یکی از بهترین راه ها برای افزودن ظاهری شخصی و دست ساز به طرح های خود استفاده از فونت های دست خط است. از آنجایی که هر فونت دستخط ظاهر منحصر به فرد خود را دارد، آنها کمک می کنند تا طرح های شما نیز اصلی به نظر برسند.

امروز، ما بر روی فونت های دست خط تمرکز می کنیم که به شما امکان می دهد از آن ظاهر شخصی فراتر بروید و در عین حال کمی جذابیت را به آن اضافه کنید.

در این مجموعه، چند قلم دست خط زیبا و بامزه را ارائه می دهیم که می توانید از آنها برای ایجاد تایپوگرافی شایان ستایش برای انواع مختلف پروژه های طراحی استفاده کنید.

هر یک از این فونت ها دارای طرح های منحصر به فرد و خلاقانه ای هستند، بنابراین ممکن است بخواهید همه آنها را دانلود کنید. خبر خوب این است که شما می توانید این کار را با دریافت اشتراک نامحدود Envato Elements انجام دهید. اما ابتدا فونت های زیر را بررسی کنید.

نوارها - قلم نمایش دست خط

این فونت نمونه‌ای عالی از یک فونت دست‌خط زیبا است زیرا با طراحی حروف سرگرم‌کننده و خلاقانه همراه با انواع مختلف پروژه‌ها می‌آید. می توانید از آن برای ساخت عناوین پوسترهای بزرگ، تابلوها، کارت های تبریک، تی شرت های سفارشی و همچنین طرح های مربوط به کودکان استفاده کنید. حتما آن را به مجموعه فونت های خود اضافه کنید.

Gulya - فونت سرگرم کننده دست خط کودکان

حروف انحنا دار بزرگ و درشت همراه با لبه های گرد، ظاهری بسیار زیبا و دوست داشتنی به این قلم دست خط می دهد. و این یکی از بهترین فونت‌هایی است که می‌توانید برای ساخت پوستر، بنر، کارت تبریک و موارد دیگر برای کودکان استفاده کنید. همچنین برای طراحی هایی با موضوع بازی های ویدیویی عالی است. فونت با حروف بزرگ بزرگ و کوچک ارائه می شود.

BlissHearts - قلم دست خط ناز

اگر می خواهید ظاهری زیبا و زنانه به طرح های خود اضافه کنید، این فونت انتخابی عالی برای پروژه های شماست. دارای حروف بلند و باریک با سبک دست خطی زیبا است. هر حرف در این فونت ظاهر منحصر به فرد خود را دارد. این فونت برای طراحی های لوگو، طرح های بسته بندی، دعوت نامه های عروسی و همه چیز در این بین مناسب است.

Kawilang - قلم قلم دست خط ناز

Kawilang یک قلم دست خط شیک است که می توانید از آن برای ایجاد طرح های مدرن استفاده کنید. این به ویژه برای طراحی هدر وب سایت، پست های رسانه های اجتماعی، طراحی برچسب و موارد دیگر مناسب است. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با تعداد زیادی کاراکتر جایگزین، لیگاتورها و گلیف است.

Huelva - قلم دست خط ناز

Huelva یک قلم دست خط زیبا است که دارای حروف شایان ستایش است. هر حرف دارای خطوط ضخیم و خلاقانه ای است که جلوه ای واقعی به قلم می دهد. قطعاً طرح های شما را بسیار شخصی تر و اصلی تر می کند. این فونت با حروف بزرگ و کوچک نیز همراه است.

Vigrand - قلم دست خط ناز رایگان

این یک قلم دست خط رایگان با طرح حروف کلاسیک است. همچنین دارای ظاهری زیبا و در عین حال حرفه ای است تا طرح های شما را اصیل تر کند. می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی خود استفاده کنید.

