صنعت بازی در حال حاضر حتی بزرگتر از هالیوود است و هر سال به رشد خود ادامه می دهد. طراحی های عالی در واقع تا حدودی مسئول موفقیت بسیاری از بازی های ویدیویی عالی هستند.

چه گرافیک رنگارنگ در یک وب‌سایت صفحه فرود، پست‌های رسانه‌های اجتماعی مورد استفاده برای تبلیغ بازی‌ها یا تصاویر پیش‌نمایش در صفحه App Store، این طرح‌ها هستند که افراد بیشتری را برای دانلود بازی‌ها و امتحان کردن آنها در وهله اول جذب می‌کنند.

اگر شما یک طراح هستید که روی تبلیغ یک بازی کار می‌کنید، پیدا کردن یک فونت مناسب باید یکی از اولویت‌های شما باشد. ما چند فونت بازی جالب را برای کمک به شما برای شروع انتخاب کردیم.

این فونت ها در انواع سبک ها و طرح ها وجود دارند. می‌توانید از آنها برای طراحی مواد تبلیغاتی برای بازی‌ها یا حتی عناوین کاردستی برای جلدهای YouTube و نمایه‌های Twitch خود استفاده کنید. آنها را در زیر بررسی کنید.

فونت یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی ویدیویی

تنها مناسب است که با ادای احترام به بازی های ویدئویی یکپارچهسازی با سیستمعامل، مجموعه فونت های بازی را راه اندازی کنید. این فونت دارای طرح حروف پیکسلی قدیمی است. نه تنها این، بلکه با 17 طرح مریخی پیکسلی با الهام از بازی کلاسیک آرکید همراه است. می توانید از آنها برای افزودن ظاهری خلاقانه به طرح های خود استفاده کنید.

فونت بازی

همانطور که از نام آن پیداست، Ethnique یک حروف قومی است که کاملاً برای بازی های آنلاینی مناسب است که حالت قبیله ای و باستانی را می طلبد. دارای مجموعه کاملی از حروف بزرگ و کوچک، اعداد، علائم نگارشی و پشتیبانی چند زبانه است.

فونت بازی

Gameria یک فونت سرگرم کننده و بازیگوش است که برای طیف وسیعی از بازی های آنلاین مناسب است. اگر واقعاً برای شما ارزش قائل هستید، این یک رقیب عالی برای پول نقد شما است. نصب آن ساده است و بر روی کامپیوتر و مک کار می کند.

فونت بازی

Black Block یک فونت فوق العاده منحصر به فرد و قابل توجه است که به ویژه برای بازی های آنلاین برای کودکان طراحی شده است. حال و هوای عجیب و غریب و شادی دارد که فوراً توجه خوانندگان را به خود جلب می کند و آن را همانجا نگه می دارد. از گرفتن آن برای چرخش دریغ نکنید.

فونت بازی

اگر به دنبال دستیابی به یک فونت بازی با کیفیت برتر بدون استفاده از یک محصول درجه یک هستید، Quickstarter انتخاب مناسبی برای شماست. این یک تایپ فیس مدرن و پیچیده مناسب برای بازی های آنلاین با موضوع مسابقه است.

فونت بازی

اگر در حال ایجاد یک بازی آنلاین آینده نگرانه و پیشرفته هستید، باید RedPixel را به فهرست نهایی خود اضافه کنید. این یک فونت بلوکی سه بعدی خیره کننده است که طرح های شما را در یک لحظه ارتقا می دهد و به شما امکان می دهد روی چیزهای مهم تر مانند توسعه و تبلیغ بازی تمرکز کنید.

River Adventurer - فونت بازی بلوک

اگر روی بازی‌ای کار می‌کنید که دارای محیط‌های حیات وحش یا جنگل است، این فونت بازی برای طراحی مواد بازاریابی برای بازی شما عالی است. دارای طراحی بلوکی بزرگ با شخصیت‌های بافت‌دار است. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

راک بولدر - قلم بازی

این فونت بازی دارای طراحی کاراکتر کارتونی است که آن را به انتخابی عالی برای طراحی عناوین و سرفصل های بازی های کودکان تبدیل می کند. البته می توانید از آن برای طراحی کاور شبکه های اجتماعی و طرح های دیگر نیز استفاده کنید. این در نسخه های OpenType، TrueType و WebFont موجود است.

