طراحی لوگوی عالی برای یک برند یا کسب و کار فرآیندی طولانی و دشوار است که به زمان زیادی نیاز دارد. شما باید منتظر الهام باشید، طرح بندی را مشخص کنید، طرح های نمادها و نمادها را بیابید، و پیش نویس های زیادی را برای انجام آن مرور کنید.

چه می شود اگر به شما بگوییم که می توانید تمام آن کار را نصف کنید و همچنان در عرض چند دقیقه یک لوگوی حرفه ای طراحی کنید؟ بله، به لطف الگوهای لوگو امکان پذیر است.

در این پست، ما به شما نشان خواهیم داد که چقدر آسان است که با استفاده از الگوهای لوگوی از پیش ساخته شده، یک لوگوی عالی یکپارچهسازی با سیستمعامل یا یک لوگوی قدیمی درست کنید. ما تعداد زیادی قالب با کیفیت بالا را برای دانلود شما انتخاب کرده ایم.

این قالب ها توسط افراد حرفه ای طراحی شده اند. آنها به خوبی لوگوی ساخته شده توسط یک آژانس طراحی هستند. شما می توانید آنها را دانلود، ویرایش و با پروژه های تجاری یا طراحی خود استفاده کنید. به پایین بروید و خودتان ببینید.

بیش از 7000 قالب، طرح و لوگو ساز با دانلود نامحدود

با عضویت در Envato Elements هزاران الگوی لوگوی زیبا، طرح های لوگو و هر چیزی که برای ساختن برند خود نیاز دارید دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 دارایی طراحی، گرافیک، تم، عکس و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای لوگو را کاوش کنید

الگوی لوگوی قدیمی با طراحی لوکس

طراحی لوگوی قدیمی اغلب نمادی است که طول عمر را نشان می دهد. به همین دلیل است که طرح های قدیمی معمولاً توسط برندهای لوکس و سطح بالا استفاده می شود. این الگوی لوگو دارای طراحی مشابهی است که می توانید از آن برای ایجاد یک لوگو با ظاهر و احساس بی انتها استفاده کنید. این کاملاً قابل تنظیم است و در فرمت های فایل AI و EPS ارائه می شود.

الگوی لوگوی قدیمی Bull Head

نماد سر گاو، که بیشتر با نوشیدنی های انرژی زا مرتبط است، یک مفهوم عالی برای نشان دادن جنبه جسورانه و پر انرژی یک تجارت یا برند است. این طراحی لوگو کاملاً با برندهای مختلف نوشیدنی و حتی سبک زندگی مطابقت دارد. این قالب در قالب برداری با طرح بندی قابل ویرایش ارائه می شود.

الگوی لوگوی موتور سیکلت قدیمی

چه در حال کار بر روی طراحی لوگو برای تعمیرگاه موتور سیکلت، فروشگاه قطعات یا حتی یک برند سبک زندگی برای مردان باشید، این لوگوی قدیمی برای شما عالی است. این قالب در چندین فرمت فایل از جمله PSD، AI و EPS ارائه می شود که به شما امکان می دهد قالب را با استفاده از Photoshop یا Illustrator ویرایش کنید.

الگوهای یکپارچهسازی با سیستمعامل نشان و نشان برای آرایشگاه ها

این مجموعه ای از الگوهای آرم یکپارچهسازی با سیستمعامل است که به طور خاص برای آرایشگاه ها و سالن ها ساخته شده است. این شامل 6 طرح مختلف لوگو و نشان است که دارای طرح های یکپارچهسازی با سیستمعامل جذاب است که برای یک آرم آرایشگاه یا تابلوهای جاودانه ایده آل است. می توانید متن و رنگ قالب ها را با استفاده از Adobe Illustrator سفارشی کنید.

مدالها و الگوهای آرم یکپارچهسازی با سیستمعامل مد روز

مجموعه دیگری از الگوهای لوگو و نشان یکپارچهسازی با سیستمعامل با طرح های تمیز و مد روز. این بسته شامل 15 طرح لوگوی مختلف است که می‌توانید برای ساخت نشان‌ها و لوگوهای محصولات در فضای باز، برندهای غذا و نوشیدنی و موارد دیگر استفاده کنید. فایل‌ها در فرمت‌های فایل AI و EPS ارائه می‌شوند که به شما امکان می‌دهد آن‌ها را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید.

کیت قالب‌های لوگوی قدیمی

مجموعه ای از الگوهای لوگوی قدیمی منحصر به فرد با طرح های شیک. این بسته شامل 15 قالب مختلف با طرح‌های قدیمی و یکپارچهسازی با سیستمعامل مناسب برای انواع مختلف مشاغل است. همه قالب ها در فرمت های AI و EPS موجود هستند. و دانلود رایگان است.