دست خط زیبایی - فونت های ناز رایگان

این فونت اسکریپت زیبا و شیک با یک طراحی دست خط زیبا ارائه می شود. هم برای برندینگ و هم برای طراحی های غیررسمی عالی است. مخصوصاً برای برندهای زیبایی و مد مناسب است. این فونت برای استفاده شخصی نیز رایگان است.

Gringe - قلم دست خط خلاق

با ظاهر زیبای این فونت پریشان نشوید، این فونت در واقع قادر به کارهای بسیار بیشتر از طراحی های تایپوگرافی زیبا است. این فونت همچنین برای طراحی های نام تجاری معمولی، عناوین پوستر سرگرم کننده، کارت های تبریک، سرصفحه های وب سایت و موارد دیگر عالی است. این یک فونت تمام حروف بزرگ است که شامل مجموعه ای از حروف کوچک و همچنین اعداد است.

لیموناد عسل - قلم دست خط ناز

این فونت با یک طرح دست خط بسیار معمولی، سرگرم کننده و زیبا ارائه می شود که ظاهر و احساسی بسیار شیک به آن می دهد. این برای طراحی های مارک تجاری مدرن و مواد بازاریابی عالی است. این فونت شامل حروف بزرگ و کوچک با همان طراحی حروف زیبا به همراه کاراکترهای چند زبانه اولیه است.

پاستل - قلم دست خط منحصر به فرد

چه در حال کار بر روی یک طراحی کارت پستال زیبا یا یک طراحی لوگوی نام تجاری شایان ستایش باشید، این فونت یک انتخاب عالی برای شما است. زیباترین حروفی را دارد که تا به حال دیده‌اید و شخصیت‌های دوست‌داشتنی با خطوطی دست‌ساز دارد. این فونت برای طراحی های مد، سبک زندگی و بسته بندی عالی است، به خصوص برای طرح های مربوط به بچه ها.

گلفروش - قلم دست خط ناز

این فونت دارای طراحی بسیار زیبا و با دست خطی است که به آن هویت خاص خود را می دهد. این فونت برای دعوت عروسی، طرح های لوگو، برچسب ها و نشان ها عالی است. دارای حروف بزرگ و کوچک با حروف و نویسه های جایگزین است.

استفانی - قلم دست خط شیک

Steffany یکی دیگر از قلم‌های دست‌نویس شیک است که می‌توانید از آن برای ایجاد طرح‌هایی با ظاهر حرفه‌ای استفاده کنید. این برای طراحی های مد بالا و برندهای لوکس مناسب ترین است. و می توانید از آن برای طراحی لوگو، کارت تبریک و بسیاری موارد دیگر نیز استفاده کنید. فونت شامل لیگاتورها و پشتیبانی چند زبانه است.

رولتان - قلم دست خط ناز رایگان

Roltan یک قلم دست خط زیبا است که می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. این برای طرح های چاپی سفارشی، هدرهای وب سایت، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر عالی است. استفاده از این فونت با پروژه های شخصی رایگان است.

کریستیانو - قلم دست خط ناز رایگان

یک فونت دست خط زیبا با طرح حروف زیبا. این فونت برای کارت‌های ویزیت خلاقانه و طرح‌های برندسازی، به‌ویژه برای مشاغل و محصولات زنانه بسیار مناسب است. فونت برای استفاده شخصی رایگان است.

کیک لیمو - قلم بدون دست خط ناز

یک فونت تمیز، مینیمال و بلند با طراحی بسیار زیبا. این فونت دارای تمام عناصر مناسب یک فونت عنوان عالی است. همچنین برای طرح های کارت تبریک زیبا، تی شرت های سفارشی، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر مناسب است. این فونت شامل حروف تمام حروف با تعداد زیادی گلیف سرگرم کننده برای آزمایش است.

Monelia - قلم اسکریپت دست خط ناز

Monelia یک قلم دستخط شایان ستایش است که متن شما را به نظر می رسد که با دست نوشته شده است. این دارای یک طرح حروف روان با ظاهری دست خط است. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک با تعداد زیادی لیگاتور است. این یک انتخاب عالی برای ساخت لوگو، دعوت نامه عروسی و نشان است.

