آیا در حال نوشتن یک طرح کسب و کار برای یک استارتاپ جدید هستید؟ یا به روز رسانی یک طرح کسب و کار قدیمی برای یک برند معتبر؟ پس این مجموعه از قالب های طرح کسب و کار MS Word قطعا به کارتان خواهد آمد.

کلید ساخت یک بروشور طرح کسب و کار موثر که سرمایه گذاران را به خود جلب کند و کارمندان را الهام بخشد، استفاده از یک طراحی مدرن و جذاب است.

هیچ کس نمی خواهد یک بروشور 100 صفحه ای را که شبیه کتابچه راهنمای VCR دهه 1960 است بخواند. امروزه، مردم طرح‌بندی بروشورهای تمیزتر با قالب‌بندی پاراگراف مناسب را ترجیح می‌دهند که تجربه خواندن بسیار روان‌تری را ارائه می‌دهد.

طراحی چنین اسناد طرح کسب و کار مدرن چندان دشوار نیست. در واقع می توانید به راحتی با استفاده از قالب های Word آنها را ایجاد کنید.

در این پست، قالب های طرح کسب و کار با کیفیت بالا برای Word را که توسط افراد حرفه ای طراحی شده اند را به نمایش می گذاریم. آنها دارای طرح های مدرن و چیدمان های تمیزی هستند که برای انواع استارتاپ ها، کسب و کارها و شرکت های بزرگ مناسب است. نگاهی بینداز

الگوی طرح کسب و کار مدرن برای Word

سند طرح کسب و کار در مورد ارائه اهداف، ماموریت ها و چشم انداز شما برای شرکت به شیوه ای جذاب است. داشتن یک طراحی عالی برای دستیابی به آن وظیفه ضروری است. این الگوی Word به شما کمک می کند تا یک سند طرح کسب و کار ایجاد کنید. این شامل 20 صفحه آرایی مختلف با طرح های مدرن است. و می توانید آن را با استفاده از MS Word یا InDesign ویرایش کنید.

طرح کسب و کار تمیز قالب مایکروسافت ورد

اگر می خواهید مطمئن شوید که طرح کسب و کار شما حرفه ای تر به نظر می رسد، یک طرح تمیز و مینیمال بهترین انتخاب برای بروشور شما است. با استفاده از این الگو می توانید یک طرح تجاری تمیز و حرفه ای طراحی کنید تا اهداف تجاری خود را به نمایش بگذارید. این شامل 16 طرح بندی صفحه با طرح های کاملاً قابل تنظیم است. همچنین می توانید از بین 3 طرح رنگی مختلف برای طراحی سند خود انتخاب کنید.

الگوی طرح کسب و کار ساده برای Word

این قالب طرح تجاری Word از طراحی بسیار ساده ای بهره می برد. عناصر طراحی، تصاویر یا رنگ های زیادی ندارد. در عوض، طراحی تمرکز بیشتری بر محتوای سند دارد. این رویکرد آن را به یک الگوی عالی برای طراحی یک طرح تجاری بسیار موثر برای انواع مختلف کسب و کار تبدیل می کند. این شامل 12 طرح بندی صفحه نیز می باشد.

قالب بروشور Business Plan برای Word

اگر می‌خواهید یک بروشور طرح کسب و کار چشمگیر و جذاب برای یک شرکت بزرگ یا یک برند شرکتی تهیه کنید، این قالب Word به کارتان خواهد آمد. دارای 48 صفحه بندی مختلف با طراحی های مدرن و شیک. این قالب در دو فرمت MS Word و InDesign موجود است. و به عنوان جایزه، الگوهای سربرگ و کارت ویزیت را نیز دریافت می کنید.

الگوی طرح تجاری یک صفحه برای Word

گاهی اوقات یک سند ساده یک صفحه ای برای برجسته کردن نکات کلیدی یک طرح تجاری کافی است. این قالب برای ساخت چنین بروشورهایی ایده آل است. این الگو دارای 4 طرح بندی صفحه است اما می توانید به راحتی آن را برای ایجاد اسناد یک صفحه یا حتی چند صفحه سفارشی کنید.

