ارائه فهرست املاک و مستغلات بخش مهمی از جلب نظر مشتریان و فروش املاک است. و مؤلفه اصلی یک ارائه موفق یک نمایش اسلاید پاورپوینت با ظاهر عالی است.

امروز مجموعه‌ای از قالب‌های ارائه فهرست املاک و مستغلات را برای پاورپوینت انتخاب کردیم. شما می توانید این الگوها را دانلود و استفاده کنید تا به سرعت یک نمایش قاتل را برای نمایش لیست املاک خود بدون نیاز به هیچ گونه طراحی گرافیکی یا مهارت طراحی ارائه، جمع آوری کنید.

انواع مختلفی از قالب های پاورپوینت برای ارائه املاک بزرگ و کوچک و همچنین ویلاها و مجتمع های آپارتمانی لوکس در این لیست وجود دارد. الگوهایی برای تبلیغ آژانس املاک و خدمات شما نیز وجود دارد.

مطمئن شوید که همه آنها را دانلود کنید، از جمله قالب های پاورپوینت رایگان که ما فقط برای شما قرار داده ایم.

بیش از 2 میلیون قالب پاورپوینت، تم، گرافیک و موارد دیگر

هزاران قالب پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی با بیش از 2000000 قالب ارائه، فونت، عکس، گرافیک و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای پاورپوینت را کاوش کنید

BUILDOVO - الگوی پاورپوینت لیست املاک و مستغلات

این یک قالب پاورپوینت زیبا و مدرن است که با طرح بندی اسلایدهای تمیز ارائه می شود تا به ارائه لیست املاک شما به روشی حرفه ای کمک کند. این شامل 30 اسلاید مختلف برای پوشش ویژگی های مختلف ملک و همچنین خدمات شما می باشد. این الگو برای تبلیغ انواع لیست املاک و مستغلات عالی است.

قالب پاورپوینت ارائه لیست املاک و مستغلات

این قالب پاورپوینت دارای طراحی مدرن و چند منظوره است که می تواند انواع مختلفی از ارائه های املاک و مستغلات را انجام دهد. شما می توانید از آن برای تبلیغ آژانس خود، ارائه پیشنهادات، عرشه های زمین و فروش املاک استفاده کنید. 50 اسلاید منحصر به فرد در قالب وجود دارد که در 7 طرح رنگی مختلف ارائه می شود که باعث می شود در مجموع بیش از 350 اسلاید در یک الگو وجود داشته باشد.

قالب پاورپوینت واحد املاک و مستغلات

یک قالب پاورپوینت مینیمالیستی املاک و مستغلات که به طور خاص برای ارائه فهرست املاک منفرد ساخته شده است. همه چیزهایی را که برای پوشش تمام جنبه‌ها و ویژگی‌های فهرست املاک خود برای ارائه یک ارائه برنده نیاز دارید، ارائه می‌کند. این قالب دارای 30 طرح بندی اسلاید منحصر به فرد با گرافیک های برداری قابل ویرایش، مدل های دستگاه و موارد دیگر است.

Syfte - ارائه املاک و مستغلات برای پاورپوینت

شما می توانید از این الگوی پاورپوینت برای نمایش کل لیست املاک خود یا ارائه یک لیست دارایی واحد استفاده کنید. در هر دو صورت کار می کند. 30 طرح اسلاید مختلف برای انتخاب وجود دارد. و می توانید هر اسلاید را متناسب با برند و مشتری خود سفارشی کنید.

قالب پاورپوینت Towerup - ساختمان و املاک و مستغلات

Towerup یک الگوی ارائه املاک و مستغلات است که برای نمایش اسلاید برای ارائه لیست املاک بزرگ شما مانند مجتمع های آپارتمانی، عمارت ها و ساختمان ها طراحی شده است. دارای طراحی سطح بالا با تم رنگ تیره است. 30 طرح بندی اسلاید دارای رنگ های قابل تغییر، نمادهای برداری و نمودارهای قابل ویرایش هستند.

