تایپوگرافی علمی تخیلی و تکنیکی یک گرایش بسیار محبوب است که در طراحی پوستر و بروشور و همچنین بسیاری از انواع دیگر طرح ها استفاده می شود.

اگر روی طرحی با موضوعی آینده‌نگر کار می‌کنید، نمی‌توانید با فونت تکنو یا علمی تخیلی اشتباه کنید. آنها به سادگی به عناوین و عناوین شما ظاهری غیر معمول می دهند، مانند چیزی که از یک فیلم ریدلی اسکات خارج شده است.

ما تعداد زیادی فونت تکنو و فونت های علمی تخیلی جالب پیدا کردیم که می توانید از آنها برای دادن پوسترها، آگهی ها و پست های رسانه های اجتماعی خود همان ظاهر مدرن با فناوری پیشرفته استفاده کنید.

این فونت ها برای طراحی عناوین و سرفصل ها، به ویژه برای طرح های مرتبط با صنعت فناوری و سرگرمی ایده آل هستند. تمام فونت های زیر را مرور کنید و حتما همه آنها را دانلود کنید.

Sci-Fi برنز - فونت علمی-تخیلی آینده نگر

با استفاده از این فونت علمی تخیلی می توانید عناوینی را با حسی جسورانه و آینده نگرانه طراحی کنید. دارای حروف بلوکی و مربعی است که ظاهری منحصر به فرد به تایپوگرافی شما می بخشد. و همچنین آنها را شبیه عنوانی از یک پوستر فیلم هالیوود کنید. این برای همه چیز از عناوین پوستر گرفته تا سرصفحه های وب سایت، طراحی لوگو و موارد دیگر عالی است.

ریگامش - فونت علمی تخیلی مدرن

این فونت با ترکیبی از عناصر یکپارچهسازی با سیستمعامل و مدرن با مجموعه ای از حروف غیر معمول طراحی شده است. به نظر می رسد فونت سرعت و حرکت را از طریق تایپوگرافی منتقل می کند. این باعث می شود که برای طراحی های مرتبط با بازی و ورزش مناسب ترین باشد. از آنجایی که این فونت تمام حروف بزرگ است، می توانید از آن برای ساخت عناوین بزرگ و پررنگ استفاده کنید.

Fauna Pro - فونت علمی تخیلی بی نظیر آینده نگر

Fauna نمونه ای عالی از فونت های علمی تخیلی است که دارای فضایی و مجموعه ای از شخصیت های آینده نگر است. هر حرف در این فونت ظاهری شیک و پیشرفته دارد که معمولاً در طرح‌های لوگوی شرکت‌های فناوری یا بروشورهای رویدادهای فناوری مشاهده می‌کنید. این فونت همچنین شامل حروف تمام حروف است و در 6 وزن مختلف با 266 گلیف ارائه می شود.

Retake - فونت تکنو نئون

حدس زدن این فونت از کجا الهام گرفته است به شما واگذار می کنیم. به نظر می رسد که همان سبک طراحی حروف از آن مجموعه فیلم های علمی تخیلی محبوب را دارد. با این تفاوت که این فونت آن را به یک طرح تکنو نئون تبدیل کرده است. فونت در واقع برای برندسازی مدرن و طراحی های سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل به طرز شگفت انگیزی شگفت انگیز به نظر می رسد.

Voltec - فونت علمی تخیلی یکپارچهسازی با سیستمعامل

Voltec یک فونت علمی تخیلی است که از طرح‌های تایپوگرافی رترو الهام گرفته است. ظاهری آینده نگر دارد اما از عناصر تایپوگرافی کلاسیک از طرح های دهه 80 نیز استفاده می کند. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است. و همچنین تعداد زیادی لیگاتور، نمادها و کاراکترهای جایگزین.

Quantum - فونت علمی تخیلی رایگان

Quantum یک فونت علمی تخیلی زیبا است که ویژگی های یک تایپ لوگوی عالی را دارد. برای طراحی کارت ویزیت و طراحی هدر وب سایت نیز مناسب است. می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی و تجاری استفاده کنید.