الگوی ورد طرح کسب و کار رایگان خدمات حرفه ای

این قالب طرح کسب و کار رایگان برای Word مستقیماً از فهرست رسمی قالب‌های MS Office می‌آید. دانلود رایگان است و دارای طرح‌بندی صفحه با طرح‌های مدرن است. برای ایجاد یک طرح تجاری برای آژانس های کوچک ایده آل است.

قالب طرح کسب و کار Word رایگان برای فریلنسرها

یکی دیگر از الگوهای رایگان طرح کسب و کار Word از دایرکتوری آفیس. این قالب با فریلنسرها و آژانس هایی طراحی شده است که در خدمات حرفه ای خانگی تخصص دارند. این شامل یک طرح کاملاً قابل ویرایش نیز می باشد.

قالب قابل ویرایش طرح کسب و کار برای Word

هر قالب Word باید به شما آزادی ویرایش، سفارشی سازی و انجام هر کاری را که می خواهید با طراحی بدهد. این الگو به شما امکان می دهد همه این کارها و موارد دیگر را انجام دهید. این دارای یک طرح کاملاً قابل ویرایش است که می توانید آن را به دلخواه خود سفارشی کنید. این الگو همچنین شامل 40 طرح‌بندی صفحه است که در اندازه‌های A4 و US Letter ارائه می‌شوند.

قالب ورد طرح کسب و کار حداقلی

به دنبال یک الگوی طرح تجاری تمیز، ساده و مینیمالیستی هستید؟ سپس این قالب Word فقط برای شما ساخته شده است. طرح بسیار سبک و ساده ای دارد که به شما این امکان را می دهد تا تمام عناصر طرح کسب و کار خود را به صورت حرفه ای به نمایش بگذارید. این قالب شامل 32 طرح بندی صفحه است و در قالب های Word و InDesign موجود است.

قالب ورد طرح کسب و کار استارتاپ

این قالب طرح کسب و کار Word به طور خاص برای استارتاپ ها و آژانس ها طراحی شده است. دارای مجموعه ای از صفحه آرایی مدرن، 20 طرح سفارشی صفحه به طور دقیق. همچنین می توانید طرح بندی هر صفحه را با تغییر رنگ ها و فونت ها سفارشی کنید. این در اندازه های US Letter و A4 نیز موجود است.

قالب 4 صفحه ای طرح کسب و کار برای Word

با استفاده از این قالب ورد می توانید یک طرح تجاری قدرتمند چهار صفحه ای ایجاد کنید. این دارای یک طراحی صفحه موثر است که برای ایجاد خلاصه ای از طرح کسب و کار شما ایده آل است. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و در قالب‌های Word، IDML و INDD موجود است.

قالب ورد طرح کسب و کار ساده یک صفحه

این الگوی ساده و مینیمال طرح کسب و کار برای ساخت یک بروشور یک صفحه ای یا حتی یک سند دو صفحه ای عالی است. این قالب دارای 2 طرح بندی صفحه است که می توانید از آنها برای ایجاد یک طرح تجاری ساده دو طرفه یک صفحه ای استفاده کنید. یا می توانید آنها را جداگانه نیز چاپ کنید. این بسیار اساسی است اما در عین حال کاملاً مؤثر است.

الگوی طرح کسب و کار ساده رایگان برای Word

یک قالب طرح کسب و کار رایگان که می توانید آن را در Word ویرایش و سفارشی کنید. این قالب دارای طراحی بسیار ابتدایی و خالی است که می توانید هر طور که دوست دارید از آن استفاده کنید. با افزودن چند عنصر طراحی نیز می توانید این قالب را برای خود بسازید.

