلو برجسته کنید. شما به راحتی می توانید این افکت متن را با استفاده از فتوشاپ ویرایش کنید تا نام خود را اضافه کنید. و می توانید رنگ ها و فونت ها را نیز تغییر دهید. این کیت قالب جلد سی دی شامل 5 طرح می باشد.

قالب و جلد سی دی صدا فضایی

با استفاده از این کیت قالب، برای آلبوم‌های موسیقی آینده‌نگر و سی‌دی خود، روی جلد سی‌دی شیک بسازید. این شامل طرح های زیبای جلد با طرح بندی کاملاً قابل تنظیم است. می‌توانید از آن برای چاپ یک جلد آلبوم و برچسب دیسک با ظاهر حرفه‌ای بدون تلاش استفاده کنید. 3 قالب در این بسته با فرمت PSD موجود است.

کیت قالب جلد دی وی دی عروسی

این کیت قالب دی وی دی برای عکاسان و فیلمبردارانی که در صنعت عروسی کار می کنند بسیار مفید خواهد بود. این الگو به شما کمک می کند تا یک جلد DVD یا Bluray حرفه ای برای آلبوم های ویدئویی عروسی خود بسازید. این کیت شامل تمام قالب هایی است که برای ساخت یک جلد زیبا و لیبل DVD نیاز دارید. همچنین در 6 تنوع رنگی مختلف موجود است.

قالب جلد سی دی رایگان موسیقی مستقل

طراحی جلد تمیز و ساده برای هنرمندان مستقل. دارای طراحی خلاقانه ای پر از اشکال و رنگ است. با این قالب می توانید یک جلد آلبوم اولیه برای سی دی های موسیقی خود طراحی کنید. استفاده از آن با ذکر منبع رایگان است.

قالب طراحی جلد سی دی رایگان Electro Music

طراحی شیک جلد سی دی برای آلبوم های موسیقی الکترو و کلاب. این قالب برای دانلود رایگان است و با فرمت EPS ارائه شده است. همچنین می توانید طرح را به دلخواه خود سفارشی کنید.

قالب PSD حداقل سی دی جلد

این یک طرح جلد مینیمال و در عین حال رنگارنگ برای سی دی های آلبوم مدرن شماست. این اثر هنری جلد سی دی دارای طراحی چند منظوره است. می توانید از آن برای طراحی جلد برای انواع مختلف رسانه و محتوا استفاده کنید. البته بیشتر برای آلبوم های موسیقی مناسب است. طرح‌های برچسب جلو، پشت و دیسک با فرمت PSD ارائه می‌شوند.

قالب جلد سی دی موسیقی Love Vibes

اگر یک آلبوم یا حتی یک میکس با موسیقی رمانتیک تهیه می کنید، این طرح جلد سی دی فقط برای شما ساخته شده است. دارای طراحی زیبا با اشکال و جلوه های رنگارنگ است که ظاهری حرفه ای به آلبوم های شما می بخشد. قالب‌های PSD این طرح جلد سی‌دی دارای لایه‌های سازمان‌یافته و طرح‌بندی‌های به راحتی قابل ویرایش نیز هستند.

قالب اثر هنری جلد سی دی Synthwave

آیا روی یک آلبوم موسیقی سینت ویو کار می کنید؟ سپس حتما این کیت قالب را بگیرید تا یک جلد سی دی شگفت انگیز برای آلبوم خود ایجاد کنید. این شامل پوشش های جلو و پشت به همراه طراحی برچسب دیسک است. تمام قالب ها را می توان با استفاده از فتوشاپ به طور کامل مطابق با اولویت شما سفارشی کرد.

جلد سی دی موسیقی و الگوی هنر دیجیتال

این قالب جلد سی دی با طراحی جسورانه و مدرن ارائه می شود که می توان از آن برای ساخت کاور آرت برای انواع موسیقی و موسیقی متن استفاده کرد. همچنین می‌توانید از این الگو برای ایجاد نقاشی روی جلد برای ویترین فروشگاه‌های دیجیتال خود نیز استفاده کنید. قالب هایی برای جلد جلو و پشت و همچنین برچسب های اینله و دیسک وجود دارد.

دیجی میکس و قالب هنری جلد آلبوم

یک بسته قالب هنری جلد یکپارچه برای دی جی، مستقل و همه انواع هنرمندان. این الگو دارای مجموعه کاملی از طرح‌ها برای ایجاد یک جلد حرفه‌ای برای سی‌دی‌های آلبوم موسیقی شما است. 5 قالب با فرمت PSD وجود دارد که می توانید آنها را از بین 3 نسخه رنگی مختلف نیز انتخاب کنید.

الگوی جلد سی دی رایگان خلاقانه

شما می توانید این قالب خلاقانه جلد سی دی را به صورت رایگان دانلود کنید. این دارای یک طراحی چند منظوره است که به راحتی می توان آن را برای ساخت طرح های جلد برای هر نوع دیسک سفارشی کرد. قالب در فرمت EPS موجود است.

قالب طراحی جلد سی دی ناز رایگان

طراحی زیبا و دوست داشتنی این قالب جلد آن را به انتخابی عالی برای طراحی سی دی های موسیقی کودکان تبدیل کرده است. استفاده از الگو رایگان است اما ذکر منبع الزامی است. این در فرمت های فایل EPS و AI نیز وجود دارد.

قالب دی وی دی جلد و برچسب برای آلبوم های عروسی

یکی دیگر از قالب های حرفه ای جلد دی وی دی برای آلبوم عروسی و دی وی دی های ویدئویی. می توانید از این الگو برای ساخت کاور برای دیسک های Bluray نیز استفاده کنید. این شامل طرح های جلد برای برچسب دیسک نیز می شود. این قالب در دو رنگ روشن و تیره موجود است. شما می توانید به راحتی طرح را ویرایش و سفارشی کنید تا رنگ ها، فونت ها و تصاویر را تغییر دهید.

الگوی جلد سی دی خلاق آینده تاریک

با وجود اینکه طراحی تیره ای دارد، این جلد سی دی دارای طرح مینیمالیستی است که می توانید از آن برای ایجاد طرح های مرموز جلد برای آلبوم های موسیقی و موسیقی متن استفاده کنید. دارای 3 قالب جلد با فرمت PSD قابل ویرایش و در تنوع رنگی متعدد.