نوشتن یک پیشنهاد برنده به حامیان مالی برای یک رویداد می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. اما این فرآیند زمانی بسیار ساده تر می شود که شما قالب مناسبی برای شروع کار داشته باشید.

با استفاده از یک قالب پروپوزال با ظاهری عالی، می توانید با برنامه ریزی و طراحی محتوای خود متناسب با طرح قالب، یک رویداد یا پیشنهاد حمایت مالی را بسیار راحت تر بنویسید.

امروز، مجموعه‌ای از طرح‌های پیشنهادی رویداد و الگوهای پیشنهادی حامی مالی را برای شما آورده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا پیشنهادات خود را شروع کنید. این الگوها دارای طرح‌های کاملاً قابل تنظیم هستند، بنابراین نگران اتلاف وقت نخواهید بود تا یک طرح عالی برای بروشور پروپوزال ارائه دهید.

ما همچنین چند الگوی پاورپوینت و نکات مفیدی برای نوشتن پروپوزال ارائه کردیم. حتما همه آنها را بررسی کنید.

الگوی پیشنهادی حامی مالی مدرن

این الگوی پیشنهادی اسپانسری با طراحی بسیار تمیز و مینیمال ارائه می شود. این شامل طرح‌بندی صفحه با تصاویری بزرگ است که می‌توانید عکس‌های رویدادهای قبلی خود را در آن قرار دهید. هر صفحه همچنین دارای طرح‌های پاراگراف مدرن و سبک‌های قالب‌بندی است. این قالب در اندازه های A4 و US Letter موجود است.

الگوی پیشنهاد رویداد

این قالب InDesign برای تهیه یک پیشنهاد برای یک رویداد تجاری جدید عالی است. این صفحه با طرح‌بندی‌های زیبا طراحی شده و دارای لهجه‌های رنگ زرد روشن است. همچنین می‌توانید رنگ‌ها و سبک‌های پاراگراف را با استفاده از InDesign یا Microsoft Word سفارشی کنید.

پیشنهاد حمایت از رویداد خلاق

با استفاده از این الگوی بروشور، می‌توانید بدون تلاش، یک پیشنهاد حمایت مالی حرفه‌ای طراحی کنید. این صفحه دارای طراحی های مدرن و خلاقانه با طرح بندی های شیک است. 12 طرح مختلف صفحه در قالب موجود است و در اندازه A4 ارائه می شود.

الگوی پیشنهاد حداقل رویداد

اگر به دنبال ایجاد یک پروپوزال با طراحی ساده و مینیمال هستید، این الگو برای پروژه شما عالی است. این برای نوشتن پروپوزال رویداد طراحی شده است، اما شما به راحتی می توانید آن را به یک پیشنهاد حمایت مالی نیز تبدیل کنید. این قالب در اندازه های A4 و US Letter ارائه می شود.

الگوی پیشنهاد رویداد تجاری InDesign

این الگوی پیشنهادی InDesign با 12 طرح بندی صفحه منحصر به فرد، با در نظر گرفتن رویدادهای تجاری مدرن ساخته شده است. این ویژگی سبک‌های پاراگراف خلاق، رنگ‌های قابل ویرایش، مکان‌نماهای تصویر و موارد دیگر را دارد.

الگوی پیشنهادی حمایت مالی

تهیه یک پیشنهاد اسپانسری مدرن و حرفه ای زمانی که این الگو را دارید، قدم زدن در پارک خواهد بود. دارای 20 طرح منحصر به فرد صفحه است که می توانید پروپوزال و پروژه خود را با جزئیات شرح دهید. این قالب در اندازه های A4 و US Letter موجود است.

الگوی رنگارنگ پیشنهاد حمایت مالی

اگر طرح‌های رنگارنگ و خلاقانه‌تری را برای ایجاد یک پیشنهاد جذاب ترجیح می‌دهید، این الگو فقط برای شما ساخته شده است. دارای 12 طرح بندی صفحه با طراحی زیبا با ویژگی های کاملاً قابل تنظیم است. این قالب در فرمت های InDesign و EPS موجود است.

