قاب ها یکی از عناصر خلاقانه ای هستند که این قدرت را دارند که هر طرحی را بهتر جلوه دهند. روشی که یک فریم تمرکز بیشتری روی محتوای شما می‌آورد همان چیزی است که آنها را مؤثرتر می‌کند.

ما فقط در مورد قاب های چوبی که برای عکس های پرتره استفاده می کنید صحبت نمی کنیم، فریم ها برای طراحی های دیجیتال نیز موثر هستند. ممکن است متوجه این روند جدید در اینستاگرام شده باشید که در آن کاربران یک فریم شیک به پست های خود اضافه می کنند تا محتوا را برجسته کنند.

استفاده از قاب‌های اینستاگرام روشی بسیار مؤثر برای متمایز کردن پست‌های شما از دیگر افراد و جلب توجه بیشتر به محصولات شما است. بسیاری از برندها و اینفلوئنسرها از این استراتژی طراحی به نفع خود استفاده می کنند.

با کمک قالب های قاب اینستاگرام نیز می توانید چنین پست های زیبایی را بدون تلاش و تجربه طراحی ایجاد کنید. برای یافتن قاب اینستاگرام برای کانال خود به مجموعه دستچین شده ما در زیر نگاهی بیندازید.

بیش از 2 میلیون پست اینستاگرام + قالب استوری، ویدئو، عکس و منابع طراحی با دانلود نامحدود

هزاران قالب زیبای پست و استوری اینستاگرام، قالب های ویدیویی اینستاگرام و هر چیزی که برای افزایش حضور خود در رسانه های اجتماعی نیاز دارید با عضویت در Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشد بیش از 2000000 قالب اینستاگرام، دارایی های طراحی، عکس ها، ویدیوها و موارد دیگر را می دهد.

قالب های اینستاگرام را کاوش کنید

30 PNG قاب فیلم برای اینستاگرام

اگر از طرفداران قاب‌های عکس فیلم آنالوگ کلاسیک هستید، این مجموعه از قاب‌های اینستاگرام برای شما مناسب است. این شامل 30 سبک مختلف از فریم های فیلم است که به عنوان فایل های PNG در دسترس هستند. شما به راحتی می توانید آنها را به عنوان یک پوشش روی عکس های خود اضافه کنید تا یک پست اینستاگرام زیبا با یک قاب ایجاد کنید.

30 قالب قاب غرفه عکس برای اینستاگرام

این مجموعه از قاب ها دارای قاب های سفید ساده است که شبیه به قاب های غرفه عکس به سبک پولاروید است. آنها در فرمت PNG با وضوح بالا در دسترس هستند و با هر نرم افزار ویرایش عکس کار می کنند.

قاب اینستاگرام Earthy Tone برای نقل قول

اگر تعداد زیادی پست نقل قول را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک می گذارید، این قالب های پست به شما کمک می کند تا نقل قول های جذاب تری با طرح های زیبا طراحی کنید. 18 قالب پست اینستاگرام در این باندل وجود دارد که هر کدام دارای قاب های شیک با رنگ های خاکی هستند.

10 قاب سفید پولاروید برای اینستاگرام

مجموعه ای از قالب های ساده قاب سفید برای اینستاگرام. آنها برای ایجاد ظاهری به سبک پولاروید در پست های شما ایده آل هستند. شما می توانید از بین 10 سبک مختلف فریم در این مجموعه انتخاب کنید. همه آنها با فرمت PNG در دسترس هستند.

قاب فیلم انیمیشن رایگان استوری اینستاگرام

این مجموعه ای از قالب های رایگان استوری اینستاگرام است که دارای طرح های قاب فیلم متحرک است. می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد ویدیوهای جالب برای استوری‌های اینستاگرام و همچنین جان بخشیدن به تصاویر ثابت خود استفاده کنید.

