هنگامی که یک طرح تجاری جدید، پیشنهاد پروژه یا حتی یک ایده جدید را برای تیم خود ارائه می دهید، داشتن یک قالب پاورپوینت طرح کسب و کار طراحی شده به صورت حرفه ای می تواند تا حد زیادی به موفقیت ارائه شما کمک کند.

مجموعه‌ای از قالب‌های پاورپوینت طرح کسب‌وکار مدرن و خلاقانه را انتخاب کرده‌ایم که می‌توانید از آنها برای طراحی سریع یک نمایش اسلاید ارائه مؤثر برای جلسه بعدی خود استفاده کنید.

با استفاده از این قالب ها، دیگر لازم نیست نگران چیدمان تصاویر، قالب بندی متن یا انتخاب پالت رنگ باشید. فقط قالب را دانلود کنید، روی فایل دوبار کلیک کنید تا در پاورپوینت باز شود و شروع به ویرایش کنید. بهترین راه برای ارائه طرح کسب و کار بعدی خود به سبک!

الگوی ارائه طرح کسب و کار مدرن PPT

این قالب پاورپوینت با مجموعه ای از اسلایدهای مدرن و شیک ارائه می شود که می توانید از آنها برای طراحی ارائه طرح کسب و کار جذاب استفاده کنید. برای انواع برندها و مشاغل مناسب است. این الگو شامل اسلایدهای کاملاً قابل تنظیم در نسخه های PowerPoint، Google Slides و Keynote است.

قالب پاورپوینت طرح کسب و کار شرکتی

چه در حال ارائه ارائه برای نمایش یک طرح تجاری یا گزارش شرکت باشید، این الگوی پاورپوینت به شما کمک می کند تا اسلایدهای شگفت انگیزی بسازید که برجسته باشند. می توانید از آن برای ایجاد دک، اسلاید برای گزارش ها، دستورالعمل ها و موارد دیگر استفاده کنید. تمامی اسلایدهای موجود در قالب نیز به راحتی قابل ویرایش هستند.

قالب پاورپوینت ارائه Minimal B-Plan

از این قالب پاورپوینت حداقلی و تمیز برای ایجاد یک ارائه B-plan برای تعامل موثر با مخاطبان خود استفاده کنید. این قالب شامل 42 طرح مختلف اسلاید با گرافیک قابل ویرایش، اسلایدهای اصلی، مکان‌نماهای تصویر و موارد دیگر است.

طرح کسب و کار - پاورپوینت اسلایدهای اینفوگرافیک

استفاده از اینفوگرافیک در ارائه های خود به متقاعد کردن و تأثیرگذاری مخاطبان در مورد برنامه ها و استراتژی های تجاری شما کمک می کند. این قالب پاورپوینت دارای 33 اسلاید مختلف پر از اینفوگرافیک های مختلف است که می توانید برای رسیدن به آن هدف از آنها استفاده کنید. می توانید گرافیک را به دلخواه خود سفارشی کنید.

الگوی PPT طرح کسب و کار ساده رایگان

این یک الگوی پاورپوینت رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد یک ارائه طرح تجاری ساده برای یک آژانس کوچک یا کسب و کار آزاد استفاده کنید. این قالب شامل 34 طرح اسلاید منحصر به فرد با نقشه ها و گرافیک های قابل ویرایش است.

طرح تجاری رایگان آژانس مسافرتی PPT

یکی دیگر از قالب های ارائه طرح کسب و کار رایگان. این یکی با در نظر گرفتن آژانس های مسافرتی و تور طراحی شده است. اما شما به راحتی می توانید قالب را سفارشی کنید تا برای مارک های دیگر نیز ارائه کنید. این قالب شامل 31 اسلاید منحصر به فرد است.

نقطه ها  - قالب پاورپوینت طرح کسب و کار

Dots یک قالب پاورپوینت با طراحی مدرن است. این قالب که به طور خاص برای ساخت نمایش اسلاید طرح کسب و کار ساخته شده است، دارای بیش از 250 اسلاید منحصر به فرد با نمودارها، نمودارها، اینفوگرافیک ها، آیکون ها و موارد دیگر است. این الگو به شما کمک می کند تا هر نوع ارائه طرح کسب و کار را به راحتی طراحی کنید.