قالب پاورپوینت املاک مدرن ساده و رایگان

این یک الگوی پاورپوینت رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد ارائه برای نمایش لیست املاک و مستغلات به عنوان خدمات مشاور املاک استفاده کنید. این قالب شامل 34 اسلاید مختلف است که به راحتی می توان آن ها را به دلخواه شخصی سازی کرد.

الگوی ارائه رایگان لیست املاک و مستغلات

این قالب پاورپوینت را به صورت رایگان دانلود کنید تا لیست آپارتمان ها و خانه های لوکس خود را تبلیغ کنید. با طراحی اسلاید مدرن و شیک با فضای زیادی برای تصاویر ملک شما ارائه می شود. این قالب دارای 36 طرح بندی اسلاید می باشد.

قالب پاورپوینت ارائه لیست املاک و مستغلات

این الگوی پاورپوینت چه یک ویلای لوکس باشد و چه خانه ای دورافتاده، برای ارائه انواع فهرست املاک عالی است. در مجموع شامل 150 اسلاید با 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف از پیش ساخته شده است. همچنین تعداد زیادی گرافیک برداری، اشکال و مکان‌نماهای تصویری قابل ویرایش در قالب وجود دارد.

Makelar - ارائه پاورپوینت اموال

این قالب پاورپوینت دارای خواص لوکسی است که روی آن نوشته شده است. 30 اسلاید منحصر به فرد در قالب وجود دارد که در 4 طرح رنگی مختلف موجود است. می‌توانید هر اسلاید را ویرایش و سفارشی کنید تا ویژگی‌ها را با نام تجاری خود به نمایش بگذارید.

قالب پاورپوینت ارائه املاک و مستغلات

یکی دیگر از قالب های پاورپوینت شیک برای ارائه لیست املاک شما به روشی حرفه ای و خلاقانه. این اسلایدشو دارای طرح های زیبا و پر از رنگ است که به راحتی اموال شما را در طول ارائه برجسته می کند. دارای 30 اسلاید است که می توانید هر طور که دوست دارید سفارشی کنید.

ارائه پاورپوینت لیست املاک مدرن

این الگوی پاورپوینت با 20 طرح اسلاید اصلی قابل تنظیم کامل، به شما امکان می دهد ارائه های مدرنی را برای تبلیغ انواع مختلف لیست املاک طراحی کنید. این یک رویکرد طراحی بسیار بصری دارد که برای نشان دادن بسیاری از تصاویر بزرگ و جذاب از ملک شما عالی است.

مدیترا - ارائه لیست املاک و مستغلات ساده

قالب پاورپوینت Meditera با مجموعه ای از طرح بندی اسلایدهای حرفه ای پر از اشکال و رنگ ها ارائه می شود. برای ارائه لیست املاک و همچنین برای تبلیغ خدمات آژانس املاک شما عالی است. 15 اسلاید منحصربفرد در قالب با گرافیک های برداری قابل ویرایش و مکان هایی برای تصویر گنجانده شده است.

آپارتمان های مجلل - ارائه رایگان لیست املاک و مستغلات

این قالب پاورپوینت برای دانلود و استفاده رایگان است. این به شما امکان می دهد ارائه های جذابی برای تبلیغ لیست املاک لوکس و گران قیمت، به ویژه آپارتمان های اجاره ای ارائه دهید. این شامل 34 طرح اسلاید منحصر به فرد است.

طرح کسب و کار املاک - قالب پاورپوینت رایگان املاک و مستغلات

می‌توانید از این قالب پاورپوینت رایگان برای ارائه طرح کسب و کار خود برای معرفی فهرست املاک یا حتی برای نمایش خدمات آژانس خود استفاده کنید. دارای 35 طرح بندی اسلاید است.