PNG های قاب اینستاگرام فیلم آنالوگ

این باندل با مجموعه ای از طرح های واقعی قاب فیلم آنالوگ ارائه می شود که می توانید به راحتی در پست های اینستاگرام خود اعمال کنید. فریم ها به صورت فایل های PNG در دسترس هستند، بنابراین با هر برنامه ویرایش عکس، از جمله Photoshop Express، کار می کنند. فریم ها همچنین در فرمت های PSD و AI نیز عرضه می شوند.

غیر اجتماعی - قالب های قاب اینستاگرام

این مجموعه ای از قالب های پست اینستاگرام است که دارای طرح های شیک قاب است. در این بسته 6 قالب مختلف با طرح های مد روز وجود دارد که برای تبلیغ برندهای مد و آژانس های خلاق ایده آل هستند.

قالب های استوری اینستاگرام قاب فیلم

با استفاده از قالب های موجود در این بسته می توانید استوری های منحصر به فرد اینستاگرام ایجاد کنید. این شامل 20 قالب استوری اینستاگرام است که با طراحی های خلاقانه قاب ارائه می شود. آنها برای تبلیغ برندهای لباس و سبک زندگی مناسب هستند.

قالب فیلم قاب اینستاگرام PSD

اگر از فریم های فیلم سیر نمی شوید، حتما این بسته را نیز بگیرید. این شامل 30 قالب پست اینستاگرام با فرمت PSD است. هر قالب دارای طرح‌های مختلف قاب فیلم است که در طراحی پست‌های منحصر به فرد، انتخاب‌های زیادی خواهید داشت.

قالب های اینستاگرام قاب کاغذی رایگان

این کیت قالب اینستاگرام دارای طرح های منحصر به فردی است که از کاغذ پاره الهام گرفته شده است. 9 قالب در این بسته با فرمت PSD وجود دارد. می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید.

قالب های کلاسیک استوری قاب اینستاگرام

قاب های کلاسیک عکس با طرح های حکاکی شده ظاهر و حس خاصی به عکس ها می بخشد. اما آیا این کار برای طراحی های اینستاگرام شما یکسان است؟ این مجموعه از قالب های قاب اینستاگرام ثابت می کند که این کار را می کند. این شامل 5 قالب قاب شگفت انگیز با طرح های کلاسیک برای ساخت استوری اینستاگرام است. و همچنین یک افکت یکپارچهسازی با سیستمعامل خودکار را بر روی عکس های شما اعمال می کند.

قالب های اینستاگرام قدیمی قاب عکس قدیمی

این مجموعه از قالب های قاب اینستاگرام با طراحی قاب های فرسوده و فرسوده خود ظاهری قدیمی به عکس های شما می بخشد. این شامل 6 طرح مختلف قاب است که می توانید به راحتی با استفاده از فتوشاپ آن ها را شخصی سازی کنید. از این قالب می توان برای ایجاد پست برای اینستاگرام، فیس بوک و توییتر استفاده کرد.

قالب های قاب اینستاگرام جلوه های فیلم قدیمی

این مجموعه ای بسیار منحصر به فرد از قالب های قاب اینستاگرام است. این شامل قاب‌های فیلم کلاسیک است که با فیلم‌های واقعی، نگاتیو و پولاروید ساخته شده‌اند. این مجموعه دارای 15 طرح مختلف قاب در فرمت‌های PNG و PSD است که به شما امکان می‌دهد یک قاب واقعی به عکس‌های خود اضافه کنید.

قالب فیلم قاب اینستاگرام قاب استوری

شما می‌توانید از این مجموعه قالب‌های قاب اینستاگرام استفاده کنید تا با استفاده از طرح‌های کلاسیک قاب به سبک نگاتیو کداک، ظاهر و احساسی به عکس‌های خود ببخشید. این شامل 10 مجموعه طراحی قاب در فرمت‌های PNG و PSD برای پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام است. به عنوان یک جایزه، 6 اسکن قاب فیلم با فرمت PNG نیز دریافت خواهید کرد.

