در این پست، برخی از تم های مورد علاقه وردپرس با مضمون پاییزی را به اشتراک می گذاریم تا شما را در آن حال و هوای آخر سال قرار دهیم.

همانطور که برگ ها شروع به تغییر رنگ می کنند و هوا سردتر می شود، زمان مناسبی است که وب سایت وردپرس خود را کمی تغییر دهید. از این گذشته، اولین برداشت مهم است و شما می خواهید بازدیدکنندگان شما بهترین تجربه ممکن را هنگام بازدید از سایت شما داشته باشند.

یکی از راه‌های انجام این کار، انتخاب یک قالب وردپرس است که حس پاییز را منتقل می‌کند. خوشبختانه، تم های بسیار خوبی وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند!

13 پوسته وردپرس که به کل احساس پاییز می دهد

برای کمک به شروع، ما برخی از موارد مورد علاقه خود را به صورت دستی انتخاب کرده ایم تم های وردپرس با تم پاییز از Envato Elements.

1. Shroomy – کیت قالب Elementor برای وردپرس

Shroomy - کیت قالب Elementor برای وردپرسShroomy - کیت قالب Elementor برای وردپرسShroomy - کیت قالب Elementor برای وردپرس

اگر به دنبال تمی با حال و هوای پاییزی هستید، Shroomy را بررسی کنید. این کیت قالب Elementor برای وردپرس با همه چیزهایی که برای ایجاد یک وب سایت شیک و مدرن نیاز دارید ارائه می شود. این شامل قابلیت کشیدن و رها کردن، 12 قالب صفحه و چندین گزینه فونت و رنگ است که می توانید برای سفارشی کردن سایت خود از آنها استفاده کنید.

به علاوه، با WooCommerce ادغام می شود، بنابراین اگر به دنبال یک تم وردپرس همه کاره و شیک برای پاییز هستید، حتما Shroomy را بررسی کنید!

2. پاییز – کیت قالب Elementor تجارت الکترونیک مد

پاییز - کیت قالب Elementor تجارت الکترونیک مدپاییز - کیت قالب Elementor تجارت الکترونیک مدپاییز - کیت قالب Elementor تجارت الکترونیک مد

پاییز یک تم وردپرس شیک و مدرن است که برای وب سایت های تجارت الکترونیک مد مناسب است. این دارای یک ویرایشگر داخلی کشیدن و رها کردن است، بنابراین می توانید به راحتی آن را مطابق با نام تجاری خود سفارشی کنید. به علاوه، با WooCommerce ادغام می شود و شروع فروش آنلاین محصولات را آسان می کند. و دارای لهجه های نارنجی است که آن را به انتخابی دوست داشتنی برای پاییز تبدیل می کند.

3. Javenist – قالب وردپرس تجارت الکترونیک چند منظوره برای پاییز

Javenist - قالب وردپرس تجارت الکترونیک چند منظوره برای پاییزJavenist - قالب وردپرس تجارت الکترونیک چند منظوره برای پاییزJavenist - قالب وردپرس تجارت الکترونیک چند منظوره برای پاییز

به دنبال یک تم وردپرس چند منظوره هستید که برای پاییز مناسب باشد؟ Javenist را بررسی کنید! این تم کاملاً واکنش گرا است و توسط چارچوب Redux طراحی شده است، بنابراین استفاده و سفارشی کردن آن آسان است. همچنین دارای 7 طرح‌بندی صفحه اصلی، طرح‌بندی‌های متعدد وبلاگ و چندین رنگ از پیش تنظیم شده است.

Javenist آماده WooCommerce است و دارای ویژگی هایی مانند مشاهده سریع محصول، پشتیبانی از لیست علاقه مندی ها و سبد خرید ajax است.

