فونتی که برای منو انتخاب می کنید تأثیر زیادی در تنظیم لحن رستوران، کافه یا بار شما خواهد داشت.

با فونت مناسب، می توانید منوهای خود را ارزان یا لوکس و همچنین پیچیده یا سرگرم کننده جلوه دهید. بسیار مهم است که فونت را بر اساس انواع غذاهایی که ارائه می دهید و مشتریانی که به آنها خدمت می کنید انتخاب کنید.

ما مجموعه ای از بهترین فونت ها را برای منوها انتخاب کردیم. چه در حال کار بر روی طراحی منوی کاملاً جدید برای رستوران، بار یا کافه باشید، در این لیست فونتی برای انواع منوها وجود دارد.

اما، این کاملاً به شما بستگی دارد که فونت مناسبی را انتخاب کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد. برای شروع فونت های زیر را بررسی کنید.

BiteChalk - فونت دست ساز کافه و رستوران

BiteChalk یک فونت دست ساز خلاقانه است که دارای طرح حروف به سبک تخته سیاه است. وقتی نوبت به طراحی منوها می رسد، این فونت همه کاره است. می توانید از آن برای طراحی منوهای کافه ها با ظاهری شخصی تر استفاده کنید. و همچنین برای طراحی منو برای رستوران های بزرگ و کوچک. این فونت در سبک های معمولی، پررنگ و باریک نیز موجود است.

فونت رستوران اسکریپت خوشمزه

طراحی زیبای حروف اسکریپت این فونت را به انتخابی عالی برای منوی رستوران های زیبا تبدیل می کند. ظاهری روان دارد که منوی رستوران شما را بسیار بزرگتر نشان می دهد. می توانید از آن برای طراحی لوگو و نشان نیز استفاده کنید. این فونت همچنین با یک مجموعه جایگزین و تعداد زیادی لیگاتور ارائه می شود.

قلم رستوران دست نویس Montclar

Montclar فونتی است که فقط برای منوهای رستوران طراحی شده است. ظاهری ساده و مینیمالیستی دارد که به خوبی با منوی کافه ها و رستوران ها مطابقت دارد. هر دو کاراکتر لاتین و سیریلیک در این فونت گنجانده شده است.

Quizine - قلم قلم مو برای منوها

Quizine یک فونت خلاقانه به سبک قلم مو است که می توانید از آن برای طراحی همه چیز از لوگو گرفته تا طرح بسته بندی و منوی رستوران استفاده کنید. این فونت دارای حروف بافت پررنگ است که باعث می شود عناوین و متن ها با استفاده از یک قلم مو واقعی با دست طراحی شده باشند. این برای افزودن ظاهری منحصر به فرد به منوهای شما ایده آل است.

دلیچیا - کافه فونت دو

این فونت با طرح حروف بسیار معمولی و سرگرم‌کننده ارائه می‌شود که برای تهیه منوی یک کافه، شیرینی، یا کافی‌شاپ ایده‌آل است. این در واقع یک جفت فونت است که شامل یک فونت sans-serif گرد و یک فونت اسکریپت پررنگ است. هر دو فونت برای ایجاد عناوین و متن برای منوها به خوبی با هم هماهنگ می شوند.

آوریل - فونت منوی رستوران رایگان

برای طراحی منوی رستوران زیبا با ظاهری دست ساز می توانید این فونت را به صورت رایگان دانلود کنید. دارای طراحی منحصر به فرد حروف دست نویس است. استفاده از آن با پروژه های شخصی شما رایگان است.

JS Sans - فونت مینیمال رستوران رایگان

اگر می خواهید با تایپوگرافی نازک ظاهری مینیمال به منوی رستوران خود اضافه کنید، این فونت رایگان برای شما مناسب است. این شامل طرحی بلند، باریک و باریک است. شما می توانید از این فونت هم در پروژه های شخصی و هم در پروژه های تجاری استفاده کنید.