الگوی پیشنهاد رویداد بازار

با استفاده از این قالب InDesign یک پیشنهاد قاتل برای یک رویداد بازاریابی بنویسید. دارای طراحی عالی برای ارائه طرح شما برای یک رویداد یا کنفرانس بازاریابی مدرن است. 12 طرح بندی صفحه با طرح های قابل ویرایش در قالب موجود است.

الگوی پیشنهادی حمایت از رویداد موسیقی

این الگوی پیشنهادی برای رویدادهای موسیقی و کنسرت مناسب است. این الگو دارای 16 طرح منحصر به فرد صفحه با طرح افقی است. هر صفحه دارای مکان‌نماهای تصویر، رنگ‌های قابل ویرایش و سبک‌های پاراگراف است. یک الگوی پاورپوینت منطبق نیز به عنوان جایزه موجود است.

الگوی پیشنهاد مختصر رویداد

این الگو برای تهیه پیشنهادات مختصر رویداد طراحی شده است. این شامل چندین طرح بندی صفحه شیک است که می توانید یک طرح کلی پیشنهادی مختصر برای رویدادها و حامیان مالی بنویسید. این قالب در اندازه های A4 و US Letter ارائه می شود.

الگوی پیشنهاد حمایت مالی رویداد و کنفرانس

یکی دیگر از الگوهای پیشنهادی حمایت مالی عالی برای آژانس ها و مشاغل برای جلب نظر مشتریان. این قالب شامل 12 صفحه بندی مختلف با طرح های کاملاً قابل تنظیم است. این در اندازه A4 و در فرمت های InDesign و EPS موجود است.

الگوی بروشور پیشنهاد رویداد ساده

این الگوی پروپوزال برای تهیه بروشور برای پروپوزال رویداد مناسب ترین است. دارای 20 طرح‌بندی صفحه با سبک‌های پاراگراف مدرن، مکان‌نماهای تصویر و طرح‌هایی که به راحتی قابل تنظیم هستند.

الگوی پیشنهادی حداقل حمایت مالی

اگر می خواهید یک پیشنهاد حمایت مالی تمیز و حداقلی طراحی کنید، این الگو برای شما عالی است. 16 طرح صفحه زیبا با طرح‌بندی مینیمالیستی در قالب موجود است. این در قالب های MS Word و InDesign ارائه می شود.

الگوی پیشنهاد مشارکت بلاگر

این الگوی پیشنهادی به شما امکان می دهد یک پیشنهاد حمایت مالی برای شراکت با وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها ایجاد کنید. این صفحه دارای طراحی شیک و مدرن است که برای همه مخاطبان جذاب خواهد بود. این قالب در اندازه های A4 و US Letter نیز موجود است.

الگوی پیشنهادی حمایت از رویدادهای شرکتی

ایجاد یک پیشنهاد حرفه ای برای جذب حامیان مالی برای یک رویداد شرکتی با این الگو بسیار ساده تر است. این شامل 12 طرح بندی صفحه کاملاً قابل تنظیم است که می توانید رنگ ها را تغییر دهید، سبک پاراگراف ها را ویرایش کنید و موارد دیگر.

الگوی پیشنهاد رویداد کار خلاقانه

این الگوی پیشنهاد رویداد برای انواع مختلف رویدادها عالی است و به ویژه برای رویدادهای کاری و شغلی عالی است. این الگو دارای 12 طرح صفحه است که دارای مکان‌نماهای تصویر، سبک‌های پاراگراف و فایل‌های لایه‌بندی ایندیزاین است.

الگوی پیشنهادی حمایت مالی مرسوم

شما می توانید از این الگو برای ایجاد یک پیشنهاد حمایت مالی حرفه ای برای انواع رویدادها و کنفرانس ها استفاده کنید. دارای طراحی تمیز و مدرن با طرح بندی صفحه کاملاً قابل تنظیم است.

قالب پاورپوینت پیشنهاد رویداد

این یک قالب پاورپوینت برای طراحی ارائه های پیشنهادی رویداد شیک است. این شامل بیش از 20 اسلاید منحصر به فرد است که می توانید رویداد خود را با جزئیات به نمایش بگذارید. این الگو همچنین در 5 طرح رنگی از پیش ساخته شده نیز ارائه می شود.

