امروز مجموعه‌ای از قالب‌های نمایش اسلاید DaVinci Resolve را داریم که برای ساخت انواع ویدیوهای حرفه‌ای عالی هستند.

نمایش اسلاید بخش بزرگی از تقریباً هر پروژه ویدیویی است. خواه شامل یک نمایش اسلاید عکس عروسی باشد یا یک ویدیوی تبلیغاتی برای کسب و کار، نمایش اسلایدها به خوبی با انواع مختلف ویدیوها مطابقت دارند.

به طور معمول، ساختن یک صحنه نمایش اسلاید عالی در یک ویرایشگر ویدیو با افکت‌ها، انیمیشن‌ها و ترانزیشن‌های جالب، زمان زیادی طول می‌کشد. اما ایجاد چنین اسلایدشوهای عکس و ویدیویی شگفت انگیز در DaVinci Resolve تنها زمانی که قالب مناسب را داشته باشید چند کلیک طول می کشد.

مجموعه الگوهای نمایش اسلاید DaVinci Resolve ما را در زیر بررسی کنید و چند الگو را برای استفاده در پروژه های ویرایش ویدیوی خود دانلود کنید.

طرح رنگارنگ داوینچی Resolve قالب نمایش اسلاید

اگر در حال کار بر روی یک ویدیوی نمایش اسلاید برای نمایش نمونه کارها یا یک آژانس هستید، این الگوی DaVinci Resolve به شما کمک خواهد کرد. این دارای یک طراحی نمایش اسلاید بسیار رنگارنگ و خلاقانه است که با اشکال و انیمیشن ها پر شده است. حتی می توانید از آن به عنوان درب بازکن استفاده کنید. این قالب همچنین در دو طرح عمودی و افقی ارائه می شود.

الگوی نمایش اسلاید مد روز برای DaVinci Resolve

این الگوی نمایش اسلاید DaVinci Resolve همه چیزهایی را که برای ایجاد یک ویدیوی نمایش اسلاید جذاب و شیک برای تبلیغ محصولات و مشاغل نیاز دارید، دارد. این به ویژه برای ساخت فیلم برای رسانه های اجتماعی مناسب است. این الگو دارای 18 مکان‌نمای ویدیویی و 12 لایه متنی است که می‌توانید به راحتی هر طور که دوست دارید سفارشی کنید.

قالب نمایش اسلاید کسب و کار برای DaVinci Resolve

چه در حال ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی برای یک رویداد تجاری یا ساختن ویدیویی برای تبلیغ یک برند شرکتی باشید، این DaVinci Resolve به شما کمک می‌کند پروژه خود را شروع کنید. چندین سبک از طرح بندی اسلایدها با انیمیشن های ساده و ظریف در این قالب وجود دارد. این یک الگوی ضروری برای ساخت ویدیوهای تجاری مدرن است.

ویدئو عروسی داوینچی Resolve قالب نمایش اسلاید

با این الگوی نمایش اسلاید زیبای DaVinci Resolve، ویدیوهای عروسی و ویدیوهای آلبوم عکس خود را جادویی تر نشان دهید. دارای جلوه های خیره کننده به سبک پاشش جوهر است تا ظاهری مسحورکننده به اسلایدشوهای شما ببخشد. می توانید از آن برای ایجاد فیلم های آلبوم عکس عروسی و همچنین بازکننده ها استفاده کنید.

الگوی نمایش اسلاید عکس داستانی عاشقانه DaVinci Resolve

به دنبال نمایش اسلاید عالی برای ایجاد یک نمایش اسلاید عکس عاشقانه هستید؟ سپس این الگوی DaVinci Resolve برای شما مناسب است. این محصول دارای یک طراحی نمایش اسلاید به سبک آلبوم عکس خلاقانه است که عکس ها را با طراحی سه بعدی ورق می زند. این نمایش اسلاید برای ساخت ویدیوهای داستان عاشقانه برای ثبت بهترین لحظات در یک رابطه ایده آل است.

الگوی نمایش اسلایدی Resolve Energy Urban Opener DaVinci

این یک قالب بازکننده رایگان برای DaVinci Resolve است که می‌توانید برای ایجاد نمایش‌های اسلاید شیک نیز از آن استفاده کنید. این الگو دارای افکت‌های انتقال ریتمیک و انیمیشن‌هایی است که ظاهر شهری منحصربه‌فردی به کلیت ویدیو می‌دهد. با وضوح فول اچ دی عرضه می شود.

