طرح رنگ سیاه و سفید معمولا به عنوان نمادی از قدرت، پیچیدگی و ظرافت شناخته می شود. اگر می‌خواهید ارائه پاورپوینت شما همان ویژگی‌ها را داشته باشد، نمی‌توانید با یک الگوی پاورپوینت سیاه و سفید اشتباه کنید.

همانطور که نویسنده، ویکرام ورما زمانی گفت، “سیاه و سفید ترکیبی از سخت ترین سادگی و ساده ترین پیچیدگی است.” چیزی بسیار پیچیده و زیبا در مورد سادگی طرح های سیاه و سفید وجود دارد. به همین دلیل است که هنوز در طرح های مختلف از جمله ارائه پاورپوینت اجرا می شود.

امروز مجموعه ای از قالب های پاورپوینت زیبا و شیک با طرح های سیاه و سفید را برای شما آورده ایم. اینها برای نمایش برندهای سطح بالا، بحث در مورد موضوعات پیچیده و ارائه گفتگوهای تاثیرگذار عالی هستند.

بیایید شیرجه بزنیم و نگاهی بیندازیم.

بیش از 2 میلیون قالب پاورپوینت، تم، گرافیک و موارد دیگر

هزاران قالب پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 قالب ارائه، فونت، عکس، گرافیک و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای پاورپوینت را کاوش کنید

BHAIQUE - الگوی پاورپوینت سیاه و سفید

این قالب پاورپوینت به شما امکان می دهد تم رنگی محبوب «حالت تاریک» را به ارائه های خود اضافه کنید. دارای طراحی سیاه و تاریک است که از تایپوگرافی سفید و برجسته برای ایجاد کنتراست بالا بین عناصر استفاده می کند. این قالب دارای 30 اسلاید مختلف است که برای پروژه های حرفه ای و خلاقانه ایده آل است.

قالب پاورپوینت بازاریابی خلاق سیاه سفید

این قالب پاورپوینت سیاه و سفید بیشتر شبیه نسخه مخالف قالب قبلی است. این الگو به جای استفاده بیشتر از رنگ مشکی، از رنگ سفید بیشتری استفاده می کند. و برای هر اسلاید یک چیدمان صاف و حداقلی ایجاد می کند تا به طور موثر محتوای شما را به نمایش بگذارد. این الگو دارای 25 اسلاید منحصر به فرد با اشیاء کاملاً قابل تنظیم است.

قالب پاورپوینت مونولایت - سیاه و سفید

Monolight یک قالب زیبا و سیاه و سفید پاورپوینت است که با مجموعه ای از طرح های اسلاید چند منظوره ارائه می شود. می توانید از آن برای ساخت نمونه کارها، لوک بوک ها، پروفایل های تجاری و موارد دیگر استفاده کنید. این قالب دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است که در 5 رنگ مختلف موجود است. این در قالب‌های Google Slides و Keynote نیز موجود است.

الگوی پاورپوینت مشخصات شرکت سیاه سفید

تم سیاه و سفید برای نمایش برندهای گران‌قیمت و لوکس مناسب است. از این الگو برای ایجاد یک نمایش اسلاید نمایه شرکت قاتل برای ارائه های تجاری خود استفاده کنید. این الگو شامل 30 اسلاید مختلف با گرافیک های قابل ویرایش، بسته های آیکون، نمودارهای داده و بسیاری موارد دیگر است.

BLUE-R - الگوی خلاقانه پاورپوینت آبی و سفید

به دو دلیل می خواستیم این الگو را به ترکیب اضافه کنیم. یکی، طراحی رنگ آبی و سفید هر یک از اسلایدهای آن را شگفت انگیز می کند. دو، این ترکیب رنگی عالی برای ارائه های تجاری است. تعداد زیادی اسلاید حرفه ای و شیک در این قالب موجود است. حتما آنها را به دلخواه خود ویرایش و سفارشی کنید. حتی می توانید آن رنگ آبی را به مشکی تغییر دهید.

طرح کسب و کار Metamorphosis رایگان PPT سیاه و سفید

شما می توانید این نمایش سیاه و سفید زیبا را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید. دارای طراحی شیک و مدرن پر از عناصر بصری است. 37 اسلاید مختلف در این قالب رایگان PPT وجود دارد.

الگوی رایگان پاورپوینت سیاه و سفید به سبک کره ای

یکی دیگر از الگوهای پاورپوینت سیاه و سفید رایگان با طراحی مینیمالیستی صاف. این قالب برای ارائه مد، زیبایی و سبک زندگی مناسب است. دارای 25 طرح اسلاید منحصر به فرد است.

