وقتی صحبت از طراحی گرافیک برای بچه ها می شود، تایپوگرافی نقش مهمی ایفا می کند. بچه ها عاشق خواندن و املای کلمات هستند. اما کلید جلب توجه آنها طراحی حروف است.

اگر حروف خسته کننده به نظر برسند، بچه ها فوراً تمرکز و توجه خود را از دست می دهند. به عنوان یک طراح، وظیفه شما این است که عناوین و متن ها را تا حد امکان برای بچه ها سرگرم کننده جلوه دهید.

امروز، ما تعدادی از جالب ترین فونت های کودکانه را داریم که می توانید از آنها برای ایجاد طرح های گرافیکی سرگرم کننده برای کودکان استفاده کنید. شما می توانید از این فونت ها برای طراحی جلد کتاب های روشن و جذاب، طرح های بسته بندی محصولات، اقلام لباس و موارد دیگر استفاده کنید.

نگاه کنید و شروع به دانلود کنید. چند فونت رایگان نیز در لیست وجود دارد.

Dinofont - فونت دست نوشته کودکان

این یک فونت دست ساز کودکان است که دارای طراحی خلاقانه ای است که از دایناسورها، حیوانات و طرح های دست نویس سرگرم کننده الهام گرفته شده است. این فونت یکپارچه کامل است که می‌توانید برای ساخت انواع چیزهای مربوط به کتاب‌های کودکان، لباس‌ها، لیوان‌ها، پوسترهای مدرسه و موارد دیگر استفاده کنید. مجموعه ای از dingbats نیز به عنوان یک جایزه همراه است.

لیدورا - فونت بچه های بازیگوش

اگر به دنبال یک فونت بازیگوش هستید که برای طرح های آموزشی مناسب باشد، این فونت بچه ها برای پروژه شما عالی است. ظاهری سرگرم کننده و ساده دارد که به خوبی با طرح های مربوط به مدرسه، جلد کتاب و سایر طرح های آموزشی همخوانی دارد. این فونت شامل حروف تمام حروف با مجموعه ای از کاراکترهای جایگزین است.

KIDS STORY - فونت کتاب کودکان

فونتی با طرح حروف دست‌ساز زیبا که برای کتاب‌های داستان کودکان و طرح‌های جلد کتاب مناسب‌تر است. این فونت طراحی خلاقانه ای دارد که هر شخصیت داستانی منحصر به فرد را روایت می کند. این شامل هر دو حروف بزرگ و کوچک است. و همچنین لیگاتورها و گلیف ها.

Bubba - فونت دست نوشته بچه ها

این یک فونت سرگرم‌کننده با مضمون کارتونی است که دارای حروف خلاقانه است که برای طراحی عناوین برای همه چیز، از بنرهای مدرسه گرفته تا عنوان‌های ویدیویی، بازی‌های کودکانه، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر مناسب است. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

BoldenVan - فونت های سرگرم کننده کودکان

آیا می خواهید عناوین بزرگی طراحی کنید که توجه را از دور به خود جلب کنند؟ سپس حتما از این فونت در طراحی های خود استفاده کنید. دارای حروف درشت بزرگ است که فقط برای طراحی عناوین پوسترها و بنرها ساخته شده است. البته، می‌توانید از آن برای ساخت جلد کتاب، تی‌شرت، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و انواع دیگر طرح‌ها نیز استفاده کنید.

آنجلیکا بازیگوش - فونت رایگان کودکان

این یک فونت رایگان برای کودکان است که می توانید از آن برای ایجاد عناوین شایان ستایش برای انواع مختلف طرح ها استفاده کنید. این دارای یک سبک منحصر به فرد از حروف با ظاهر و احساس سرگرم کننده است. استفاده از آن با پروژه های شخصی و تجاری رایگان است.

Moonless SC - فونت رایگان دست ساز کودکان

این فونت برای استفاده شخصی و تجاری نیز رایگان است. دارای طرح حروف نازک با ظاهری زیبا و دست ساز است تا طرح های شما را برای کودکان جذاب تر و مناسب تر کند.

