امروز، ما مجموعه‌ای از بهترین فونت‌های سبک مصری باستان را برای شما آورده‌ایم که دارای حروف هیروگلیف باستانی و همچنین حروف نوشتاری مدرن با الهام از مصر است.

جذابیت فرهنگ مصر باستان، با هیروگلیف ها، خدایان و اهرام خود، همچنان تخیل مردم در سراسر جهان را مجذوب خود می کند. در حوزه طراحی، فونت های الهام گرفته از این تمدن باستانی می توانند لایه ای از عمق و اهمیت تاریخی را به کار شما اضافه کنند.

از حروف‌هایی که نوشته‌های کاتبان باستانی را تقلید می‌کنند تا حروفی که دقت هندسی معماری مصر را منعکس می‌کنند، انتخاب ما طیف وسیعی از سبک‌ها را برای زنده کردن دیدگاه‌های خلاقانه شما ارائه می‌کند. مجموعه زیر را کاوش کنید و حتما تمام فونت های رایگان را دانلود کنید.

کلئوپاترا - قلم سبک مصری

با فونت مدرن و بدون سری کلئوپاترا، کمی قدمت را اضافه کنید. این فونت با الهام از سبک مصری، برای لوگوها، مجلات، رسانه های اجتماعی، بروشورها و بسیاری موارد دیگر ایده آل است و دارای حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علائم نگارشی است. این تایپ که به عنوان فایل های TFF و OTF ارائه می شود، یک تایپ فیس پویا و همه کاره برای ارتقای طرح های شما است.

زهرا - قلم مصری سبک عربی

زهرا یک حروف نمایشی چشم نواز به سبک مصری با ذوق عربی منحصر به فرد است. با اتصال بدون درز برای ترکیب های صاف و پشتیبانی کامل چند زبانه، برای انواع طرح ها عالی است. همه کاراکترها به راحتی از طریق پانل Glyph با یونیکدهای جداگانه برای هر حرف جایگزین قابل دسترسی هستند. زهرا که در قالب‌های OTF، TTF و WOFF موجود است، طیف گسترده‌ای از کاراکترها، اعداد و علائم نگارشی را ارائه می‌دهد.

خاورمیانه - قلم های خوشنویسی مصری

خاورمیانه یک دارایی تایپوگرافی منحصر به فرد و الهام گرفته از مصر است. ترکیب خوشنویسی خاورمیانه با فونت های پررنگ و خطی، انتخابی بهینه برای طراحی عربی، مد هیپ هاپ، لوگو یا پروژه های برندسازی است. با ارائه سازگاری با زبان انگلیسی و موجود در هر دو فایل OTF و TTF، مرزهای خلاقیت بصری را پیش می‌برد و روندهای طراحی را تعیین می‌کند.

Pyramid Leopatro - قلم نمایش مصری

Pyramid Leopatro ترکیبی خوش سلیقه از استایل مدرن و ساده است که از زیبایی شناسی مصر الهام گرفته شده است. دارای خطوط بی‌نظیر و منحنی‌های براق است که به عناوین، آرم‌ها، نام تجاری، طرح‌بندی مجلات، بسته‌بندی محصول و دعوت‌نامه‌های شما، حس زیبایی را القا می‌کند. این بسته شامل فونت های OTF، TFF و WOFF می باشد.

Sabana - قلم مصری به سبک عربی

Sabana یک فونت به سبک عربی و متاثر از مصری است، به ویژه برای پروژه های متمرکز در ماه رمضان مناسب است. ویژگی اسلیمی متمایز آن هر طرحی را بهبود می بخشد، به ویژه کارت های تبریک رمضان کریم. این در قالب‌های دیجیتال مختلف موجود است: OTF، TTF، و WOFF، که برای نیازهای مختلف تطبیق پذیری را فراهم می‌کند. Sabana یک رنگ فرهنگی اضافه می کند و کار شما را واقعاً برجسته می کند.

Thoth Legacy - قلم مدرن مصری

Thoth Legacy، یک فونت منحصر به فرد به سبک مصری، از شما دعوت می کند تا بخشی از تاریخ را در پروژه های طراحی خود بیاورید. این چیزی فراتر از یک تایپ فیس است، این دروازه ای است به دنیای باستان، به ویژه به گذشته داستانی مصر. این فونت که برای استفاده در Adobe Illustrator، Adobe Photoshop یا Corel Draw آماده است، تاریخ را آب می کند، هیروگلیف ها را برمی انگیزد و رازهای ماسه ها را زمزمه می کند.

