آیا ساعت ها برای ایجاد جلوه های مختلف در Premiere Pro وقت می گذارید؟ سپس باید پیش تنظیم های Premiere Pro را در این مجموعه دانلود کنید تا گردش کار خود را افزایش دهید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

یکی از بهترین ویژگی های Adobe Premiere Pro تنظیم افکت از پیش تعیین شده است. آنها به شما امکان می دهند پیکربندی های افکت را با فریم های کلیدی ذخیره کنید تا بعداً از آنها استفاده کنید. به طوری که زمانی که نیاز دارید همان افکت را روی یک کلیپ دیگر اعمال کنید، می توانید به سادگی از پیش تنظیم استفاده کنید تا نیازی به تنظیم دستی فریم های کلیدی نداشته باشید.

در حالی که می توانید خودتان تنظیمات از پیش تعیین شده ایجاد کنید، یک راه عالی برای صرفه جویی در زمان بیشتر، استفاده از پیش تنظیم های Premiere Pro است که توسط سایر حرفه ای ها ساخته شده است.

به پیمایش به پایین ادامه دهید تا برخی از بهترین تنظیمات اولیه Premiere Pro را که می‌توانید به گردش کار خود اضافه کنید، بیابید. چند پیش تنظیم رایگان نیز در ترکیب وجود دارد.

بیش از 2 میلیون قالب Adobe Premiere Pro، بازکننده ها، یک سوم پایین تر و بیشتر با دانلود نامحدود

هزاران قالب همه کاره Adobe Premiere Pro، بازکننده ها، قالب های نمایش اسلاید، یک سوم پایین تر و موارد دیگر را با عضویت در Envato Elements دانلود کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و به شما دسترسی نامحدود به کتابخانه رو به رشدی از بیش از 2000000 قالب Premiere Pro، دارایی های طراحی، عکس ها، فیلم ها و موارد دیگر را می دهد.

الگوهای Premiere Pro را کاوش کنید

Echo Frame Transitions Premiere Pro Presets

این مجموعه ای از تنظیمات از پیش تعیین شده Premiere Pro است که دارای جلوه های انتقال سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است. با استفاده از این تنظیمات از پیش تنظیم شده، می توانید یک افکت شیار برای انتقال از یک صحنه به صحنه دیگر با یک فریم پژواک که در سراسر صفحه اجرا می شود ایجاد کنید. باید برای متن و عناوین نیز کار کند، اما ما کاملا مطمئن نیستیم. حتما آن را با عناصر متنی تست کنید.

Computer Cursor Transitions Premiere Pro Presets

افکت کلیک مکان نما یک افکت محبوب است که توسط YouTubers برای تشویق بینندگان به اشتراک در کانال خود استفاده می شود. آیا می دانستید که می توانید از همان افکت برای انتقال استفاده کنید؟ با این بسته پیش‌تنظیمی Premiere Pro، یک دسته کامل انتقال با جلوه‌های مکان‌نمای ماوس دریافت می‌کنید. آنها برای اینکه ویدیوهای شما سرگرم کننده و سرگرم کننده به نظر برسند عالی هستند.

Rewind Transitions Premiere Pro Presets

افکت عقب یک افکت سخت است که فقط کاربران با تجربه تر می توانند بر آن مسلط شوند. اما با کمک این تنظیمات از پیش تعیین شده Premiere Pro، می‌توانید به راحتی انتقال‌های بازگشت به عقب را به ویدیوهای خود اضافه کنید. این یک انتقال جالب است که می‌توانید هنگام ایجاد مقایسه، کلیپ‌های اسلوموشن و موارد دیگر از آن استفاده کنید.

Project-X - تنظیمات پیش‌تنظیم متن اشکال برای Premiere Pro

این بسته دارای 30 پیش تنظیم افکت متن اعوجاج مختلف برای تبدیل هر متن یا عنوان به یک عنصر مشکل از آینده است. برخلاف بسیاری از جلوه‌های متنی با اشکال دیگر، آنهایی که در این بسته وجود دارند دارای انیمیشن‌های با اشکال ساده هستند که بر کیفیت و خوانایی تأثیر نمی‌گذارند.

500+ از پیش تنظیم حرکت برای Premiere Pro

این مجموعه عظیمی از تنظیمات اولیه Premiere Pro است که با مجموعه ای کامل از جلوه ها، انتقال ها، عناصر متحرک و عناوین ارائه می شود. انواع مختلفی از پیش تنظیم ها در این بسته برای پروژه های مختلف ویدیویی وجود دارد. شما به سادگی می توانید یک پیش تنظیم را روی یک کلیپ یا چندین لایه کپی-پیست کنید تا افکت ها را فورا اعمال کنید. این یک بسته نرم افزاری ضروری برای ویرایشگرهای ویدیو است.