Dolpino - فونت بچه های ناز

Dolpino یک فونت زیبا با طرح حروف دست نویس است. هر حرف در این فونت شکل منحصر به فردی دارد که باعث می شود عناوین و عناوین شما جذاب تر به نظر برسند. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد و علائم نگارشی است.

Burger Kids - فونت های سرگرم کننده برای بچه ها

هدف اصلی این فونت این است که طرح های شما سرگرم کننده تر و دوست داشتنی تر به نظر برسد. راه های مختلفی نیز وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. دارای سبک انعطاف پذیری از طراحی حروف است که با عناوین پوستر، بنرها، طرح های بسته بندی، برچسب ها و موارد دیگر مطابقت دارد.

بچه های تنبل - فونت بچه های بازیگوش

حتی بچه‌ها بعد از یک روز پر از فعالیت‌ها به مدتی استراحت نیاز دارند تا دوباره شارژ شوند. این فونت با طراحی سرگرم کننده و آرام خود همان حال و هوا را ایجاد می کند. این برای طرح‌های بازیگوش بچه‌ها مانند جلد کتاب داستان قبل از خواب، بسته‌بندی اسباب‌بازی، بسته‌بندی غذا، پوستر و موارد دیگر عالی است. این فونت شامل تعداد زیادی گلیف و لیگاتور نیز می شود.

Hellominy - فونت بچه های برجسته

یک فونت جسورانه و خلاقانه برای کودکان با طراحی ساده با دست خط. شما می توانید از این فونت برای طراحی چیزهای زیادی استفاده کنید، نه فقط برای بچه ها بلکه برای بزرگسالان نیز. ظاهری عالی برای ساخت آرم، تی شرت، پوستر، برچسب و موارد دیگر برای انواع برندها و محصولات دارد. این فونت شامل کاراکترهای جایگزین سبکی نیز می شود.

COMICO - فونت های کتاب کمیک برای کودکان

این فونت عالی برای طراحی عناوین و سرفصل‌های سبک کمیک برای طرح‌های شما است. اما این همه ماجرا نیست. این فونت برای طراحی تصاویر کوچک یوتیوب، جلدهای فیس بوک، تی شرت های سفارشی، جلد کتاب و موارد دیگر عالی است. ظاهری بازیگوش عالی به طرح های شما می بخشد تا توجه بچه ها و بزرگسالان را به خود جلب کند.

بالون - فونت رایگان کودکان

این فونت رایگان دارای یک طراحی بافت دار سرگرم کننده است که هر حرف را شبیه یک بادکنک می کند. این فونت برای انواع طرح های بچه پسند مناسب است. شما می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی استفاده کنید.

پسران طنز - فونت حباب بچه رایگان

شما می توانید از این فونت برای ساخت عناوین با مضمون فضا و هدرهای طرح های خود استفاده کنید. همچنین ظاهری سرگرم‌کننده به سبک کمیک برای اضافه کردن ظاهر و احساس معمولی دارد. فونت برای استفاده شخصی رایگان است.

Fruit Punch - فونت نمایش کودکان

Fruit Punch یک فونت سرگرم کننده برای کودکان با مجموعه ای از شخصیت های مدرن است. دارای حروف برجسته و خلاقانه است که بلافاصله توجه کودکان و بزرگسالان را به خود جلب می کند. این فونت برای طراحی بسته بندی محصولات، تبلیغات و کارت های تبریک مناسب است.

بچه های شاد - فونت کودکانه سرگرم کننده

این فونت دارای حروف حباب‌دار است که برای انواع طرح‌های مربوط به بچه‌ها عالی است. می توانید از آن برای طراحی کتاب داستان، پوستر، اسباب بازی و بسیاری چیزهای دیگر برای کودکان در تمام سنین استفاده کنید. این فونت دارای حروف تمام حروف است.

Storytime - فونت کتاب کودکان

همانطور که از نام آن پیداست، این فونت بچه ها برای طراحی کتاب داستان کودکان، جلد سی دی و کتاب کار مناسب است. این فونت دارای شخصیت های شایان ستایش است که به سبک دست خط کودکان طراحی شده اند. این شامل هر دو حروف بزرگ و کوچک نیز می شود.