قنادی - فونت کافه پررنگ زنگ زده

این فونت دارای طراحی حروف عالی برای ساخت منوهای کافه‌های کوچک و شیرینی‌فروشی‌ها است. دارای طراحی بافت خشن است که حس کلاسیک وینتیج را نیز القا می کند. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد و علائم نگارشی است.

Gunji - فونت رستوران چینی

اگر در حال کار بر روی طراحی منو برای یک رستوران چینی هستید، این فونت یک انتخاب عالی برای افزودن ظاهری معتبر به منوی شما است. دارای کاراکترهای الهام گرفته از حروف چینی با طراحی به سبک قلم مو است. این فونت دارای حروف تمام حروف بزرگ است اما مجموعه ای از کاراکترهای با حروف کوچک نیز دارد.

Tacunos - فونت سرگرم کننده رستوران مکزیکی

برای منوی رستوران مکزیکی خود فونت سرگرم کننده و خلاقانه تر از این فونت پیدا نخواهید کرد. دارای طراحی حروف بسیار معمولی با عناصر تزئینی است که دقیقاً با موضوع رستوران شما مطابقت دارد. این برای کامیون های مواد غذایی و طرح های منو کامیون تاکو نیز عالی است.

دزدان دریایی رام - قلم نوار قدیمی

اگر می خواهید یک منوی نوار کلاسیک برای نمایش نوشیدنی ها و مواد غذایی خود طراحی کنید، این فونت قدیمی فونت مناسب برای پروژه شما است. دارای طراحی کلاسیک با مضمون دزدان دریایی است که منوهای نوار شما را بسیار جذاب تر نشان می دهد. این فونت همچنین در 4 سبک مختلف ارائه می شود.

پرالین آمارتو - قلم رستوران ایتالیایی

از این فونت برای افزودن ظاهر ایتالیایی واقعی به طراحی منوی رستوران ایتالیایی خود استفاده کنید. مجموعه ای از حروف به سبک قدیمی با بیش از 90 گلیف دست ساز ارائه می شود. این فونت همچنین برای ساخت لوگو و تابلوهای تبلیغاتی برای رستوران ها نیز مناسب است.

Morning Brew - فونت نقاشی شده با دست رایگان

این یک فونت با دست نقاشی شده است که دارای مجموعه ای از حروف منحصر به فرد است. دارای حروف بافتی است که برای ساخت عناوین منوی کافه شما ایده آل است. استفاده از فونت در پروژه های شخصی شما رایگان است.

غذای ترد - فونت کافه رایگان

می توانید از این فونت برای طراحی یک منوی کافه ساده با ظاهر و احساس معمولی استفاده کنید. این فونت دارای شخصیت های سرگرم کننده و خلاقانه ای است که برای یک کافه مدرن ایده آل هستند. برای استفاده شخصی رایگان است.

BURISC - منوی رستوران فست فود

ما فونت مناسبی برای طراحی منو برای رستوران های فست فود و کامیون های حمل غذا داریم. این فونت با حروف درشت بزرگ همراه با طراحی خلاقانه است که تایپوگرافی را کمی معمولی و دوستانه نشان می دهد. شما می توانید از این فونت برای ساخت لوگو و طرح های بسته بندی نیز استفاده کنید.

ماه و چیپس - قلم منوی کافه شیک

این فونت دارای طراحی حروف بسیار شیک با ظاهری دست ساز است. برای طراحی منو برای رستوران ها و کافه های مدرن ایده آل است. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک با پشتیبانی گسترده چند زبانه است.

El Cabestor - قلم رستوران مکزیکی قدیمی

می توانید از این فونت قدیمی برای طراحی منوهای کلاسیک برای یک رستوران مکزیکی استفاده کنید. دارای طراحی حروف سبک منحصر به فرد است که به تایپوگرافی حس خلاقانه می بخشد. این فونت در دو سبک معمولی و درون خطی نیز موجود است. به عنوان یک جایزه، شما یک دسته از الگوهای لوگو را در قالب وکتور دریافت خواهید کرد.