Guava Candy - قلم بازی موبایل

شخصیت های خلاقانه این فونت آن را برای طراحی طرح های تبلیغاتی برای بازی های موبایلی مناسب تر می کند. این به خصوص شبیه طرح های مورد استفاده در بازی های موبایل مانند Candy Crush است. این فونت همچنین شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد و علائم نگارشی است.

Vanderick - فونت بازی فانتزی

Vanderick فونتی است که دارای طراحی الهام گرفته از بازی های فانتزی است. این با طرح حروف گوتیک ارائه می‌شود که برای ساخت عناوین بازی‌های فانتزی و ترسناک، و همچنین برای کانال‌های بازی و پخش‌کننده‌ها ایده‌آل است.

هرمس - فونت رایگان بازی Cyberpunk

این یک فونت رایگان است که می توانید در پروژه های شخصی از آن استفاده کنید. دارای طراحی حروف شیک با الهام از بازی های سایبرپانک است. این برای طراحی همه چیز از لوگوهای بازی گرفته تا عناوین پروفایل های رسانه های اجتماعی شما عالی است.

Speed ​​Beast

Speed ​​Beast یکی دیگر از فونت های رایگان عالی است که می توانید از آن برای ساخت طرح های مربوط به بازی های مسابقه ای استفاده کنید. با مجموعه ای از حروف برجسته و مدرن ارائه می شود. و استفاده از آن با پروژه های شخصی رایگان است.

Jungle Adventurer - فونت بازی

یکی دیگر از فونت های بازی خلاقانه با طراحی الهام گرفته از جنگل. از این فونت می توان برای ساخت انواع طرح های بازی از هدر وب سایت گرفته تا طرح های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کرد. این شامل هر دو مجموعه از حروف بزرگ و کوچک است.

Starzone - قلم بازی SciFi

Starzone برای طراحی لوگو، جلد رسانه های اجتماعی و مواد تبلیغاتی برای بازی های آینده نگر و با مضمون فضایی مناسب ترین است. این مجموعه با مجموعه ای از شخصیت ها ارائه می شود که از طرح های نظامی آینده نگرانه استفاده می کند.

Tsuki - قلم بازی خلاق

Tsuki با الهام از مانگا و بازی های ژاپنی، فونتی است که دارای مجموعه ای از شخصیت های زیبا است که برای انواع طراحی های مرتبط با بازی مناسب است. طراحی حروف بلوکی این فونت همچنین به شما کمک می‌کند عناوین و سرصفحه‌های جلب توجه بیشتری بسازید.

بازی به پایان رسید - فونت بازی به سبک پیکسل

می‌توانید از این فونت بازی برای ساخت طرح‌هایی با سبک پیکسل‌شده یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده کنید. این شامل مجموعه ای خلاقانه از حروف است که هر شخصیت دارای یک طراحی منحصر به فرد است. این فونت در نسخه های TrueType، OpenType و WebFont موجود است.

Plaguard - فونت بازی مدرن Esport

این فونت با در نظر گرفتن تیم های eSports طراحی شده است. دارای طراحی حروف مدرن است که به شما امکان می دهد لوگوها، نشان ها و سایر طرح ها را برای تبلیغ تیم های ورزش الکترونیکی خود به روشی حرفه ای بسازید.

شبح مانند

شما می توانید از این فونت رایگان برای طراحی عناوین مدرن و جذاب برای کانال های بازی و پروفایل های اجتماعی خود استفاده کنید. فونت با حروف بزرگ و کوچک همراه است.

روز بازی

Game Day یک فونت رایگان است که با دست طراحی شده است که برای طراحی های مرتبط با بازی های ورزشی مناسب است. این یک فونت تمام حروف بزرگ است که دارای حروف جایگزین زیادی است. و استفاده از آن با پروژه های شخصی رایگان است.

Grind - قلم بازی پررنگ

Grind یک فونت بازی جسورانه است که با طرح حروف خشن و بافت ارائه می شود. این فونت می‌تواند عناوین و سرفصل‌های بازی‌تان را لمس‌تر کند و در عین حال ظاهری منحصربه‌فرد به آن‌ها بدهد که از بقیه متمایز است.

