فناوری های وب یکی از پویاترین فناوری ها در صنعت نرم افزار است. زبانهای برنامه نویسی جدید ، پارادایم ها ، ابزارها سریعتر برای بهبود طراحی و تجربه کاربری یک وب سایت معرفی می شوند. بنابراین ، هر یک از توسعه دهندگان وب مشتاق باید به طور مداوم با فن آوری های جدید وب به روز شود تا مرتبط باشد. CodeIgniter یک چارچوب قدرتمند PHP است که برای توسعه دهندگان امکان ایجاد وب سایت های زیبا و ساده را فراهم کرده است ، البته یکی با کاربردهای غنی از ویژگی. دلیل اصلی پذیرش Codeigniter این است که ردپای بسیار کمی دارد.

Codeigniter توسط EllisLab ایجاد شده و اکنون بخشی از یک پروژه فناوری موسسه بریتیش کلمبیا است. این یک چارچوب توسعه برنامه است که برای توسعه وب سایت های مبتنی بر PHP استفاده می شود. این یک ابزار ضروری برای توسعه دهندگان وب شده است. شما باید درک کاملی از HTML ، Core و Advanced PHP داشته باشید. PHPGurukul با آموزش های خود به شما یک تجربه همه جانبه و درک عمیق از Codeigniter می دهد.

CodeIgniter یک چارچوب منبع باز است و دارای یک مجموعه ویژگی بسیار غنی است که به سرعت روند توسعه وب را ردیابی می کند. آیا واقعاً می خواهید به برنامه های پویای وب سایت های PHP تسلط پیدا کنید؟ سپس ، PHPGurukul انتخاب مناسبی برای شماست. مربیان PHP آنها درک عمیقی از Core PHP ، چارچوب Codeigniter و معماری PHP MVC دارند. همچنین به شما امکان قرارگیری بهتر در CSS3 ، HTML5 ، Jquery و Javascript را می دهد. روند تدریس آنها تضمین می کند که شما در طراحی وب و توسعه برنامه های وب تجربه عملی دارید.

CodeIgnitor دوره ای است برای دانش آموزانی که می خواهند وب سایت ها و برنامه های پویای PHP را سریعتر توسعه دهند. شما فقط باید دانش اولیه ای در مورد برنامه نویسی شی گرا در PHP داشته باشید. این دوره برای بهتر شدن شما در PHP و گشودن درهای جدید برای حرفه شما طراحی شده است. امروزه اکثر شرکت ها بر دانش چارچوب Codeigniter اصرار دارند. این مهارت می تواند یک سرمایه ارزشمند باشد زیرا شما را قادر می سازد وب سایت ها را سریعتر و کارآمدتر بسازید. این امر شما را به مرحله بعدی در حرفه توسعه وب خود سوق می دهد.

کدگذاری در PHP می تواند یک کار دشوار باشد. از چارچوبی مانند Codeigniter می توان برای ساده سازی کارهای معمول مانند پیکربندی پایگاه داده ، اعتبار سنجی فرم ، امنیت و عملکرد CRUD برای نمایش داده های پایگاه داده استفاده کرد. اگر می خواهید مهارت های خود را ارتقا دهید و از رقابت جلوتر باشید ، استفاده از چارچوب روش صحیحی است. PHPGurukul نبض بازار را می داند و می داند که چه مهارتهایی مورد تقاضا است و حقوق بالاتری را فرمان می دهد. دانش چارچوب هایی مانند Codeigniter از آنجا که دقت و سرعت توسعه نرم افزار را افزایش می دهد ، مهم است. با آموزش Codeigniter آنها ، مطمئناً شغل پردرآمد دریافت خواهید کرد.

آنها می توانند مطالب دوره قابل فهم ، پشتیبانی 24X7 برای شفاف سازی ، تعامل با متخصصان ، تجربه عملی پروژه را برای شما فراهم کنند. PHPGurukul به دلیل توسعه مهارت های نرم همراه با مهارت های فنی شناخته می شود که به شما امکان می دهد مصاحبه کنید و شغل رویایی خود را با یک شغل پردرآمد بدست آورید. متخصصان ما با شما همکاری می کنند تا برای مصاحبه آماده شوند و شما را به موفقیت شایسته شما راهنمایی کنند.