الگوی طرح کسب و کار یک صفحه ای رایگان برای Word

این یک الگوی رایگان یک صفحه ای برای طرح کسب و کار است که دارای حداقل طرح بندی برای ایجاد یک بروشور ساده طرح تجاری است. این شامل چندین بخش برای جزئیات جنبه های مختلف طرح کسب و کار شما است.

قالب ورد طرح بازاریابی و فروش

طرح های بازاریابی و فروش نیز بخشی از یک طرح تجاری به خصوص برای آژانس های بازاریابی است. با این قالب ورد می توانید یک برنامه فروش موثر برای کسب و کار خود طراحی کنید. این قالب دارای 32 صفحه بندی مختلف در اندازه A4 است. این در نسخه های Word و InDesign نیز موجود است.

الگوی طرح کسب و کار املاک و مستغلات برای Word

این قالب Word دارای طراحی بسیار تمیز و بصری محور است که برای ایجاد طرح های تجاری برای مشاغل املاک و مستغلات و املاک اجاره ای ایده آل است. بیش از 30 صفحه آرایی منحصر به فرد در این قالب با طرح های به راحتی قابل ویرایش وجود دارد. می‌توانید رنگ‌ها، فونت‌ها و پاراگراف‌ها را هر طور که دوست دارید متناسب با برندتان تغییر دهید.

الگوی اولیه طرح کسب و کار مایکروسافت ورد

اگر می خواهید یک طرح تجاری ساده و اساسی برای یک شرکت کوچک تهیه کنید، این قالب ورد برای شما مناسب است. این یک طرح مینیمال با طراحی اولیه برای ساخت یک بروشور کوچک دارد. شما می توانید از 4 صفحه بندی مختلف برای ایجاد طرح کسب و کار خود استفاده کنید. و همچنین کاملاً قابل تنظیم است.

قالب ساده طرح کسب و کار Word

این قالب طرح تجاری دارای طراحی ساده نیز می باشد. این برای استارتاپ ها، آژانس ها و حتی کسب و کارهای کوچک ایده آل است تا یک طرح تجاری برای ایجاد انگیزه در کارکنان و حتی تعیین اهداف برای آینده شما ایجاد کنند. این قالب شامل 4 طرح صفحه در سایز A4 می باشد.

قالب طرح کسب و کار خلاق برای Word

یک قالب ورد طرح کسب و کار خلاقانه که با بیش از 50 طرح مختلف صفحه ارائه می شود. با این قالب می توانید انواع بروشور طرح کسب و کار را برای انواع برندها تهیه کنید. این الگو همچنین شامل رنگ‌های قابل ویرایش، پاراگراف‌ها، اشیاء، فونت‌های رایگان و موارد دیگر است.

الگوی طرح پروژه تجاری برای Word

یک الگوی طرح کسب و کار ساده برای برندهای کوچک. این الگو شامل 3 طرح بندی صفحه منحصر به فرد برای ایجاد یک طرح کسب و کار اساسی است. حتی برای افراد انفرادی و فریلنسرها برای ایجاد استراتژی برای کسب و کار شما ایده آل است. در سایز A4 عرضه می شود.

الگوی Word طرح کسب و کار رایگان مراقبت های بهداشتی

این الگوی طرح کسب و کار رایگان با شرکت ها و مشاغل در صنعت مراقبت های بهداشتی ساخته شده است. دارای یک طراحی تمیز با چندین طرح بندی صفحه است که می توانید از آنها برای ایجاد یک طرح تجاری موثر استفاده کنید.

قالب طرح تجاری قابل ویرایش رایگان برای Word

یکی دیگر از قالب های ورد خالی و اساسی طرح کسب و کار که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. این الگو دارای صفحه آرایی بسیار ساده است اما برای ایجاد یک بروشور طرح کسب و کار موثر برای مشاغل کوچک ایده آل است.

برای الهام گرفتن بیشتر از طراحی، حتماً بهترین مجموعه قالب های Word ما را بررسی کنید.