فونت کودکانه بازیگوش Childart

فونت Childart برای نشان دادن خلاقیت در کودکان طراحی شده است. این طرح حروفی بازیگوش و سرگرم کننده دارد که به خوبی با کتاب های نقاشی کودکان، پوسترهای هنری، بنرهای مدرسه و بسیاری دیگر از طرح های آموزشی با مضمون سازگاری دارد. این فونت با حروف بزرگ و کوچک نیز همراه است.

Castle Rock - فونت Cartoon Kids

Castle Rock یک فونت سرگرم کننده برای کودکان است که دارای طرح حروف به سبک کارتونی است. از این فونت می توان برای ساخت پوستر، تی شرت، جلد کتاب، عنوان فیلم و حتی بازی های ویدئویی استفاده کرد. به خصوص هنگامی که با بافت ها و الگوها استفاده می شود عالی به نظر می رسد، بنابراین با سبک های مختلف آزمایش کنید تا ظاهر ایده آلی را برای پروژه خود پیدا کنید.

کتاب بچه - فونت رایگان کودکان

این فونت با سبک منحصر به فرد طراحی حروف ارائه می شود که متفاوت به نظر می رسد اما مطمئناً توجه کودکان را به خود جلب می کند زیرا هر حرف جالب به نظر می رسد. این فونت شامل حروف تمام حروف با حروف خلاقانه است. استفاده از آن با پروژه های شخصی رایگان است.

Playkidos - فونت کودکانه بازیگوش رایگان

Playkidos یکی دیگر از فونت های رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد عناوین جالب برای طرح های مختلف کودکان استفاده کنید. آن را با حروف بلند و باریک با طرح های بازیگوش ارائه می شود. برای استفاده شخصی رایگان است.

فونت آموزشی Playfall Kids

این فونت بچه گانه برای انواع طرح های مربوط به آموزش از بنرهای مدرسه گرفته تا جلد کتاب ها، پوسترها و حتی طراحی وب سایت مدرسه مناسب است. فونت با حروف بزرگ و کوچک همراه با مجموعه کاراکترهای جایگزین که دارای لبه های گرد و نسخه طرح کلی دیگر است ارائه می شود.

میمی کوچولو - فونت بچه های ناز

این یکی از زیباترین فونت های موجود در لیست ما است. این فقط زیباترین و بی‌گناه‌ترین مجموعه شخصیت‌های تاریخ را دارد. این فونت برای طرح‌های کارت تبریک، طرح‌های بسته‌بندی محصولات کودکان، جلد کتاب‌های داستان و هر چیز دیگری عالی است.

Inkwell - فونت دست خط بچه ها

اگر می خواهید به تایپوگرافی خود ظاهری دستی بدهید تا متن به نظر برسد که توسط یک کودک کشیده شده است، این فونت فونت مناسبی برای پروژه شما است. دارای طرح دست خط خلاقانه با حروف با سکته‌های کودکانه است. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک نیز می باشد.

بچه های خنده دار - قلم نمایش ناز

این فونت با شخصیت های خنده دار با طرح های درشت همراه است. این حروف وحشی و عجیب به نظر می رسند، بهترین مواد برای ساخت عناوین بزرگ که توجه بچه ها را به خود جلب می کنند. برای جلد کتاب، عنوان ویدیو، پوستر و موارد دیگر عالی است.

Garsie - فونت کودکان مدرن

اگرچه این فونت با الهام از تایپوگرافی و نقاشی های کودکان طراحی شده است، اما ظاهر مینیمالیستی کاملی برای طراحی تی شرت، پوستر و هدر وب سایت مدرن دارد. می توانید از آن برای پروژه های طراحی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان استفاده کنید.

Blobby Chug - فونت حباب بچه ها

این فونت با دادن مجموعه ای از حروف شبیه به حباب به نام خود مطابقت دارد. این یک فونت با ظاهر سرگرم کننده برای استفاده در انواع طرح های کودکانه است. این فونت در دو سبک با حروف پر شده و خطوط ارائه می شود.

برای فونت های عالی تر، می توانید بهترین مجموعه فونت های کارتونی ما را بررسی کنید.