انتقال نمایش اسلاید عکس ساده رایگان برای DaVinci Resolve

این یک الگوی نمایش اسلاید عکس ساده برای DaVinci Resolve است. دو سبک از پیش تنظیم ها در این بسته وجود دارد. و دانلود و استفاده از آن رایگان است. آنها برای ساخت نمایش اسلاید عکس برای پروژه های شخصی مناسب هستند.

الگوی نمایش اسلاید حل خلاق داوینچی

ایجاد ویدیوهای مد روز و شیک برای رسانه های اجتماعی با داشتن الگوهای نمایش اسلاید جالب DaVinci Resolve مانند این بسیار آسان تر می شود. این قالب دارای طراحی مینیمال و خلاقانه است که مطمئنا توجه مخاطبان شما را به خود جلب خواهد کرد. این یک انتخاب عالی برای تبلیغ برندها، مشاغل و محصولات نیز هست.

الگوی نمایش اسلاید پویا برای DaVinci Resolve

این الگوی DaVinci Resolve با مجموعه‌ای از طرح‌بندی‌های اسلاید منحصربه‌فرد برای ساخت ویدیوهای پرانرژی بارگذاری شده است. از انتقال‌ها و انیمیشن‌هایی به سبک اشکال استفاده می‌کند تا به ویدیوهای شما یک ظاهر شهری مدرن نیز بدهد. از الگوی نمایش اسلاید می‌توان برای ایجاد بازکننده‌ها و معرفی‌های ویدئویی نیز استفاده کرد.

الگوی نمایش اسلاید Upbeat برای DaVinci Resolve

یکی دیگر از الگوهای نمایش اسلاید پر انرژی با جلوه های انتقالی خوشبین برای ساخت ویدیوهای مختلف تجاری و خلاقانه. این الگوی DaVinci Resolve به شما امکان می‌دهد از بین سبک‌های مختلف طرح‌های اسلاید ساده برای ایجاد بازکننده‌ها، معرفی‌ها و ویدیوهای نمایش اسلاید از همه نوع انتخاب کنید.

الگوی نمایش اسلاید Resolve مدرن داوینچی را تمیز کنید

این نمایش اسلاید DaVinci Resolve با طراحی چند منظوره ارائه می شود. این بدان معناست که می توانید از آن برای ایجاد انواع مختلف ویدیو استفاده کنید. دارای طرح بندی اسلایدهای مدرن با جلوه های انتقال تمیز است. بنابراین کاملاً با ویدیوهای مربوط به موضوعات تجاری، شخصی و خلاق مطابقت دارد.

الگوی نمایش اسلاید مایع مد برای DaVinci Resolve

آیا می خواهید یک فروشگاه مد یا یک برند لباس را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید؟ سپس این قالب DaVinci Resolve فقط برای شما ساخته شده است. با طراحی اسلاید شیک می توانید محصولات مد و سبک زندگی خود را به صورت حرفه ای به نمایش بگذارید. هر اسلاید را می توان به راحتی مطابق با اولویت شما نیز سفارشی کرد.

الگوی نمایش اسلاید Resolve DaVinci Distort & Twist Transition رایگان

اگرچه این دقیقا یک الگوی نمایش اسلاید نیست، می توانید از این الگوی انتقال ساده برای ایجاد نمایش اسلایدهای منحصر به فرد خود در DaVinci Resolve استفاده کنید. این انتقال دارای یک جلوه پیچش و اعوجاج جالب است. و دانلود و استفاده در پروژه های ویدیویی خود رایگان است.

قالب رایگان افقی تقسیم فریم داوینچی Resolve Slideshow

یک الگوی انتقال ساده دیگر برای DaVinci Resolve. این یکی دارای یک افکت فریم تقسیم ساده است تا کلیپ بعدی را در ویدیوهای نمایش اسلاید شما نشان دهد. شما می توانید آن را با پروژه های مختلف ویدئویی به صورت رایگان استفاده کنید.

الگوی نمایش اسلاید کودکان کارتون برای DaVinci Resolve

با استفاده از این الگوی نمایش اسلاید خلاق DaVinci Resolve می توانید ویدیوهای سرگرم کننده و سرگرم کننده برای بچه ها بسازید. دارای طرح های اسلاید کاملاً قابل تنظیم است که می توان از آنها برای ساخت فیلم های آموزشی و همچنین سایر فیلم های سرگرم کننده برای کودکان استفاده کرد. دارای طرح های رنگارنگ با تصاویر کارتونی است که ویدیوهای شما را برای بچه ها جذاب تر می کند.