Rubaith - قلم مصری دست نویس

جذابیت منحصر به فرد Rubaith، یک فونت مصری تازه و دست نویس را کشف کنید. این تایپ فیس الهام گرفته از عربی به زیبایی همه کاره است و برای استفاده در تیترها، لوگوها یا نمایش ها، به ویژه برای رویدادهای فرهنگی اسلامی، عربی یا خاورمیانه ایده آل است. گزینه های بزرگ و کوچک، اعداد و علائم نگارشی را ارائه می دهد و شامل فایل های OTF، TTF و WOFF می شود.

قاریپون - قلم مصری ساده

قاریپون یک تایپ فیس منحصر به فرد با ترکیبی هوشمندانه از ضخامت و نازکی است که کاملاً برای عنوان فیلم یا توصیف خوشنویسی مناسب است. این فونت چشم نواز و همه کاره که در فرمت های OTF و TTF موجود است، با سبک مصری حس عجیبی را به نیازهای خلاقانه شما می بخشد.

Khonsu - فونت مدرن بدون مصر

Khonsu یک فونت مصری متمایز و مدرن بدون سری است. با منحنی های جذاب مشخص می شود و جذابیتی پر زرق و برق دارد که آن را به انتخابی عالی برای مد و برندسازی تبدیل می کند. برای ایجاد سرفصل های چشم نواز در مجلات و لوازم التحریر شیک و همچنین بهبود طرح های بسته بندی و پوشاک بسیار مناسب است.

حکما - قلم مصری سبک عربی

حکمه یک قلم متمایز به سبک مصری است که از زیبایی شناسی عربی گرفته شده است. Hikma با 35 لیگاتور زیبا برای غنی سازی محتوای اسلامی یا خاورمیانه مناسب است. نوید افزایش طیف گسترده ای از رسانه ها از جمله برندسازی، طراحی محصول، لوازم التحریر و رویدادهای ویژه را می دهد. Hikma همراه با فایل هایی در هر دو فرمت OTF و TTF است.

اندلس - قلم خوشنویسی خاورمیانه

قلم Al-Andalus یک لمس معتبر از فرهنگ خاورمیانه را به طراحی شما ارائه می دهد. به طور ماهرانه ای برای تقلید از سبک های خط کلاسیک خوشنویسی منطقه ساخته شده است، این یک انتخاب ایده آل برای لوگو، نام تجاری، عنوان کتاب یا هر پروژه ای است که به دنبال زیبایی شناسی خاورمیانه است. فونت از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند.

Aspernatur - قلم به سبک مصری

با Aspernatur، فونتی به سبک مصری که از اواخر دهه 1800 الهام گرفته شده است، جذابیت پیچیدگی قدیمی را تجربه کنید. این فونت نمایشی قدیمی، سادگی را به ظرافت تبدیل می کند و هر شخصیت با یک عنصر تزئینی تزئین شده است. Aspernatur در OTF، TTF و Webfonts موجود است و برای نیازهای طراحی شما تطبیق پذیری ارائه می دهد.

فونت های هیروگلیف مصری رایگان

Noto Sans - قلم هیروگلیف مصری رایگان

Noto Sans یکی از محبوب ترین فونت ها در کتابخانه فونت گوگل است. همچنین دارای نسخه هیروگلیف مصری است که می توانید به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید. این فونت دارای خط هیروگلیف های مصری آفریقایی است و 1079 گلیف در فونت موجود است.

قلم هیروگلیف مصری باستان رایگان

این فونت رایگان همچنین شامل مجموعه ای از هیروگلیف های ساده مصر باستان است. می توانید از فونت برای اضافه کردن طرح های هیروگلیف منحصر به فرد به گرافیک و آثار هنری خود و همچنین ایجاد طرح های تایپوگرافی جالب استفاده کنید.

قلم هیروگلیف مصری رایگان

این فونت رایگان با الهام از هیروگلیف های مصر باستان، شامل چندین طرح منحصر به فرد است که ظاهر خلاقانه و معتبرتری به پروژه های طراحی شما می بخشد. استفاده از آن با پروژه های شخصی رایگان است.

Hieroglify - قلم مصری رایگان

این فونت رایگان همچنین شامل مجموعه ای از هیروگلیف های منحصر به فرد مصر باستان است. این فونت شامل سبک‌های مختلفی از هیروگلیف است که شامل حیوانات و پیکره‌های انسان نیز می‌شود. برای استفاده شخصی رایگان است.

فونت مصری باستان رایگان

هیروگلیف های موجود در این فونت دارای ظاهر و احساس بسیار دستی هستند تا به طرح های شما ظاهر و احساس واقعی تری ببخشند. این شامل هیروگلیف هایی است که از طرح های مصر باستان الهام گرفته شده است، اما برای مطابقت با سبک های نوشتاری آمریکایی تغییر یافته است. این فونت نیز فقط برای استفاده شخصی رایگان است.