20 پیش تنظیم رایگان اثر Premiere Pro

اگر به چیزهای رایگان علاقه دارید، از این مجموعه از پیش تنظیم های Premiere Pro قدردانی خواهید کرد. این شامل انواع مختلفی از پیش تنظیم ها، انیمیشن های عنوان، و افکت هایی است که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. برای دانلود پیش تنظیمات، پیوند موجود در توضیحات ویدیوی YouTube را دنبال کنید.

15+ تنظیمات رایگان Warp Transitions Premiere Pro

می‌توانید با استفاده از این بسته از پیش تنظیم‌های رایگان Premiere Pro، جلوه‌های انتقال جالب ایجاد کنید. بیش از 15 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف در این بسته وجود دارد که دارای انتقال تاب های مختلف است. برای دانلود بسته از پیش تنظیم شده، باید از پیوند موجود در توضیحات ویدیوی YouTube دیدن کنید و در کانال YouTube مشترک شوید.

پیش‌تنظیم‌های اولیه انیمیشن‌های تایپوگرافی ضروری

عناوین و متن خود را با این انیمیشن های تایپوگرافی مدرن و مینیمال برجسته کنید. این بسته دارای چندین ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد Premiere Pro است که به شما امکان می دهد فوراً عناصر متن خود را با کشیدن و رها کردن متحرک کنید. 30 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف در بسته وجود دارد که دارای چندین سبک از انیمیشن های درون بیرونی است.

Shape Transitions Premiere Pro Presets

مجموعه ای از از پیش تنظیم های سرگرم کننده و خلاقانه Premiere Pro با جلوه های انتقال با اشکال رنگارنگ. این جلوه‌های انتقال کاملاً با ویدیوهای سرگرم‌کننده، TikToks و کلیپ‌های YouTube مطابقت دارند. در این باندل چندین سبک از انیمیشن های انتقالی پر از اشکال پیدا خواهید کرد.

بسته VHS - جلوه‌ها و تنظیمات از پیش برای Premiere Pro

با این تنظیمات از پیش تعیین شده VHS با مضمون یکپارچه، بینندگان خود را به گذشته برگردانید. این شامل انتقال‌ها، افکت‌ها و تنظیمات پیش‌فرض با الهام از فیلترها و طرح‌های پر زرق و برق VHS است. همچنین می‌توانید از بین چندین سبک از پیش‌تنظیم افکت‌ها برای ایجاد ظاهر جذاب در کلیپ‌های ویدیویی خود نیز انتخاب کنید.

از پیش تنظیم های انیمیشن های رسانه های اجتماعی Premiere Pro

چه بخواهید کانال های رسانه های اجتماعی خود را در ویدیوهای خود تبلیغ کنید یا افراد بیشتری را به اشتراک در کانال خود وادار کنید، این مجموعه ای از پیش تنظیم های Premiere Pro است که همه اینها را دارد. بیش از 100 انیمیشن با مضمون رسانه های اجتماعی در این بسته وجود دارد که می توانید از آنها در پروژه های خود استفاده کنید. پیش تنظیم‌ها در طرح‌های تمام‌صفحه، ثلث پایین، و یک سوم پایین‌تر مربع نیز وجود دارند.

Kinetic Titles Pack - Presets Premiere Pro

اگر به دنبال الهام گرفتن برای ایجاد یک افکت انیمیشن عنوان منحصربه‌فرد هستید، به دنبال این هستید. این بسته از پیش تنظیم Premiere Pro دارای بیش از 100 افکت است که می توانید برای ایجاد سبک های مختلف انیمیشن عنوان استفاده کنید. پیش‌تنظیم‌های افکت در این بسته دارای طرح‌های مدولار هستند که به شما امکان می‌دهند ترکیب‌های مختلف را برای ایجاد جلوه‌های خود امتحان کنید. به عنوان یک جایزه، مجموعه ای از جلوه های انیمیشن پس زمینه نیز دریافت می کنید.

60 پیش تنظیم رایگان انتقال صاف برای Premiere Pro

این بسته از پیش تنظیمات رایگان Premiere Pro شامل 60 افکت انتقال مختلف است که می توانید در پروژه های ویدیویی خود استفاده کنید. می‌توانید با کشیدن و رها کردن، انتقال‌ها را روی کلیپ‌های خود اعمال کنید. و حتی می توانید چندین ایستگاه از پیش تنظیم را در یک زمان برای ایجاد جلوه های منحصر به فرد اعمال کنید.

