براش‌های ستاره‌ای فتوشاپ می‌توانند دروازه‌ی شما به جهان باشند و به شما این امکان را می‌دهند که مناظر شبانه رویایی خلق کنید، به یک لوگو زیبایی اضافه کنید، یا تصاویری با مضمون فانتزی طراحی کنید و موارد دیگر.

چه در حال طراحی پس‌زمینه‌ی ستاره‌ای آسمان شب باشید یا به یک اثر هنری با تم فانتزی، لهجه‌های چشمک‌زن اضافه کنید، براش‌های ستاره همیشه به‌طور باورنکردنی مفید خواهند بود. اگر به دنبال براش ستاره ای عالی فتوشاپ هستید، ما آن را در اینجا برای شما داریم.

ما وب را جستجو کردیم تا بهترین براش های ستاره فتوشاپ را برای این مجموعه پیدا کنیم. آنها شامل همه چیز هستند، از خوشه های ستاره ای واقعی گرفته تا برس های ستاره ای کارتونی، سحابی ها و موارد دیگر. ما همچنین چند براش ستاره رایگان را برای شما قرار دادیم. نگاهی بینداز

بیش از 1 میلیون براش، اکشن و منابع طراحی فتوشاپ با دانلود نامحدود

با عضویت Envato Elements صدها براش، اکشن و افزونه خیره کننده فتوشاپ را دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2,000,000 اقدام، از پیش تعیین شده، قالب های طراحی، تم ها، عکس ها و موارد دیگر را می دهد.

براش های فتوشاپ را کاوش کنید

براش مهر فتوشاپ 30 ستاره

این مجموعه عالی از 30 براش ستاره فتوشاپ، که برای Photoshop CS6 – CC طراحی شده است، یک جعبه ابزار عالی برای طراحان ارائه می دهد. هر قلم مو، از اندازه 2000 تا 2500 پیکسل، به شما امکان می دهد طرح های خود را با تصاویر ستاره ای با کیفیت بالا ارتقا دهید. آنها همچنین به عنوان عناصر کلیپ‌پارت خلاقانه برای پوسترها، کارت‌ها، وب‌سایت‌ها، پروژه‌های چاپی یا حتی به عنوان پایه‌ای برای خالکوبی عمل می‌کنند.

براش های مهر ستاره و ماه برای فتوشاپ

این مجموعه ای منحصر به فرد از براش های ستاره فتوشاپ است که دارای 30 براش مختلف است که به راحتی می توان آنها را در هر پروژه ای ادغام کرد. با اندازه تقریباً 2500 پیکسل، براش ها بسیار دقیق، با وضوح بالا و همه کاره برای استفاده در چندین سیستم عامل هستند.

20 براش مهر فتوشاپ استارفیلد

مجموعه 20 براش استمپ فتوشاپ استارفیلد، سازگار با تمام نسخه های فتوشاپ از CS2 تا CC، براش های بافت ستاره ای با وضوح بالا و 2500 پیکسل را ارائه می دهد. این براش های همه کاره می توانند هر پروژه ای را بهبود بخشند، به عنوان پوشش عکس، عناصر برای دستکاری عکس دیجیتال، جلوه های بصری برای بازی ها یا آثار هنری و اجزای تزئینی عمل می کنند.

براش های Starburst برای فتوشاپ

با استفاده از این مجموعه 25 براش ستاره فتوشاپ با وضوح بالا، طرح های خود را با نور ستاره و افکت های خیره کننده تقویت کنید. این براش‌ها برای نسخه‌های مختلف فتوشاپ از CS6 تا CC 2022+ ایده‌آل هستند، این براش‌ها تصاویری تماشایی از 2407 تا 5000 پیکسل ایجاد می‌کنند.