قالب پاورپوینت Business Pitch Deck

این قالب پاورپوینت دارای طراحی منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد نمایش های اسلایدی را برای ارائه کسب و کار، استارت آپ یا محصول خود به مخاطبان هدف خود طراحی کنید. این شامل 120 اسلاید منحصر به فرد با چیدمان های حرفه ای است و به شما امکان می دهد تا از بین 50 تم رنگی XML برای سفارشی کردن طراحی انتخاب کنید.

ارائه پاورپوینت کسب و کار خلاق

یک قالب پاورپوینت خلاقانه برای کسب و کار که می توانید از آن برای طراحی انواع مختلف طرح کسب و کار، طرح طراحی و نمایش اسلایدهای مرتبط با بازاریابی استفاده کنید. این قالب شامل 50 اسلاید منحصر به فرد با طرح های برتر و در 10 طرح رنگی مختلف می باشد. همچنین دارای نگهدارنده های تصویر برای قرار دادن آسان تصاویر شما در طراحی نیز می باشد.

SWOT - ارائه چند منظوره تجاری

Swot یک قالب پاورپوینت چند منظوره با 111 طرح اسلاید منحصر به فرد است که شامل انواع اینفوگرافیک های قابل ویرایش، آیکون ها و موارد دیگر است که برای ارائه یک ارائه تجاری قدرتمند به آن نیاز دارید. این الگو همچنین شامل 20 طرح رنگی مختلف، اینفوگرافیک سفارشی، مکان‌نماهای تصویر و موارد دیگر است.

قالب پاورپوینت طرح کسب و کار مدرن

با استفاده از این قالب پاورپوینت، می توانید یک نمایش اسلاید ارائه حرفه ای برای ارائه طرح کسب و کار خود به مخاطبان خود ایجاد کنید. این الگو دارای یک طراحی اسلاید مدرن و تمیز است که برای یک کسب و کار نوپا یا مدرن ایده آل است. همچنین شامل اسلایدهای نمونه کارها، متغیرهای تصویر و موارد دیگر است.

قالب پاورپوینت مدرن B-Plan رایگان

این قالب طرح کسب و کار رایگان شامل 20 اسلاید منحصر به فرد است. با استفاده از طرح بندی اسلایدهای اصلی می توانید اسلایدها را سفارشی کنید و موارد بیشتری را اضافه کنید. این الگو همچنین دارای انیمیشن های انتقالی، اشکال قابل ویرایش، گرافیک و موارد دیگر است.

طرح بازاریابی رایگان شرکت غیرانتفاعی PPT

قالب پاورپوینت عالی برای ایجاد ارائه طرح کسب و کار برای یک سازمان غیر انتفاعی. این قالب برای دانلود و استفاده رایگان است. این شامل 20 اسلاید مختلف است و همچنین در نسخه Google Slides موجود است.

پنجره - قالب پاورپوینت کسب و کار

قالب پنجره پاورپوینت دارای طراحی مینیمالیستی زیبایی با چیدمان محتوای تمیز است. این الگو برای نشان دادن مینیمالیسم در ارائه های شما عالی است. این شامل 100 اسلاید منحصربه‌فرد است که با وضوح‌های آماده برای رتینا ارائه می‌شوند. همچنین در 15 طرح رنگی از پیش ساخته شده موجود است.

طرح کسب و کار - قالب پاورپوینت چند منظوره

این یک قالب پاورپوینت چند منظوره است که دارای بیش از 100 طرح مختلف اسلاید با اهداف مختلف است و به شما امکان می دهد انواع ارائه های مرتبط با کسب و کار را انجام دهید. اسلایدها را می توان به راحتی در 20 طرح رنگی مختلف سفارشی کرد و می توانید نمودارها را با استفاده از اکسل نیز ویرایش کنید.

کنوانسیون - الگوی ارائه تجاری

Convention یک قالب پاورپوینت ساده و مدرن است که می توانید از آن برای طراحی اسلایدشوهای حرفه ای برای ارائه های تجاری و شرکتی استفاده کنید. این الگو دارای مجموعه ای از 84 طرح اسلاید به راحتی قابل تنظیم با طرح های کاملا متحرک است. همچنین به شما امکان می دهد از بین 20 طرح رنگ مختلف انتخاب کنید.