الگوهای لوگوی زیبای رایگان

این مجموعه از قالب های رایگان لوگو شامل بسیاری از طرح های مرسوم است. آنها عناصری از طرح‌های مدرن و قدیمی را با هم ترکیب می‌کنند تا طرح‌بندی‌های لوگوی منحصربه‌فردی ایجاد کنند. در این بسته 6 قالب لوگو با فرمت های فایل هوش مصنوعی وجود دارد.

الگوی آرم آرایشگاه به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل

اگر می خواهید یک لوگو برای آرایشگاه ایجاد کنید و در عین حال عناصری از هر دو طرح سبک و مدرن را با هم ترکیب کنید، این الگو فقط برای شما ساخته شده است. دارای عناصر طراحی مدرن هیپستر با حال و هوای یکپارچهسازی با سیستمعامل است که مطمئناً جلب توجه خواهد کرد. شما همچنین می توانید متن را سفارشی کنید و اندازه آن را به دلخواه تغییر دهید.

الگوی لوگوی قدیمی برای رستوران و رستوران

بسیاری از ناهارخوری‌ها و کافه‌های جدید هنوز هم ترجیح می‌دهند همان ظاهر و حس دوران گذشته را حفظ کنند. این الگوی لوگو به شما کمک می کند تا به راحتی آن حال و هوای قدیمی را دوباره به دست آورید. این قالب برای رستوران‌ها، رستوران‌ها و حتی برچسب‌های محصولات غذایی مناسب است. این قالب در فرمت های فایل AI و EPS ارائه می شود.

قالب لوگوی تعمیرکار قدیمی

این الگوی لوگو بیشتر برای تعمیرگاه ها و مراکز خدمات خودرو مناسب است. دارای یک طلسم با ظاهر سرگرم کننده مانند آنهایی است که در طرح های تابلوهای قدیمی وجود دارد. این لوگو در چندین نسخه ارائه می شود و می توانید از آن برای طراحی نشان ها، لوگوها و علائم نیز استفاده کنید. در فرمت های AI و EPS موجود است.

مجموعه الگوهای لوگوی مدرن قدیمی

طرح های لوگو در این مجموعه عناصری از طرح های مدرن و قدیمی را با هم ترکیب می کنند تا لوگوهای منحصر به فردی را برای مشاغل ایجاد کنند. این آرم ها برای کسب و کارهای ماجراجویی در فضای باز، فروشگاه های مواد غذایی و بسیاری از برندهای دیگر ایده آل هستند. 12 قالب در بسته وجود دارد.

18 نشان یکپارچهسازی با سیستمعامل مد روز و الگوهای لوگو

این بسته شامل 18 طرح لوگوی مختلف است که دارای الگوهایی برای بسیاری از مشاغل مختلف مانند آرایشگاه‌ها، خیاط‌ها، فروشگاه‌های لباس و غیره است. هر قالب در قالب وکتور موجود است. می توانید با استفاده از Adobe Illustrator طرح را به دلخواه خود مقیاس، تغییر اندازه و سفارشی کنید.

6 نشان و لوگوی قهوه رایگان

این مجموعه از الگوهای لوگو و نشان را به صورت رایگان برای طراحی لوگو برای مارک های قهوه و کافه ها دریافت کنید. این شامل 6 طرح مختلف لوگو با طرح های خلاقانه قدیمی است. همچنین می توانید متن و رنگ ها را با استفاده از Illustrator سفارشی کنید.

6 نشان و نشان خودرو رایگان

مجموعه دیگری از الگوهای لوگوی رایگان با خودروهای قدیمی. این ها برای نمایندگی های خودرو و تعمیرگاه ها ایده آل هستند. شما می توانید از این قالب ها به صورت رایگان در پروژه های شخصی خود استفاده کنید.

الگوی برچسب و لوگو نوشیدنی قدیمی

اگر می‌خواهید یک لوگوی نمادین یا طرح نشان برای برچسب نوشیدنی ایجاد کنید، این الگو به ساده‌تر شدن فرآیند کمک می‌کند. این دارای یک طرح کلاسیک برچسب نوشیدنی است که می توانید از آن برای ایجاد لوگوی عالی برای یک برند مشروب استفاده کنید. این قالب در چندین فرمت ارائه می شود و می توانید آن را با استفاده از فتوشاپ و ایلاستریتور ویرایش کنید.

آرم یکپارچهسازی با سیستمعامل

در اینجا ما مجموعه ای فوق العاده قابل توجه از لوگوها را داریم که برای طیف وسیعی از پروژه های برندسازی و هویت شرکتی کاملاً مناسب هستند. هر لوگو به سختی و با توجه به جزئیات ساخته شده است و می تواند مطابق با نیازهای خاص شما سفارشی شود.

الگوهای لوگوی قدیمی

اگر به دنبال دستیابی به الگوهای شگفت انگیز لوگوی یکپارچهسازی با سیستمعامل بدون نیاز به خرج کردن یک پنی هستید، به این مجموعه از 20 سبک نشان قدیمی و خشن نگاه نکنید.