Astron - قلم نمایش علمی تخیلی رایگان

Astron یکی دیگر از فونت های رایگان عالی است که دارای طراحی حروف علمی تخیلی به سبک رترو است. این فونت در 3 وزن مختلف از روشن تا پررنگ عرضه می شود. فونت برای استفاده تجاری رایگان است.

Cosmogen – Space Sci-Fi Font

Cosmogen یک فونت علمی تخیلی مدرن با مضمون فضایی است که برای ساخت عناوین پوستر برای برندهای فناوری و آگهی‌هایی برای رویدادها ایده‌آل است. این فونت شامل طراحی منحصر به فرد کاراکتر است که به هر حرف هویت خاص خود را می دهد. دارای حروف بزرگ و کوچک است.

Future Technos - Cyber ​​Techno Font

به دنبال یک فونت با مضمون سایبرپانک برای طراحی عناوین فنی-آینده‌نگر هستید؟ سپس این فونت برای این کار مناسب است. این در واقع یک خانواده از فونت ها است که شامل چندین سبک مانند طرح کلی، گرد و طرح های معمولی است. این یک فونت تمام حروف بزرگ با مجموعه ای از کاراکترهای جایگزین برای هر سبک قلم است.

هایپریون - فونت علمی تخیلی جالب

فونت عالی برای ساخت عناوین پررنگ برای پوسترها، آگهی‌ها، بنرها، سرصفحه‌های وب‌سایت و موارد دیگر. این فونت به شما امکان می دهد از بین سبک های معمولی و طرح کلی برای طراحی تایپوگرافی مدرن و علمی تخیلی برای پروژه های مختلف انتخاب کنید.

Sendha - فونت Techno Display

یک فونت تکنو به سبک کلاسیک که دارای طرح حروف سه بعدی است. این فونت کاملاً با آگهی‌های DJ و جشنواره موسیقی شما مطابقت دارد. مجموعه ای از حروف تمام حروف با یک مجموعه جایگزین ارائه می شود که می توانید با capslock فعال کنید.

Voltrix - Electric Scifi Gaming Font

اگر روی یک طراحی مرتبط با بازی یا فناوری کار می کنید، این فونت علمی تخیلی منحصر به فرد یک انتخاب عالی برای پروژه شما خواهد بود. دارای طراحی منحصر به فرد حروف با حکاکی های الهام گرفته از فناوری است که به هر حرف ظاهر و احساسی روباتیک می دهد. می توانید از آن برای طراحی عنوان به سبک سایبرپانک نیز استفاده کنید.

فن دوست - فونت تکنو رایگان

Technophile یک فونت مدرن و با مضمون فنی است که برای طراحی عناوین و سرفصل های پررنگ مناسب است. این به ویژه برای طرح های عناوین بزرگ برای پوسترها و آگهی ها مناسب است. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی رایگان است.

هرمیون - فونت علمی تخیلی رایگان آینده نگر

یکی دیگر از فونت های علمی تخیلی منحصر به فرد با طراحی خلاقانه. این فونت دارای طراحی حروف بسیار غیر معمول است که به آن هویت منحصر به فردی می دهد. استفاده از آن با پروژه های شخصی و تجاری شما کاملا رایگان است.

Cybersky - فونت علمی تخیلی و تکنو یکپارچهسازی با سیستمعامل

چه به دنبال ایجاد یک طرح عنوان با ظاهری علمی-تخیلی باشید و چه با ظاهر تکنو یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 80، این فونت با هر نوع طرحی که به آن بپردازید مطابقت دارد. این یک فونت تکنو یکپارچهسازی با سیستمعامل است که دارای عناصر علمی تخیلی آینده نگر است. ترکیبی عالی برای طرح های عنوان مدرن با پیچ و تاب.

MBF Space - فونت علمی تخیلی مدرن

تمیز، مدرن و ساده است. این فونت همه چیزهایی را که برای طراحی یک عنوان زیبا برای پوستر فیلم یا سربرگ وب سایت نیاز دارید را دارد. این یک فونت تمام حروف با برخی از منحصر به فردترین طرح های حروفی است که دیده ایم. با این فونت می‌توانید کارت‌های ویزیت، برچسب‌ها و موارد دیگر را بسازید.