Bitbybit - فونت بازی پیکسل

Bitbybit یک فونت بازی خلاقانه است که از طراحی پیکسلی با تم یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده می کند. این فونت با حروف بزرگ و کوچک همراه با لبه های پیکسلی قابل ستایش ارائه می شود. این در نسخه های OpenType، TrueType و WebFont موجود است.

Jamer - فونت بازی Retro

این فونت از همان طراحی فونت یکپارچهسازی با سیستم پیکسلی اما در سبکی متفاوت استفاده می کند. دارای حروف بلوکی است که شبیه اشیاء بازی هایی مانند Minecraft هستند. این فونت همچنین دارای یک ظاهر سه بعدی منحصر به فرد است. در قالب OpenType موجود است.

Herona - فونت لوگوی Esport

Herona یک فونت عالی است که می توانید از آن برای طراحی لوگو، نشان یا سایر طرح های رسانه های اجتماعی برای تیم های ورزش های الکترونیکی استفاده کنید. این فونت دارای طراحی خلاقانه و شیک است که در صورت استفاده با خطوط و سایه ها عالی به نظر می رسد.

Averey - قلم بازی مدرن

Averey یک فونت مدرن است که دارای طراحی الهام گرفته از بازی های ویدیویی مانند تتریس است. این فونت برای همه چیز از طراحی های مرتبط با بازی گرفته تا پوسترها و آگهی ها مناسب است. این شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین نمادها، پشتیبانی چند زبانه و موارد دیگر است.

مهاجم

Raider یک فونت بسیار منحصر به فرد است که با مجموعه ای از حروف با طرح های شعله ور ارائه می شود. این برای خلاقیت های بازی جذاب عالی است. این فونت همچنین برای استفاده در پروژه های شخصی و تجاری شما رایگان است.

HalloWitchZ

HalloWitchz یک فونت رایگان با مضمون هالووین است که می توانید از آن برای ایجاد عناوین ترسناک برای بازی های ترسناک خود استفاده کنید. این فونت برای استفاده شخصی رایگان است و شامل حروف بزرگ و کوچک است.

Maztech - قلم فناوری بازی

Maztech یک فونت منحصر به فرد است که سبک فناوری نظامی را با طرح های آینده نگر ترکیب می کند تا یک طرح حروف بسیار غیر معمول ایجاد کند. این برای انواع طرح‌های مدرن با مضمون بازی‌های ویدیویی، به‌ویژه برای لوگوها، عالی است.

Exo Space - فونت نمایش آینده نگر

Exo Space یکی دیگر از فونت های مدرن با طراحی آینده نگر است. این فونت بیشتر برای طراحی های بازی با موضوع فضایی مناسب است. همچنین می توانید از آن برای طراحی های مختلف بازاریابی دیگر نیز استفاده کنید. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

Crash Landing - فونت بازی بازیگوش

اگر می خواهید یک عنوان بازیگوش برای بازی یا وب سایت خود اضافه کنید، این فونت به شما کمک خواهد کرد. دارای طراحی جالب و عجیبی است که توجه را به خود جلب می کند. این فونت دارای اعداد و علائم نگارشی و همچنین پشتیبانی چند زبانه است.

Galactus - فونت بازی آینده نگر

اگر می خواهید عنوانی با طراحی علمی تخیلی طراحی کنید، Galactus یک انتخاب عالی برای شروع است. با طراحی سینمایی شیک همراه با وزنه های متعدد از نازک تا پررنگ و مورب ارائه می شود. فونت همچنین شامل لیگاتورها نیز می شود.

SGT.  Jhon O - Stencil ArmyFont

این فونت بیشتر برای گیمرهایی مناسب است که محتوای مرتبط با بازی های نظامی تولید می کنند. طرح شابلون نظامی فونت قطعا به خوبی با موضوع کانال شما همخوانی دارد.

LL ماتریس سیاه

این فونت رایگان برای ایجاد عناوین پیکسلی برای طراحی های مرتبط با بازی شما عالی است. این فونت شامل 300+ گلیف است و استفاده از آن در پروژه های شخصی و تجاری کاملاً رایگان است.

نگاهی به بهترین مجموعه فونت‌های YouTube ما بیندازید تا فونت‌هایی را برای طراحی ریز عکس‌های عالی برای ویدیوهای YouTube پیدا کنید.