قالب های اینستاگرام قاب عکس Brush Stroke

مجموعه ای بسیار خلاقانه از قاب عکس که دارای طرح هایی با قلم مو است. این قالب‌های قاب برای ایجاد پست‌های اینستاگرام برای تبلیغ برند شخصی شما، محصولات دست ساز و همچنین برای آژانس‌های خلاق عالی هستند. این بسته شامل 10 قالب PSD در 5 طرح رنگی است.

قالب های رایگان مد اینستاگرام قاب

این مجموعه ای از قالب های رایگان قاب اینستاگرام با طرح هایی برای برندهای مد و پوشاک است. این شامل چندین طرح قاب خلاق برای نمایش محصولات و عکس است. قالب ها با فرمت PSD در دسترس هستند.

قالب های خلاقانه رایگان اینستاگرام

طراحی مینیمال و تمیز این قالب های قاب اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که تمرکز بیشتری روی محتوای خود داشته باشید. این بسته شامل قالب‌های استوری و پست اینستاگرام به راحتی قابل ویرایش با فرمت PSD است.

10 قالب یکپارچهسازی با سیستمعامل قاب استوری اینستاگرام

اگر از طرفداران نگاتیوهای قدیمی فیلم هستید، این بسته قالب برای شما مناسب است. این شامل 10 قالب مختلف قاب اینستاگرام با طرح های الهام گرفته از نگاتیوهای فیلم کلاسیک است. قالب ها در فرمت های فایل PNG و PSD موجود هستند. می توانید از آنها برای ایجاد استوری های شیک در اینستاگرام استفاده کنید.

قالب های پست اینستاگرام Modern Frames

این مجموعه از قالب‌های قاب اینستاگرام، طرح‌های قاب کلاسیک را با چیدمان‌های پست مدرن ترکیب می‌کند. این شامل 12 قالب پست اینستاگرام با انواع طرح های مختلف با فضایی برای درج عکس و توضیحات است. برای تبلیغ برندهای مد و محصولات لوکس ایده آل است.

قالب های پست قاب اینستاگرام Lokaloka

می‌توانید از این کیت قالب‌های قاب اینستاگرام برای ایجاد پست‌هایی با طرح‌بندی‌های مد روز استفاده کنید. دارای طراحی های شیک قاب است که به شما امکان می دهد توجه را جلب کنید و عکس های خود را به روشی خلاقانه به نمایش بگذارید. این بسته شامل 6 طرح پست مختلف در فایل های PSD قابل ویرایش می باشد.

قالب های قاب اینستاگرام کریسمس مبارک

مطمئن شوید که این مجموعه از الگوها را برای ایجاد پست‌های اینستاگرام با مضمون کریسمس در زمان فرا رسیدن فصل ذخیره کنید. شامل 6 طرح قالب زیبا با قاب های خلاقانه می باشد. شما به راحتی می توانید هر قالب را برای اضافه کردن عکس ها، متن، تغییر فونت ها، رنگ ها و موارد دیگر شخصی سازی کنید.

قالب های اینستاگرام قاب عکس پولاروید

همه قاب عکس پولاروید را دوست دارند. در واقع، طراحی رابط برای پست اینستاگرام خود عناصر مشابه بسیاری را با پولارویدها به اشتراک می گذارد. این مجموعه از الگوها به شما کمک می‌کند تا با قاب‌های عکس پولاروید خود، آن را حتی بیشتر کنید. شامل 8 قالب مختلف با فرمت PSD با طرح های کاملا قابل ویرایش می باشد.

قالب های قاب عکس طرح بندی دایره ای برای اینستاگرام

مجموعه ای از قالب های قاب عکس با طراحی غیر معمول. این بسته شامل 8 طرح قاب با طرح دایره ای است. ویژگی خاص این طرح این است که می توان از آن برای ایجاد کلاژ عکس نیز استفاده کرد. آنها مطمئناً ظاهری منحصر به فرد به پست های اینستاگرام شما خواهند داد. و نگران نباشید، می توانید به راحتی قالب ها را با استفاده از لایه های شی هوشمند ویرایش کنید.