براش های فتوشاپ لنز Flare & Stars

این یک بسته همه کاره از براش های ستاره های فتوشاپ است که 42 براش نوری و ستاره ای با کیفیت بالا را ارائه می دهد. اندازه آنها بین 1000 تا 2500 پیکسل است و رزولوشن 300 dpi دارند. استفاده از آنها فوق العاده ساده است و برای تبدیل پروژه، هنر، عکس یا بروشور شما به یک شاهکار بصری با ظاهری حرفه ای، تنها به دو کلیک نیاز دارد.

45 براش تمبر لنز و ستاره فتوشاپ

این مجموعه ای جذاب از براش های فتوشاپ با وضوح بالا است. این بسته ایده‌آل برای تمام نسخه‌های Photoshop CS6-CC، دارای شعله‌های لنز و ستاره‌هایی با اندازه بیش از 2500 پیکسل است. این براش ها را می توان به زیبایی به عنوان پوشش عکس، برای دستکاری های دیجیتالی یا به عنوان جلوه های بصری در بازی ها و آثار هنری استفاده کرد.

براش های فتوشاپ سحابی

مجموعه ای از 16 براش ستاره فتوشاپ با تم فضا. با الهام از تصاویر واقعی تلسکوپ فضایی هابل ناسا/ESA، آنها می توانند به شما در ایجاد تصاویر پس زمینه خیره کننده، مواد چاپی، پس زمینه رسانه های اجتماعی، جلد دستگاه و جلوه های عکس همه جانبه کمک کنند.

60 براش مهر فتوشاپ Sparkler

این مجموعه از براش های ستاره فتوشاپ طرح های زیبا و با مضمون ستاره ای را ارائه می دهد که برای برجسته کردن پروژه های دیجیتال شما عالی است. آنها با نسخه های فتوشاپ از CS2 تا CC سازگاری دارند. این برس های همه کاره با اندازه قابل توجه ۲۵۰۰×۲۵۰۰ پیکسل، نه تنها برای طرح های کریسمس و سال نو، بلکه برای جشن تولد و غیره نیز فوق العاده هستند.

براش فضایی برای فتوشاپ

Space Brushes for Photoshop یک منبع فوق العاده برای طراحان دیجیتال است. این مجموعه شامل ده براش با مضمون فضایی است که برای ایجاد تصاویر فوتورئالیستی مناظر ستاره ای عالی است. کاملاً قابل تنظیم هستند، آنها برای ساخت کاغذ دیواری، قالب های چاپی، بروشورها، جلد دستگاه، پس زمینه رسانه های اجتماعی و جلوه های عکس مفید هستند.

براش های فتوشاپ سحابی فضایی

با این براش های فتوشاپ سحابی فضایی در کیهان گم شوید. این مجموعه طرح‌های فضایی و سحابی خیره‌کننده را به نمایش می‌گذارد و گرافیک‌هایی با وضوح بالا و کیفیت عالی برای کاوش در مفاهیم هنری مدرن ارائه می‌دهد. این فایل که فقط با فتوشاپ سازگار است، با فرمت ABR با PNG های شفاف وارد می شود.

براش گلکسی برای فتوشاپ

گلکسی براش برای فتوشاپ 25 براش با وضوح بالا ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد جلوه های کهکشانی خیره کننده ایجاد کنند. این براش‌ها با اندازه‌های مختلف از 2185 تا 2539 پیکسل، با نسخه‌های مختلف فتوشاپ از CS6 تا CC 2022+ سازگار هستند.

20 براش نور خورشید فتوشاپ

این بسته از براش های ستاره فتوشاپ برای زنده کردن و رنگ آمیزی به طرح های دیجیتال شما عالی است. این براش‌های باکیفیت که برای دعوت‌نامه‌ها، کارت‌ها و گرافیک‌های رسانه‌های اجتماعی ایده‌آل هستند، زیبایی نور خورشید و پرتوهای خورشید را تکرار می‌کنند و آنها را به ابزاری ضروری برای طراحان گرافیک و علاقه‌مندان به عکاسی تبدیل می‌کنند.

