این مقاله با حمایت مالی توسط شریک محتوای ما ایجاد شده است ، رسانه BAW. از حمایت شما از شرکایی که SitePoint را امکان پذیر می سازند متشکریم.

حقیقت این است که ویرایشگر کلاسیک وردپرس در زمینه ارائه راه حل هایی برای ساخت وب سایت های جذاب و با کیفیت بالا ، دارای کاستی هایی بود. گوتنبرگ به برخی کمک کرده است ، اما این پلاگین های سازنده صفحه مانند Elementor است که راه را برای ایجاد سهولت قابل توجه در این زمینه هموار کرده است. هر کاربر وردپرس برای ساختن وب سایتهایی که ارزش رجزخوانی دارند.

به طور طبیعی ، همین کاربران می خواهند بدانند که آیا موضوعی که ترجیح می دهند استفاده کنند با یک یا چند راه حل پیشرو در ایجاد صفحه سازگار است.

به همین دلیل ما از اینکه می توانیم آن را اعلام کنیم بسیار لذت می بریم BeTheme به کاربران اجازه می دهد تا با موارد زیر کار کنند سه افزونه های سازنده صفحه پیشرو:

  1. عنصر
  2. کلوچه ساز
  3. صفحه ساز WPBakery

به همین دلیل ، تقریباً هر کسی باید بتواند از BeTheme برای طراحی و ساخت وب سایت استفاده کند.

و بهتر می شود.

کاربران از شنیدن این موضوع خوشحال خواهند شد که از آنجا که BeTheme مجموعه ای از وب سایت های پیش ساخته سازگار با Elementor ایجاد کرده است ، برای ساخت یک وب سایت به کار کمتری نیز احتیاج دارد.

8 وب سایت BeTheme از پیش ساخته شده که می توانید با Elementor ویرایش کنید

بنابراین ، چه چیزی در آن برای من وجود دارد؟ تو پرسیدی.

برای یک چیز ، منحنی یادگیری Be را به طور قابل توجهی مسطح می کند ، نه اینکه برای شروع همه چیز شیب دار باشد. هنگامی که یاد می گیرید چگونه از ابزاری برای ساخت وب سایت استفاده کنید ، مخصوصاً برای اولین بار ، این کار واقعاً می تواند سرعت شما را کم کند.

این یکی از دلایلی است که شما علاقه مند هستید بتوانید با استفاده از Elementor ویرایش کنید و اگر فکر می کنید این منطقی است ، از شما دعوت می شود ادامه مطلب را بخوانید و نگاهی به آنچه می توانید با 8 وب سایت از قبل ساخته شده برای Elementor انجام دهید بیاندازید.

1. BeAI یک موضوع پیچیده را به راحتی قابل بازگرداندن می کند

BeAI وب سایت از پیش ساخته شده:

یک مصرف کننده معمولی ممکن است درک پیچیدگی های هوش مصنوعی ، نحوه عملکرد ، کارهایی که می تواند انجام دهد و آنچه که نمی تواند آسان باشد. طراحی وب سایت شما برای تیز به نظر رسیدن در حالی که هنوز در واقعیت استوار است ، می تواند جذاب تر به نظر برسد.

با کمک کمی از ویرایش Elementor ، ایجاد یک طراحی پیچیده و در عین حال قابل اشتعال از این وب سایت از پیش ساخته شده ، بسیار آسان است – وب سایتی که به کاربر امکان می دهد راحتتر روی محتوا تمرکز کند.

2. BeApp فناوری را زنده می کند

BeApp وب سایت از پیش ساخته شده:

درست همانطور که در مورد BeAI اتفاق افتاد ، این طراحی تمرکز را از فناوری دور کرده و آن را به سمت مزایایی که کاربر می تواند با استفاده از برنامه انتظار داشته باشد هدایت می کند.

عناصر متحرک در هر دوی این تصاویر وجود دارد. دایره های متحدالمرکز را در بدن اول از بدن دونده و در دوم دستگاه درخشان را مشاهده خواهید کرد. ترکیبی که باعث می شود عمل اجرا با یک برنامه واقع بینانه باشد.

3. BeConsultant شگفتی های ظریفی را به آنچه ممکن است بازدید وب سایت غیرنظامی باشد ، اضافه می کند

مشاوره وب سایت از پیش ساخته شده:

استفاده از کمترین تکنیک های طراحی هنگام ایجاد وب سایت مشکلی ندارد ، زیرا این تکنیک ها باعث افزایش خواننده و پاسخ بعدی می شوند. ویرایش هایی که می توانند ضربه کوچکی برای ایجاد علاقه بازدید کننده ایجاد کنند ، هرگز ایده بدی نیستند.

به عنوان مثال ، استفاده از یک بلوک متحرک Elementor ، مانند Counter ، حرکت را ایجاد می کند و باعث ایجاد علاقه کاربر در یک وب سایت غیر ایستا می شود.