قالب پاورپوینت املاک و مستغلات

این ارائه پاورپوینت املاک و مستغلات برای ساخت نمایش اسلاید برای لیست املاک مدرن و لوکس عالی است. دارای بیش از 30 اسلاید مختلف برای شماست تا هر قسمت از ملک خود را با تعداد زیادی تصاویر و تفکیک جزئیات به نمایش بگذارید.

ERA - الگوی پاورپوینت ارائه فهرست املاک

اگر در حال برنامه‌ریزی ارائه‌ای هستید که خریداران را به سفری می‌برد که داستان کامل یک ملک را پوشش می‌دهد، این قالب پاورپوینت برای پروژه شما عالی است. دارای مجموعه ای از اسلایدهای منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد تمام جزئیات مربوط به ملک را از ساخت و ساز و تمام مزایای آن درج کنید.

قالب پاورپوینت Opus - Property & Construction

Opus یک قالب پاورپوینت چند منظوره است که می تواند برای ایجاد ارائه برای لیست املاک و پروژه های ساختمانی استفاده شود. دارای 30 اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی کاملاً قابل تنظیم است. شما به راحتی می توانید رنگ ها را تغییر دهید، تصاویر را جایگزین کنید، فونت ها را تغییر دهید و خیلی چیزهای دیگر.

قالب پاورپوینت لاکچری - لیست املاک

همانطور که از نام آن پیداست، این قالب پاورپوینت برای ارائه لیست املاک و مستغلات لوکس شما به مشتریان و خریداران بالقوه طراحی شده است. این شامل طرح بندی اسلایدهای تمیز و حداقلی برای پوشش موثر ویژگی ها و امکانات ملک است. نمایش اسلاید همچنین در 3 طرح رنگی مختلف ارائه می شود.

املاک و مستغلات - الگوی ارائه لیست املاک

این الگوی پاورپوینت به شما کمک می‌کند تا ارائه‌هایی را برای تبلیغ انواع مختلف فهرست املاک طراحی کنید. دارای طرح بندی اسلایدهای رنگارنگ و قابل تنظیم پر از نمودارهای قابل ویرایش، گرافیک های برداری و موارد دیگر. اسلایدها در دو رنگ روشن و تیره نیز موجود هستند.

سرمایه گذاری املاک - قالب پاورپوینت رایگان املاک و مستغلات

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات همیشه راهی برای کسب بازدهی سودآور بوده است. با استفاده از این الگوی ارائه، می‌توانید مشتریان خود را متقاعد کنید که به راحتی در املاک سرمایه‌گذاری کنند. این 37 اسلاید زیبا برای ایجاد ارائه خود به شما می دهد.

الگوی ارائه رایگان بازاریابی املاک و مستغلات

این قالب پاورپوینت رایگان برای ارائه بازاریابی مناسب ترین است تا تمام زمینه های برنامه بازاریابی آژانس شما را پوشش دهد. این الگو 23 اسلاید منحصر به فرد را ارائه می دهد که شامل گرافیک و تصاویر زیبا می باشد.

پاورپوینت املاک سبز

به دنبال یک PPT برای نمایش لیست املاک سبز و سازگار با محیط زیست خود هستید؟ سپس این الگو به کارتان خواهد آمد. دارای مجموعه ای از اسلایدهای رنگارنگ است که می توانید از آنها برای ارائه انواع لیست املاک و مستغلات استفاده کنید. 40 طرح مختلف اسلاید در این قالب با رنگ ها و فونت های قابل تنظیم وجود دارد.

لوکس - قالب ارائه املاک و مستغلات

با استفاده از این قالب پاورپوینت، می توانید یک ارائه حرفه ای برای به نمایش گذاشتن انواع املاک گران قیمت و لوکس ایجاد کنید. در مجموع شامل 250 اسلاید با 5 طرح رنگ، 10 اسلاید اینفوگرافیک و بسیاری موارد دیگر است.

فراموش نکنید که یک بروشور جالب برای تبلیغ لیست املاک خود طراحی کنید. برای شروع یک الگو از مجموعه الگوهای بروشور املاک و مستغلات ما بگیرید.