4. کیت های الگوی CV/Creative Portfolio Elementor نارنجی

کیت های الگوی CV/Creative Portfolio Elementor نارنجیکیت های الگوی CV/Creative Portfolio Elementor نارنجیکیت های الگوی CV/Creative Portfolio Elementor نارنجی

Orange یک تم خلاقانه و شیک وردپرس است که برای نمونه کارها، رزومه ها و سایر پروژه های خلاقانه مناسب است. این تم برای استفاده با Elementor طراحی شده است، بنابراین سفارشی کردن آن آسان است. به علاوه، با 10 قالب صفحه و چندین رنگ از پیش تعیین شده ارائه می شود، بنابراین می توانید یک سایت منحصر به فرد ایجاد کنید که نشان دهنده برند شما باشد – و فریادها از پشت بام ها می ریزند.

5. Conbiz – کیت قالب Elementor مشاوره و کسب و کار

Conbiz - کیت قالب Elementor مشاوره و کسب و کارConbiz - کیت قالب Elementor مشاوره و کسب و کارConbiz - کیت قالب Elementor مشاوره و کسب و کار

Conbiz یک قالب حرفه ای و مدرن وردپرس است که برای مشاغل، مشاوران و سایر حرفه ای ها مناسب است. برای Elementor طراحی شده است و به لطف سازنده صفحه یکپارچه کشیدن و رها کردن، استفاده و سفارشی کردن آن آسان است. این تم همچنین شامل سازنده سرصفحه و پاورقی، جعبه اسلاید چرخ فلک و موارد دیگر می باشد.

6. Caterico – خدمات پذیرایی و قالب وردپرس رستوران Elementor

Caterico - خدمات پذیرایی و قالب وردپرس رستوران ElementorCaterico - خدمات پذیرایی و قالب وردپرس رستوران ElementorCaterico - خدمات پذیرایی و قالب وردپرس رستوران Elementor

به دنبال یک تم وردپرس برای کسب و کار پذیرایی خود هستید؟ Caterico را بررسی کنید. این تم به طور خاص برای رستوران ها و مشاغل پذیرایی طراحی شده است و آن را به انتخاب عالی برای سایت شما تبدیل می کند. این قالب با 17 قالب بارگذاری شده است، یک طرح‌بندی واکنش‌گرا، و تنها به پلاگین‌های رایگان متکی است، بنابراین می‌توانید با حداقل سرمایه‌گذاری از این موضوع بهره‌های زیادی ببرید.

به علاوه، دارای یک پالت رنگ نارنجی است که آن را برای پاییز بلافاصله مناسب می کند.

7. رزماری – کیت قالب وردپرس Elementor برند سلامت و زیبایی

رزماری - کیت قالب وردپرس Elementor برند سلامت و زیباییرزماری - کیت قالب وردپرس Elementor برند سلامت و زیباییرزماری - کیت قالب وردپرس Elementor برند سلامت و زیبایی

یکی دیگر از گزینه های عالی برای وب سایت الهام گرفته شده از پاییز شما رزماری است، یک کیت قالب وردپرس برای برندهای سلامت و زیبایی. این موضوع شامل یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن، 11 قالب از پیش طراحی شده و طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی است. به علاوه، با یک پالت رنگ ارائه می شود که برگ ها و تغییر فصول را تداعی می کند.

8. آردی – کیت قالب کیک و شیرینی Elementor برای پاییز

آردی - کیت قالب کیک و شیرینی Elementor برای پاییزآردی - کیت قالب کیک و شیرینی Elementor برای پاییزآردی - کیت قالب کیک و شیرینی Elementor برای پاییز

Floury یک کیت قالب وردپرس است که برای نانوایی ها، کیک فروشی ها و سایر مشاغل مواد غذایی طراحی شده است. این تم شامل 10 قالب از پیش طراحی شده است و به طور یکپارچه با Elementor کار می کند تا بتوانید آن را مطابق با برند خود سفارشی کنید. به علاوه، پالت رنگ آن برای پاییز عالی است – به رنگ های نارنجی، زرد و قهوه ای فکر کنید – در حالی که طراحی کلی آن بسیار ساده است و تقریباً برای هر سایت حرفه ای مناسب است.