قالب پاورپوینت پروپوزال رویداد موسیقی

با استفاده از این قالب پاورپوینت، می توانید یک نمایش اسلاید برای نمایش برنامه خود برای رویدادهای موسیقی و کنسرت ها ایجاد کنید. این قالب شامل 35 طرح اسلاید منحصر به فرد با طرح های به راحتی قابل ویرایش است.

الگوی پاورپوینت Pitch Deck Proposal Business Proposal Business

اگر در حال کار بر روی تبلیغ یک رویداد یا پروژه تجاری هستید، این الگوی طراحی مدرن برای آماده کردن ارائه عالی است. دارای 3 اسلاید با مکان‌نماهای تصویر، رنگ‌های قابل ویرایش، اشکال و طرح‌بندی اسلایدهای اصلی.

الگوی پاورپوینت پیشنهاد رویداد تجاری مدرن

این یک قالب پاورپوینت چندمنظوره است که می توانید از آن برای ایجاد پیشنهادات تجاری برای انواع رویدادها، پروژه ها و کنفرانس ها استفاده کنید. این الگو شامل 15 طرح بندی اسلاید منحصر به فرد با رنگ ها، فونت ها و مکان های تصویر قابل ویرایش است.

Wowohi - قالب پاورپوینت سازمان دهنده رویداد

با استفاده از این قالب پاورپوینت، می توانید به راحتی برای رویدادهایی که سازماندهی می کنید، ارائه طراحی کنید. دارای 30 اسلاید مختلف با گرافیک برداری، 500 آیکون، رنگ های قابل ویرایش، فونت و موارد دیگر است.

نحوه نوشتن یک پیشنهاد حمایتی

اکنون که یک الگوی عالی برای پروپوزال خود پیدا کرده اید، می توانید شروع به نوشتن آن کنید. در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک پیشنهاد حمایتی عالی را بنویسید.

تحقیق خود را انجام دهید

درک کسب و کار مشتری و مخاطبان هدف آنها کلید نوشتن یک پیشنهاد برنده است. تحقیق مناسبی انجام دهید تا بفهمید که آنها در گذشته چه نوع حمایت هایی را انجام داده اند و همچنین در مورد رقابت آنها تحقیق کنید تا مشتریان خود را متقاعد کنید که چرا رویداد شما فرصت عالی برای متمایز شدن از رقبا است.

اهداف بازاریابی متقابل خود را به اشتراک بگذارید

در مورد اهداف بازاریابی خود بنویسید که قصد دارید با رویداد خود به آن دست یابید تا حامیان مالی بتوانند بفهمند که چگونه برای آنها مفید است. رویداد شما و مشتری ممکن است مخاطبان هدف یکسانی داشته باشند، بنابراین به آنها کمک کنید دیدگاه شما را با پیشنهاد شما ببینند.

نمایش آمار و داده ها

اگر قبلاً رویدادها را میزبانی کرده‌اید، حتماً آمار و داده‌های رویدادهای گذشته خود را در پیشنهاد خود لحاظ کنید. حتی اگر اولین رویداد شما باشد، نمایش داده‌های پایگاه کاربری فعلی شما می‌تواند به تقویت اعتماد با حامیان مالی احتمالی شما کمک کند.

شامل مزایای ویژه

یک راه عالی برای به دست آوردن یک حامی بالقوه، ارائه امتیازات و مزایای ویژه به آنها است. به عنوان مثال، می توانید پیشنهاد دهید که قیمت بلیط با تخفیف را برای مشتریان خود ارائه دهید. یا بسته های ویژه VIP با مزایای بیشتر.

از ارائه پاورپوینت استفاده کنید

گنجاندن یک نمایش اسلاید به همراه پروپوزال خود راهی عالی برای ارائه خلاصه ای از پروپوزال شما است. همچنین به ارائه پیشنهاد شما به صورت تصویری همراه با عکس‌هایی از رویدادهای گذشته‌تان کمک می‌کند تا ارائه را جذاب‌تر کند.