قالب پاورپوینت Dimness - سیاه و سفید نمونه کارها

این قالب پاورپوینت با در نظر گرفتن عکاسان و طراحان ساخته شده است. این دارای طراحی جسورانه و منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد کار خود را بیش از هر چیز دیگری برجسته کنید. طراحی سیاه و سفید عکس ها و طرح های شما را در هر اسلاید برجسته می کند. و ظاهری ترکیبی مینیمال و پیچیده را برای ارائه ارائه می دهد.

Blackdeck - قالب پاورپوینت سیاه و سفید

می‌توانید از این الگوی پاورپوینت سیاه و سفید برای ایجاد یک طرح تاثیرگذار برای ارائه ایده‌ها، مفاهیم و استارت‌آپ‌های خود به صورت قدرتمند استفاده کنید. دارای 40 اسلاید منحصر به فرد با اشکال، اشیاء و تایپوگرافی به راحتی قابل ویرایش است. همچنین می توانید تصاویر و رنگ ها را هر طور که دوست دارید تغییر دهید.

قالب پاورپوینت کسب و کار خلاق مشکی آبی

اگر می خواهید فقط کمی رنگ به ارائه سیاه و سفید خود اضافه کنید، این الگوی پاورپوینت برای شما مناسب است. دارای طراحی کشویی B&W مدرن با رنگ آبی است که برای لهجه ها و هایلایت ها استفاده می شود. برای ارائه های تجاری جسورانه مناسب است. این قالب شامل 25 اسلاید مختلف است.

پاورپوینت مینیمالیستی سیاه سفید PPT

با نمایش اسلاید خود به دنبال یک ظاهر مینیمالیستی هستید؟ سپس این الگو را امتحان کنید. این برای طراحی نمونه کارهای عکاسی و لوک بوک ساخته شده است. این قالب دارای 25 اسلاید منحصر به فرد با سبک های مختلف اسلاید برای نمایش کار شما می باشد. این شامل مجموعه ای از 400 آیکون و گرافیک های برداری قابل ویرایش نیز می باشد.

قالب پاورپوینت Cygni - مشکی و طلایی

اگر می خواهید ظاهری مجلل به نمایش سیاه و سفید خود اضافه کنید، سعی کنید کمی طلایی به ترکیب اضافه کنید. این قالب پاورپوینت با رنگ بندی سیاه، سفید و طلایی خود این کار را به خوبی انجام می دهد. برای نمایش محصولات لوکس و گران قیمت بسیار مناسب است. بیش از 50 اسلاید در این قالب موجود است.

پیشنهاد پروژه رایگان PPT سیاه و سفید

یکی دیگر از قالب های سیاه و سفید پاورپوینت جالب برای دانلود. استفاده از این یکی نیز رایگان است. دارای 25 اسلاید مختلف با طرح بندی کاملاً قابل تنظیم است. این الگو در قالب اسلایدهای گوگل نیز موجود است.

الگوی پاورپوینت B&W طرح بازاریابی مینیمالیستی رایگان

می توانید از این قالب پاورپوینت برای ایجاد یک طرح بازاریابی مینیمالیستی با بودجه استفاده کنید. دانلود رایگان است. می توانید هر اسلاید را برای اضافه کردن رنگ یا تغییر فونت ویرایش کنید. این قالب دارای 31 اسلاید منحصر به فرد است.

حداقل استودیو - الگوی ارائه سیاه و سفید

این یکی از زیباترین قالب های پاورپوینت در لیست ما با طراحی سیاه و سفید است. ظاهری زیباشناختی دارد که حال و هوای مناسبی را برای نمایش یک آژانس، استارت آپ یا استودیو طراحی ارائه می دهد. این قالب شامل 120 اسلاید منحصر به فرد است. و در دو نسخه متحرک و غیر متحرک عرضه می شود.

Gelap - قالب پاورپوینت سیاه و سفید Pitchdeck

شما می توانید از این قالب پاورپوینت برای طراحی یک طرح زیبا برای ارائه استارتاپ و ایده های خود به سرمایه گذاران استفاده کنید. این یک طراحی جسورانه با تم رنگ مشکی بالا دارد. 20 اسلاید منحصر به فرد در قالب وجود دارد و از فونت های رایگان نیز استفاده می کند.