9. قالب وردپرس Agroly – Organic & Agriculture Food برای پاییز

قالب وردپرس Agroly - Organic & Agriculture Food برای پاییزقالب وردپرس Agroly - Organic & Agriculture Food برای پاییزقالب وردپرس Agroly - Organic & Agriculture Food برای پاییز

Agroly یک تم وردپرس است که برای کسب و کارهای مواد غذایی ارگانیک و کشاورزی مناسب است. آن را با پنل گزینه های Redux Theme، سازگاری با Elementor و یک وارد کننده نسخه ی نمایشی با یک کلیک ارائه می کند تا بتوانید به سرعت راه اندازی کنید. ویژگی‌های دیگر عبارتند از طراحی واکنش‌گرا، چندین قالب صفحه و بیش از 600 فونت گوگل.

10. Raffein – کیت قالب Elementor برند کافی شاپ

Raffein - کیت قالب Elementor برند کافی شاپRaffein - کیت قالب Elementor برند کافی شاپRaffein - کیت قالب Elementor برند کافی شاپ

بعدی در لیست ما Raffein است، یک کیت قالب وردپرس که برای کافی شاپ ها و سایر مشاغل مواد غذایی طراحی شده است. این تم با 13 قالب از پیش طراحی شده، طرح‌بندی واکنش‌گرا و سازگاری با Elementor ارائه می‌شود تا بتوانید آن را سریع و آسان سفارشی کنید. شما همچنین کنترل کاملی بر رنگ‌ها و فونت‌های مورد استفاده دارید، بنابراین تطبیق این تم با تغییر فصل‌ها آسان است.

11. قالب وردپرس Grange – Food Market

قالب وردپرس Grange - Food Marketقالب وردپرس Grange - Food Marketقالب وردپرس Grange - Food Market

یا شاید قالب وردپرس Grange بیشتر سبک شما باشد؟ این تم برای بازارهای مواد غذایی، مزارع و سایر مشاغل مواد غذایی طراحی شده است. با Elementor و Gutenberg کار می کند، بنابراین ویرایش با کشیدن و رها کردن کاملاً در دسترس است. همچنین با WooCommerce سازگار است، بنابراین در صورت تمایل می توانید از آن برای فروش آنلاین غذا استفاده کنید.

12. Grain Grower – کیت قالب Elementor مزرعه کشاورزی

Grain Grower - کیت قالب Elementor مزرعه کشاورزیGrain Grower - کیت قالب Elementor مزرعه کشاورزیGrain Grower - کیت قالب Elementor مزرعه کشاورزی

مرحله بعدی Grain Grower است، یکی دیگر از کیت های قالب وردپرس که برای مزارع کشاورزی و مشاغل غذایی مناسب است. این شامل 3 نسخه صفحه اصلی، سازنده سرصفحه و پاورقی، جعبه اسلاید چرخ فلک و موارد دیگر است. به علاوه، این تم پاسخگو، آماده شبکیه چشم است و برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده است.

13. Fang – کیت الگوی Halloween Party Elementor برای پاییز

Fang - کیت الگوی Halloween Party Elementor برای پاییزFang - کیت الگوی Halloween Party Elementor برای پاییزFang - کیت الگوی Halloween Party Elementor برای پاییز

آخرین اما نه کم‌اهمیت، ما Fang را داریم، یک کیت قالب وردپرس که برای مهمانی‌های هالووین و سایر رویدادهای پاییزی طراحی شده است. این موضوع شامل 8 طرح بندی صفحه، 15 قالب بخش و سازگاری با Elementor است. بعلاوه به فونت های رایگان گوگل متکی است، شامل لایه های سازماندهی شده خوبی است، و کاملاً پاسخگو است، بنابراین در هر دستگاهی خوب به نظر می رسد.