Wynter - قالب پاورپوینت کسب و کار

قالب Wynter پاورپوینت ظاهری زیبا دارد و آن را به انتخابی عالی برای ارائه ارائه برای آژانس ها و نمایش اسلاید شرکتی برای ارائه طرح های تجاری تبدیل می کند. این قالب شامل 38 اسلاید با گرافیک های برداری قابل ویرایش، آیکون های برداری، مکان های عکس و موارد دیگر است.

Business Box - قالب پاورپوینت مدرن

این قالب خلاقانه پاورپوینت با مجموعه ای از طرح های اسلاید زیبا بر اساس 20 طرح اسلاید اصلی ارائه می شود. همچنین دارای نمودارها، نمودارها و نمودارهای زیادی است که می توانید به راحتی ویرایش و سفارشی سازی کنید. مکان‌نماهای تصویر نیز به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی تصاویر خود را به طراحی بکشید و رها کنید.

Luvy - قالب پاورپوینت رایگان B-Plan

Luvy یک قالب پاورپوینت چند منظوره با طراحی مدرن و شیک است. می توانید از آن برای طراحی یک طرح تجاری و ارائه های مختلف دیگر برای آژانس ها و برندهای خلاق استفاده کنید. این قالب دارای نمودارهای قابل ویرایش، گرافیک و موارد دیگر است.

Kulot - طرح کسب و کار مدرن رایگان PPT

این قالب رایگان پاورپوینت شامل طراحی اسلاید بسیار حرفه ای نیز می باشد. می توانید از آن برای طراحی ارائه برای برندها و شرکت های مدرن مختلف استفاده کنید. استفاده از آن با پروژه های شخصی شما رایگان است.

VANSHA - قالب پاورپوینت کسب و کار

یک قالب پاورپوینت خلاقانه با 30 طرح اسلاید منحصر به فرد. همچنین دارای 5 تنوع رنگی مختلف برای انتخاب است. این قالب برای ایجاد طرح های تجاری مرتبط با بازاریابی و فروش ایده آل است.

نورمن - ارائه پاورپوینت کسب و کار

این قالب پاورپوینت دارای بیش از 50 طرح اسلاید منحصر به فرد است که دارای مکان‌نماهای تصویر، 500 نماد برداری، و یک نقشه جهان قابل ویرایش است. این قالب نیز کاملاً مطابق با اولویت شما قابل تنظیم است.

Rive - قالب های پاورپوینت کسب و کار

Rive یک قالب پاورپوینت حرفه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد از بین 2 تم رنگی مختلف برای طراحی یک نمایش اسلایدشو حرفه ای انتخاب کنید. این الگو دارای 60 اسلاید منحصر به فرد با اینفوگرافیک های برداری، آیکون ها و موارد دیگر است.

Growi - قالب پاورپوینت کسب و کار

Growi یک قالب پاورپوینت تمیز و مینیمالیستی است که با طراحی بسیار ساده ارائه شده است که به شما امکان می دهد به راحتی طرح کسب و کار خود را از طریق اسلایدها برجسته کنید. دارای 30 اسلاید منحصر به فرد و گرافیک موجود در قالب ها نیز قابل ویرایش است.

پاورپوینت UpSpace- Business Startup

UpSpace یک ارائه پاورپوینت است که به طور خاص برای استارت آپ های مدرن ساخته شده است. این شامل مجموعه‌ای از اسلایدها با طرح‌ها و قالب‌بندی خلاقانه است که به شما امکان می‌دهد هم کسب‌وکار و هم طرح تجاری خود را به نمایش بگذارید. این قالب دارای 58 اسلاید، 40 طرح بندی اسلاید اصلی و 11 طرح رنگی مختلف است.

پاورپوینت الگوی طرح کسب و کار پیشنهادی

اگرچه این الگو برای ایجاد پیشنهادات تجاری بهینه شده است، می توان از آن برای طراحی اسلاید شوهای طرح تجاری موثر نیز استفاده کرد. این قالب شامل 60 اسلاید منحصر به فرد با دو نسخه متحرک و استاتیک است.

Business Pitch - قالب پاورپوینت

ارائه طرح کسب و کار خود با این قالب پاورپوینت ممتاز که با 30 اسلاید منحصربه‌فرد ارائه شده است، آسان‌تر خواهد شد. همچنین دارای متغیرهایی برای تصویر است.

