خلاصه سریع ↬
DevFest برای اوکراین یک کنفرانس آنلاین خیریه است که 20 سخنران پیشرو در صنعت را در حمایت از اوکراین گرد هم می آورد. 14 تا 15 ژوئن.

هر روز میلیون ها اوکراینی شجاعت و قدرت باورنکردنی را در مقاومت در برابر تجاوز روسیه از خود نشان می دهند. داوطلبان، افراد و سازمان ها با هم کار می کنند تا برای افراد نیازمند حمایت و جمع آوری کمک کنند.

در چنین مواقعی، اتحاد تلاش ها و کار با هم به عنوان یک جامعه مهم تر از همیشه به همین دلیل است که می خواهیم امروز یک ابتکار فوق العاده را برجسته کنیم. DevFest برای اوکراین، یک کنفرانس با سخنرانان فنی در سطح جهانی و یک ماموریت مهم: جمع آوری کمک های مالی برای اوکراین.

DevFest برای اوکراین یک کنفرانس فناوری خیریه است که گرد هم خواهد آمد 20 سخنران پیشرو در صنعت طی دو روز (14 تا 15 ژوئن)، با پخش جریانی زنده از لندن و لویو. به موضوعات کلیدی برای آینده فناوری، از جمله گرایش های اندروید، وب و هوش مصنوعی.

DevFest برای اوکراین
از سخنرانان پیشرو در صنعت بیاموزید و در کنفرانس آنلاین مبتنی بر کمک مالی به اوکراین کمک کنید DevFest برای اوکراین. 14 تا 15 ژوئن.

در چه چیزی می توانید انتظار داشته باشید DevFest برای اوکراین?

این کنفرانس به صورت آنلاین برگزار خواهد شد 14 تا 15 ژوئن، شامل جلسات زنده و ضبط شده از لندن و لویو، همراه با پرسش و پاسخ زنده. از جانب جلسات فنی و نکات کلیدی الهام بخش به شبکه و مروری بر آخرین ابزارهای توسعه دهنده، DevFest برای اوکراین افرادی را گرد هم می آورد که آینده فناوری های اندروید، وب و هوش مصنوعی را شکل می دهند.

از سخنرانان پیشرو در صنعت مانند رومن گای و چت هاسه که از 1.0 اندروید را می سازند، جی تامپکینز و یونا کراوتس از تیم Google Chrome، یا رابرت کرو از تیم TensorFlow که در مورد روند توسعه ML صحبت خواهد کرد. مشارکت مبتنی بر کمک مالی است: کمک مالی شما به شما امکان دسترسی به پخش زنده و ضبط‌های پس از رویداد را می‌دهد. برای برنامه دقیق، به DevFest برای اوکراین سایت اینترنتی.

کمک های مالی به کجا خواهد رفت؟

همه وجوه جمع‌آوری‌شده از اهداف مختلف به صورت شفاف و عمومی حمایت می‌کند. اگر می خواهید در مورد سازمان ها بیشتر بدانید، DevFest برای اوکراین تیم خلاصه شد چرا آنها را انتخاب کردند.

هدف اولیه جمع آوری 50000 دلار بود. به لطف کمک های مالی متعدد افراد و شرکا، آنها در حال حاضر به نقاط عطف 50,000 و 75,000 دلاری خود رسیده اند. و اکنون آنها هدف جدیدی را تعیین کردند – جمع آوری 100000 دلار. با این بودجه، آنها می توانند حدود 1000 جعبه کمک های اولیه، یا 320 جلیقه ضد گلوله، یا 60 تن کمک های بشردوستانه بخرند که می تواند جان هزاران دوست اوکراینی ما را نجات دهد. بیا با هم انجامش بدیم!

چگونگی عضویت

به کنفرانس بپیوندید برای حمایت از اوکراین و کسب دانش از سخنرانانی که آینده فناوری را شکل می دهند!

از پشتیبانی صمیمانه شما ممنونم. 💙💛