5 نکته برای افزودن طعم فصلی پاییز به قالب وردپرس شما

علاوه بر یافتن تم وردپرس مناسب پاییزی، چند کار دیگر نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید تا وب سایت خود را تغییر فصلی کنید. در اینجا چند ایده وجود دارد:

1. از رنگ های پاییزی در طراحی خود استفاده کنید

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزودن طعم پاییزی به سایت، استفاده از رنگ‌های پاییزی در طراحی است. به نارنجی های پر رنگ، قرمز تیره و زرد گرم فکر کنید.

2. اضافه کردن تصاویر فصلی و گرافیک

اگر می‌خواهید واقعاً پاییز را به خانه برسانید، سعی کنید تصاویر و گرافیک‌های فصلی را به سایت خود اضافه کنید. این می تواند هر چیزی باشد، از یک تصویر بنری با برگ های پاییزی گرفته تا یک نماد با کدو تنبل و ارواح.

همچنین می‌توانید تصاویر و گرافیک‌های متعددی با مضمون پاییز در Envato Elements پیدا کنید. به عنوان مثال، جستجوی سریع برای “کدو تنبل“نتایج چشمگیر را به همراه دارد:

تصاویر کدو تنبل از Envato Elementsتصاویر کدو تنبل از Envato Elementsتصاویر کدو تنبل از Envato Elements
تصاویر کدو تنبل از Envato Elements

3. از فونت های فصلی استفاده کنید

یکی دیگر از راه‌های عالی برای افزودن طعم پاییزی به سایت وردپرس خود استفاده از فونت‌های فصلی در طراحی است. فونت های بسیار خوبی با مضمون پاییز وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند. به طور خاص، به دنبال فونت هایی باشید که شامل نقوش برگ، حروف الهام گرفته از هالووین یا کاراکترهایی با مضمون برداشت هستند.

4. محصولات و خدمات فصلی را برجسته کنید

اگر محصولات یا خدماتی دارید که مخصوصاً مربوط به فصل پاییز است، حتماً آنها را در سایت خود برجسته کنید. این می تواند هر چیزی باشد، از اقلام با تم هالووین گرفته تا لباس ها و لوازم جانبی با الهام از پاییز. هر چه چیزی که تبلیغ می کنید با زمان سال مرتبط تر باشد، نتایج بهتری خواهید داشت.

5. محتوای فصلی ایجاد کنید

در نهایت، فراموش نکنید که محتوای فصلی برای سایت وردپرس خود ایجاد کنید. این می تواند هر چیزی باشد، از پست های وبلاگ در مورد مد پاییزی گرفته تا دستور العمل های شام شکرگزاری. هر آنچه را که انتخاب می کنید، مطمئن شوید که با مخاطبان شما مرتبط است و به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک می کند.

از تم های وردپرس الهام گرفته از پاییز برای ایجاد علاقه فصلی در وب سایت خود استفاده کنید

اگر می خواهید در پاییز امسال وب سایت وردپرس خود را کمی تغییر دهید، یکی از تم های وردپرس با تم پاییز را انتخاب کنید. عناصر Envato. با یک اشتراک، می‌توانید هر تعداد تم که می‌خواهید دانلود کنید، به این معنی که آزمایش کردن آن آسان است تا زمانی که بهترین تم را برای سایت خود پیدا کنید.

و اگر برای افزودن استعداد فصلی به قالب وردپرس خود به کمک نیاز دارید، حتماً لیست نکات ما را در بالا بررسی کنید. از استفاده از رنگ‌های پاییزی گرفته تا افزودن محتوای فصلی، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید ظاهری کامل در پاییز به سایت خود بدهید.

آیا سؤالی در مورد چگونگی پیدا کردن ایده آل دارید؟ تم وردپرس با تم پاییز برای سایت شما؟ به ما خبر دهید!