الگوی پاورپوینت سیاه و سفید مونو - Lookbook

مونو یک قالب پاورپوینت مدرن با طرح رنگ سیاه و سفید است. این الگو از عناصر بصری و تصاویر زیادی برای ایجاد تعامل بهتر در نمایش اسلاید استفاده می کند. این در 6 طرح رنگ مختلف ارائه می شود و شما به راحتی می توانید رنگ ها را به دلخواه خود ویرایش و تغییر دهید.

The X Note - قالب پاورپوینت چند منظوره سیاه و سفید

این یک قالب پاورپوینت چند منظوره است که دارای طراحی جسورانه و شیک است. این شامل بیش از 40 اسلاید منحصر به فرد با 4 طرح رنگ مختلف برای انتخاب است. این الگو همچنین دارای مدل‌های دستگاه، گرافیک‌های قابل ویرایش، نمودارها، آیکون‌ها و موارد دیگر است. همچنین می توانید بین تم های روشن و تاریک انتخاب کنید.

قالب پاورپوینت Hipster - سیاه و سفید

می‌توانید از این قالب پاورپوینت برای طراحی اسلایدشوی شیک‌تر و شیک‌تر برای ارائه‌های تجاری مدرن استفاده کنید. این قالب دارای 32 اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی محتوای برجسته است. هر اسلاید همچنین دارای مکان‌هایی برای تصویر با جلوه‌های جالب است. شما می توانید آن تصاویر را تنها با چند کلیک جایگزین کنید.

قالب پاورپوینت رایگان سیاه و سفید Pitch Deck

در حالی که این الگوی رایگان پاورپوینت برای ارائه فیلم های ترسناک و معمایی ساخته شده است، شما به راحتی می توانید آن را سفارشی کنید تا برای موضوعات مختلف دیگر طرح هایی را ایجاد کنید. این شامل بیش از 30 اسلاید با طرح های سیاه و سفید است.

طراحی بی رنگ - قالب پاورپوینت سیاه و سفید رایگان

بدون رنگ موضوع این الگوی ارائه است و شامل دسته‌ای از اسلایدها با طرح‌بندی‌های چند منظوره است. این شامل 35 اسلاید منحصر به فرد به طور دقیق است. و همه آنها ظاهر جسورانه و زیبایی دارند.

ارائه مشخصات شرکت خاکستری سیاه مدرن PPT

اگر می خواهید از سبکی متفاوت از سیاه و سفید در ارائه خود استفاده کنید، از این الگو استفاده کنید. دارای یک طرح رنگی خلاقانه سیاه و خاکستری است که ظاهری مدرن برای نمایش اسلایدهای تجاری و حرفه ای ارائه می دهد. 30 اسلاید منحصر به فرد در قالب وجود دارد.

قالب پاورپوینت خاکستری سفید خلاقانه

این الگو دارای طراحی اسلاید سرد و مینیمالیستی با طرح رنگ سفید و خاکستری است. دارای 25 اسلاید مختلف است که می توانید به راحتی آن ها را به دلخواه شخصی سازی کنید. اسلایدها دارای اشکال، فونت ها و گزینه های رنگ قابل ویرایش نیز هستند.

Microlens - الگوی پاورپوینت B&W برای عکاسی

Microlens یک قالب پاورپوینت است که برای ارائه نمونه کارها عکاسی طراحی شده است. این شامل 30 اسلاید است که برای برجسته کردن و نمایش حرفه ای عکس های شما ساخته شده است. برای ارائه مد و طراحی نیز مناسب است.

قالب پاورپوینت تجاری آبی و سفید

یکی دیگر از الگوهای پاورپوینت مدرن با تم رنگی آبی و سفید. این قالب برای ساخت انواع ارائه های تجاری عالی است. این به شما امکان می دهد از بین 25 اسلاید مختلف با طرح های تجاری انتخاب کنید.

اسلایدهای اینفوگرافی پاورپوینت سیاه سفید

این قالب پاورپوینت دارای مجموعه ای از اسلایدهای اینفوگرافیک است که در طرح های رنگی سیاه و سفید ساخته شده اند. اینها برای ارائه های مختلف تجاری، بازاریابی و فروش ایده آل هستند. در این قالب 70 اسلاید مختلف وجود دارد.

KOPA - قالب پاورپوینت خلاقانه سیاه و سفید

شما می توانید از این قالب پاورپوینت سیاه و سفید برای ارائه کارهای تجاری و خلاقانه استفاده کنید. بیش از 80 اسلاید منحصر به فرد با اشکال، رنگ ها و تایپوگرافی قابل ویرایش دارد. همچنین نمودارها و اینفوگرافیک های زیادی را با الگو دریافت خواهید کرد.