مارکوپولو - قلم رستوران ایتالیایی کلاسیک

Marcopolo یک فونت به سبک قدیمی است که با طرح حروف کلاسیک ایتالیایی همراه است. این فونت کاملاً با منوی رستوران ایتالیایی شما مطابقت دارد. دارای حروف تمام حروف با مجموعه ای از حروف کوچک مختلف است.

Blackbeer - فونت نوار گوتیک قوی

این فونت به شما کمک می کند تا منوهایی را برای میله ها با ظاهری برجسته و مدرن ایجاد کنید. دارای طراحی حروف قوی به سبک گوتیک است که حس مردانه فوق العاده ای را به تایپوگرافی اضافه می کند. این فونت در 4 سبک مختلف، از جمله نسخه های تار و طرح کلی ارائه می شود.

رولینا - فونت رستوران رایگان

رولینا یک فونت شیک با طراحی حروف ظریف است. این فونت منوی رستوران شما را بسیار مجلل تر نشان می دهد. نسخه رایگان فونت فقط برای استفاده شخصی در دسترس است.

RAMISA - فونت رستوران ژاپنی رایگان

می توانید این فونت را به صورت رایگان برای طراحی منوی رستوران با تایپوگرافی به سبک ژاپنی بگیرید. این فونت دارای کاراکترهای منحصر به فردی است که از تابلوها و تابلوهای تبلیغاتی ژاپنی الهام گرفته شده است. شما می توانید با افزودن منبع از فونت در پروژه های تجاری استفاده کنید.

برانچ برانچ - فونت کافه سرگرم کننده

این فونت دارای مجموعه‌ای از حروف بسیار سرگرم‌کننده است که به خوبی با طرح‌های منو کافه‌های معمولی مطابقت دارد. با طراحی دست نوشته شیک کاراکتر ارائه می شود که ظاهری شخصی به منوهای شما می بخشد. این فونت شامل یک مجموعه کاراکتر جایگزین نیز می شود.

رویالیس - فونت رستوران قدیمی

رویاللایس ​​یک فونت به سبک قدیمی است که با مجموعه ای از حروف کلاسیک با مضمون غرب وحشی ارائه می شود. این فونت برای طراحی منوی رستوران و همچنین برای منوهای بار بسیار مناسب است. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با دسته ای از کاراکترهای جایگزین و لیگاتور است.

Monde - فونت تزئینی رستوران ایتالیایی

Monde با طرح حروف تزئینی منحصر به فرد خود ارائه می شود که کاملاً متفاوت از بقیه فونت های لیست ما است. این فونت برای طراحی منوی رستوران های معمولی و سرگرم کننده به خصوص برای رستوران های ایتالیایی ایده آل است. این شامل لیگاتورها و شخصیت های جایگزین نیز می شود.

Vanderchalk - قلم کافه به سبک گچ

ما یک فونت خلاقانه به سبک تخته سیاه برای طراحی منوی کافه شما داریم. این فونت دارای طراحی حروف دست ساز منحصر به فرد است که منوی شما را برجسته می کند. همراه با یک دسته از زیور آلات جالب است که به تزئین منوی شما نیز کمک می کند.

شرقی - قلم رستوران چینی معتبر

از این فونت برای طراحی منوی غذای چینی عالی برای رستوران خود استفاده کنید. برای منوهای بیرون بری نیز عالی است. این فونت در نسخه های معمولی، پررنگ و طرح کلی ارائه می شود. می‌توانید این فونت‌ها را با هم ترکیب و مطابقت دهید تا ظاهری جذاب برای منوهای خود ایجاد کنید.

شهر مکزیکی - فونت رستوران مکزیکی سرگرم کننده

یک فونت با ظاهر سرگرم کننده برای ایجاد یک منوی جذاب برای رستوران مکزیکی شما. این فونت دارای حروف بزرگ و کوچک با طرح های خلاقانه می باشد. همچنین با تعداد زیادی شخصیت جایگزین منحصر به فرد برای آزمایش همراه است.

برای فونت های عالی تر، می توانید بهترین مجموعه فونت های اسکریپت ما را بررسی کنید.