قاب‌های اینستاگرام و قالب‌های پس‌زمینه رایگان

این باندل شامل مجموعه ای از قاب ها و پس زمینه های زیبا می باشد که می توانید از آنها برای طراحی پست های اینستاگرام شیک استفاده کنید. این شامل 10 قالب مختلف است که همگی برای دانلود و استفاده رایگان هستند.

قالب های مرسوم، مد روز رایگان اینستاگرام

اگر از طرفداران طرح های رنگارنگ هستید، این مجموعه از قاب های اینستاگرام برای شما مناسب است. در این باندل 13 زمینه و قاب شیک مختلف وجود دارد. می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید تا پست ها و استوری های اینستاگرام خود را ایجاد کنید.

قالب های استوری اینستاگرام قاب پولاروید

مجموعه ای دیگر از قالب های زیبای قاب اینستاگرام با طرح های قاب پولاروید. این مجموعه برای ایجاد استوری اینستاگرام و در عین حال افزودن یک فریم خلاقانه به طراحی شما عالی است. 10 طرح مختلف برای انتخاب وجود دارد و همه آنها را می توان به راحتی مطابق با سلیقه خود سفارشی کرد.

قالب های قاب اینستاگرام دوربین آنالوگ

این مجموعه از قالب های قاب اینستاگرام با الهام از فیلم ها و نگاتیوهای استفاده شده توسط دوربین های آنالوگ به شما این امکان را می دهد که ظاهری کلاسیک به پست های اینستاگرام خود ببخشید. دارای 9 مجموعه قالب برای پست ها و استوری های اینستاگرام است. قالب ها با فرمت PSD در دسترس هستند و می توانید آنها را برای تغییر رنگ ها و تصاویر به راحتی ویرایش کنید.

Lunar Gang - قالب های پست قاب اینستاگرام

مجموعه ای ترکیبی از قالب های پست اینستاگرام با قاب های پولاروید و دیگر طرح های خلاقانه. این کیت قالب برای تبلیغ آژانس های خلاق و مارک های مد مناسب است. این شامل 9 قالب است که می توانید با فتوشاپ آن ها را سفارشی کنید.

قالب های استوری قاب اینستاگرام قرمز و مشکی

به دنبال مجموعه ای مدرن از طرح های قاب هستید؟ سپس این بسته قالب را بگیرید. دارای طرح های قاب شده استوری اینستاگرام با طرح بندی محتوای بسیار جذاب است. آنها در فایل های PSD به راحتی قابل ویرایش هستند. و همچنین می توانید از بین 5 طرح مختلف انتخاب کنید.

Watchzone - قالب‌های استوری قاب اینستاگرام

مجموعه ای از قالب های استوری اینستاگرام تمیز و تاریک با طرح های شیک قاب. این قالب‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به استوری‌های اینستاگرام شما ظاهر و احساسی باکیفیت بدهند. و برای تبلیغ برندهای لوکس و مشاغل سبک زندگی ایده آل هستند. شامل 7 طرح با فرمت های فتوشاپ و ایلوستریتور می باشد.

Hanna - قالب های رایگان اینستاگرام

می‌توانید از این مجموعه قالب‌های رایگان برای ایجاد پست‌های مد روز در اینستاگرام با افزودن فریم‌های خلاقانه پر از اشکال رنگارنگ استفاده کنید. قالب ها در قالب فایل PSD به راحتی قابل ویرایش هستند.

قالب پازل قاب اینستاگرام رایگان سفر

این یک قالب رایگان فید پازل اینستاگرام است که شامل 12 طرح بندی مختلف پست با فریم است. می توانید از آنها برای ایجاد یک معمای جذاب اینستاگرام استفاده کنید تا پروفایل خود را از بقیه متمایز کنید.

برای الگوهای بیشتر، حتماً بهترین مجموعه قالب‌های پست و استوری اینستاگرام ما را بررسی کنید.