الگوی نمایش اسلاید شرکتی مدرن DaVinci Resolve

این قالب DaVinci Resolve با در نظر گرفتن نمایندگی های شرکتی و مارک های مدرن ساخته شده است. از اشکال انتزاعی و طرح‌بندی حداقلی برای ایجاد طرح‌های نمایش اسلاید حرفه‌ای برای مشاغل استفاده می‌کند. می‌توانید از آن برای ساختن ویدیوهای تبلیغاتی رویداد، ویدیوهای ویترین تجاری، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید.

الگوی نمایش اسلاید عکس Resolve DaVinci Memory Beautiful Memory

شما می توانید با استفاده از این قالب زیبای DaVinci Resolve یک ویدیوی نمایش اسلاید عکس به یاد ماندنی بسازید. این دارای 14 مکان نگهدارنده رسانه است که می توانید هم فیلم و هم عکس اضافه کنید. 11 لایه متن برای اضافه کردن عنوان و نقل قول نیز وجود دارد. این قالب با وضوح Full HD ارائه می شود.

تبلیغ رویداد داوینچی الگوی نمایش اسلاید حل و فصل

با استفاده از این الگوی نمایش اسلاید DaVinci Resolve، می توانید کسب و کار یا نام تجاری خود را در یک رویداد به شیوه ای حرفه ای تر ارائه دهید. این دارای یک طراحی اسلاید جذاب است که به شما امکان می دهد ویژگی ها و خدمات کلیدی کسب و کار خود را برای جلب توجه برجسته کنید. شما به راحتی می توانید قالب را ویرایش کنید تا رسانه و متن را نیز تغییر دهید.

قالب بازکن شیک DaVinci Resolve Slideshow

این الگوی DaVinci Resolve برای تبلیغ برندهای سبک زندگی و آژانس‌های خلاق در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ایده‌آل است. این شامل یک طراحی اسلاید شیک با انیمیشن های جالب است. می توانید از آن برای ایجاد بازکننده های جذاب برای فیلم ها و همچنین تبلیغات نمایش اسلاید استفاده کنید.

پاک کردن مایع رایگان Transition Davinci Resolve

یک پیش‌تنظیم انتقال رایگان DaVinci Resolve برای ایجاد جلوه‌های جالب در ویدیوهای نمایش اسلاید شما. این قالب برای دانلود رایگان است و شامل مجموعه ای از انتقال های منحصر به فرد به سبک مایع است. در این بسته جابجایی های متعددی برای پاک کردن مایع وجود دارد. همه به صورت رایگان!

تبدیل رایگان صفحه تغییر انتقال Davinci Resolve

این الگوی رایگان DaVinci Resolve با یک جلوه کلاسیک تبدیل صفحه ارائه می شود که می توانید از آن به عنوان انتقال استفاده کنید. این برای ساخت انواع ویدیوها از بازکننده گرفته تا معرفی، نمایش اسلاید و موارد دیگر ایده آل است. شما می توانید این را رایگان دانلود کنید.

الگوی نمایش اسلاید خلاق Point برای DaVinci Resolve

طراحی ماژولار کاملاً قابل تنظیم یکی از ویژگی های کلیدی این الگوی نمایش اسلاید DaVinci Resolve است. شما می توانید اجزای موجود در این الگو را به دلخواه ویرایش و مرتب کنید تا فیلم های نمایش اسلاید چشمگیر برای اهداف مختلف بسازید. این به خصوص برای ویدیوهای تجاری و شرکتی یک انتخاب عالی است.

قالب نمایش اسلاید املاک و مستغلات برای DaVinci Resolve

با این الگوی DaVinci Resolve یک ویدیوی جلب توجه برای تبلیغ آژانس املاک یا لیست املاک خود ایجاد کنید. دارای یک طراحی اسلاید خلاقانه و رنگارنگ است که در آن می توانید هر لیست را به روشی حرفه ای به نمایش بگذارید. این قالب شامل چندین طرح اسلاید و افکت های متحرک مختلف است.

برای الگوهای بیشتر، مجموعه قالب‌های معرفی و عنوان DaVinci Resolve را بررسی کنید.