پیش‌تنظیم‌های جلوه متن رایگان برای Premiere Pro

بسته رایگان دیگری از پیش تنظیم های Premiere Pro با جلوه های متنی. در این بسته سبک های مختلفی از افکت های متنی سرگرم کننده و دمدمی وجود دارد که بیشتر برای فیلم های کارتونی، کمیک و بچه پسند مناسب است.

سبک‌های حرکتی - جلوه‌های متنی و پیش‌تنظیم‌های Premiere Pro

با پیش‌تنظیم‌های افکت متن در این بسته، می‌توانید طرح‌های عنوان Premiere Pro خود را به سطح بعدی ارتقا دهید. این شامل 54 سبک مختلف افکت است که می توانید روی متن و عناوین خود اعمال کنید تا رنگارنگ تر و خلاقانه تر به نظر برسند. آنها کاملاً قابل تنظیم هستند و برای تصاویر کوچک YouTube نیز عالی هستند.

Glitch Transitions Premiere Pro Presets

این بسته با بیش از 90 افکت اشکال مختلف برای انتخاب، به شما کمک می کند تا انتقال های منحصر به فردی را برای ویدیوهای خود ایجاد کنید. در واقع 11 سبک از افکت‌های انتقال در بسته وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به سادگی در کلیپ‌ها و لایه‌های خود بکشید و رها کنید تا تنظیمات از پیش تعیین شده را اضافه کنید. به همین راحتی!

Transitions Presets Pack برای Premiere Pro

این مجموعه عظیمی از تنظیمات اولیه برای Premiere Pro است. این شامل 1800 افکت انتقال در 70 سبک بصری مختلف و 50 ظاهر است. علاوه بر این، شما همچنین 100 LUT مختلف، صدای FX و موارد دیگر دریافت می‌کنید که در مجموع به 3500 پیش تنظیم می‌رسد. از این بسته از پیش تنظیم شده استفاده زیادی خواهید کرد.

650 انتقال و تنظیمات از پیش تنظیم سبک برای Premiere Pro

می‌توانید با پیش‌تنظیم‌های این مجموعه، انتقال‌های جذاب و جلوه‌های شیک را به ویدیوهای خود اضافه کنید. 650 پیش تنظیم در این بسته وجود دارد که دارای سبک های مختلف انتقال و جلوه های بصری شیک است.

کیت ویرایش فوق العاده - پیش تنظیم ها و الگوهای Premiere Pro

این بسته نرم افزاری Ultra Editing Kit نامیده می شود زیرا همه چیزهایی را که برای ایجاد یک پروژه ویرایش ویدیوی کامل نیاز دارید ارائه می کند. این بسته شامل بیش از 1100 افکت انتقال، 443 افکت متن، 300 نشت نور، 88 تغییر شکل، 61 عنصر گرافیکی متحرک، یک سوم پایین تر، فراخوانی و موارد دیگر است.

120 پیش تنظیم رنگ برای Premiere Pro

LUT یا از پیش تنظیم های رنگی نیز یک عنصر مفید است که هر ویرایشگر ویدیو تقریباً در هر پروژه از آن استفاده می کند. با این بسته، به 120 پیش تنظیم رنگ مختلف برای Premiere Pro دسترسی خواهید داشت. آنها فوراً ویدیوهای شما را حرفه ای تر می کنند.

از پیش تنظیم رایگان Smooth Zoom Transition Premiere Pro

این یک افکت انتقال ساده اما مفید برای Premiere Pro است. این به شما امکان می دهد تا یک انتقال بزرگنمایی بین کلیپ ها اضافه کنید. دانلود این پیش تنظیم می تواند کمی مشکل باشد. ابتدا باید به لینکی که در توضیحات ویدیوی یوتیوب است مراجعه کنید، سپس باید ویدیو را تا انتها در وب سایت تماشا کنید تا لینک دانلود را دریافت کنید.

4 پیش تنظیم رایگان اعوجاج لنز برای Premiere Pro

این بسته از پیش تنظیم رایگان برای Premiere Pro شامل 4 افکت است که به شما امکان می دهد جلوه اعوجاج لنز را به ویدیوهای خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید پیوند ویدیوی YouTube را دنبال کنید تا نحوه اعمال پیش‌تنظیم افکت را نیز مشاهده کنید.

برای چیزهای بیشتر Premiere Pro، می‌توانید بهترین مجموعه قالب‌های Premiere Pro ما را بررسی کنید.