این ابزاری است که هر کسب و کار نوپا یا کارآفرینی به آن نیاز دارد – یک پلتفرم عالی. Pitch Deck ارائه ای است که از آن برای توضیح یا نمایش محصول یا خدمات خود استفاده می کنید و به طور بالقوه باعث فروش یا سرمایه گذاری می شود. برای اینکه کار را به خوبی انجام دهد باید صیقلی و حرفه ای باشد.

امروز، ما نگاهی خواهیم داشت به این که چله‌بازی چیست، چگونه می‌توان آن را ساخت، و چگونه طراحی کرد که افرادی را که با کسب‌وکار جدید شما در تماس هستند شگفت‌زده کند.

ما همچنین چند الگوی عرشه زمینی خیره کننده را در طول مسیر ارائه خواهیم کرد تا به شما در شروع سریع کمک کند.

بیش از 2 میلیون قالب پاورپوینت، تم، گرافیک و موارد دیگر

هزاران قالب پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 قالب ارائه، فونت، عکس، گرافیک و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای پاورپوینت را کاوش کنید

Pitch Deck چیست؟

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

به خاطر داشته باشید که گستره توجه کاربران محدود است، بهتر است آن را فقط با مرتبط ترین اطلاعات کوتاه نگه دارید.

Pitch deck ارائه کوتاهی است که استارت آپ ها یا کارآفرینان برای کمک به توضیح یک مفهوم یا ایده کسب و کار به امید دریافت بودجه از سرمایه گذاران گرد هم می آورند. یک زمین بازی باید ساده و قابل درک باشد، به صورت حرفه ای طراحی شده باشد و شامل یک اقدام متمایز برای کاربران (سرمایه گذاران بالقوه) باشد.

مطابق با فوربسعرشه متوسط ​​فقط 19 اسلاید دارد (بنابراین نیازی به فکر کردن زیاد نیست) و شامل سه کلید است: واضح و ساده، قانع کننده و آسان برای عمل کردن.

علاوه بر این، یک میز فروش باید توضیح دهد که چرا استارتاپ شما مهم است. شما باید یک مشکل و راه حل بالقوه را برای سرمایه گذاران ترسیم کنید. سپس با اطلاعاتی در مورد محصول و بازار خود، نحوه استفاده از منابع مالی، اطلاعات مالی برای سرمایه گذاران و یک فراخوان روشن برای سرمایه گذاری از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در حالی که در 19 اسلاید فضای زیادی برای نشان دادن همه چیز در مورد شرکت خود ندارید، به این فکر کنید که این یک فرصت فروش سریع است. شما می توانید یا نمی توانید عرشه زمین را شخصا ارائه دهید. به خاطر داشته باشید که گستره توجه کاربران محدود است، بهتر است آن را فقط با مرتبط ترین اطلاعات کوتاه نگه دارید.

5 چیزی که هر Pitch Deck به آن نیاز دارد

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

وقتی نوبت به ایجاد یک زمین عالی می رسد، از کجا شروع می کنید؟ عرشه های زمینی عالی چندین چیز مشترک دارند:

 • طراحی ثابت و بدون خطا: اسلایدها در عرشه زمین باید شبیه به هم باشند و ظاهری حرفه ای و طراحی بدون خطا داشته باشند. (دوبار تصحیح کنید!)
 • چیزی برای جذب مخاطب: داستانی را با کلمات و تصاویری تعریف کنید که افراد را درگیر خود کند و آنها را وادار کند که بخشی از استارتاپ شما باشند. باید به آنها الهام بخشید.
 • گزاره ارزش: چه چیزی شرکت شما را خاص، منحصر به فرد و ارزشمند می کند؟ سرمایه گذاران باید چه انتظاری به عنوان بازده داشته باشند؟ اینو هجی کن.
 • شخصیت: یک سکو باید هویت و شخصیت برند شما را منعکس کند.
 • قالب: هر بار که نیاز به تغییر دادن یا ارائه ارائه خود به شخص دیگری دارید، چرخ را دوباره اختراع نکنید. یک الگو برای عرشه زمین خود بسازید (چند ایده در زیر برای کمک به شما در شروع و در طول این مقاله داریم) به طوری که تهیه یک ارائه در پرواز سریع و آسان باشد. شما هرگز نمی دانید فرصت مناسب در کجا ممکن است در انتظار شما باشد.