قالب پاورپوینت Latitud - Business Pitch Deck

این یک قالب پاورپوینت مدرن است که دارای مجموعه ای از طرح های اسلاید عرشه است که می توانید برای ارائه طرح کسب و کار خود از آنها استفاده کنید. در مجموع دارای 70 اسلاید است که با نمادهای برداری، گرافیک های برداری قابل ویرایش و اینفوگرافیک پر شده است.

Simori - قالب پاورپوینت کسب و کار

سیموری یک قالب پاورپوینت ساده است که می توانید از آن برای ایجاد یک طرح تجاری برای یک آژانس کوچک یا یک برند استفاده کنید. این شامل مجموعه ای از طرح های اسلاید بسیار بصری است که به شما امکان می دهد تجارت خود را با تصاویر زیادی به نمایش بگذارید. این قالب در 3 طرح رنگی مختلف موجود است.

LIVI - قالب پاورپوینت کسب و کار

Livi الگوی مناسبی است که می توانید برای طراحی یک نمایش اسلاید طرح کسب و کار برای یک برند مد مدرن یا سبک زندگی استفاده کنید. دارای 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف و همچنین گرافیک های برداری قابل ویرایش، مکان های تصویر و موارد دیگر است.

قالب پاورپوینت کسب و کار مدرن UCorporate

همانطور که از نام آن پیداست، این قالب پاورپوینت برای ارائه طرح های تجاری شرکتی طراحی شده است. این مجموعه با مجموعه ای از اسلایدهای چند منظوره ارائه می شود که در تم های رنگی روشن و تیره موجود است.

قالب پاورپوینت Case Case

Business Case یک قالب پاورپوینت حرفه ای است که دارای 37 اسلاید منحصر به فرد است. تمام اسلایدهای این قالب کاملاً قابل شخصی سازی هستند و به شما امکان می دهد از بین 5 تم رنگی مختلف انتخاب کنید. اسلایدها در دو نسخه متحرک و استاتیک نیز موجود هستند.

قالب پاورپوینت طرح کسب و کار

ارائه طرح کسب و کار باید جسورانه و منحصر به فرد باشد تا توجه مخاطبان شما را به خود جلب کند. با این قالب پاورپوینت می توانید به راحتی به آن هدف برسید. این الگو دارای 25 طرح بندی اسلاید مختلف با تم رنگ تیره و طرح های کاملاً قابل تنظیم است.

قالب پاورپوینت طرح کسب و کار

اگر می خواهید برای نمایش اسلاید طرح کسب و کار خود از یک طرح بندی حداقلی و تمیز استفاده کنید، این قالب پاورپوینت به شما کمک خواهد کرد. دارای 30 اسلاید منحصر به فرد با طراحی های مدرن و مینیمال. این الگو همچنین شامل مکان‌نماهای تصویر و گرافیک‌های برداری قابل ویرایش است.

قالب پاورپوینت طرح کسب و کار

این قالب پاورپوینت برای ارائه طرح بازاریابی برای برندها و مشاغل عالی است. این قالب دارای 25 طرح بندی مختلف اسلاید با رنگ های قابل تغییر، اشکال، فونت ها و موارد دیگر قابل ویرایش است.

قالب پاورپوینت طرح کسب و کار

چه بخواهید یک طرح تجاری ایجاد کنید یا یک نمایه شرکتی ارائه دهید، این قالب پاورپوینت می تواند همه آنها را مدیریت کند. این شامل بیش از 20 اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی چند منظوره است. شما می توانید آنها را ویرایش و سفارشی کنید تا انواع مختلفی از ارائه ها را به راحتی ایجاد کنید.

قالب پاورپوینت طرح کسب و کار

این یک قالب پاورپوینت منحصربه‌فرد است که می‌توانید از آن برای ترسیم کلی جریان کاری طرح کسب‌وکارتان به روشی بسیار دقیق و بصری استفاده کنید. این به شما امکان می دهد از بین 30 طرح بندی مختلف اسلاید انتخاب کنید تا یک ارائه جذاب برای نمایش برنامه های تجاری خود ایجاد کنید.

برای الهام گرفتن بیشتر از طراحی، لیست انبوه ما از بهترین قالب های پاورپوینت را بررسی کنید.