Peachyday - قلم دست خط سرگرم کننده

این فونت دست خط سرگرم کننده و زیبا برای تمام طرح های با مضمون کودکان شما عالی است. این برای بنرهای مدرسه، تی شرت های بچه گانه، کارت های تبریک، جلد کتاب و خیلی چیزهای دیگر عالی است. این فونت شامل کاراکترهای بزرگ و کوچک است که سبک طراحی زیبای یکسانی دارند.

Blossom - قلم دست خط ناز

این یک قلم دست خط تمام حروف است که دارای طرح حروف زیبا است. این فونت دارای شخصیت های منحصر به فرد و قد بلندی است که کاملا با طرح های عاشقانه روز ولنتاین شما هماهنگ می شود. این برای طرح های بسته بندی، کارت های تبریک، و حتی طرح های برند سبک زندگی عالی است.

گالری نقاشی - قلم دست خط مدرن

گالری نقاشی شده یک قلم دست خط مدرن با طراحی حروف زیبا است. ظاهری زیبا و در عین حال زیبا دارد که با هر فونت دیگری در لیست ما قابل مقایسه نیست. این فونت برای همه چیز از دعوت عروسی گرفته تا طرح های برچسب، تی شرت، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ایده آل است. این شامل هر دو حروف بزرگ و کوچک است.

Arkipelago - قلم اسکریپت رایگان Cute Brush

شما می توانید این فونت را به صورت رایگان دانلود کرده و بدون هزینه اضافی از آن در پروژه های شخصی و تجاری خود استفاده کنید. دارای طراحی حروف به سبک قلم مو با ظاهری زیبا است. این فونت برای کارت‌های ویزیت، لوگوها و طرح‌هایی به سبک امضا ایده‌آل است.

Bajigur - فونت های ناز رایگان

Bajigur یک فونت قلم موی جسورانه است که با دست طراحی شده است و ظاهر و احساسی زیبا دارد. از این فونت می توان برای ساخت لوگوهای مدرن، پست های رسانه های اجتماعی، عناوین پوستر و تی شرت استفاده کرد. شما می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی استفاده کنید.

LUPINES - قلم دست خط ناز لاغر

طراحی حروف لاغر زیبا به این فونت دست خط ظاهر و احساس بسیار منحصر به فردی می بخشد. این برای طرح های کارت تبریک و طرح های عنوان عالی است. این فونت برای طرح های مختلف بسته بندی نیز مناسب است. حتی با اشکال گل و شاخ و برگ به عنوان یک امتیاز همراه است.

Meliana - قلم اسکریپت دست خط ناز

Meliana یک قلم اسکریپت دست خط زیبا با طراحی تمیز و شیک است. دارای حروف بزرگ و کوچک با تعداد زیادی لیگاتور خلاقانه است. می‌توانید از فونت برای ساخت لوگوها، برچسب‌ها، طرح‌های برندینگ و موارد دیگر استفاده کنید.

Anattis - قلم دست خط ناز اسکریپت

این فونت عالی برای طراحی کارت تبریک و دعوتنامه عروسی زیبا است. این فونت دارای طراحی حروف اسکریپت زیبا با ظاهری دست خط است. این مجموعه دارای یک شخصیت سبک همراه با لیگاتورها و پشتیبانی چند زبانه است.

اسکریپت گلاسکو - قلم دست خط ناز

حرف تمیز و زیبا با منحنی های طبیعی به این فونت اسکریپت ظاهری زیبا و شیک می بخشد. این برای پست های نقل قول، طرح های برندسازی، دعوت نامه های عروسی و موارد دیگر ایده آل است. این فونت با بیش از 400 گلیف ارائه می شود تا به شما کمک کند سبک مناسبی برای طرح های خود پیدا کنید.

برای فونت‌های جالب‌تر، می‌توانید بهترین حروف دستی و مجموعه فونت‌های دست‌کش را بررسی کنید.