چگونه یک طراحی عرشه زمین ایجاد کنیم

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

وقتی نوبت به ایجاد یک عرشه می رسد، قوانین طراحی بسیار ساده و سازگار با بسیاری از مفاهیم طراحی هستند که احتمالاً قبلاً با آنها آشنا هستید:

 • مجموعه ای ثابت از عناصر را برای استفاده در سراسر طراحی انتخاب کنید. این شامل یک پالت رنگ، دو تا سه انتخاب تایپوگرافی و یک مجموعه آیکون است. استایل ها و سلسله مراتب را برای اسلایدها تنظیم کنید تا سرصفحه ها مانند متن بدنه، استفاده از عکس و سایر عناصر طراحی یکسان باشند.
 • تعداد اسلایدها را محدود کنید و یک چیز را در هر اسلاید نشان دهید. یک اسلاید را به عنوان یک ایده واحد با یک تصویر و عنصر متن کوچک در نظر بگیرید. همین.
 • طرحی را انتخاب کنید که در جایی که قرار است ارائه دهید کار کند. آیا آن را در یک صفحه نمایش در یک اتاق تاریک؟ یا روی مانیتور کامپیوتر پشت میز؟ یا در یک iPad که فقط یک نفر به آن نگاه می کند؟ اطمینان حاصل کنید که طرح در جایی که آن را نشان می دهید کار می کند.
 • اسلایدها را در قالبی جهانی، مانند PDF، ذخیره کنید که همانطور که انتظار دارید به نظر می رسد و باز می شود.

اسلایدهایی که هر Pitch Deck نیاز دارد

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

در حالی که هر استارت آپی متفاوت است، چند نوع اسلاید وجود دارد که تقریباً هر پلتفرمی باید شامل شود. (حتی اگر در حال حاضر از همه آنها استفاده نمی کنید، ایده خوبی است که در حین رشد و جستجوی بودجه بیشتر برای آنها برنامه ریزی کنید.)

 • معرفی با نام/لوگوی شرکت
 • چشم انداز و پیشنهاد ارزش
 • مشکلی که نیاز به راه حل دارد
 • این راه حل شرکت شما چگونه است
 • بازار هدف و فرصت های رشد
 • مدل کسب و کار و نقشه راه
 • امور مالی (با نمودار یا نمودار)
 • اعضای تیم و بایوس
 • برای سرمایه گذاری با نحوه استفاده و مزایای سرمایه گذاران تماس بگیرید

10 الگوی Pitch Deck که باید امتحان کنید

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای انجام همه این‌ها – و ایجاد یک سکوی ستاره‌ای – با یک الگو است. فقط طرحی را که دوست دارید انتخاب کنید و آن را سفارشی کنید. تعداد اسلایدها را فقط به آنچه نیاز دارید ساده کنید و رنگ ها، فونت ها و تصاویر را متناسب با محتوای خود تنظیم کنید.

یک قالب می تواند زمان زیادی را برای شما صرفه جویی کند و گزینه های حرفه ای و خوب طراحی شده زیادی وجود دارد که دلیلی برای امتحان نکردن آن وجود ندارد. (به‌علاوه، بهترین قالب‌های پیاده‌روی شامل اسلایدهایی برای نمودارها و نمودارها هستند. فقط داده‌های خود را پر کرده و به اشتراک بگذارید.)

در اینجا ده مورد مورد علاقه ما به عنوان الهام بخش طراحی عرشه زمین شما وجود دارد.

ارائه مانولا

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

الگوی کلیدی BISC

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

سخنرانی اصلی Business Pitch Deck

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

قالب Startup Pitch Deck

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

زمین مسابقه

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

استارلاکس

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

دیساوا

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

طرح کسب و کار شرکتی

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

قالب اتحادیه کلیدی

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

Pitch Deck Google Slides

چگونه یک عرشه زمین درست کنیم

راز: این واقعاً فقط یک الگوی پاورپوینت است

اگر هنوز آن را کشف نکرده اید، این راز در مورد عرشه زمین است. آنها واقعاً فقط قالب های پاورپوینت (یا Keynote) با نوع خاصی از محتوا هستند.

به الهام بیشتری نیاز دارید؟ ما در اینجا ایده های بیشتری برای توسعه ارائه های عالی داریم.