براش ستاره فتوشاپ رایگان

7 براش ستاره رایگان برای فتوشاپ

این مجموعه ای از براش های ستاره رایگان برای فتوشاپ است. این شامل 7 برس مختلف با سبک های مختلف از طرح های ستاره است. می توانید آنها را با هم ترکیب کنید تا آسمان های پرستاره زیبایی برای تصاویر و طرح های خود ایجاد کنید.

بسته رایگان براش ستاره فتوشاپ

با داشتن 15 براش ستاره ای مختلف برای انتخاب، این بسته گزینه های زیادی را برای ایجاد پس زمینه های ستاره دار برای پروژه های خود در اختیار شما قرار می دهد. برس ها دارای سبک های مختلفی از طرح ها نیز هستند.

براش 4 ستاره رایگان برای فتوشاپ

این بسته براش رایگان نمونه ای از بسته نرم افزاری ممتاز است. این شامل 4 برس ستاره منحصر به فرد با سبک های مختلف طراحی است. آنها برای افزودن ستاره به پس زمینه و تصاویر ایده آل هستند.

براش ستاره خلاق فتوشاپ رایگان

براش‌های ستاره‌ای در این بسته دارای طرح‌هایی به سبک کارتونی هستند که برای افزودن حس خلاقانه به پروژه‌های شما، از جمله کارت‌های تبریک، پوستر، و بروشور عالی هستند. در این بسته 10 برس مختلف به شکل ستاره وجود دارد.

Galaxies - براش فضایی رایگان برای فتوشاپ

این بسته شامل 15 براش مختلف با مضمون فضایی برای فتوشاپ است که دارای سحابی هایی با ظاهر واقعی هستند. این برس ها بر اساس عکس های منتشر شده توسط ناسا ساخته شده اند.

چگونه در فتوشاپ ستاره بسازیم

ایجاد یک ستاره در فتوشاپ ساده است و به طرح های شما جذابیت می بخشد. ساده ترین راه برای ساخت ستاره استفاده از قلم مو است. شما می توانید یک دسته کامل از آنها را در مجموعه ما در بالا پیدا کنید.

یا این مراحل سریع را دنبال کنید تا یک ستاره عالی بسازید.

مرحله 1: فتوشاپ را باز کرده و یک سند جدید ایجاد کنید

فتوشاپ را راه اندازی کنید و یک سند جدید ایجاد کنید (File > New). هر اندازه ای کار می کند، اما 1080px در 1080px نقطه شروع خوبی است.

مرحله 2: ابزار Polygon را انتخاب کنید

ابزار Polygon را در نوار ابزار (در تودرتو با ابزار Rectangle یا Ellipse Tool) پیدا کنید. آن را انتخاب کنید.

مرحله 3: ابزار خود را برای ستاره پیکربندی کنید

در نوار گزینه های بالا، طرفین را روی 5 تنظیم کنید. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید، گزینه ستاره را علامت بزنید و نوار لغزنده Indent Sides By را تنظیم کنید تا وضوح نقاط ستاره دلخواه خود را ایجاد کنید.

مرحله 4: ستاره خود را بکشید

برای ترسیم ستاره روی بوم خود کلیک کرده و بکشید. در حین کشیدن، کلید Shift را نگه دارید تا نسبت ها یکنواخت باشد.

مرحله 5: سفارشی کردن رنگ

رنگ‌های پر و استروک خود را از نوار گزینه‌ها در بالا تنظیم کنید. هر رنگی را برای پر کردن انتخاب کنید و در صورت تمایل عرض ضربه را تنظیم کنید.

مرحله 6: تنظیم و ذخیره

از گزینه های Move Tool (V) و Transform (Edit > Transform > Scale) برای تنظیم مکان و اندازه ستاره خود استفاده کنید. سند خود را ذخیره کنید (File > Save As).

اگر می خواهید یک راهنمای تصویری را دنبال کنید، بررسی کنید این فیلم آموزشی.