آرم یکپارچهسازی با سیستمعامل

این مجموعه رایگان شامل 9 لوگو وکتور با طراحی منحصر به فرد با طرح های همه کاره ارائه شده در 300 نقطه در اینچ است که می تواند به راحتی از طریق Adobe Photoshop و Adobe Illustrator به دلخواه شما سفارشی شود زیرا در فرمت های مختلف (PNG، AI، EPS و PSD) ارائه شده اند.

آرم یکپارچهسازی با سیستمعامل

استفاده از آن آسان است، به سادگی طرح لوگوی خود را با لوگوی پیش فرض از طریق اشیاء هوشمند جایگزین کنید و می توانید آن را روی رسانه های مختلف مانند مقوا یا فلز چاپ شده ببینید.

الگوهای لوگو و نشان قدیمی برای برندهای قهوه

وقتی این کیت قالب را در کنار خود دارید، در یافتن الهام برای طراحی لوگو برای مارک های قهوه مشکلی نخواهید داشت. دارای 6 طرح لوگوی مختلف با سبک های مختلف با حال و هوای قدیمی است. می توانید با استفاده از Adobe Illustrator قالب ها را سفارشی کنید.

12 الگوی لوگوی حیوانات وحشی قدیمی

این مجموعه قالب لوگو شامل 12 طرح لوگو با طرح های قدیمی با حیوانات وحشی است. آنها برای مارک های مختلف سبک زندگی، باشگاه ها و حتی برای طراحی تی شرت مناسب هستند. قالب ها در فرمت های AI، EPS و PSD موجود هستند. به عنوان یک جایزه، مجموعه ای از نمادهای شکل حیوانات را نیز دریافت خواهید کرد.

الگوهای نشان لوگوی سفر و ماجراجویی در فضای باز قدیمی

مجموعه عالی دیگری از الگوهای لوگوی قدیمی و قدیمی برای برندهای ماجراجویی و مسافرتی در فضای باز. این بسته شامل 12 طرح لوگوی شیک است که می توانید از آنها برای ساختن نشان ها و لوگوهای جذاب استفاده کنید. هر قالب در فرمت‌های فایل PSD و AI موجود است و کاملاً قابل تنظیم هستند. همچنین 25 نماد اضافی برای ساخت لوگوهای خود دریافت خواهید کرد.

50 الگوی لوگو و نشان ممتاز قدیمی

این مجموعه عظیمی از الگوهای لوگو و نشان است که دارای طرح‌های قدیمی است. شما می توانید از بین 50 قالب مختلف در این بسته، طرح های لوگوی منحصر به فرد خود را برای برندها، محصولات و مشاغل مختلف شخصی سازی و ایجاد کنید. قالب ها با فرمت PSD در دسترس هستند.

الگوهای لوگوی مونوگرام قدیمی

اگر قصد دارید یک لوگوی مونوگرام با ظاهر و احساس قدیمی طراحی کنید، این مجموعه از الگوهای لوگوی رایگان به شما کمک خواهد کرد. این شامل 10 الگوی لوگوی منحصربفرد است که می توانید از آنها برای ساخت لوگو برای پروژه های شخصی خود استفاده کنید.

الگوهای لوگوی رایگان آبجو قدیمی

این مجموعه ای از الگوهای لوگوی رایگان است که به طور خاص برای مارک های آبجو ساخته شده است. می توانید از آنها برای طراحی برچسب ها، نشان ها و موارد دیگر استفاده کنید. قالب ها برای دانلود رایگان هستند و در فرمت های فایل PSD، AI و EPS ارائه می شوند.

الگوی لوگوی قدیمی با عناصر گل

می‌توانید از این الگوی لوگوی قدیمی برای ساختن نشان، لوگو یا حتی علامت برای یک تجارت مدرن استفاده کنید. به خصوص برای کافه ها، کافی شاپ ها و فروشگاه های لباس مناسب است. طراحی ساده و ظریف لوگوی شما را از بقیه متمایز می کند.

Calavera Studio - الگوی لوگوی قدیمی

این یک الگوی لوگوی زیبا است که دارای طراحی الهام گرفته از جشن های Día de Muertos یا روز مردگان است. این لوگو برای یک برند خلاق، آژانس یا تجارت عالی به نظر می رسد. و همچنین به نظر می رسد که در پس زمینه های روشن و تاریک عالی به نظر می رسد.

الگوهای لوگوی مینیمالیستی

مجموعه ای از قالب های لوگوی قدیمی با طرح های مینیمالیستی. این شامل چندین طرح لوگو است که می توانید از آنها برای ایجاد آرم و نشان برای عکاسان، استودیوها، مارک های مد و موارد دیگر استفاده کنید. قالب ها در هر دو فرمت فایل AI و PSD نیز ارائه می شوند.

به دنبال قالب های بیشتری هستید؟ سپس مطمئن شوید که بهترین مجموعه الگوهای آرم فتوشاپ ما را بررسی کنید.