4. BeEstate بازدید کنندگان را به یک تور مجازی می برد

BeEstate وب سایت از پیش ساخته شده:

وقتی در حال بازاریابی یک کالای لوکس مانند این خانه هستید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که مردم به بهترین شکل ممکن به آن نگاه می کنند. این کار را می توانید با بازدید حضوری از بازدیدکنندگان وب سایت خود انجام دهید.

یک اثر پیمایشی اختلاف منظر مانند این لزوماً به تنهایی آسان نیست. این سایت از قبل ساخته شده همانطور که سنگین سازی را برای شما انجام داد. تنها چیزی که از طرف شما لازم است این است که پس زمینه را با Elementor ویرایش کرده و تصویری را که می خواهید بازدیدکنندگان هنگام پیمایش ببینند وارد کنید.

5. BeFinance از طریق استفاده از هندسه یک حس ثبات ایجاد می کند

BeFinance وب سایت از پیش ساخته شده:

هنگام ساختن وب سایت برای یک صنعت ، گاهی اوقات عنصری از خطر وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد (برای مثال امور مالی را در نظر بگیرید). در نتیجه ، شما می خواهید با طراحی وب سایت خود بازدیدکنندگان احساس راحتی کنند.

در حالی که ارائه یک تجربه ایمن و مطمئن در نهایت به عهده مشتری شما است ، عناصر و تکنیک های طراحی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها تجربه بازدید کننده را در مسیر درست حرکت دهید.

در مورد BeFinance ، یک سری اشکال هندسی بازی می شوند. با استفاده از اشکال هندسی می توان احساس پایداری را ایجاد کرد که بازدیدکنندگان را برای پاسخگویی مطلوب به دکمه های فراخوان بیشتر مستعد می کند.

6. BeGrocery نمونه ای از سایتی است که فضای زیادی برای درخشش به محصولات خود می دهد

BeGrocery وب سایت از پیش ساخته شده:

در حالی که این سایت به طور خاص به تجارت مواد غذایی پرداخته است ، اما وب سایت مفهومی و پیش ساخته آن به راحتی می تواند برای هر وب سایت تجارت الکترونیک یا سفارش آنلاین اعمال شود.

این وضوح و تمیز بودن رابط کاربری است که به محصولات اجازه می دهد حالت اصلی داشته باشند. BeGrocery مدیریت تولید و دسته بندی محصولات را مدیریت می کند. با استفاده از Elementor ، ویرایش روشی که موجودی شما نمایش داده می شود آسان است.

7. BeLoans توجه بازدید کننده را به عناصر چشم نواز آن معطوف می کند

BeLoans وب سایت از پیش ساخته شده:

وقتی یک کسب و کار حول یک سرویس بالقوه استرس زا یا حساس مانند دریافت وام ایجاد می شود ، هنگام ایجاد وب سایت آن کسب و کار ، مقدار مشخصی از احتیاط و احتیاط درخواست می شود. در مورد BeLoans ، یک پالت رنگی بسیار مفید است.

رویکردی که نشان می دهد دستیابی به وام تا چه اندازه می تواند مفید باشد نیز می تواند مفید باشد. Elementor درصورتی که تصمیم بگیرید شرایط وام را تغییر دهید و بخواهید روند ویرایش هر چه آسانتر باشد ، وارد عمل می شود.

8- BeRenovate به بازدیدکنندگان نگاهی بیندازد در مورد آنچه در پیش است

BeRenovate وب سایت از پیش ساخته شده:

آنچه به ویژه در این وب سایت قابل توجه است تلفیق تصاویر و عکس ها است. قبل از ادامه کار ، اشکال خانه شناور در اطراف “از A تا Z نوسازی” را یادداشت کنید.

اکنون ، به این نگاه کنید:

هر زمان که عکسی در صفحه ای معرفی می شود ، با دقت در داخل یکی از طرح های آن شکل خانه قرار می گیرد. بازدیدکنندگان می توانند به راحتی با این ترکیب تصاویر بی نظیر با عکاسی در دنیای واقعی ارتباط برقرار کنند.

امروز وب سایت BeTheme خود را با Elementor سازگار کنید

میلیون ها کاربر وردپرس به Elementor اعتماد کرده اند – به یک دلیل.

Elementor می تواند ساخت یک وب سایت را به طرز مضحکی آسان کند که به نظر می رسد ایجاد آن هفته ها طول کشیده است.

توسعه دهندگان Be وقت گذاشتند تا اطمینان حاصل کنند که هرگز نگران قسمت ساختمانی نخواهید بود. به سادگی سایتی را که می خواهید با آن کار کنید از قبل ساخته شده انتخاب کنید. سپس ، می توانید متناسب با نیاز مشتری خود با Elementor ویرایش کنید.

پس از ثبت نام در BeTheme ، سایت های پیش ساخته BeTheme سازگار با Elementor را پیدا خواهید کرد که در گوشه بالا سمت راست نماد Elementor را مشاهده می کنید ،

این تقریبا خیلی آسان به نظر می رسد ، اما واقعیت دارد.