Resfire - فونت تکنو منحصر به فرد

این یک فونت آینده‌نگر با مضمون فنی است که طراحی ایده‌آلی برای ساخت لوگو برای گروه‌ها، آگهی‌ها برای رویدادهای موسیقی و حتی جلد سی‌دی دارد. این فونت دارای مجموعه حروف بزرگ و کوچک با پشتیبانی چند زبانه است.

DAVINCI - DJ و فونت تکنو شیک

این فونت دارای طراحی حروف تکنو مدرن است که از طراحی لوگوی هنرمندان مشهور دی جی مانند Avicii الهام گرفته شده است. این برای طراحی لوگو، آگهی، پوستر و انواع آثار هنری برای برندهای لوکس، هنرمندان و گروه‌های موسیقی عالی است.

Dreamscape - قلم فنی و علمی تخیلی

Dreamscape یک فونت علمی تخیلی شیک است که دارای مجموعه ای از شخصیت های زیبا است. این طرح با حروف معمولی و تزئینی عرضه می‌شود که برای انواع طرح‌های چاپی و دیجیتالی که نیاز به حسی آینده‌نگر دارند، مناسب هستند. این فونت مخصوصاً برای هدرهای وب سایت، پست های رسانه های اجتماعی و حتی طرح های تی شرت عالی است.

SUPERBOLT - فونت تکنو رایگان

یک فونت تکنو آینده نگر که می توانید آن را به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید. این فونت دارای همان طرح حروف کلاسیک از طرح‌های رترو دهه 1980 است. اما بسته به نحوه استفاده از آن، این فونت را می توان به سبک های مختلف تبدیل کرد.

THEDUS - فونت علمی تخیلی رایگان

این فونت رایگان دارای طراحی حروف برجسته با ظاهری علمی تخیلی است. حروف تمام کلاه، آن را برای عناوین بزرگ روی پوسترها و بروشورها نیز انتخابی عالی می کند. فونت برای استفاده در پروژه های شخصی و تجاری رایگان است.

Statelar - فونت علمی تخیلی آینده نگر

Sattelar یک فونت خلاقانه است که با طراحی حروف آینده نگر ارائه می شود. این یک فونت تمام حروف است که شامل مجموعه ای از حروف کوچکتر است. می توانید از فونت برای طراحی عناوین پوستر، سربرگ وب سایت، لوگو و موارد دیگر استفاده کنید. به خصوص روی جلد کتاب های رمان های علمی تخیلی شگفت انگیز به نظر می رسد.

Osiris - فونت علمی تخیلی Retrofuturistic

این فونت عناصری از طرح‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل و آینده‌نگر را ترکیب می‌کند تا حروف منحصربه‌فردی به سبک علمی تخیلی ایجاد کند که به سادگی برای طرح‌های عنوان شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند. این در واقع از فونت استفاده شده توسط ناسا الهام گرفته شده است. این فونت نیز یک قلم تمام حروف است که شامل چند حرف جایگزین نیز می شود.

KARL Zone - Techno Block Letter Font

Karl Zone یک فونت تکنو است که دارای مجموعه‌ای از کاراکترهای خلاقانه است. چه برای یک برند، طراحی بسته بندی محصول یا یک طرح سفارشی تی شرت، لوگو بسازید، این فونت برای دادن ظاهر تکنو مدرن به طرح های عنوان شما عالی است.

Voyager - قلم علمی تخیلی کلاسیک

این فونت ظاهری کلاسیک علمی تخیلی دارد که شما را به یاد فیلم های علمی تخیلی اولیه دهه 90 می اندازد. این در دو وزن مختلف و با حروف تمام کلاه عرضه می شود. فونت یک انتخاب عالی برای ساخت عنوان برای سربرگ های وب سایت و همچنین طراحی پوستر مدرن است.

برای الهام گرفتن از فونت های شگفت انگیز، مطمئن شوید که بهترین مجموعه فونت های آینده نگر ما را بررسی کنید.